Lugemise aeg: 6 minutit
(Viimati uuendatud: 01/04/2021)

Üle maailma, ladestamisel on väga erinevad tagajärjed ja tavad, näiteks: Lõuna-Aafrikas on vaja kallutamist, nagu see on USA. Eeldatakse, et jätate näpunäidete vahele 15 ja 25% Ameerikas, ja kui te seda ei tee, võib teid jälitada vihane kelner. Aga kuidas on Euroopaga? Paljud Euroopas olevad arved sisaldavad näpunäiteid, Kuid, see erineb riigiti. Oma sihtriigi konkreetsete kallutamistavade tundmine väldib segadusi ja võimalikke negatiivseid tundeid. Nii et lugege Euroopa tipptasemel laotamise juhiseid!

 

Ülim juhend Euroopas teenindamisel ladestamiseks

Kallutamine Euroopas varieerub üldiselt sõltuvalt sellest, millist teenust pakute. Näiteks, oodatakse, et viiksite kelneri viietärnirestoranis kelneril erineval alusel leti taga asuva serveri ette. Baarmenid ei ootaks mõnel juhul tippi, kus taksojuhid teeksid. Kasutades oma äranägemist, ja suuremeelsus on õige näpunäite valimisel alati hea võimalus minna. Samuti, Enamik kohti nõuab, et nõutaksite sularahas, nii et kaasas peaks alati olema mõni euro pangatäht.

Milano-Rooma piletid

Firenzesse Rooma piletid

Pisa Rooma piletid

Napoli Rooma piletid

 

Tipping In Europe restaurants

 

Kallutamine Restoranid

Kõik olukorrad, kus söök või jook tuuakse lauale, nõuab tavaliselt näpunäidet. Kogus sõltub söögikohtadest, mida naudite. Euroopas on tavapärane ladestamise kord jätta ühe või kahe euro suurune arve arve summa peale, kui jooki ei tellita, aga toitu ei tellita. Täisöögikorrad istuvas keskkonnas on erinevad. Sel juhul, tavaliselt piisab mõnest eurost inimese kohta. Viie tärni restoranid kogu Euroopas sisaldavad jootraha tavaliselt oma arves. Kontrollige seda kindlasti, kuna pole vaja jätta täiendavat näpunäidet, välja arvatud juhul, kui olete oma teenindusest tõeliselt rõõmu tundnud. Suurepärane teenindus nõuab mõnikord ka lisaotsikut, nii et nendel juhtudel, võite minna kogu tee üles 15%.

Amsterdami Pariisi piletid

Londonist Pariisi piletid

Rotterdami Pariisi piletid

Brüsselist Pariisi piletid

 

Pubid

Enamik kogu mandri pubisid või baare ei oota üldse näpunäiteid. Baarmenitele makstakse palka, ja kuigi mõned mündid otsas olevas purgis on tõenäoliselt teretulnud, see pole vajalik. kui teete näpunäiteid, jällegi pidage meeles, et kasutage ainult sularaha, kas pangatähed või mündid. Juhul, kui olete lõdvalt otsas, on siin nimekiri 5 Best Baarid elava muusikaga Euroopa.

Piletid Brüsselist Amsterdami

Londonist Amsterdami piletid

Piletid Berliinist Amsterdami

Pariisist Amsterdami piletid

 

 

Stilistid ja spaa

Paljud inimesed soovivad saada värsket uut soengut, või lõõgastav massaaž puhkusel olles. Õnneks leiate spaad ja stilistid kogu Euroopast, sageli peaaegu igas linnas. Kallutamine, mõlemal juhul, on tavaliselt umbes kümme protsenti. Kui olete saadud teenusega uskumatult rahul, võite minna nii kõrgele kui 15%.

Nürnbergi Praha piletid

Müncheni-Praha piletid

Piletid Berliinist Prahasse

Viinist Prahasse piletid

 

Stylists And Spa's

 

Hotellid

Hotellid on sagedane küsimus, kui rääkida Euroopas ladestamisest. Rusikareeglina, tuleks alati järgida ühe euro suuniseid. See väidab põhimõtteliselt seda, et jätad teenuse kohta ühe euro näpunäidetena. Kui kelluke või porter kannab teie kotte, siis piisab ühest eurost koti kohta. Maja koristamine peaks saama euro päevas. Uksehoidja kallutamine on teie enda äranägemisel, kuid see peaks sõltuma teie teenuse tasemest. Kui nad on läinud kaugemale, võib teie külastus jääda meeldejäävaks ja meeldivaks, siis on kohane viis kuni kümme eurot või isegi üle selle jootraha.

