Lugemise aeg: 9 minutit
(Viimati uuendatud: 29/10/2021)

Muljetavaldav arhitektuuris, rikas ajalugu, aastal kaunimad linnad maailmas, euroopa 10 kõige kuulsamad maamärgid, mida raudteel külastada ja mis peaksid teie jaoks olema soovide nimekiri. Euroopast Hiinani, läbi Berliini kuulsaima värava, ja Keelatud linna, Siit saate piiluda vaatamisväärsusi, mis teid hämmastavad.

 

1. Pariisi Eiffeli torn

Sellest tähelepanuväärsest vaatamisväärsusest on tõesti raske mööda vaadata, 300 meetri kõrgune rauast torn. Ükskõik, kas jalutate Le Marais, Jumalaema, või Ladina kvartal, see Pariisi tohutu ikoon on kogu aeg silmapiiril.

Niisiis, kui reisite esimest korda Pariisi, kindlasti külastate Eiffeli torni päevavalguses ja öösel, et Eiffeli vaade valgustataks. seega, peaksite olema oma visiidiks hästi ette valmistatud ja teadma, et parim viis reisida Pariisi Eiffeli torni, või mujal Euroopas.

Kuidas raudteega Eiffeli torni jõuda?

Parim on Eiffeli torni sõita rongiga. The ühistransport Pariisi süsteem on väga tõhus ja mugav. Ümber linnaosade ja vaatamisväärsuste reisimine on ülilihtne, ja Eiffeli torni keskne asukoht linnas tähendab, et see on hästi ühendatud Prantsuse raudteega.

Champ de Mars / Tour Eiffel on lähim rongijaam, ja Eiffeli torn on lihtsalt 2 jaamast jalutades. Kuid, Trocadero jaamas maha tulles avaneb maagiline vaade tornile ja Seine'ile. RER-liini C saate sõita iga paari minuti tagant Eiffeli torni, ja ühe reisi metroopilet on € 1.9.

Amsterdamist Pariisi rongiga

Londonist Pariisi rongiga

Rotterdami Pariisi rongiga

Brüsselist Pariisi rongiga

 

The Eiffel Tower in Paris at night

 

2. Kõige kuulsamad vaatamisväärsused, mida raudteel külastada: Hiina müür

Maailma suurim inimese loodud vaatamisväärsus, võttis üle Hiina müür 2000 aastat ehitada. Esimene seinaehitus algas 7. sajandi alguses, ja hiljem lisati täiendavad seinad, et tugevdada ja muuta Hiina müür üheks hiiglaslikuks ja meelt lahutavaks maamärgiks maailmas.

Kuna Hiina müür on nii suur, saate seda imetleda paljudelt kohti üle kogu Hiina, ja võib võtta kuni 175 päeva selle täielikuks ületamiseks. Kuid, parim koht Hiina müüri imetlemiseks on Peking, Pekingi äärelinnas, ja linnad nagu Badaling. Kokkuvõtteks, Hiina müüri suurus, ajalooline tähendus, ja väljaspool seda maailma olev disain muudab selle üheks 10 kuulsamad vaatamisväärsused, mida raudteel külastada.

Kuidas Pekingist Hiina müüri juurde jõuda?

Huoyingi jaama peaksite sõitma metrooga või sõitma Airport Expressi liinil. Seejärel sõitke Huangtudiani raudteejaamast S2 rongiga Badalingi raudteejaama. Suure müüri sissepääsu näete 20-minutilise jalutuskäigu kaugusel raudteejaamast.

 

Famous Landmark To Visit By Rail: The Great Wall Of China

 

3. Kõige kuulsamad vaatamisväärsused, mida raudteel külastada: Sixtuse kabel Vatikan

Michelangelo kaunid freskod on külastajaid hämmastanud juba läbi aegade. Sixtuse kabel aastal Vatikan on kõige parem külastada reede õhtul ja suvel, kui see on vähem rahvarohke. Maailma suurimatele kunstiteostele pääseb ligi Vatikani muuseumide kaudu, ja selle sisestamiseks pole vaja aega broneerida.

Sixtuse kabel on nimetatud kuuenda paavsti järgi, kes selle 15. sajandil ehitas. seega, Sixtuse kabeli lakke kaunistavad freskod kujutavad 1. Moosese raamatu lugusid. Tähelepanuväärsete värvitoonide ja värvidega, freskod on hästi säilinud, ja saate hõlpsalt veeta terve päeva stseene imetledes.

Kuidas Roomast Sixtuse kabelisse jõuda?

Sixtuse kabel asub Vatikanis, väljaspool Rooma. seega, kui külastate Milanot, Firenze või mõni muu sihtkoht Euroopas, kõigepealt peaksite võtma a kiirrong Rooma. Siis, rongiga Roma Tiburtina juurest Roma St. Pietro jaam, ja see on 14 minutilise jalutuskäiguga Sixtuse kabelisse.

