Lugemise aeg: 4 minutit
(Viimati uuendatud: 16/12/2022)

Kui sa kaua, et näha mõningaid Euroopa peab-külastada sihtkohtadesse, mõned kõige bike sõbralik linnad kindlasti teha oma nimekirja. Need linnad on suured avastada jalgrattaga, muutes need ideaalseks reisivad eelarve. Ja saad seal rongiga. Siin on kümme kõige bike sõbralik linnad Euroopas:

 

1. Mooterrattasõbralikku Amsterdam, Holland

Amsterdam on järjekindlalt olnud kõige bike sõbralik linnad Euroopas. See on eraldatud jalgrattateed asemel rajad, võimaldab teil minna kõikjal autovaba. Võite kergesti jõuda seda rongiga Pariisi, Brüssel, Kopenhaageni ja teiste suuremate Euroopa sihtkohtadesse.

Brüssel Amsterdam rongid

London Amsterdami rongid

Berlin Amsterdami rongid

Paris Amsterdam rongid

 

 

2. Mooterrattasõbralikku Kopenhaageni, Taani

Kopenhaageni investeerinud üle € 134 miljonit arendamiseks oma jalgrattasõit võrgu aastate jooksul. See aitas muuta oma jalgrattatee võrgustik muljetavaldav ja käivitas Kopenhaagen olla üks rohelisemaid Euroopa sihtkohtadesse.

Hamburg Kopenhaagenisse rongid

Hannover sihtkohta Kopenhaagen rongid

Berlin Kopenhaagenisse rongid

 

3. Mooterrattasõbralikku Berlin, Saksamaa

Take a bike in Berlin in the summer

Berliin on vaevaline saada üks bike sõbralik linnad Euroopas juba mõnda aega. Nad lõpuks tehtud see, tänu keerukale kampaania jalgrattaga kogukond. Nagu üks jaoturid Euroopa rongiliiklus, Berliin on üsna lihtne saada.

Bremen Berliini rongid

Leipzig Berliini rongid

Hannover Berliini rongid

Hamburg Berliini rongid

 

4. Utrecht, Holland

Linnad Holland armastan oma jalgrattaid. Utrecht investeerib palju oma jalgrattasse infrastruktuur. Long jalgratta tänavate ja suur parkimiskohtade oleks lihtne kasutada jalgratast seal.

Brüssel Utrechti rongid

Antwerp Utrechti rongid

Berlin Utrechti rongid

Paris Utrechti rongid

 

5. Antwerpen, Belgia

Antwerpen on Belgia kõige rattasõiduks linna, koos töötanud võrk jalgrattaga teed. Suurte projektide eesmärk on parandada seda veelgi, Antwerp kindlasti jääda seas top jalgrattaga sihtkohtadesse Euroopas.

Brüssel sihtkohta Antwerp rongid

Amsterdam sihtkohta Antwerp rongid

Lille sihtkohta Antwerp rongid

Paris Antwerp rongid

 

 

6. Viin, Austria

Viin uhkustab Euroopa esimese elluviimisega lasti bike rentimine süsteemi. Teistest algatusi, et linn heldelt sponsoreeritud teha Viini rohkem rattasõiduks ehitab 1300-km jalgrattateid võrgu.

Salzburg Viini rongid

Müncheni Viini rongid

Graz Viini rongid

Praha Viini rongid

 

7. Basel, Šveits

Basel is scenic and among the Most Bike Friendly Cities

Baseli tuntud mõned asjad, ja on rattasõiduks on üks neist. Iga ilmaga või hooaja, näed elanikud Basel kasutades oma jalgrattaid liikumiseks kergesti. Jõuate Basel Amsterdamist rongiga otse.

Müncheni Basel rongid

Zurich Basel rongid

Bern Basel rongid

Genfi Basel rongid

 

8. Munster, Saksamaa

seas Saksamaa oma Kõige bike sõbralik linnad, Munster hoiab järjekindlalt hea hinne. Linn teeb kõvasti tööd selle nimel, et jalgratturid oleksid oma jalgratta infrastruktuuri ja ohutusega rahul.

Essen Munster rongid

Bielefeld Munster rongid

Köln Munster rongid

Hannover sihtkohta Munster rongid

 

9. Verona, Itaalia

Itaalia linnades tavaliselt ei ole kõige bike sõbralik linnad Euroopas, kuid Verona seisab päris hästi. See on suurepärane linn uurima jalgrattal, ja rongisõidu kaugusel Rooma Verona ainult lisab ilu oma teekond.

Rimini Verona rongid

Rooma Verona rongid

Firenze Verona rongid

Veneetsia Verona rongid

 

10. München, Saksamaa

München on selge plaan ehitada suur jalgratta võrgu tsooni ja parandada jalgrattaga infrastruktuuri. Lõppeesmärk on saavutada a 30% modaalse osa jalgratast. Kui soovite proovida liikumisvahend München jalgrattaga, võid reisida sinna rongiga Berliini, Viin, ja Zürichi, muu hulgas linnad.

Berliini Müncheni rongid

Frankfurt Müncheni rongid

Viin Müncheni rongid

Stuttgart Müncheni rongid

 

Kas olete valmis külastama mõnda Euroopa parimat sihtkohta, kasutades ainult jalgratast ja rongi? Ole valmis seiklus eluiga, ja broneerida rongipiletid vara!

 

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, võite võtta meie pilte ja teksti ja lihtsalt anna meile krediiti link sellele blogipostitust, või klõpsate siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmost-bike-friendly-cities%2F%3Flang%3Det – (Kerige natuke näha Manustuskood)