Lugemise aeg: 3 minutit
(Viimati uuendatud: 02/07/2021)

Järgmise puhkuse ajal soovite vaadata mõnda suurepärasemat arhitektuuri? Kui nii, arvatavasti ei ole paremat kohta kui Euroopas teile. Kas olete huvitatud klassikalise arhitektuuri stiile või lootes leida mõned vähem tuntud juveele, Euroopa linnad on teile kaetud. Olgem on pilk mõned näited suurepärane arhitektuur ja kus seda näha kõiki:

 

Magnificent Arhitektuur: Itaalia

Itaalia on täis linnades ja väikelinnades, kus saab eksida jälgides ilusad hooned. Kas olete Rooma või Firenze, peaaegu iga nurga on väärt pilt. Turistidele otsivad gorgeous väikelinnade, Vicenza on õige sihtkoht. See on lähedal, kui sa oled võttes rongi või Veneetsia, mis on samuti külastamist väärt. Kuigi Vincenza on kuulus oma Renaissance arhitektuuri stiil eostatud meeles Andrea Palladio, Veneetsia arhitektuuri on tihti gooti, täpsustama, ja ilus.

Teistest Itaalia linnades sa ei jäta, Rooma ja Firenze ka välja paistma nagu lemmikute. Rooma on peamiselt täis vaatamisväärsused igaüks peaks nägema korra elus. Colosseum, St. Peetruse basiilika, panteon, ja Trevi purskkaevu juures on kõik külastamist väärt. Teiselt poolt, Florence on segu eri stiile, Kõige eelkõige Vana-Kreeka ja Rooma arhitektuuri, Gooti ja renessanss.

Rimini Firenze rongid

Rooma Firenze rongid

Firenze Rooma rongid

Veneetsia Firenze rongid

 

 

Magnificent Arhitektuur: Prantsusmaa

Strasbourg Magnificent Architecture

 

Prantsusmaa on koduks mõne linnu mitmesuguseid stiile, mis jäta Magnificent Arhitektuur armastaja hingeldama. Hulgas prime kandidaadid visiidil, Strasbourg, Bordeaux, ja Pariis tõenäoliselt pakkuda kõige.

Seal on palju näha ja teha Strasbourgis, sealhulgas olulised näited gooti arhitektuuri, põimunud kaasaegne ja postmodernistlik linnaosade ja Elsassi arhitektuur. Bordeaux on ka unikaalne. Suurim linn Aquitaine uhke vapustav 18. sajandi tiheasustusalal, Palee Bourse, ja katedraal Saint Andre. lõpuks, Pariis on tuntud kui üks birthplaces gooti arhitektuuri, kuid see on ka rikas erinevate näidete Belle Epoque ja kunst uus.

Paris Strasbourgi rongid

Luksemburgi Strasbourgi rongid

Nancy Strasbourgi rongid

Basel Strasbourgi rongid

 

Saksamaa

Rothenburg germany city image

 

Seal on palju arhitektuuri pärlid võib leida Saksamaa. Kuid, kaks kõige muljetavaldav need on Berliin ja Rothenburg. Arhitektuur tavaliselt läheb käsikäes ajalugu, ja sa näed seda seoses selgelt Berliinis. Linn on jagatud kord, ja see on selgelt nähtav mõnes kohas. See muudab suurepärane koht kogemus erinevaid elemente arhitektuuri ja sukelduda sügavale ajalooline mõjutuste kunsti.

Teiselt poolt, Rothenburg on koht vaadates nagu see tuli otse välja muinasjutt. See unine, keskaegse ilmega linn on turist lemmik. See on parim näide elegantne Euroopa keskaegse arhitektuuri oma linnamüüride ja viilkatusega katused.

Stuttgart Rothenburg rongid

Nürnberg Rothenburg rongid

Hannover Berliini rongid

Hamburg Berliini rongid

 

Euroopa on väärt kulgevate, ja seal on palju muid kauneid kohti, mida peaks püüdma külastada. Magnificent arhitektuur on rikkalikult Inglismaa, Belgia, Austria, Rootsi, ja Holland samuti.

 

Kui te olete valmis broneerima oma rongi piletid arhitektuuri nägemise nägemine ekspeditsiooni oma unistused, vaata oma sihtkohad Salvesta rong.

 

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, võite võtta meie pilte ja teksti ja lihtsalt anna meile krediiti link sellele blogipostitust, või klõpsate siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmagnificent-architecture%2F%3Flang%3Det– (Kerige natuke näha Manustuskood)