Lugemise aeg: 11 minutit
(Viimati uuendatud: 01/04/2021)

Prantsusmaa on pikka aega olnud lemmik ja üks populaarsemaid turismi sihtkohtadesse Euroopas. Arvestades, et see on suurim riik Lääne-Euroopas, on mõistlik rongiga reisimine. Prantsuse valitsus on investeerinud Kiirraudteeliinidel (Suur kulla liini kiirus TGV) ja kiirrongid (Hea rongi TGV kulla Speed ​​Train). Seal on rohkem kui 1056 miili (1700 km) pühendatud Kiirraudteeliinidel samuti tuhandeid miili põhi- ja väiksemad liinid. Peaaegu kogu riigis on kättesaadav Prantsuse raudtee. Prantsusmaa rongid on tõhus, kiire, ja sulle, kui sa tahad minna riigi piires kui ka või mis tahes naaberriik. Kui teil on esmakordne reisija Prantsusmaa, parim viis saada umbes kasutades rongiga reisimine on hoolika matkad. Kuid, raudteevõrgu võib olla natuke segane, eriti kui sa ei räägi ega loe Prantsuse. Et aidata teil mõista rongi süsteem Prantsusmaal, oleme loonud täielik teejuht reisida kogu Prantsusmaa rongiga.

Käesolevas juhendis, leiad kõike, mida vaja teada luua oma isikliku reisiplaan. Samuti pakume infot erinevate rong ettevõtted, mis tegutsevad Prantsusmaal ja tüüpi rongide. Me anname teile väärtuslikke näpunäiteid osta pileteid madalaim hind, navigeerimise raudteesüsteemi, kasu raudteel möödub, ja liikumisvahend Prantsusmaal Pariisis. Hoidke lugemine The Complete Guide To Travel Prantsusmaal Rongiga avastada, kuidas reisida Prantsusmaa rongiga.

 

Kuidas osta rongipiletid Prantsusmaal

Kust osta rongipiletid minu reis Prantsusmaa?

On mitmeid lihtne ja mugav meetodite või veebilehed osta Prantsuse rongipiletid. Nad on üsna lihtne kasutada, kuid paljud neist tulevad oma quirks ja veidrusi, et peame meelde.

 

Salvesta rongi on ettevõte, mis digiteeritakse ja pöörde raudtee piletimüügi. Külasta oma kodulehel, võrrelda rongipiletide, vali rongiliin, ja istmetüübiga soovite. Tasuda saab krediitkaardiga või isegi Bitcoin. Juhul rongipilet hind langeb, platvormi anname teile teada ja aitab teil vahetada madalama hinnaga.

 

Wkana külastamine Prantsuse Raudteed, siis tõenäoliselt saan suunatakse RailEurope.com, mis on ametlik Põhja-Ameerika partner Prantsuse Raudteed. Kuid, sa ei alati leida kõige odavama piletihindade Rail Europe. seega, peaksite alati tähelepanu pöörama sellele, et odavaim rongiliin on piletihinnas Salvesta rong.

 

Amsterdam Pariisi rongid

Meeldiv Marseilles rongid

Rotterdam Pariisi rongid

Brüssel Pariisi rongid

 

Automated machines to Buy Train Tickets in France

 

Rongijaama

On kaks võimalust osta Prantsuse rongipiletid jaamas - alates pileti akna ja müügiautomaatide. Inglise-kõlarid saab osta neid kas viis, kuid kui teie inglise keel ei ole nii hea ja ei saa suhelda isiklikult kassa hästi, müügiautomaatide on teie parim valik. See on lihtne navigeerida, ja saate isegi muuta oma keele seadeid. Piletite ostmine alates müügiautomaatide nõuab Chip & PIN krediitkaardi.

 

Kuidas ma peaksin koguda minu online pilet?

On mitmeid meetodeid kogumise pileteid:

 • Pick up jaamas. Koguda oma piletid jaamas, saate broneerimiseks infonumber või krediitkaardi (sama, mida kasutasid osta pileteid).
 • Print-at-home piletid. Pärast saate elektroonilise piletid, saate printida neid ja neid näidata rongi dirigent, kes kontrollib pileteid.
 • Elektrooniline piletid. Kui te ei soovi printida piletid, saab alla laadida oma telefoni või tablett. Sa võid näidata dirigent oma pileti telefoni või tahvelarvuti ekraanil.
 • meilitavad piletid. Mõned teenused pakuvad võimalust suunata teid piletid tavaposti. Kuid, mis on väga aeglane protsess, ning seetõttu, ei ole soovitatav valik.

 

Kas ma peaksin ostma rongipiletid ette?

