Lugemise aeg: 4 minutit
(Viimati uuendatud: 05/03/2021)

Kuulsad Teatrid Euroopas on kootud kangast Euroopa kultuuri. Kuulsad teatrid Euroopas luban erakordne etendused. See jätan teid segatakse, kolis, ja loitsitud! Milline etenduskunsti on põgus ja loovust õitseb suurejooneliselt. Need vilgub sära elavad ainult meie mälestused. Kuulsad teatrid Euroopas luua tunnet eksklusiivsuse ja haruldus. See on lühike hetk jagamise ajal, ja sa tahad peesitama valguses oma sära.

Need on mõned meie top kirkad kuulsamaid teatreid Euroopas, lihtsalt must-näeb ette kultuuri armastaja:

 

1. La Scala, Itaalia

Tundub loogiline, et me peaks algama Itaalia, domineeriv mõju kuulus teatrid Euroopas. Euroopa Teatro alla Scalla on maailmakuulus kodus Itaalia Opera.

Enamik laulikuid mineviku, viimase kahesaja aasta, Siin on esinenud. Paljud tuntud ooperitest pidanud oma esimese toodangu siin nagu Othello, Verdi Nabucco, ja proua liblikas, autor Giacomo Puccini.

See teater on grand ja ilus. See on muuseum, kus saate tutvuma kodutingimused, mis ei ole tavaliselt üldsusele avatud. Tohutu auditoorium on ehitatud puidust ja kaetud dekadentlik punane samet. See on valgustatud boheemlasest kristalli kroonlühter.

Genova sihtkohta Milaano rongid

Rooma Milano rongid

Bologna Milano rongid

Firenze Milan rongid

La Scala Itaalia on nimekiri Kuulsad teatrid Euroopas

 

2. The Globe teater, London

Maa Teater tuntakse Shakespeare'i Globe. Täitmatu fännid Bard tuleb külastada seda kuulsat teatrit Euroopas. William Shakespeare'i teoste näidata sügav mõistmine inimloomus. Tema töö võlub publikut. Tema meisterlikkust inglise keeles on teinud oma mängib ja luuletusi ajatu tükki geenius.

Kui teil on väljavalitu Shakespeare, see on kindlasti koht, mida külastada! Lord chamberlaine Mehed põletasid selle sisse 1613. Kaasaegne rekonstrueerimine, mis seisab selle asemel täna on lühikese jalutuskäigu kaugusel algsesse asukohta.

Tule selle kolme lugu, vabaõhu-amfiteater nautida mängib. Osalema töötubades. Istu sisse loengute ja lavastatud näidud. On hästi osales teatri programmi aastaringselt ja see tuleb nimekirjas kuulus teatrid Euroopas.

Amsterdam London rongid

Paris London rongid

Berliin Londonisse rongid

Brüssel Londoni rongid

 

 

3. Paradis Ladina, Pariis

Paradise ladina keel on kaasaegne tulemas kabaree see on algse Ladina teatri järeltulija. Ladina Teater tellis algselt ei keegi muu kui Napoleon Bonaparte 1800.

Paljud struktuurid maha põlenud selle aja jooksul. See hõlmab see. Tuntud oma glitz ja elegantsi, nii et kui otsite teatrit, leiad seda bonafide Pariisi kabaree. Koos tasumata kabaree etendused, näete ka erakorraliste akrobaatilisi ja trapets tegude.

Amsterdam Pariisi rongid

Londonist Pariisi rongid

Rotterdam Pariisi rongid

Brüssel Pariisi rongid

Paradis Ladina teater, Pariis

 

4. Volkstheater, Viin

Volkstheater Viinis on ilus vaatepilt vaata. See esimene avatud 1889. See on saksakeelsetes riikides üks suurimaid omataolisi maailmas ja see on kohustuslik vaatamisväärsus.

Ehitatud kättesaadavamaks vaste Burgtheater, See oli valitud saal aeg kõrge ühiskonnas, kuid etenduskunstide on kõigile nautida. Alguses see kuulsusrikas teater, fookus oli Austria autorid. täna, võite olla tunnistajaks ulatuslik repertuaar, mis on saanud rahvusvahelise tunnustuse.

Rote Bar on ülemisel korrusel teater. See on oluliselt kergem ametliku saal. Just siin saate kuulata ambient-muusika, nautida klubiüritused samuti lugemine ja kaasaegse näituste.

Salzburg Viini rongid

Müncheni Viini rongid

Graz Viini rongid

Praha Viini rongid

Volkstheater Viinis on nimekiri Kuulsad teatrid Euroopas

 

5. Rahvusteater, Praha

See ei ole üllatav, et National Theatre Prague on hüüdnimega, Golden Chapel. Ta seisab uhkelt kõigis oma neorenessanss-au. Te tunnete, nagu te olete osa aadel ise, kui külastate seda kuulsat teatrit Euroopas.

Rahvusteater on rikas ajalugu kuid esialgne hoone põles maha 1881. Kogu rahvas kutsus toetuseks kokku lavakunsti. Nad aitasid seda ehitatakse uuesti ja millel see täpselt nii, nagu ta kunagi oli.

Nürnberg Praha rongid

Müncheni Praha rongid

Berlin Praha rongid

Viin Praha rongid

Rahvusteater Prahas

 

täna, tule ja vaata suurejooneline erinevaid balletid, mängib, ja ooperitest, et inspireerida ja rõõmu, ja muidugi, saagi sõita koos Salvesta Rong et sinna saada!

 

 

Kas soovite embed meie blogi postitus “5 Kuulsad Teatrid Euroopas” saidile? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/famous-theatres-europe/?lang=et Visiem, kas noklusina, tacu- (Kerige natuke näha Manustuskood)