Lugemise aeg: 6 minutit
(Viimati uuendatud: 11/04/2021)

On õigustatud arvamus, et reisimine on üks asi, mille ostad selleks, et olla rikkaks või tunda seda rikkaks! Ja see pole alati vajalik, et rikkuste nautimiseks peate oma vaevaga teenitud rahast lahku minema. Planeerides samal ajal välja päikese käes suudletud troopilistel saartel, või lumega kaetud suusamäed, või muidu lopsakasroheline kõrbes, teete pidevalt arvukalt resolutsioone. Tee oma unistus teoks muutmata sama liiga keeruliseks. Istuge oma rühmaga ja planeerige oma eelarve piires. Tehke kogu reis kokkuhoidlikuks. Grupireisid on suurepärane vahend hea seltskonna loomiseks. Kuid mitte kõik ei suju sujuvalt, kui seda pole täiuslikult planeeritud. Reisikulude jälgimine võib tunduda ebaratsionaalne, kuid selles on liiga palju varjatud tõrkeid. Vältige kõiki grupireisidega seotud negatiivseid atribuute ja planeerige loogiliselt. Lugege altpoolt kuut asjatundlikku näpunäidet, mis on eelarvesõbraliku grupireisi kavandamiseks mõistlikud.

 

1. Otsustage reisieelarve üle

jah! Sul on õigus! Kõigepealt peaksite otsustama sihtkoha, et saada kogukulude alast teadmist. Kuid see on mõnikord keeruline, kuna mõlemad on omavahel seotud. Ja see on ka väga keeruline asi. Kuigi plaanite oma järgmist reisi sõpruskonnaga, kõik ei saa seda endale võrdselt lubada. seega, piiratud eelarvega hakkama saada, otsustas ühehäälselt. Kogu planeerimine muutub sujuvaks, kuna enamus rühmas ei pea tundma survet märkimisväärse summa kulutamisel. Samuti, otsustamise eesmärk sihtkoha valimisel muutub lihtsamaks, eriti fikseeritud eelarvet silmas pidades. Vastavalt, sa, koos teiste rühma liikmetega, saab helistada selliste lisakulude peale nagu lennud, üürid, toit, väljasõidud, ja palju muud. Vaja on täielikku koostööd, grupireisi planeerides, säilitada koosolemine.

Luksemburg - Brüssel rongipiletid

Antwerpenist Brüsselisse rongipiletid

Amsterdamist Brüsselisse rongipiletid

Pariisist Brüsselisse rongipiletid

 

Savvy Tips To Plan A Group Trip On Budget

 

2. Jagage kogu kulu piltlikult

Proovige välja mõelda, kuidas kulusid jagada. Otsustage, kuidas ja kuidas kogukulud teiste rühmaliikmete vahel jagada. Näiteks, kas kogu hotellitoa broneerimise eest vastutate ainuisikuliselt, või peaksite jagama sama pooleks? Või, Kas olete huvitatud selliste kohustuste võtmisest nagu kabiinide rentimine ja igapäevased väljasõidud? Paljudel grupireisidel, konkreetse tööülesande ülevõtmine on üldiselt kiiduväärt. See vähendab komplikatsioone ja tasandab kogu reisimisega seotud kulutused.

Kui olete varsti plaaninud suure eelarvega reisi, proovige luua individuaalne konto. Sama peate tegema ka aegsasti. Kõik grupireisil osalejad saavad teatud summa sissemaksta, igakuine, viimase hetke vaevade säästmiseks. See on nutikam toiming heade hotellide kätte saamiseks, õhulennud, ja suurepärane köök.

Münchenist Zürichi rongipiletid

Berliinist Zürichi rongipiletid

Baselist Zürichi rongipiletid

Viinist Zürichi rongipiletid

 

Split-Up The Entire Expense Figuratively

 

3. Uskuge ökonoomsetesse lendudesse ja taskusõbralikesse, kuid glamuursetesse sihtkohtadesse

Rühmareisi plaanimise ajal, ole oma rahaga pisut ennetav. Keskenduge kommertsvedajatele. Seal on palju kulutõhusaid lennufirmasid, käputäie reisipakettide majutamine. Planeerige oma käik pärast varjatud nüansside arutamist rühmakaaslastega. Näiteks, saate oma Rooma reisiplaani välja kriitida, Ateena, ja Istanbul Malta kaudu. Või muidu, alustades oma grupireisi alates Berliinist Prahasse, Budapest ja Riia on suurepärane valik! Ja kuidas oleks teekonnaga või kogeda oma rühmakaaslastega nädalast laagrit looduses? Enamus ajast, ilm on takistuseks. Sõltumata paduvihmast, lõõskav päike, või tuulised löögid, autoga reisimine abiga a katuseraami varikatus, on õnnistus! See tagab virnastatud pagasi täieliku katmise ja varjutamise, tehes samas kogu selle reisikogemus pingevaba.