See võib tekitada segadust teada mis rongipiletid saab osta millal ja mis tuleks eelnevalt ostetud, sest seal on mitut tüüpi rongide ja rongide erinevate teenuste.

Piirkondlik / kohalik rongid. Piirkondlikud ja kohalikud rongid ühendavad linnalähiliinide ning piirkondlike alade. RER ja Transilien Connect äärelinna Paris, kuigi OMAMA rongid (Rong Regional Expres) on kohalike rongide mis ühendavad piirkondlike keskuste väiksemate linnade. Sa ei pea ostma piirkondlike ja kohalike rongipiletid ette, lihtsalt neid osta vahetult enne lahkumist.

 • Intercite rongid (IC). Intercites rongi on ekspressrong, mis ei reisimine Kiirraudteeliinidel ja ühendab linnu samuti lühemad vahemaad. Saate osta IC piletid ette saada allahindlust.
 • Kiirrongid (TGV). TGV rongid on kiireimate rongide Prantsusmaa, ja piletid neist on ostmiseks saadaval 90 päeva ette. Hinnad nende jaoks jätkuvalt tõusma ärasõidukuupäeva läheneb, nii need broneerida varakult madalaim hind. Ostetud pilet 90 päeva ette võiks maksma € 30. Aga kui sa ei osta neid paar päeva enne väljalendu, pileti hind võib olla nii kõrge kui € 100.
 • Rahvusvaheline rongid. Samad reeglid varakult broneerimine kohaldatakse rahvusvahelistele rongidele, sest need on ka kiirrongide.

 

Mis kasu on raudtee läbima piletid?

Seal on lai valik raudtee läbima piletid saate reisida kogu Prantsusmaa rongiga. Mõned neist võimaldab teil reisida Prantsusmaa ja teiste Euroopa riikide, ja siis on raudtee läbib mis on üksnes reisi jooksul Prantsusmaa. Erinevalt tavalistest rongipiletid, raudtee läbima piletid tulevad mõned eelised:

 • Paindlikkus. Tänu raudtee läbima pilet, saad piiramatu rongi saabumise. Lihtsalt mine jaama kui soovite, tembeldada raudtee läbima rongijaamas kontoris ja saada järgmine saadaval rongi.
 • Allahindlused. Rail sooritatud tavaliselt tulevad kandmisel allahindlusi vaatamisväärsuste, muutes need suurepärane võimalus eelarve reisija. Nad võivad olla suur raha saver, mis on peamine põhjus, miks inimesed osta raudtee läbib. Viimase hetke rongipiletid võib olla kulukas, kui sa ei need broneerida eelnevalt.
 • Mugavus. Sa ei pea muretsema osta pilet iga kord, kui soovite sõita rongiga, kuid sul peab olema paindlikkus, sest sul pole igas soovitud rongis kohta.

 

Milline raudtee läbima pileti ma peaksin ostmine?

Ostmisel raudtee läbima pilet, saate valida Prantsusmaa Riik Pass ja Mitme riigi pass (Euraili globaalne pass).

The Prantsusmaa Riik Pass on teie parim valik, kui sa oled lihtsalt reisides Prantsusmaal, sest see annab piiramatu reisida riigi raudteevõrgus (sealhulgas linnadevaheline, OMAMA, TGC, jne.). Saate valida kas 1 juurde 8 päeva reisi jooksul kuus samuti valida esimese ja teise klassi. A kohtade broneerimine on vaja lisaks raudtee läbima sõitmiseks kiirrongid. Selle pass, saate ka soodustust erinevate bussid, parvlaevu, kruiisid, hotellid, muuseumid, ja muid vaatamisväärsusi.

The Euraili globaalne pass on parem valik, kui ka kavas reisida naabermaade. See multi-riigi pass annab piiramatu reisida 31 Euroopa eri riikides (sealhulgas Prantsusmaal). Mugav Eurail möödub, ei ole piiratud arv kordi saab rongiga. Vali kas 3, 5, või 7 päeva reisi ühe kuu jooksul või 10-15 päeva reisi kahe kuu jooksul. Pea meeles, et broneerida enne väljalendu.

Enamik raudtee läbib on paberil, ja siis tuleb kirjutada kuupäev lahkumist enne esimest reisi iga päev. Seat broneeringuid kiirrongide teile maksma vahemikus 10 € ja 20 € ühe koha, samas kui rahvusvahelised reisibroneeringud ulatuvad € 35 eurot 89 ühe koha (olenevalt sihtkohast).