 

The Sistine Chapel Vatican City Top view

 

4. Karli sild Praha

Budapestist või Viinist, kunagi pole olnud lihtsam ühest Euroopa punktist Karli sillale sõita. See pole üllatav, arvestades asjaolu, et Praha Karli sild on üks kuulsamaid vaatamisväärsusi, mida rongiga külastada. Gooti kivisild, kujud, keskne asukoht Mala Strana ja vanalinna vahel, on vaid mõned selle hiilguse põhjustest.

Lisaks, Karli sild on üks ilusamaid ja vanimaid sildu Euroopas. seega, kohtute sadade turistidega, kes otsivad parimat Instagrami pilt koht sillal. jah, igal ajal päeval ja aastal, liitute paljude Praha külastajatega, et imetleda üht kuulsamat paika maailmas.

Kuidas raudteega Karli sillani jõuda?

rong reisimine Euroopas on väga mugav ja kiire, nii et saate Karli sillale sõita igast naaberriigist. Pearaudteejaamast (Kohalikus keeles: Keskjaam), see on umbes 13 minutiga metrooga Karli sillani. Sinna pääses ka jalgsi, see on 25 minutilise jalutuskäigu kaugusel Karli sillast rongijaamast, kuid vähem soovitatav, kui saabute Dresdenist, Budapest, või Zermatt.

Nürnbergist Prahasse Rongiga

Münchenist Prahasse Rongiga

Berliinist Prahasse Rongiga

Viinist Prahasse Rongiga

 

The landmark Charles Bridge, Prague

 

5. Kõige kuulsamad vaatamisväärsused, mida raudteel külastada: St. Basil’s Cathedral Moskva

Üks kõige rohkem suurejoonelised väljakud maailmas, Moskva Punasel väljakul asub kõige hingematvam katedraal. St. Basiiliku katedraal on imeline, koos 6 kabelid, kaunilt ja kunstiliselt geomeetriliste mustritega maalitud. Suurepärane katedraal on fassaadilt ja interjöörilt kaunis, iga graveeringute ja maalidega kaunistatud kabeliga.

St. Basiiluse katedraal on üks Moskva peamisi ikoone ja see ehitati võidu sümboliks kohutava Ivani lüüasaamisele, Kaasani khaan. seega, alates 1561 see meelitab igal aastal miljoneid turiste vaatamiseks 1 Venemaa kõige hingematvamatest vaatamisväärsustest.

Kuidas jõuda St.. Basiiliku katedraal?

Püha Basili katedraal on Punasel väljakul on, ja saate minna metrooga Leningradski jaamast Okhotny Ryadini. Kui soovite näha Venemaa parimat, siis kiirrong St. Peterburg on ideaalne viis reisimiseks.

 

Famous Landmark To Visit By Rail: St. Basil's Cathedral Moscow Russia

 

6. Peterhofi palee St.. Peterburi

Vene Versailles ’ehitas Peeter Suur oma maamõisaks. Teie peal reis Peterhofi paleesse, külastate Alumist parki, Ülemine aed, Mere kanal, ja kaks väikest paleed – Monplaisir ja Marli palee. Peeter Suur külastas 1770-ndatel aastatel Versailles'i ja realiseeris Prantsuse meistriteose tänapäeval üheks Venemaa kuulsamaks vaatamisväärsuseks.

Tsaari palee on kõige kuulsam purskkaevude poolest, Suured jõed, piiblikujud, ja aiad. Sakslased hävitasid selle suurepärase palee II maailmasõjas, kuid renoveerisid selle edukalt a UNESCO maailmapärandi nimistusse saidile.

Kuidas Peterhofi jõuda?

Peterhofi palee on üks peamisi vaatamisväärsusi, mida St.. Peterburi. Peterhofi saab sõita rongiga Baltiskiy jaamast Noviy Peterhofi jaama.

 

Golden Landmark, The Peterhof Palace In St. Petersburg

 

7. Kõige kuulsamad vaatamisväärsused, mida raudteel külastada: Rooma Colosseum

Kolosseum on üks tänapäevase maailma seitsmest imest, seega, kõige parem on külastada Colosseumit giidiga ekskursiooniga. muidu, euroopa kogu rikas ajalugu sellest suurepärasest ehitusest läheb teie jaoks kaotsi. Flaviani keisrid ehitasid selle meistriteose amfiteatriks, ideega kaitsta rahvahulki vihma ja tuule eest, meeles.

Täna saate külastada kõiki Colosseumi tasandeid, või imetleda seda paljudest läheduses asuvatest restoranidest ja kohvikutest. Lisaks, kõigi aegade suurim kolosseum, kasutatakse tänapäeval a elava muusika kontsertide toimumiskoht. siin, näete muusikamaailma suurimaid nimesid, nagu näiteks Elton John.

