Lugemise aeg: 3 minutit
(Viimati uuendatud: 10/09/2021)

Reisimine riigiti, või linnast, on tõeliselt hämmastav kogemus ja merereisidega tegelevate rongiga on üks parimaid meetodeid selleks. Euroopa rong hinnad põhinevad suures osas läbitud vahemaa, Kuid, Paljudes Euroopa raudtee-ettevõtted on nüüd kolinud dünaamiline hinnasüsteem - nagu lennuhindu - kus piletihind võib kõikuda sõltuvalt nõudlusest, piiranguid, või kuidas alguses ostate. Kas plaanite reisida Austriasse, Belgia, Suurbritannia, Prantsusmaa, Saksamaa, või Itaalia, vähe uuritud enne rongireis võiks tõesti aidata venitada oma eelarvet. Siin on top vihjeid peal kuidas säästa rongipiletide ajal oma reisi.

 

Reserveerima

 

Vaata seda postitust Instagram

 

Salvesta rongi jagatud postitus (@saveatrain)

 

Kui see on olemas, rongi eelpiletid lähevad tavaliselt müüki 6 kuud enne sõiduaeg. Kuid, tellimus isegi paar nädalat enne võiks ikka säästa piisav rahasumma, nii ei raiska aega!

Nürnberg Praha rongid

Müncheni Praha rongid

Berlin Praha rongid

Viin Praha rongid

 

Ole paindlik aeg aastas soovite reisida

Olles paindlik, kui soovite reisida saab sageli põhjustada suurt kokkuhoidu. Rongipilet hinnad tõusevad kõrgperioodil puhkuste hooaeg Mõnes Euroopa riigis. See on tavaliselt ümber suvi kuud, eriti juulis ja augustis.

Kui teil on võimalus reisida väljaspool nende kuud, pileteid saab palju odavamalt osta. Samuti, pühade ajad nagu jõulud ja lihavõtted, on tippaeg - kontrollige, millal koolivaheaeg on ja püüda vältida nende.

Milan Veneetsia rongid

Padua Veneetsia rongid

Bologna Veneetsia rongid

Rooma Veneetsia rongid

 

 

Rebook pilet – säästa rongipiletide

Kas olete kunagi broneerinud rongipilet ainult näha, et piletihind langes kohe, kui olete teinud oma ostu? Rongipiletite hinnad kipuvad kõikuma – sageli samal päeval. Sõltuvalt ettevõtte tühistamise poliitika, siis peaks tavaliselt olema võimalus reis tühistada ja uuesti broneerida rongi madalama määraga kui te tegutseda 24 tundi oma esialgse ostu.

Bordeaux sihtkohta Biarritz rongid

Paris Biarritz rongid

Lyon sihtkohta Biarritz rongid

Marseilles Biarritz rongid

 

 

Vaata seda postitust Instagram

 

Salvesta rongi jagatud postitus (@saveatrain)

Mõned rong ettevõtted on paindlikumad kui teised nende tühistamise aja jooksul. Mõningatel juhtudel, võite tühistada oma pileti väljaspool 24-tunnine. On oluline, et kontrollida oma operaatori kodulehel lugeda üles oma poliitikat enne ostmist teise pileti. Veenduge, et hoida vaatetorn uute rongide hinnad ja säästa raha ümberbroneerimine oma pileti madalama määraga.

Nantes sihtkohta Bordeaux rongid

Paris Bordeaux rongid

Lyon sihtkohta Biarritz rongid

Marseilles Bordeaux rongid

 

Võimalused soodustust – Kuidas säästa raha rongipiletite pealt

mõned Euroopa rongiliinil pakuvad olulisi allahindlusi lastele, üliõpilased, ja pensionärid. Lapsed vanuses 3-11 üldiselt saada hea allahindluse protsent, samas kui lapsed alla 3 tavaliselt reisida tasuta. Üliõpilastele ja pensionäridele soodustust võivad olla saadaval sõltuvalt rongid ja sihtkoha reisite. On oluline, et teie õpilane või vanem kaardi sa kogu aeg, kui ostate sooduspilet.

Seal on palju diskonteeritud hinnad kättesaadav kogu erinevate Euroopa raudteevõrgus. Veenduge, et alati hoida vaatetorn hiljemalt soodustust järgides meie Facebook ja Twitter Lehekülgede.

 

Mõeldes võttes rongi oma lemmik Euroopa linna? Minema meie kodulehel saveatrain.com et tutvuda kõigi meie eksklusiivsete hindadega ja alustada oma järgmise seikluse planeerimist!

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, Seejärel klõpsake siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhow-to-save-money-on-train-fares%2F%3Flang%3Det – (Kerige näha Manustuskood)