Oluline märkus: Rail Pass on ainult hea raha eest kui te rongi reisi üle 14 päeva, kui reisite vähem kui punktist punkti rongipiletite jaoks, näiteks säästukongi pakutavad pakkumised pakuvad teie raha eest paremat väärtust.

Marseille 'Lyoni rongiajad

Pariisist Lyoni rongiajad

Lyon Pariisi rongid

Lyon sihtkohta Avignon rongid

 

 

Kuidas kasutada rongipiletid Prantsusmaal?

Piirkondlikke ja kohalikke ronge, sul võib olla vaja reisida füüsilise pileti. Mine valideerimise kasti enne lahkumist, et kinnitada või "tempel" pilet. Kui te ei kinnita seda enne lahkumist, oodake dirigent pitseri, samas rongis. Puuduvad istme broneeringuid piirkondlike ja kohalike rongide, nii lihtsalt istuda kusagil.

On kiirrongid, on teatud aja trükitud pileti, ja pileti kehtib ainult et teatud aja. Ei ole vaja, et kinnitada oma piletid, sest teil on kohtade broneerimine. Veenduge, et teil leida õige auto ja istme (numbrid on kirjutatud või trükitud pileti).

Pariis Rouen rongid

Rouen Pariisi rongid

Pariis Calais rongid

Rouen Calais rongid

paper train tickets

 

Liikumine Prantsusmaa Pariisist

Kui turistid tulevad Prantsusmaa, enamus neist seavad Pariisi oma riigisiseste rongireiside alguspunktiks. Millal algab Pariisis, jõuad peaaegu iga sihtkoha riigis. Need on mõned peamised sihtkohad serveeritakse Pariisi rongijaamades.

 • Gare d'Austerlitz või Austerlitz raudteejaam – Bordeaux, Limoges, Poitiers, Toulouse, Biarritz, Ekskursioonid, ja Lääne Hispaania.
 • Montparnase raudteejaam või Montparnasse'i jaam Kõik TGVs Lääne Prantsusmaa (Rennes, Nantes, Brest, Bretagne)
 • Põhjajaam Kirde Prantsusmaa, Valenciennes, Väike, Calais; Brüssel, Kölni, ja Amsterdami (Thalysi); London (Eurostar).
 • Lyoni jaamLõuna-Prantsusmaa. Montpellier, Dijon, Lyon, Clermont Ferrand, Besancon, Marseille, kena. Mulhouse Ida Prantsusmaa. Kataloonia (Girona, Barcelona), Itaalia, ja Šveits (Genfi, Zürich).
 • Saint Lazare Raudteejaam või Gare St. Lazare – Le Havre, Rouen, Caen, Cherbourg.
 • East Station homoseksuaal. Reims, Metz, Strasbourg, Luksemburg, ja Saksamaal.

La Rochelle sihtkohta Nantes rongid

Toulouse La Rochelle rongid

Bordeaux La Rochelle rongid

Paris La Rochelle rongid

 

Parim Tips For Travel Prantsusmaal Rongiga

Pakume teile nimekirja Häid nõuandeid, mis teevad teie rongi reisi Prantsusmaal mugavam ja nauditav.

