Lugemise aeg: 3 minutit
(Viimati uuendatud: 18/06/2020)

Me püüame alati teha meie reisi kogemus parem ja rakendada erinevaid meetodeid ja trikke säästa raha, aega ja vaeva. Rõõm puhkus välismaal sihtkohtades tähendab, et sa tahad teha aeg tähelepanuväärne.

Inimesed, kes on teinud reisi Euroopasse nautida mitmeid asju seal ja reisimine läbi üleeuroopalise raudtee Service on kindlasti üks neist.

 

Rongiliiklus

 

Euroopa on maailmajagu mõned kõige eksootilisem turist sihtkohtades ja kui te plaanite nautida parim vaade ilus maa, proovige üleeuroopalise rongiliikluse, kus saab nautida palju võimalusi, nagu raamat minu rongipilet Internetis. Mine läbi blogi ja õppida miks te ei peaks laseks see hämmastav rongireis kui Euroopas.

Londonist Brüsselisse rongid

Brüssel Kölni rongid

Kölni Viini rongid

Köln Innsbruck rongid

 

Kui Journey on tähtsam

Sest mõned inimesed, teekond on tähtsam kui sihtkohta jõudmist eriti kui te olete reisivad turistina. Kui teil on Euroopas, siis te ei peaks laseks võimalus uurida kaunis lähedalt.
Rongisõit annab teile võimaluse teha oma Euroopa reisi tähelepanuväärne. Naudi luksus rongi saabumise juurde ulatuda mitme sihtkohtadesse Euroopas ära Internetis raamat minu rongipilet valik.

Milanost Rooma rongid

Firenze Rooma rongid

Pisa Rooma rongid

Napoli Rooma rongid

 

Naudi Best of Europe

Euroopa on koduks mõned Parim rongi operaatorid maailma ja siin saab nautida maailmatasemel Rongisõit ükskõik milline on teie sihtkoht. Saksa raudtee, OBB, TGVLüüria, Thalysi ja Eurostar on mõnede juhtivate rongi operaatorid Euroopas.
Saate nautida rongiliikluse mitme Euroopa linnades jõuda soovitud sihtkohtadesse Euroopa. Võite reisida Amsterdam London, Berliin Hamburgi, Napoli juurde Rooma, Milano Veneetsia, London Paris, London Berliini, Viin juurde München ja paljud teised sihtkohad. Ja parim osa on, et saate nautida võimalust raamat minu rongipilet igal ajal.

Londonist Brüsselisse rongid

Londonist Pariisi rongid

London Lyon rongid

London Amsterdami rongid

 

 

Ostke pilet Online

See on teine ​​eelis eelistuse üleeuroopalise rongiliikluse nautida ilu maa. See Ei ole oluline, kui teil on, saate siiski broneerida rongipilet Internetis. Kui teil on kavas sõita Amsterdam Pariisist konkreetse andmete, saate kaitsta oma istme kasutades ettetellimisel rajatis. sa saab külastada ametliku rongi veebilehel kolmanda osapoole rongipilet broneerimiseks teenusepakkuja ja broneerida pilet kasutades deebet- või krediitkaardi kõikjal läbi raamatu mu rongipilet Internetis.

Zürich Zermatt rongid

Zurich Genfi rongid

Montpellier Pariisi rongid

Nice Pariisi rongid

 

Need on mõned põhjused, miks te ei peaks laseks üleeuroopalise rongiliikluse kui Euroopas. Et rohkem teada rongiliikluse, ajagraafik, ja piletite rajatis, saab külastada – www.saveatrain.com

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, võite võtta meie pilte ja teksti ja lihtsalt anna meile krediiti link sellele blogipostitust, või klõpsate siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Freasons-why-you-should-not-miss-trans-european-train-service%2F%3Flang%3Det – (Kerige natuke näha Manustuskood)