Lugemise aeg: 5 minutit
(Viimati uuendatud: 03/12/2021)

Esimene asi, mida inimesed arvavad, kui sa ei tea Mis on kiireim liikumisviis Euroopas sõidab. Aga me ei ole nõus! Kuigi tegelik lennutrajektoor võib olla kiirem, seal on midagi aeglasem kui lennujaamades piirata summa sõiduaega te tegelikult säästa. Samuti jõuab on kallim kui sa tegur sõita kulub, et jõuda lennujaamade, ka! Ära isegi saada meile algas ülekoormatud sõiduteedel, humongous terminalid, lõputud read, et kontrollida ja läbi turvalisuse, ja pagas nõude viivitusi saabumisel kõik küündivad!

Ma arvan, et me kõik oleme nõus, et buss reisimine on no-no! Eriti kui võrrelda seda mugavust saad rongid. Ei veendunud veel umbes Mis on kiireim liikumisviis Euroopas on veel? loe edasi!

 

Mis on kiireim liikumisviis Brüsselis:

trains are the quickest mode of travel

 

Parim viis reisi Brüsselist is by train. Pileteid saab broneerida läbi Save Rong minuti jooksul ilma varjatud tasusid. Brüssel on põnev koht uimastamise arhitektuuri ja põnev ajalugu pakitakse iga tänav ja hooldusradade.

Brüssel tõeliselt igaühele midagi ja pakub Euroopa klambrid nagu kunsti ja arhitektuuri kõrval rohkem ebatavaline vaatamisväärsuste. Ärge külastage Brüssel, kui te olete dieedil kui friikartuleid, rannakarpe, ja õlut varsti olete indulging. Parim osa umbes Brüssel, et see on ka super kättesaadav rongiga ja võite külastada teistes linnades Euroopas lihtsalt ja kiiresti. We did the math for you 😉

 

Reisibüroo Brüsselist Pariisi

The journey from Brüssel Pariisi saab valmis rongiga veidi alla 1:30 h. Sagedased otseronge kalduda Brüssel jõuda Paris’ Gare du Nord kogu päeva. Lende lähtekohast Brüssel sihtkohta Pariis’ Charles de Gaulle Airport üle võtta 5 tundi, kui lennujaama ootama korda on arvesse võetud.

Reisibüroo Brüsselist Londonisse

The journey from Brüssel Londonisse saab valmis veidi üle 2 tundi. Kiireim meetod transport reisib rongiga, sagedaste otsest Eurostar rongid saabuvad Londoni St Pancras jaama kogu päeva. Lende lähtekohast Brüssel sihtkohta London Heathrow Airport üle võtta 5 tundi, kui lennujaama ootama korda peetakse.

Reisibüroo Brüsselist Amsterdami

Reisimine Brüssel Amsterdam võtab veidi alla 2 tundi rongiga. Sagedased otseronge jõuda Amsterdami keskjaamast kogu päeva. Lende lähtekohast Brüssel sihtkohta Amsterdam Schiphol lennujaam üle võtma 5 tundi, kui lennujaama ootama korda on arvesse võetud.

Reisibüroo Brüsselist Lyon

Teekond Brüsselist Lyon kestab umbes 3:30 h. Kiireim meetod transport rongiga, sagedaste otseronge saabuvad Lyon kogu päeva. Lende lähtekohast Brüssel sihtkohta Lyon võtta veidi alla 6 tundi, kui lennujaama transiidi ja ooteaeg on lisatud.

Reisibüroo Brüsselist Frankfurt

See võtab veidi üle 3 tundi sõita rongiga Brüsselist Frankfurt. Otserongid saabuvad Frankfurt sageli kogu päeva. Võrreldes, lende lähtekohast Brüssel sihtkohta Frankfurt üle võtma 5 tundi, kui lennujaama transiidi ajal võetakse arvesse.

Mis on kiireim liikumisviis Prantsusmaa:

the quickest mode of travel to Paris

Kes ei armasta Prantsusmaa? Oleme kirjutanud lugematuid blogid parimaid osi Prantsusmaa. Alates Näpunäiteid reisivad rongiga Pariisi Nice kus saab leida parim friikartulid Prantsusmaa või Michelin tärni restoranid Prantsusmaal kui soovite. põhiliselt, sa saad soovi sinna võimalikult kiiresti! Kiireim viis sinna saada? Rongiga muidugi!

Rong Reisid Prantsusmaa on kõige tõhusam viis läheb Pariisist teistes linnades Prantsusmaa. Reisida Pariisi Lõuna-Prantsusmaal-ehkki veidi kallis-on kõige parem teha rongiga; lennuki ja rongi hinnad on tavaliselt võrreldav, aga rongi reisi on palju vähem vaeva.

Kuigi bussiga või sõita aktsia on odavam, summa tundi kuluks on lihtsalt ei ole praktiline. Kiireim liiklusvahendid Euroopas on alati rongiga, ja liikumisvahend Prantsusmaa ei erine!

 

Siin on aja säästmise näited:

Amsterdam Pariisi

Teekond Amsterdam Pariisi saab valmis umbes 3.5 tundi. Kiireim liikumisviis on kiirrong, sagedaste otseronge saabub Amsterdam Centraal Station kogu päeva. Lennud Pariisi’ Charles de Gaulle Airport Amsterdami Schipholi lennujaam aega umbes 4 tundi, kui terminal ootama korda peetakse.

Reisibüroo Londonist Pariisi

Saate kogu reisi vahel Suurbritannia ja Prantsusmaa pealinnades veidi üle 2 tundi. Kiireim liikumisviis on kiirrong St. Pancras Station. Leiad sagedased otseronge saabuvad Paris’ Gare du Nord kogu päeva. lennud London Paris kulub umbes 4 tundi, kui lennujaama ootama korda peetakse.

Mis on kiireim liikumisviis Holland:

windmill in the the Netherlands

Rong reisimine on parim meetod transport saada ühest linnast teise Hollandis. Hinnad on suhteliselt odav kui võimalik broneerida piletit läbi Save Rong veebilehel Amsterdamist Rotterdami umbes 15 eurot ja Amsterdami Haagi (Den Haag Central) umbes 11 eurot.

 

Reisida Amsterdam sihtkohta Düsseldorf rongiga:

See võtab umbes 2 tundi reisida vahel Amsterdam Düsseldorf rongiga. Sagedased otseronge jõuda Amsterdami pearaudteejaama kogu päeva. Piletid lähtekohast Düsseldorf sihtkohta Amsterdam Schiphol Airport üle võtta 3 tundi.

 

Numbrid ei valeta! Kell kokkuhoid räägivad enda eest! Kiireim liiklusvahendid Euroopas rongiga. Peaga üle meie Säästa Rong veebilehel leida parima hinnaga, sekundit!

 

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, võite võtta meie pilte ja teksti ja lihtsalt anna meile krediiti link sellele blogipostitust, või klõpsate siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fquickest-mode-travel-europe%2F%3Flang%3Det– (Kerige natuke näha Manustuskood)