 • Vara kohale jõuda rongijaama. Ole kindel, et rongijaama vähemalt 20 minutit enne väljalendu, või isegi varem, kui olete reisil alates tohutu rongijaamades, nagu Gare du Nord Pariisis. Sest turist, kes ei räägi prantsuse, ei ole halvem kui saabuvad ainult paar minutit enne väljumist ilma vähimatki aimu, kuhu minna. Saabuv varakult annab teile aega, et kontrollida väljumine juhatuse jaamateabe, selgitada, millist platvormi oma rongi lahkumist, ja leida õige platvorm.
 • Ärge kunagi jätke oma pagasi järelvalveta. Võiksid jalutada lähedal kauplus mõned suupisted või vee. Kui te otsustate jalutada, ärge jätke oma kotti järelevalveta isegi teine. muidu, sa riski võttes oma pagasi varastatud kogenud vargad. Major rongijaamades Prantsusmaa (Sealhulgas Paris Gare du Nord, Pariisi Lyoni raudteejaam, ja see on Pariisis Austerlitz jaama) lahkunud-pagasikapid erinevates suurustes. Enne sisenemist kapi ala, oodata, et teie kotid röntgenuuringud. Kui pardal, asetage pagasi teie nägemist asemel spetsiaalne pagasi ruumid.
 • Paki süüa. Reisijad on lubatud kaasa võtta oma toidu ja joogi rongides, mis on suurepärane pikamaa-rongi seljas. Mõned rongid on kohvik pardal, ja enamik neist on käru korvi, mis pärineb umbes. kahjuks, käru ei ole alati tulla, ja kohvik võib sulgeda. Toit ja joogid pardal on ka kallim. To säästa raha, pakkida ennast piknik oma lemmiktoit enne iga reisi. On mitmeid lähikauplused enamikus rongijaamades, kus saab osta toitu ja jooke.
 • Laadige raudtee planeerija app telefoni. Seal on erinevaid raudtee planeerija rakendusi saab paigaldada ja kasutada, et muuta oma rongi sõidab mugavam. Meie artikkel sisaldab kõiki info ja sõidugraafikud Euroopa rongid, ja mõned rakendused ei nõua internetiühendust. Tänu raudtee planeerija app, teil on alati teada, kas teie rong hiljaks (ja kui kaua) või õigeaegselt, samuti mis platvormi ta saabub / lahkumine. sisse suuremates linnades nagu Paris, ei ole üks “põhiline” jaam, ja see on lihtne segi ajada üks jaam veel. Õige app, siis olla kindel, et sa saad maha sobiva jaama.
 • pagas. Kui tegemist on pagasi, võite tuua nii palju kui saate teha, sest puuduvad kaalupiirangutega. Saate salvestada oma kotid õhuliini, taga istme, või pakiraami autos.
 • Esimese klassi ja teise klassi piletid. Esimese klassi ja teise klassi autodel pole suurt vahet. Kuid, see on vaiksem esimese klassi, ja istmed on veidi suurem. Teise klassi autod on ka täiesti mugav. Tasub märkimist, et esimese klassi piletid maksavad umbes 1,5x rohkem kui teise klassi pilet.
 • Sa ei saa tagastada odavad piletid. Ehk ainult negatiivne külg, et odavad piletid on see, et nad ei saa tühistada või muuta.
 • Iseteenindusautomaatide. Kui kasutate omakasupüüdlikud pileti masin, saate valida inglise keele valik, mistõttu ei ole vaja muretseda, kui sa ei räägi prantsuse.
 • Kandva jalgratta. Kohalike ja piirkondlike rongide, võite võtta jalgratta teiega tasuta. TGVs ja Intercity öö (yöjunat) paar liinidel võimaldab teil võtta jalgratta väikese tasu eest (tavaliselt umbes 10 €). Teistel TGV rongid, pead pange oma jalgratta zip-up bike kott.
 • Sidemete. Teekonna, teie reisi võib nõuda, et muuta rongid. Switching rongid on tavaliselt kiire ja lihtne, mistõttu ei ole vaja muretseda, kui sul ei ole piisavalt aega vahel rongid. Rongiühendus võib hõlmata jalutuskäigu teisele poole platvormi või muu osa rongijaama.
 • Tea rongijaama nimed. Suured linnad on mitu rongijaamades, mis võib tekitada segadust. Kui te ei saa meelde nende nimed, kirjutavad need paberile, salvestada neid oma telefonis, või kasutada raudtee planeerija app.
 • Mind rongi streigid. Prantsusmaa on tuntud rongi streigid, ja nad alati hoiatada avalikkust enne läheb ühel. Kuigi mõned rongid ikkagi käivitada, streigid on midagi tähelepanu pöörata, kui soovite, et vältida suuri ebamugavusi.
 • Kasuta Chip & PIN krediitkaardi. Osta pileti automatiseeritud pilet kiosk, vajate Chip & PIN krediitkaardi, Seega veenduge, sa tead oma PIN-koodi, kuigi me ei soovita seda, kuna see on väga kallis.

Pariis Marseille rongid

Marseilles Pariisi rongid

Londonist Pariisi rongid

Marseilles Clermont Ferrand rongid

 

Complete Guide To Travel In France By Train

Kõik suuremad linnad Prantsusmaal on ühendatud TGV – suure kiirusega rongi võrgu rongidele, mis liiguvad kiirusega ligi 200 mph. Nendel kiirustel, kõigis Prantsusmaa on sinu käeulatuses.

 

Me kavandatud käesoleva juhendi “Complete Guide To Travel Prantsusmaal Rongiga” teile tugev arusaam sellest, kuidas Prantsuse raudteesüsteem toimib ja abi, kui sa mõtled võttes rongi kuid ei ole kindel, mida teha või kust alustada. Kas te olete backpacking seiklus, ärireis, või perepuhkuseks, meil on teile kaetud, Salvesta Rong on koht osta rongipiletid.

 

 

Kas soovite embed meie blogi postitus “Täielik juhend reisida Prantsusmaal Rongiga” saidile? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/guide-travel-france-train/?lang=et Visiem, kas noklusina, tacu- (Kerige natuke näha Manustuskood)