Lugemise aeg: 4 minutit
(Viimati uuendatud: 02/09/2022)

Järjest kasvav tendents on rohkem keskkonnasõbralik on tekitanud mitmeid, ja mitmekesine rohelisi algatusi ülemaailmselt, suurlinnades ja väikelinnade jaoks. Üks paljudest märke see kasvava taastuvenergia kasutamist inimeste igapäevaelu ja töö sfääris see ei peetud kunagi võimalust enne. Üks selline valdkond on liiklusohutuse, kus seda kasutatakse kõike alates liiklusmärgid, et valgusfoori signalisatsioonisüsteemide, muutes tee olukordades paremini nähtavaks juures odavam hind, ja ka säästa nii raha and the planet in the process.

Kuigi märke teedel tõesti ei pea olema valgustatud teha oma tööd, tuledel on kindlasti lisakasu juhtide teadlikumaks muutmiseks. Päikeseenergial töötava liiklusmärkide varustatud LED tuled annavad võimaluse parema nähtavuse, nii päevasel ajal ja öösel (Saate rohkem teada nende tööpõhimõte siin) Nad annavad hea resolutiivosa valikut isegi karmid ilmastikutingimused, mis tavaliselt luua õnnetuste oht olukordades. Sõltumata nende koht - ristmikel, ristteel, või raudteeülesõidukohad, these signs ensure greater safety for pedestrians and vehicles alike.

 

Peamised eelised päikeseenergial töötava liiklusmärkide

Suur eelis ja need märgid on asjaolu, et energia, mis toidab neid ei tule fossiilsete kütuste põletamine. See ei saasta nii, et söe, õli, ja gaasi do, mis muudab 100 protsenti keskkonnasõbralik. Ainus tingimus on piisavalt päikseline tundi selleks, et päikesevalguse koristatakse, muundada ning ladustatakse aasta pikkune kasutamine. Nagu keeruline, kuna see eelduseks võib tunduda, üks kord tasu, paigaldamine on tõesti ökonoomne, sest tema tundlikkust liikumine, mis võimaldab postitusi nagu see toimima alles siis, kui on olemas reaalne maanteel, asemel ööpäevaringselt. Päikeseenergia otstarbeks on mitmekülgne ja väga põnev, ei ole nad?

Kuna need seadmed on raske ignoreerida, need suurendavad teadlikkust juhtide ja jalakäijate ringteed, parkimiskohti, ohtlikumad alad, mis teadaolevalt põhjustavad õnnetusi, jne. Asjaolu, et nad ei pea juhtmete või elektrilise allikas lähedal tegutseda võimaldab paigutada neid kuhugi, lisaks sellele, et nad on tõesti odav ja madala hooldus. Täiendav kasu on asjaolu nad on nii lihtne paigaldada - neid saab külge kinnitatud alalist või kaasaskantav üks suurem liikuvus. See muudab need väga käigus teetööd, kui neid saab panna ja eemaldada praktiliselt ei ole aega ja ilma põhjustades häireid lähedal jalgradade.

Amsterdam Pariisi rongid

Londonist Pariisi rongid

Rotterdam Pariisi rongid

Brüssel Pariisi rongid

 

Benefits Of Solar-Powered Railroad Crossing Signals And Road Signs

 

Solar Raudtee signaalid

Raudteeülesõidukoht signaale, et kasutada päikesevalgust energiat saab kasutada nii tööstuspargid ja maapiirkondades. Tooted sedalaadi, nagu näiteks https://www.solarlightingitl.com/solar-railroad-crossing-systems/ detect approaching trains by virtue of wireless sensors, ja kui nad saada signaali, nad aktiveerida ületamisega tuled ja heli, mis minna enne, kui rong on möödas ja see on ohutu ületada rajad. Need signaalid tavaliselt minna paarikaupa iga pool RONGISÕIT, ja raadiokanali lülitub neid sisse ja välja samal ajal. Tõenäoliselt parim asi installida need on asjaolu, et puuduvad välised karbid või pikkade kaablite kaasatud.

Kogu süsteem toetub päikeseenergiale, millest piisab 10 tundi katkematut tööd kord täielikult laetud, kuid on aku backup, peaks seal olema täielik puudumine päikesevalguse kui akumuleerunud energia on ammendatud. Süsteem on ka mõnikord aktiivne ainult siis teatud programmeeritud kriteeriumid on täidetud, nagu konkreetse kiiruse, kus läheneva rongi liigub, näiteks. Seda saab seadistada ainult tule alarmi, kui väärtus on üle 65 mph ja ignoreerida liiklust, liigub aeglasemalt kui. Valikud on vaheldusrikas.

Kuigi rohelise energia ei ole täielikult liita elu keskmine inimene veel, näeme selle olemasolu ja kasutamine kasvab minut, sisenevad rohkem eluvaldkondades. See on tõesti meie planeedi tuleviku ja esindab Keskkonnateadlik viis omaks edusamme ilma täiendava haiget habras ja õrn tasakaal looduses, mis on juba tõsiselt mõjutanud mees. Päikeseenergial töötava maantee- ja raudtee lahendused on hea näide praktilise, tark, ja suurte loodusvarade odavad rakendused.

Brüssel Amsterdam rongid

London Amsterdami rongid

Berlin Amsterdami rongid

Paris Amsterdam rongid

 

rail crossing

 

Me hoolime keskkonnast ja me armastame kunsti reisides. Alusta tellimus rongi reisi Salvesta rong, täna!

 

 

Kas soovite embed meie blogi postitus “Kasu Solar Powered Raudteeülesõidukoht signaale ja liiklusmärkide” saidile? Võite võtta meie pilte ja teksti ja anna meile krediiti koos link sellele blogipostitust. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fsolar-powered-railroad-crossing-signal%2F%3Flang%3Det Visiem, kas noklusina, tacu- (Kerige natuke näha Manustuskood)