Lugemise aeg: 5 minutit
(Viimati uuendatud: 19/08/2022)

Talv on parim aeg ehitada sahin tulekahju, ohutult suusa, ehitada snowmen ja Painautua kena tass teed. kahjuks, see pole veel kõik lõbus ja mängud. Winter loob ka mõned kõige petlik tee tingimused. Kuna enamik meist ei saa talveunne jääda enne, kui kevad, Siin on näpunäited sa pead, kuidas turvaliselt sõites talvel.

 

Ohutu sõit? Numbrid ei valeta

How to stay safe while driving

 

Arvan, et meil on seda liiga ettevaatlik annab teile näpunäiteid, kuidas turvaliselt sõites talvel? Vastavalt AAA, talvetormid, halb ilm, ja lohakas teeolude on tegur peaaegu pool miljonit jookseb ja üle 2,000 liikluses hukkunute igal talvel.

Pariis Lille rongid

Rooma Milano rongid

Hamburg Berliini rongid

Genfi Pariisi rongid

 

Pakkige erakorralist oma Car Travel

 

mõnikord, Teie kavatsust turvaliselt sõidu ajal talv ei piisa. Meile meeldib elada moto, ' Loodan parimat, valmistu halvimaks. Veenduge, et teie auto on seadistatud tarvikud korral hädaolukorras. Kaasa soe tekk, soojad riided, esmaabikarp, taskulamp või põletatud, hüppaja kaablid, jääkraabitsaid, kühveldada, liiva või kitty allapanu teile veojõukontroll, ja lumi ketid. Sa peaksid olema ka veidi vett, toiduvarusidlaadse energia baarid või Matkaeine-ja laadijaga!

Firenze Levanto rongid

Firenze La Spezia rongid

Rooma La Spezia rongid

Rooma Levanto rongid

 

Check for Ice on Your Mirrors To Stay Safe While Driving

How to stay safe while driving

See on talvel sõidu otsa, et professionaalne pikkadel draivereid kasutada, et teha kindlaks, kas teeolude on jäine. Kontrollige oma küljepeeglite. Kui jää hakkab moodustuma peegleid, see on hea näitaja, et jää on ka moodustavad sõiduteedel. Täiendavaid ettevaatusabinõusid turvaliselt sõidu ajal või oodake, kuni see soojeneb sõita.

Brüssel Rotterdami rongid

Antwerp sihtkohta Rotterdam rongid

Berlin Rotterdami rongid

Paris Rotterdami rongid

 

Drive Safe ja varem lahkuda!

See võib tunduda ilmne, kuid me teame, et sa oled hõivatud ja innukas, et saada oma järgmise sihtkoha. Me oleme siin, et teile meelde tuletada, et võtta see aeglane! One of our main tips on Kuidas turvaliselt sõites talvel võimaldab lisaaega jõuda sihtpunkti. Reisid võib võtta enam talvel kui muul ajal aastas, eriti kui sul tekib torm või jäistel teedel. Ja sõites halb ilm on stressirohke piisavalt ilma lisatud surve on hilja, mis võib ähmastada oma ohutu sõidu kohtuotsuse.

Bremen Nürnbergi rongid

Leipzig Nürnbergi rongid

Hannover Nürnbergi rongid

Hamburg Nürnbergi rongid

 

Drive Safe ja segavaid tegureid

How to stay safe while driving

Kuidas turvaliselt sõites talvel #1 ots: Panema telefoni! Hoidke oma telefoni välja lülitatud või ühendatud auto Bluetooth-ja kunagi võtta oma käsi roolilt või teelt et kontrollida WhatsApp sõnum.

 

Turvaliselt Kuigi Käitusvahendid Kuula Road!

ei, ei kuulata oma südame. Mitte seekord niikuinii. Kuula tee. sõna-sõnalt. Rehvid teha erinevaid helisid sõites lumel ja jääl, mis on üks põhjus, et hoida oma raadio helitugevust, talvel sõidu ohutust. Lumine tee müra peaks olema suhteliselt valju sest lumi lüüakse. Kui valju müra katkeda, võite liikunud lume jää. Püsige lainel sisse heli Teie rehvid teedel hoida peal teeolude et sageli muutuvad kiiresti, eriti ajal või kohe pärast tormi.

Müncheni Basel rongid

Zurich Basel rongid

Bern Basel rongid

Genfi Basel rongid

 

Anti-Freeze if you want to stay safe while driving

Kuidas turvaliselt sõidu ajal talvel? Veenduge, et teie klaasipesuvedelik sisaldab anti-freeze, nii spray ei külmu pakasega. Kaaluge osta talvel harjadega, mis takistavad jää ja lumi kõvenemise kohta klaasipuhasti!

Ma järgisin oma nõuandeid ja ikka jäi kinni

 

 

mõnikord, neid asju ei saa vältida. Kui te jänni lumes siin on mõned kiired nõuanded:

  • Jääge autos: Teie sõiduk annab ajutist peavarju ja muudab lihtsamaks päästjad leida teid. Ärge proovige jalutada tõsine torm. See on lihtne unustada oma sõiduki puhub lume ja saada kaotatud.
  • Ärge overexert ise: Kui kaevamine välja oma sõiduki, kuulata oma keha ja lõpetada, kui te väsinud.
  • nähtav: Seo oma sõiduki antenni külge erksavärviline riie või pane hädast märku andmiseks lapp rullitud akna ülaossa.. Öösel, hoida kuppel valgust kui võimalik. See kasutab ainult väike hulk elektrit ja muudab lihtsamaks päästjad leida teid.
  • Kustutage väljalasketoru: Veenduge väljalasketoru ei ole ummistunud lumega, jää, või muda. Blokeeritud väljalasketoru võib põhjustada surmava süsinikoksiidi lekkida sõitjateruumi sõiduki, kui mootor töötab.
  • Jääge Soe: Kasuta tahes on saadaval soojustada oma keha külma. See võib hõlmata põrandamatid, ajalehed, või paberkaardid. Ette pakkida tekid ja raske rõivad kasutada hädaolukorras.
  • kütuse säästmiseks: Kui võimalik, käitama ainult mootori ja kütteseadme piisavalt pikk, et eemaldada chill. See aitab säästa kütust.

auto Travel? Ignoreeri kõike me lihtsalt ütles

Mis siis, kui oleks võimalik vältida kõiki ülaltoodud probleeme, mis on seotud sõidu ajal turvalisusega? Kui ainult seal oli transpordiliik, mida võiks hüppama peale, ja saada oma sihtkohta kiiresti ja reisida turvaliselt. Oh oota, seal on! Seda nimetatakse rongi!

On tõsi, et autod pakuvad vabadust, et mõned muud transpordiliikide tegema. Võite liikuda muidu kättesaamatu ranniku teedel, pea kaugemates külades, ja ei pea muretsema sõiduplaanide või istmed müügi läbi. Nad mitte ilma nende puudusi, Kuid. Vaata mitmeid põhjuseid eespool!

 

Rongid on turvalisem ja kiirem! Nii ei ole vaja turvaliselt sõidu ajal, kui te rongi reisi, Samuti rongid on odavam, eriti kui te kasutate Salvesta rong broneerida rongipiletid. Vajad rohkem veenev? Me kirjutasin terve blogi miks rongiga reisida on hea, et maantee reisi.

 

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, võite võtta meie pilte ja teksti ja lihtsalt anna meile krediiti link sellele blogipostitust, või klõpsate siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fsafe-driving-during-winter%2F%3Flang%3Det – (Kerige natuke näha Manustuskood)