Lugemise aeg: 3 minutit
(Viimati uuendatud: 24/04/2020)

Mis oleks parem viis veeta oma suve kui Euroopas ringi reisida, õige? õige. Sa ei pea murda panka näha mõned gorgeous Euroopa pealinnades; usu või ära usu, kuid üks kriitilisemaid aspekte oma kuluefektiivsem Euroopas reisimine on valinud rongide asemel lennukeid oma sihtkohtade.

Siin on 5 miks valivad rongide asemel lennukeid aitab teil esineb Euroopas parimal võimalikul viisil.

 

Nad on super-kiire

Ärge laske end petta mõtlemine, et London-Pariis Eurostar ja Prantsusmaa TGV rongid on ainus kiire raudteede Euroopas - viimastel aastakümnetel, need kutid on arenenud kiirraudteeliinidele kogu mandril, aidates kaasa kasvu raudtee turismi ja hoolitsedes rongide asemel lennukeid saada korjatud esmase reisimine võimalus. Keskmiselt, kiirrongide Euroopas reisimine 125 juurde 200 mph, sõltuvalt marsruudi ja rongijaamades on muinasjutuliselt omavahel.

Londonist Brüsselisse rongid

Londonist Pariisi rongid

London Lyon rongid

London Amsterdami rongid

 

 

Rongid asemel lennukitel kiirem valik

Nad võivad olla isegi kiirem kui lendamine, eriti reise enam kui umbes 600 miili. Kuidas nii? Kui arvutada aega veedate sõidu lennujaama, siis sinnani alguses (ja sageli kulutada üle 2 tundi enne lendu), ja kõrgendatud turvakontrolli, sa mõistad seda on lihtsam sõita kesklinna rongijaama ja pardal 5 minutit enne rongi väljumist jaama.

Amsterdam Brüssel rongid

Amsterdam sihtkohta Antwerp rongid

Amsterdam Lille rongid

Amsterdam Pariisi rongid

 

Sa maksta vähem tipptasemel Sleeper Service Than Esimese klassi lennupileti

Isegi siis, kui olete reisil kõige luksuslik rongid, saad sellise õiglane hind. Sul ei tea, miks soovite vältinud rongi reisi enne! Näiteks, maksate umbes £ 880 inimese kohta kahe päeva / öö reisi Jaapani Seven Stars, ja naudi lopsakas maastik saarele Jaapani Kyushu nagu te reisida; vastuolus selle hinnaga, lennukipileti London Tokyo teile maksma peaaegu £ 5000 British Airwaysi. Vau! Meil on tunne teid valides rongide asemel lennukeid nüüd, eks?

Lyonist Genfisse Rongiajad

Zurich Genfi rongid

Paris Genfi rongid

Bern sihtkohta Genf rongid

 

Ei läinud pagasi kui valite rongid asemel Lennukid

 

Kaotatud pagasi Kas (tegelikult) Enneolematu, kui võrrelda ronge lennukite asemel

Kaotatud pagasi on midagi asi juba, vähemalt kui tegemist pikamaa lennuk reisimine. Vastupidiselt sellele, rongijaamades ja rongid ei kaota reisijate kotid reisijate üksi neile, kes muretsevad oma pagasi. Võite tuua nii palju kui saate teha, Erinevalt lennukid, mis on selged pagasi piirangud.

See on ilmselt parim põhjus kasutada rongide asemel lennukeid.

Salzburg Berliini rongid

Leipzig Berliini rongid

Hannover Berliini rongid

Hamburg Berliini rongid

 

Sa ei jäta Hell lennujaama turvalisuse

Kui tegemist on julgeoleku, Valides rongide asemel lennukeid tundub loogiline valik, ja nüüd saate aru, miks. Lennujaama turvalisuse kogemus on põhimõtteliselt seeria ebameeldivaid olukordi. Hakkate higistama vahetult enne sa sattuda turvakontroll kuigi sa tead sa ei ole teinud ega tooda midagi ebaseaduslikku teiega. Ja, ärgem unustagem ebameeldiva eemaldamise taotluste vööle, võtke kingad jalast ja tühi-tähi, ja seejärel patsutas kaupa tüse mees. Rongid ei ole seda - ja see päris palju äriedu.

Nantes sihtkohta Bordeaux rongid

Paris Bordeaux rongid

Lyon sihtkohta Bordeaux rongid

Marseilles Bordeaux rongid

 

Sirvige Säästa-A-Train broneerida rongiga oma lemmik sihtkoht, ja odavaim määrad! Unustavad ettetellimistasude ja omaks lihtne 3-minutilise broneerimise protsessi Internetis.

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, Seejärel klõpsake siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feuropean-trip-trains-planes%2F%0A%3Flang%3Det– (Kerige näha Manustuskood)