Lugemise aeg: 4 minutit
(Viimati uuendatud: 01/04/2021)

See on unistus - minna puhkusele ja saada selle eest makstakse. Mitte ainult see, kuid on teie lennu, majutus, ja toitlustuskulud makstakse teile liiga.

võimatu, õige? Ei ole nii, keegi maailmas maksaks tagasi kriimustada keegi nagu sina kogeda jet millega ärakasutamine A-nimekirja ümbermaailmareis superstaar.

Välja arvatud ... on!

See on õige, see on võimalik, et te trek maailma kellegi teise peenraha - aga sa ei kavatse on kasutada internetis teravus võimalus Man tõmmata see välja.

Ilusaimad reisi blogijate on nende reiside eest makstud tänu segu talent, õnn, ja oskus - siin on, kuidas saate teha sama.

Vaadake, kuidas kirjutada

Kas olete reisil vlogger, blogija, või Twitter, midagi võidab tõhus omakorda fraas. Seetõttu on reisimõjutajatel oluline õppida kõige raskemini mõistetavaid oskusi, kirjutamine.

Võtke regulaarsete torkehaav at kirjalikult hea koopia võttes tund päevas kritseldus oma mõtteid. Päevikut pidama, kirjutada isiklikku blogi, postitada Twitter viljakalt - neid oskusi taskus, Teil on võimalik ennast väljendada tõhusamalt ja täiuslik hääletooni, mis võiks saada teile populaarne järgmise veebis.

Brüssel Amsterdam rongid

London Amsterdami rongid

Berlin Amsterdami rongid

Paris Amsterdam rongid

 

kollane paberraha

 

Get suurendada oma järgijaid

Kes sa lähed usaldada rohkem sotsiaalse meedia - Instagram kasutaja, kelle ainus järgija on nende ema ja bot Venemaa, või keegi rohkem järgijaid kui Kim Kardashian?

Vastus on ilmne, ja see on põhjus, miks sa peaksid kulutama raha investeerimine järgijaid kui alustada oma teekonda saada mõjutaja.

Ostmine jälgijat saidid nagu Greedier Sotsiaalmeedia ideaalne viis koguda algtasemest terviklikkuse et saate toetuda ka tulevikus.

Bremen Berliini rongid

Leipzig Berliini rongid

Hannover Berliini rongid

Hamburg Berliini rongid

 

Võta õiged inimesed

Reisi- blogimine tööstuse konkurentsivõimelisuse, rohkem inimesi annab talle minna igal aastal. Kui sul on hea algtaseme järgijaid ja sisu, ainus viis saada ise märganud on saada ühendust reisi pakkujad, kes võiks sponsor teile puhkama minna.

Et tegeleda väärt, sa pead tegema selgeks, et sponsor teile annab need inimesed väärtuslikku kokkupuute ja võtme nende demograafiliste. See on quid pro quo korraldus, kuid üks, mis võimaldab teil näha maailma.

Nantes sihtkohta Bordeaux rongid

Paris Bordeaux rongid

Lyon sihtkohta Bordeaux rongid

Marseilles Bordeaux rongid

 

seadmed mõjutaja

 

Mõista oma publikule

Teie taasleitud sponsorid ei jääda umbes kaua, kui nad ei usu, võite suhelda oma publikule - ja sellepärast sa pead täpselt teadma, kes oma demograafiliste on.

See tähendab, et välja selgitada oma publiku keskmine vanuserühm, oma meeldib, ja ei meeldi, milliseid saite nad külastavad regulaarselt, ja mida nad teevad, kui nad eemale web. Selle teabe teie käsutuses, Teil on võimalik luua sisu, et teie järgijad armastan - ja hoida oma sponsorite küljel.

Need on meie nõuandeid! Kas te arvate, mis tahes muul viisil saada Ambitsioonikas reisi mõjutaja? Siis andke meile teada oma kommentaarides allpool!

Lyoni lennujaamast Genfi rongidesse

Zurich Genfi rongid

Paris Genfi rongid

Lucerne Genfi rongid

 

Noh, enne kui saada mõjutaja, peate sõitma rongiga eksootilisse kohta, ja hakka heas õhkkonnas vingeid pilte tegema, sa oled lugenud? kasutamine Salvesta Rong saada odavaim rongipiletid, nii et see ei maksa teile palju muutunud töö oma elu!

 

Kas soovite embed meie blogi postitus “5 Best Local Joogid Proovige Euroopas” saidile? võite võtta meie pilte ja teksti ja lihtsalt anna meile krediiti link sellele blogipostitust. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhow-to-become-a-high-flying-travel-influencer%2F%3Flang%3Det - (Kerige natuke näha Manustuskood)