Lugemise aeg: 6 minutit
(Viimati uuendatud: 03/02/2023)

Üha suurem hulk Euroopa riike propageerib rongiga reisimist lühimaalendude kaudu. Prantsusmaa, Saksamaa, Suurbritannia, Šveits, ja Norra on nende Euroopa riikide hulgas, kes keelavad lühimaalendude lennud. See on osa jõupingutustest ülemaailmse kliimakriisiga võitlemisel. seega, 2022 oli saanud aastaks, mil raudtee lükkas Euroopas välja lähilende, esmalt Prantsusmaal, paljude teiste riikidega 2023.

Lühilendude keelu päritolu Euroopas

Lennutööstus on üks peamisi kasvuhoonegaaside heitkoguste allikaid Euroopas, poolt kasvama 29% sisse 2019. Kuigi valitsused püüdsid nende numbritega võidelda, tegelikkus on see, et vähem kui 7% reisijatevedu teostatakse rongidega. See on üllatav näitaja alates kolmandikul kõige tihedamatest lähilendudest on rongid all 6 tundi.

Niisiis, Greenpeace ühendas jõud prominentsete Euroopa valitsustega, et võidelda kliimamuutustega. Greenpeace'i tellitud hiljutised uuringud esitavad järgmised silmapaistvad numbrid: 73 selle 250 tihedaimad lühilendud Euroopas, sellistes riikides nagu Šveits, ja Ühendkuningriik, on rongi alternatiivid alla kuue tunni, ja 41 on alternatiivsed öörongid.

Brüssel Utrechti rongid

Antwerp Utrechti rongid

Berlin Utrechti rongid

Paris Utrechti rongid

 

How Rail Ousted Short Haul Flights

 

Eurooplased toetavad lühilendude keelustamist

Lühilendude keeld on tohutu muutus Euroopa piirkondlikus ja rahvusvahelises transpordis. Kuigi enamik eurooplasi sõidab riikide vahel rongiga ja kasutab linnadevahelisi ronge, euroreisidel olevatele turistidele võib rongiga sõitmine olla keeruline. sellest hoolimata, rongireisist saab peagi Euroopas peamine reisimisviis, ja kohalikud on selle poolt.

Hiljutine Euroopa Investeerimispanga uuring näitab seda 62% eurooplastest toetab lühilendude keelustamist. Enamik inimesi Saksamaal (63%), Prantsusmaa, ja Holland (65%) eelistavad ööronge. Euroopa raudtee-ettevõtjate ees seisev väljakutse on pakkuda magamisrongid ja kõik vajalikud asjad, mis teevad reisil hea une. EL toetab seda tegu väga, millele igaüks nüüd juurde pääseb Greenpeace'i oma interaktiivne Euroopa kaart ja lisage rongimarsruudid, mida nad tahaksid luua või täiustada.

 

Highest Train Bridge In Europe

 

Prantsusmaa on esimene, kus raudtee on lühikeseks tõrjutud – Lennud

Prantsusmaa on esimene riik, kes keelustas ametlikult lühimaalennud. järelikult, reisijad, kes eelistasid luksust lennata kõikjal Prantsusmaal, peavad nüüd ümber istuma rongiga reisima. Rongisõit tundub tüütu, rongireis, mis kestab vähem kui 2.5 tundidel on palju eeliseid. algselt, lennud sisse 6 marsruudid plaaniti jäädavalt tühistada. Kuid, rongiliinid lennujaama ei võimalda reisijatele rahvusvahelistele lendudele piisavalt vara hommikul kohale jõuda.

Prantsusmaal lõpetatakse lähilende järgmistel kolmel liinil: Pariis – Nantes, Lyon, ja Bordeaux. selle asemel, aastast asendab lende rongireisid on suurepärane alternatiiv 2 tundi kuni 1-tunnise lennukilennuni. enamgi veel, kui parandatakse rongiliiklust Pariisi Charles de Gaulle'i ja Lyoni ja Rennes'i ning Lyoni ja Marseille' vahel, need marsruudid ühinevad uue poliitikaga.

Amsterdam Pariisi rongid

Londonist Pariisi rongid

Rotterdam Pariisi rongid

Brüssel Pariisi rongid

 

Rongiga reisimise eelised

Rongisõit on kiireim viis Euroopas reisimiseks tänu hästi ühendatud piirkondlikele ja rahvusvahelistele raudteeliinidele. Lisaks, rongiga reisimine pakub palju eeliseid, mida te ei saa lennukiga reisides nautida. Esiteks, raudteejaamades, reisijatelt passikontrolli ei nõuta, turvakontroll, ja check-in, mis säästab palju aega ja vaeva.

teiseks, rongiga reisides, saate nautida kauneid vaateid, mida lennukiaknast ei avane. Näiteks, paljud rongireisid Euroopas pakuvad akent Euroopa kõige maalilisematesse küladesse ja orgudesse, nagu Loire'i org. Kolmandaks, erinevalt lennukitest, paljud raudtee-ettevõtted pakuvad rongides tasuta WiFi-ühendust. Niisiis, kui reisite äri- või juhtivtöötajana, Wi-Fi on piletihinna sees.