Kuidas jõuda Colosseumi?

Colosseumi juurde jõuate mõlemast Rooma lennujaamast, rongiga. Iga rong väljub rongidest 15 minutit Tiburtina jaama, ja siis metrooga otse selle Itaalia ikooni juurde. Ilmselt, Rooma ajaloolisest keskusest on Colosseumi juurde pääsemine väga lihtne.

Milano Rooma rongiga

Firenze Rooma rongiga

Pisa Rooma rongiga

Napolist Rooma rongiga

 

Famous Landmark from above: The Colosseum in Roma

 

8. Kõige kuulsamad vaatamisväärsused, mida raudteel külastada: Westminsteri palee Londonis

Inglismaa kuulsaim vaatamisväärsus on Westminsteri palee ja Big Beni torn. Parlamendi kojad. Victoria torn ja maailma kuulsaim torn, Big ben, moodustavad Inglismaa kuulsaima vaatamisväärsuse.

Vaatega Thamesi jõele, läheduses on vaatamisväärsus London Eye, Westminsteri palee ümbrus on suurepärane. Hämmastavate panoraamvaadete saamiseks, külastage London Eye aastaringselt, sest sissepääs Westminsterisse on võimalik ainult laupäeviti, juulis ja augustis.

Kuidas saada Westminsteri paleesse ja Big Benisse?

Minge ringjoont mööda Westminsteri või Trafalgari jaama. Kui saabute Londoni äärelinnast, kõikjal Suurbritannias või Euroopas, siis on edelaraudtee parim viis reisida.

Amsterdamist Londonisse rongiga

Pariisist Londonisse Rongiga

Berliinist Londonisse Rongiga

Brüsselist Londonisse Rongiga

 

Westminster Palace, London UK

 

9. Hiina keelatud linn

Pekingi südames, leiate sissepääsu maailma suurimasse keisripaleesse. Suurem kui Peterhof, Louvre, Kreml, ja Vatikan, keelatud linnapaleel on 980 paleehooned, mida uurida. Vastupidiselt teistele maailma vaatamisväärsustele, see on kõik puidust valmistatud. koos 25 Varem elasid palees Hiina keisrid, Keelatud linn on maailma suurim muuseum.

Erakordne vaatamisväärsus on oma nime õigustatult pälvinud ka tänapäeval. See on tingitud asjaolust, et 40% palee külastajatele on endiselt keelatud. Kuid, Jingshani pargi mäetipult näete endiselt kogu kompleksi. Keelatud linn ei pruugi olla üks värvikamaid ja ilusad paleed Euroopas, kuid see on kõige põnevam.

Kuidas jõuda keelatud linna?

Shanghai Pekingisse on umbes 5 tundi rongiga, vaid Pekingis, saate metrooga sõita Keelatud linna.

 

 

10. Kõige kuulsamad vaatamisväärsused, mida raudteel külastada: Brandenburgi värav Berliin

Brandenburgi värav on Berliini kõige olulisem vaatamisväärsus, kuna see on raudse eesriide sümbol ja kunagi lõhestatud Berliin. Värava ehitas algselt Preisi kuningas Frederick William II, 18. sajandil. seega, parim viis selle ikooni taga oleva ajaloo tundmaõppimiseks, lühidalt ja teiste ränduritega kohtumisel, toimub giidiga jalutuskäigu abil.

Pärastlõunal ja nädalavahetustel, Pariser Platzist saab lava paljudele kohalikele artistidele ja muusikutele. Võite ka tunnistada, kuidas kohalikud väravast läbi jalutavad ja lihtsalt istuvad, lobisemine, oodates väravast päikesekiirte vaatamist.

Kuidas jõuda Brandenburgi väravasse?

Kõige mugavam viis Brandenburgi väravasse liikumiseks on S-Bahni liinid, metroosüsteem. Võtke ükskõik milline liin, mis läheb Brandenburger Tori jaama.

Kokkuvõtteks, asukoht, ajalooline tähendus, arhitektuur, paljude nende vaatamisväärsuste ulatus meelitab igal aastal miljoneid turiste. Seistes iga maamärgi ees, Euroopas, Venemaa, või Hiina, olete lihtsalt üllatunud iga saidi ilu ja loomise üle.

Frankfurdist Berliini rongiga

Leipzigist Berliini rongiga

Hannover Berliini rongiga

Hamburgist Berliini rongiga

 

Brandenburg Gate Berlin on a cloudy day

 

siin Salvesta rong, aitame meeleldi ühte neist kavandada 10 maailma kuulsamaid vaatamisväärsusi raudteel.

 

 

Kas soovite oma saidile kinnistada meie ajaveebipostituse “10 kõige kuulsamat vaatamisväärsust, mida raudteel külastada”? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fet%2Fmost-famous-landmarks-visit-rail%2F – (Kerige natuke näha Manustuskood)