Lugemise aeg: 6 minutit
(Viimati uuendatud: 20/08/2021)

Lopsakad rohelised orud ja mäed, avarad heinamaad, Euroopa kõige maalilisemates kohtades, need 10 kõige maalilisemad golfiväljakud Euroopas, on ühed maailma tippklubidest. Iga golfiväljak on loodud täiuslikkuseni, suurepärane kombinatsioon rajatistest ja looduslikust ilust.

 

1. Golf Siniroheline Pleneuf-Val-Andre Bretagne'is

Suurepäraste vaadetega La Manche'i, Bluegreen Pleneuf Val Andre golfiväljak on hämmastav. Brittany's asuv Bluegreeni golfiväljak on üks Euroopa maalilisemaid golfiväljakuid.

Lopsakas roheline rada on vaatega Bretoni rannajoonele, rohelise maa ja sinise mere kombinatsioon on imeline. Lisaks, sa mängid ühes 500 maailma parimad golfiväljakud.

 

Golf Sinine Roheline Pleneuf-Val-Andre Bretagne'is mere ääres

 

2. Skandinaavia uus kursus: Kopenhaageni

25 km Kopenhaagenist, New Course'i golfiväljak kuulub 50 igal aastal Euroopa tippgolfirajad. New Course 36-auguline on üks maalilisemaid golfiväljakuid Euroopas 25 hektarit metsa selle ümber.

Looduslike tiikide juurde viivad ojad, vaikne maaliline seade, ja auhinnatud puidust golfiklubi, hämmastab teid esimese augu sissepääsust. Maastik on tõeliselt uhke ja köitnud paljusid golfimängijaid kogu maailmast.

Hamburgist Kopenhaagenisse Rongiga

Zürichist Hamburgi rongiga

Hamburgist Berliini rongiga

Rotterdami Hamburgi rongiga

 

3. Castletowni golfilink: Mani saar

Meretuul, looduslikud lilled, ja Mani saare eepilised vaated, golfi mängimine Castletowni golfilinkide väljakul on unustamatu kogemus. Mani saar on üks hingematvamaid kohti Euroopas, ja golfiväljak on üks Euroopa maalilisemaid golfiväljakuid.

Teid ümbritseb meri kõigist 3 küljed, kui mängite kursust kaunil Langnessi poolsaarel. Kivine rannajoon rannas, hiilgavaid päikeseloojanguid, asetage Castletowni golfilingid Ühendkuningriigi ja Iirimaa kõige tähelepanuväärsematel golfiväljakutel 8. kohale. 17. august avaneb vaade Iiri meri, ja vaade 18. august, ajalooline St.. Michaels Isle, 12sajandi kabel, vaated, mis võivad kogenud golfimängija tähelepanu kõrvale juhtida.

 

4. Tralee golfiklubi: Iirimaa

Asub looduslikul maastikul, vaatega Atlandi ookeanile ja rannale, Tralee golfiväljak Iirimaal on üks unikaalsemaid ja maalilisemaid golfiväljakuid Euroopas. Jahtite auke üle roheliste mägede, kust avaneb vaade sügavsinisele.

See maaliline 18 auguga golfiväljak asub Kerry maakonnas, koduks Dingle'i poolsaarele, ja uhke Killarney rahvuspark. Golfiväljak on seatud selle äärtele vapustav rannajoon, rohelise nõmme ja ikoonilise Edela -Iirimaaga.

 

Imeilusad rohelised väljad Tralee golfiklubis Iirimaal

 

5. Golfiklubi Crans-Sur-Sierre: Šveits

Üks vanimaid, samas kaasaegne ja sisustatud, golfiväljakud Euroopas, Crans-sur-Sierre'i golfiväljak Šveitsis on üks Euroopa maalilisemaid golfikeppe. Looduslikud tiigid, mäed, ja roheline lopsakas Šveitsi org on imelised ja kosutavad vaatamisväärsused.

See maaliline golfiväljak on Šveitsi Alpides, nii et maastik on hingemattev. Vaatega Mont Blancile ja Matterhornile, Euroopa kõrgeimad ja maalilisimad mäed, olete kindlasti üllatunud sellest golfiväljakust. Crans-sur-Sierre'i golfiväljak on a ilus rongireis eemal Genfi, ja Bern.

Zürichist Wengenisse rongiga

Genfist Wengeni rongiga

Berni rongiga Wengenisse

Rongiga Baselist Wengeni

 

6. Ilusaim maaliline golfiväljak Iirimaal: Old Head Golf Links

Istub vana pea kinsale'i ülaosas, ümbritsetud ookeaniga, pakub Kinsale'i golfiväljak maalilised vaated, kõige maalilisemad vaated kogu Iirimaal ja Ühendkuningriigis.