Amsterdami Londonisse rongipiletid

Pariisist Londonisse rongipiletid

Berliinist Londonisse rongipiletid

Brüsselist Londonisse rongipiletid

 

4. Toitu tellides käituge nutikalt

Grupireis on üldiselt edukas, kui toiduga pole mingeid väiteid ega argumente, eriti. jah! Enamik rühmareise tekitab põlgust, kui küsimus kerkib iga liikme toidueelistuste järgi. Sellistes olukordades, Positiivne mõtlemine ja tervislik toitumine peaksid olema teie moto. Restoranitšekis jagamine tagab rühmakaaslaste probleemid ja segaduse. Näiteks, kümnes rühmas, üks inimene tasub kogu arve pudel veini, ja hiljem maksavad teised grupi inimesed intervalliga, toimub märkimisväärne segadus. Niisiis, uskuge tšeki jagamist alati. Või muidu, saate seda teha nn semupaaride kaudu. Klubige oma osa mõne teise grupi inimesega ja jätkake arve tasumist.

Milano Rooma rongipiletid

Firenzesse Rooma rongipiletid

Pisa-Rooma rongipiletid

Napoli Rooma rongipiletid

 

Savvy Tips To Plan A Group Trip On Budget

 

5. Olge kuludega põhjalikult kalkuleeriv

Tahad olla tehnoloogiliselt kindel, ja paista grupi seas silma nutika indiviidina? Hankige abi erinevatest veebirakendustest, mis vastavad kõigile teie vajadustele, seotud kuludega. Vandume sellistele rakendustele nagu Jagatud või Google'i dokument, kuna mõlemad võimaldavad juurdepääsu kõigile rühma liikmetele, vaadata ja redigeerida, vastavalt nende nõudele. Kuid olge tähelepanelik nende individuaalsete positiivsete ja negatiivsete aspektide suhtes.

Nendes rakendustes saate luua grupi, kuhu grupi liikmed saavad kiiresti sisse logida ja jagada kogu kulu protsentidena. Hoiatused saadavad sõbralikke meeldetuletusi erinevatele inimestele, kes on mures arve tühjendamise pärast. Grupireisi kulude kokkuarvestamise kavandamisel, vältige ühtsuse hoidmist ega maksete arveldamist. Peate seda meeles, et kogeda rahulikku reis ette.

Amsterdamist Pariisi rongipiletid

Londonist Pariisi rongipiletid

Rotterdami Pariisi rongipiletid

Brüsselist Pariisi rongipiletid

 

 

6. Määrake kõik maksud (Kui mõni)

Kui olete oma grupireisi nautinud ja maanduge õnnelikult koju, on aeg oma vanad arved arveldada (kui mõni)! Parem on tasuda kõik vanad võlad, kokkulepitud aja jooksul. muidu, see on pagas! Paljud eelistavad maksta kaudu mitmesugused veebirakendused, kuna see kõlab arukalt. Ja mõnele säästlikuma mõtlemisega inimestele meeldib maksta isiklikult, sularahas. Veenduge, et maksate umbes nädala jooksul. Või muidu, sa kaotad järgmise grupireisi kutse.

Vaata ka: https://www.saveatrain.com/blog/traveling-europe-budget/

Brüsselist Amsterdami rongipiletid

Londonist Amsterdami rongipiletid

Berliinist Amsterdami rongipiletid

Pariisist Amsterdami rongipiletid

Settle All Dues (If Any)

 

järeldus

See pole mitte ükski, kuid paljude seas on ekslik veendumus, et ümber maakera reisimine pole kunagi võimalik ilma piiramatu krediitkaardi või rahavoogudeta. Või kui keegi sponsoreerib kogu reisi! Kuid parem on mitte uskuda sama. On kindel, et ükski reis ei toimu ilma kulutusteta. Ülalnimetatud juhised hoiavad teid ja teie päästerõnga kindlasti paljude eelseisvate reiside jaoks koos. Olge oma otsuste osas mõistlik, ja tehke koostööd oma teiste reisikaaslastega, siis on grupireis mitte vähem kui unistus!

 

Reisige mandrile rongiga ja broneerida Salvesta rong!

 

 

Kas soovite embed meie blogi postitus “6 Nutikad näpunäited grupireisi kavandamiseks eelarves” saidile? Võite võtta meie pilte ja teksti ja anna meile krediiti koos link sellele blogipostitust. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fgroup-trip-on-budget%2F%3Flang%3Det Visiem, kas noklusina, tacu- (Kerige natuke näha Manustuskood)