Lugemise aeg: 5 minutit
(Viimati uuendatud: 04/11/2022)

Olenemata sellest, kas reisite rongiga esimest korda või neljandat korda, teie rongireisi kogemus võib alati paraneda. Siin on valitud punktid, mida järgida parima rongireisikogemuse saamiseks, kui te pole ikka veel kindel, kuidas rongireisiks valmistuda.

Koostage lahkumiseelne kontrollnimekiri

Rongiga reisimine on vähem stressi tekitav kui lennukiga reisimine, kuid rongireisiks valmistumine nõuab siiski planeerimist. Väljumiseelse kontrollnimekirja koostamine on fantastiline viis tagada kõige mugavam ja stressivabam rongireis. Järgmised asjad on rongireisiks valmistumisel kohustuslikud väljumiseelsesse kontrollnimekirja:

Visa ja isikutunnistus: pass või fotoga ID. Lisaks, kui plaanite mitut riiki hõlmavat reisi rongiga, siis on kohustuslik kontrollida, kas sihtriik nõuab viisat.

Rongipiletid: raudteerakenduse allalaadimine on suurepärane idee, nii et te ei pea paberkandjal rongipileteid printima, ja saab lihtsalt e-piletit näidata.

Reisikindlustus: hoia reisikindlustuskaarti koos passi ja rongipiletitega koos.

Ravimid: juhuks, kui teil kipub valmistumisega kaasneva stressi tõttu migreen tekkima, tundlik kõht, või mis tahes tervisega seotud probleeme.

Väike muutus: alati hea mõte pikkadele rongireisidele raha kaasa võtta, eriti, juhuks, kui suupisted otsa saavad, joogid, või loeb. Voodipesu on mõnel pikal rongireisil lisatasu eest, nagu üheööreis.

Frankfurt Berliini rongid

Leipzig Berliini rongid

Hannover Berliini rongid

Hamburg Berliini rongid

 

Beautiful View From a Train Window

Kaaluge raudteepileti hankimist

Kui aeg on piiratud, on rongiga reisimine suurepärane viis mitme linna avastamiseks. Ühe asja jaoks, rongireis on odavam kui paljude lendude broneerimine. teiseks, lähirongid on stiilne viis Euroopas reisimiseks. Näiteks, Hollandis rongipileti saamine sobib ideaalselt Amsterdamis reisimiseks ja ühepäevareiside tegemiseks lähedalasuvatesse linnadesse, meeldib Utrecht.

 

 

Mugav kandmine

Mugavate riiete pakkimine on üks asi, mis võib rongireisi korda saata. Pikaks rongireisiks valmistumisel on mugav kaasa pakkida, eriti üleöö rongireis. Näiteks, nii kergete kui ka soojade riiete kihtide pakkimine võib olla elupäästja nii talvel kui suvel.

Mõned rongid võivad talvel tunduda umbsed ja liiga kuumad, ja suvel võib olla liiga külm. seega, kihid ja mugav kandmine on üks asju, mida rongireisiks valmistudes planeerida. Niisiis, kui pakite tavaliselt viimasel minutil, seekord, andke endale vähemalt paar päeva, et kõik välja mõelda hädavajalikud esemed rongireisile pakkima.

Salzburg Viini rongid

Müncheni Viini rongid

Graz Viini rongid

Praha Viini rongid

 

How To Prepare and wait For A Train Trip

 

Pakkimine rongireisiks

See nõuanne on oluline rongireisiks valmistumisel, sest peate valima käru või seljakoti vahel. Vaatamata kiiretele rongidele, paljudes rongijaamades on trolliga raske liikuda.

seega, kui valmistute a rongireis Euroopas, oluline on kontrollida raudteejaama rajatisi ja pakkida valgust. Kui teil on vaja platvormide vahetamiseks kasutada treppe, teie kott tundub kerge nagu sulg. enamgi veel, millal pakkimine rongile, kõige parem on hoida kõik hädavajalik käeulatuses, nii et kõrvaklappide leidmiseks pole vaja kõiki oma asju rongi määrdunud põrandal lahti pakkida, ravimid, või pulloverid.