Koos roheliste karjamaadega, karmid maad, ja merevaatega, ikooniline Iiri maastik ei lakka hämmastamast. nii, teid hämmastavad Old Head Kinsale'i golfiväljaku hämmastavad hoovid. Mängite golfi a 350 miljonit vana liivakivikivi, aja jooksul põhja poole liikudes. See tähelepanuväärne golfiväljak asub Corki maakonnas, purjetamisega, kalastamine, sukeldumine, ja paljud teised tegevused õues veeohuvilistele selles turvalises sadamas.

 

Tuletorn & Old Head Golf Links

 

7. Kõige maalilisem golfiväljak: Passieri golfiklubi Meran Lõuna -Tirool

Panoraamvaated Euroopa kõige maalilisematele mägedele, Passani golfiklubi Meranis pakub edasijõudnud golfimängijatele unustamatuid elamusi. enamgi veel, Lõuna -Tirooli maastikega, tiigid, punkrid, ja rohelised mäed, golfiklubil Passier on hämmastav asukoht ja kujundus.

pealegi, golfiväljakule 18 augud on terrassimaastikul laiali, ja rohelised karjamaad, meelitama golfimängijaid kogu maailmast nädalavahetuseks golfi mängima, või pikem põgenemine Tirooli loodusesse.

Trento rongiga Bolzanosse

Milano - Bolzano rongiga

Bologna ja Bolzano rongiga

Veneetsiast Bolzanosse rongiga

 

8. Golf Eichenheim: Austria

Keset pakse Alpide metsi, ümber puukabiinid, ja heinamaad, Eichenheimi golfiväljak on üks ilusamaid golfiväljakuid Euroopas. Värske Alpide õhk, looduse lõhnad, ja loomulik hiilgus on inspireerinud maailma parimaid golfimängijaid. Majutuskohas Eichenheim golfiväljak on 18 augud, levinud üle üle 6000 meetri.

See maaliline golfiväljak on üks Austria parimatest golfiklubidest, tipptasemel mugavustega: saun, sise- ja välibasseinid pärast fantastilist golfiturniiri lõõgastumiseks. Ei ole midagi sellist, nagu Alpimaastik koos suurepäraste tingimustega oma kire harjutamiseks.

Salzburgi Viini rongiga

Münchenist Viini rongiga

Grazist Viini rongiga

Prahast Viini rongiga

 

Golfikäru Eichenheimis Austrias

 

9. Gardagolfi maaklubi: Itaalia

From Manerba-Fort of the palace of Soianoto the hills of Polpenazze and castle, the Gardagolf Club offers scenic views of olive trees and Lake Garda. Gardagolfi rajal on 27 augud, laiali 110 ha, uimastavas Lombardia piirkonnas.

Seda maalilist golfiväljakut ümbritsevad Valtenesi mäed, pakkudes virgutavaid ja lummavaid vaateid kõige arenenumatele ja tõsisematele golfimängijatele. Punane rada on Gardagolfi kõige ilusam rada, ümberringi lilled ja kõrged puud.

Trento Garda järveni Peschiera rongiga

Bolzano Bozen Garda järveni Peschiera rongiga

Bologna ja Garda järv Peschiera vahel rongiga

Veneetsiast rongiga Garda järve Peschiera poole

päikesepaiste & Pilvede vaade Gardagolfi maaklubis, Itaalia

 

10. Andermatti golfiväljak: Šveits

Veel üks Šveitsi pärl, Andermatti golfiväljak sulgeb meie 10 kõige maalilisemate golfiväljakute nimekiri Euroopas. Andermatti golfiväljak asub kaunis Šveitsi orus. Mäetipud suudlevad taevast, rohelised lopsakad künkad, ja postkaarditaoline maastik.

Asukoht on nii hingemattev, et isegi kõige keskendunumate mängijate tähelepanu võib häirida kaunis Urserni orus. Andermatti golfiväljak on kujundatud kaunilt looduse osaks ja on keskkonnasõbralik. Näete veekogusid ja lilleniite, mis on hämmastavalt kaasatud golfiväljakutesse. Seal on 18 aukude vahel valida. Lisaks, tugev mäetuul esitab entusiastlikule golfimängijale väljakutse, oma mängu.

Baselist Interlakeni rongiga

Bernist Interlakeni rongiga

Luzernist Interlakeni rongiga

Zürichist Interlakeni rongiga

 

Maaliline Andermatt Šveitsis

 

Meie kl Salvesta Rong aitab teil hea meelega planeerida üks kord elus reis nende juurde 10 rongiga kõige maalilisemad golfiväljakud Euroopas.

 

 

Kas soovite oma saidile kinnistada meie blogipostituse „1o kõige maalilisemat golfiväljakut Euroopas“? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmost-scenic-golf-courses-europe%2F%3Flang%3Det< - (Kerige natuke näha Manustuskood)