Frankfurti Berliini piletid

Piletid Leipzigist Berliini

Hannoveri piletid Berliini

Hamburgi Berliini piletid

 

Mida taksodele anda Ja transport

Takso ja Ubers on Euroopas ringi liikumise sisemine osa. Valides, mida tipida, kõige parem on meeles pidada, kuidas juhile makstakse. üldiselt, kuigi, kaheeurone ots lühikese takso või Uberi sõidu jaoks on sobiv. Rakendused, näiteks Uber, võimaldavad teil juhti elektrooniliselt juhtida, kui arvestatud taksod vajavad sularaha. Euroopas kallutamine on reisimisel sama, mis treppides baarides või restoranides. Pidage meeles, et see pole alati vajalik, kuid sageli hinnatud. Rongipiletite broneerimine sinu Euroopa reisi on maailma odavaimate rongipiletite veebisaidi abil lihtne ja lihtne.

Milano Veneetsia piletid

Padova Veneetsia piletid

Bologna-Veneetsia piletid

Rooma-Veneetsia piletid

 

Ultimate Guide To Tipping In Europe

 

Ülim juhend Euroopas kallutamiseks

Enamik riike järgib samu üldisi juhiseid, kui tegemist on Euroopas ladestamisega. Muidugi, üks peaks alati uurida kavandatud sihtkohta enne reisi, et olla kindel, et olete täielikult kursis. rong reisimine võib teid sageli viia läbi mitme riigi korraga, seega on alati kasulik olla kindel selles, mida igas neist teha tuleb. Mõni riik eristub reeglite poolest oma kaasmaalastest, Kuid.

Island ja Skandinaavia

Olgu see siis nende viikingite päritolu viskamine või lihtsalt lihtne viisakus, need riigid eelistavad, et te üldse ei kallale. Enamikul restoranidel ja teenustel on jootraha arvel. Arve ümardamine vihje asemel kas sularaha või krediitkaardiga on siiski õige lähima euroni.

 

Kreeka ja Küpros

Kreeklased teevad kõike natuke teistmoodi, ja kallutamine pole erand. Suuremad arved vajavad väiksemaid jootraha ja väiksemad arveid nõuavad suuremaid jootraha.

 

Austria

Jäta vähemalt a 5% ots, serverite eest sularahas, isegi kui arve sisaldab palka. Enamikus Euroopa riikides on alati sularaha kuningas, ja Austria pole erinev.

Salzburgi-Viini piletid

Münchenist Viini piletid

Graz Viini piletid

Praha-Viini piletid

 

Mida anda näpunäiteid Iirimaal ja Šotimaal

Tuntud nende sõbralikkuse pärast, mõlemad need riigid kannavad teie kotte õnnelikult. Kohaletoimetamine kohvrite jaoks ei ole hädavajalik, ja seda tavaliselt ei oodata. Armuline olla ja viisakalt aitäh öelda on, Kuid, oodata. Kui soovite tulevikus sama teenust oma porterilt saada, tunnustage neid kindlasti positiivselt.

 

Tipping In Europe bars

 

Mida Euroopas vihjeid anda – Suurbritannia

Paljud Suurbritannia elanikud on üritanud turistidele selgitada, et majapidamise kallutamist pole tegelikult vaja. Kui asi puudutab ladestamist Euroopas, see on üks kindlamaid reegleid. Ärge jätke oma hotellituppa otsa, tõenäoliselt antakse see vastuvõtulauas kätte kadununa raha. Baarmenid ei oota ka näpunäiteid, ja nende kallutamisel võib kulmu kortsutada. Minugipärast, ole sõbralik ja tunnusta oma baarmenit. Pange paar münti otsapurki, kui neid on. Kui ei, pigem jäta ots võrrandist välja.

Amsterdami Londonisse piletid

Pariisist Londonisse piletid

Berliinist Londonisse piletid

Brüsselist Londonisse piletid

 

Kogu Euroopa ladestamisega seotud teabe ümardamine

Parim nõuanne Euroopas kallutamiseks on kodutööde tegemine. Lugege kogu riigi kohta, või riigid, mida plaanite külastada. mäleta seda rongireisid viivad teid sageli läbi paljude riikide et teil on võimalik peatuda. Tooge alati sularaha, mõlemad mündid, ja paar märkust sularahas tasumiseks. Kui te pole poliitikates kindel, pidage kinni restoranide kümneprotsendilisest reeglist, ja kõige muu puhul ühe euro reegel.

 

meeles pidama, Meile meeldib teid harida reisimise alal, nii et kui on õige aeg ja otsustate reisida, pidage meeles, et rongireisid on meie eriala ja vali Salvesta rong, me tahaksime aidata teil oma reisi nautida!

 

 

Kas soovite embed meie blogi postitus “Ülim juhend Euroopas kallutamiseks” saidile? Võite võtta meie pilte ja teksti ja anna meile krediiti koos link sellele blogipostitust. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/guide-tipping-europe/?lang=et Visiem, kas noklusina, tacu- (Kerige natuke näha Manustuskood)