Brüssel Amsterdam rongid

London Amsterdami rongid

Berlin Amsterdami rongid

Paris Amsterdam rongid

 

 

Piiriülene reisimine: Raudtee Or Lühimaa lennud

Kõigil on lugu sellest ajast, kui tunnist reisist sai 48-tunnine õudusunenägu. Kuigi reisijad on lennukiga reisimisega rohkem harjunud, piiriülesed reisid rongiga on palju ligipääsetavam, rohelisem, ning märkimisväärne aja ja raha kokkuhoid. Lisaks, enamik rongireisijaid ei ole teadlikud tõsiasjast, et kiirrongid, nagu Prantsuse TGV, on 40 minutit kiirem ja odavam kui lennuk.

Näiteks, Saksamaa ICE raudtee viib teid Brüsselist Kölni vähem kui 5 tundi. Lisaks, saate lisada peatuse Pariisis teel Kölni, jälle kiirrongi kaudu. Vastupidi, kui reisite lennukiga, nõuab pagasi kogumiseks lisaaega, ning lennujaamade ja lendude hilinemise oht, arvestades, et rongid on kogu Euroopas täpsed. seega, piiriülene rongisõit on Euroopas ideaalne.

Frankfurt Berliini rongid

Leipzig Berliini rongid

Hannover Berliini rongid

Hamburg Berliini rongid

 

Red Train

Lühilendude tulevik Euroopas

Kuigi Prantsusmaa on teerajaja, lähilendude väljatõrjumine 3 marsruudid, Austria on välja tõrjunud lennuliini Salzburgist Viini. Saksamaa kaalub seda sammu endiselt, nagu Norra ja Poola. Lühilendude tulevik on veel teadmata, kuid Z-põlvkond eelistab rohelist reisimist, kultuurilisi kogemusi, ja kohalike kogukondadega tutvumine, alternatiivsed rongireisid võiksid rahuldada kõiki neid vajadusi.

enamgi veel, veel kasutamata rongiliinide uurimine võib edendada turismi Euroopa vähempopulaarsetes sihtkohtades. See mitte ainult ei vähenda lennujaama liiklust, ja kaos, kuid vähendab ka ületurismi Euroopa populaarsetes kohtades.

Salzburg Viini rongid

Müncheni Viini rongid

Graz Viini rongid

Praha Viini rongid

 

Vintage Photo In The Train Restaurant

Uued rahvusvahelised rongireisid 2023

Osana jõupingutustest öörongiteenuste ajakohastamiseks, mõned Euroopa parimad öörongid on tagasi sõitnud uute sõiduplaanidega. Näiteks, reisijad saavad nüüd valida, Veneetsia, Viin, Budapest, ja Zagreb. Uus öörong väljub Veneetsiast kell 8.29 pm.

Nende uute ühendustega, reisijad saavad avastada hämmastavaid sihtkohti. Seda tänu mitte ainult uutele rongiliinidele, aga parem, paranenud, ja mis kõige tähtsam keskkonnasõbralikud öörongid. Veel üks suurepärane rahvusvaheline raudteemarsruut sisaldab öörongi Prahast või Dresdenist Baseli. enamgi veel, reisijad saavad peatuda isegi armsas Saksimaal. Niisiis, lahkute pärast õhtusööki ja jõuate hommikul kaunisse Šveitsi. Kui imeline on võimalus pärastlõunal seigelda Praha muinasjutulistel tänavatel ja matkata mööda Šveitsi Alpide hiilgavat ilu.. Kokkuvõttes, Viimased aastad on tõestanud, et reisisektor on teinud olulise nihke, kus raudtee mitte ainult ei tõrjunud Euroopas välja lühimaalende, vaid sai ka kvaliteetseks ja teeninduseks transpordiks, mis rahuldavad kõik vajadused.

Interlaken Zürichi rongid

Lucerne Zürichi rongid

Bern sihtkohta Zürich rongid

Genfi Zürichi rongid

 

Kokkuvõtteks, rongisõit on rohelisem, ja pakub akent mõnele kaunile vaatele Euroopas. Meie kl Salvesta rong aitame teil hea meelega valmistuda rongireisiks ja leida parimad rongipiletid parimate hindadega.

 

 

Kas soovite manustada oma saidile meie ajaveebipostituse "Kuidas raudtee tõrjus lühimaalende Euroopas"? Võite teha meie fotosid ja teksti või anda meile tunnustust selle ajaveebi postituse lingiga. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/en/how-rail-ousted-short-haul-flights-in-europe/ – (Kerige natuke näha Manustuskood)