Amsterdam Pariisi rongid

Londonist Pariisi rongid

Rotterdam Pariisi rongid

Brüssel Pariisi rongid

 

How To Prepare For A Train Trip

Kontrollige istmete broneerimise valikuid

Kui teil on küsimus, kuidas rongireisiks valmistuda, istekohtade broneeringu kontrollimine on ideaalne pikalt ette. Suurepärased istmed müüakse kiiresti läbi, ja kui soovite reisist maksimumi võtta, kontrollige istmete valikuid, sest raudtee-ettevõtetel on tavaliselt lai valik istekohti erinevates klassides ja hinnavahemikus.

Näiteks, Kui plaanite sõita öörongiga, on mugavus esmatähtis magada rongis ja sa peaksid broneerima esimese klassi istekoha. enamgi veel, kui soovite teel parimaid vaateid, siis võivad vasakul ja paremal küljel olevad vaated erineda. seega, Reisi ettevalmistamise osana on soovitatav kontrollida istekohtade broneeringuid, kui need on saadaval.

Interlaken Zürichi rongid

Lucerne Zürichi rongid

Bern sihtkohta Zürich rongid

Genfi Zürichi rongid

 

Train Ride Aesthetics

Parimad maalilised vaated

Üks peamisi põhjuseid rongiga reisimiseks on see, et teil on võimalus näha rohkem riiki, vastupidiselt lennukiga reisimisele. Seega, kui valmistute rongireisi marsruudiks, on teel olevaid vaateid väga oluline arvestada. Näiteks, mõnikord on suurepäraste vaadete saamiseks parem ette võtta pikk rongireis, nagu orienteeruv kiirrongireis.

Lisaks, Kui uurite eelnevalt parimate vaadete kohta, võib see teid aidata ka rongis koha broneerimisel. Mõnikord otsustades aknaistme vahel, vasak või parem pool võib unustamatu rongireisi ja lihtsalt korraliku rongireisi vahel muuta.

Brüssel Amsterdam rongid

London Amsterdami rongid

Berlin Amsterdami rongid

Paris Amsterdam rongid

 

Best Scenic Train Rides

Laadige alla meelelahutus reisi jaoks

Rongiga reisimine on suurepärane võimalus lugemiseks ja taskuhäälingusaadete lugemiseks. Kui valmistute rongireisiks, laadige alla paar raamatut, taskuhäälingusaated, ja muusikat, mida rongis kuulata, sest mitte kõik raudteefirmad ei paku tasuta WiFi-ühendust. Lisaks, kõige parem on olla enne tähtaega valmis ning saabuda reisipäevale lõõgastunult ja suurepärases meeleolus.

Lisaks, kasulike rakenduste allalaadimine on oluline enne reisi. Näiteks, laadige alla võrguühenduseta kaardid, et saaksite reisist maksimumi võtta ja oma reisi järgmisi etappe planeerida. Veel üks suurepärane allalaaditav rakendus on Salvesta rong, et leida suurepäraseid rongipileteid ja rongimarsruute.

Dijon Provence rongid

Paris Provence rongid

Lyon Provence rongid

Marseilles Provence rongid

 

How To Pack For A Train Trip - View the map

 

Suurepärane rongireis algab parimate rongipiletite leidmisega kõige imelisemal ja mugavamal rongiliinil. Meie kl Salvesta rong aitame teil hea meelega valmistuda rongireisiks ja leida parimad rongipiletid parimate hindadega.

 

 

Kas soovite manustada oma saidile meie ajaveebipostituse "Kuidas valmistuda rongireisiks"?? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fet%2Fhow-to-prepare-for-train-trip%2F – (Kerige natuke näha Manustuskood)