Lugemise aeg: 7 minutit
(Viimati uuendatud: 21/04/2023)

Euroopa on kevadel ilus. Iidsed turistivabad munakivisillutisega tänavad, Šveitsi rohelised orud, ja intiimsed kohvikud on mõned asjad, mille pärast tasub aprilli alguses ja mais Euroopasse reisida. Avastage 7 imelised kevadpuhkuse sihtkohad Euroopas, kust avaneb võrratu vaade, erakordsed kulinaarsed elamused, ja peosõpradele – fantastilised klubid. Niisiis, kui otsite tuleval kevadel nädalavahetust või pikemat puhkust, need on ideaalsed võimalused nii üksikreisijatele kui ka rühmareisidele.

1. Kevadvaheaeg Amsterdamis

Jalgrattaga läbi pargi sõitmine, ja peatudes Albert Cuypi turul suupisteks, on mõned asjad, mis muudavad Amsterdami ideaalseks kevadpuhkuse sihtkohaks. Kui temperatuur tõuseb, Amsterdami armsad kanalid on kaunistatud värviliste õitega. enamgi veel, kohalikud astuvad oma kaunitest Hollandi kodudest välja jooma, külmpruulitud kohv, kanalite ääres, ja turistid kubisevad linnas, tähistades Hollandi ilusaima aja algust.

Kuigi need kõik on hämmastavad asjad, mida aprillis Amsterdamis teha, mai on veel parem. Mais Amsterdami reisimine on peamine kevadvaheaeg. Tulbid õitsevad Lisses mais, ja ilm on väga ilus piknikuks Zaanse Schansis vanade tuulikute juures. Amsterdam on aprillist maini hingekosutav ja on üks parimaid põhjuseid reisimiseks Euroopas kevadhooajal.

Parimad asjad, mida kevadvaheajal Amsterdamis teha:

Nautige tulpe a terve päeva reis Keukenhofi aeda.

Sõit Volendami ja Zaanse Schansi, Hollandi maal.

Minge paadireisile mööda linna kanaleid.

lõpuks, sõita rongiga Utrechti.

Aprilli keskmine temperatuur: 7°C kuni 16 °C

Brüssel Amsterdam rongid

London Amsterdami rongid

Berlin Amsterdami rongid

Paris Amsterdam rongid

 

The Tulip Fields In The Netherlands

 

2. Kevadvaheaeg Berliinis

Ööeluga, kultuur, ja vabad vaimud, Berliin on parim kevadpuhkuse sihtkoht Euroopas. Noored täiskasvanud armastavad Berliini aastaringselt, aga pärast lume sulamist, õhkkond on erutav, lisades sellele, euroopa parimad peoklubid Euroopas, Berliin võidab Euroopa parima kevadpuhkuse sihtkoha tiitli.

Poissmeeste ja poissmeeste reisid, lõbus nädalavahetuse puhkus sõpradega – Berliin sobib ideaalselt nii neile, kes tahavad rokkida & rulli, ja lõdvestunud reisi jaoks. Berliin on täis omapäraseid kohvikuid, baarid, ja kultuuritegevust. Niisiis, te ei saa eksida, kui valite oma kevadpuhkuse sihtkohaks Euroopas Berliini.

Parimad asjad, mida Berliinis kevadvaheajal teha:

Tehke paadireis ümber Spree jõe.

Minge jalgrattaga linnaekskursioonile.

Minge tänavakunsti tuurile.

Frankfurt Berliini rongid

Leipzig Berliini rongid

Hannover Berliini rongid

Hamburg Berliini rongid

 

Spring Holiday In Berlin

 

3. 7 Hämmastav kevadpuhkuse sihtkoht Euroopas: Budapest

Aprill ja mai on Budapestis ideaalsed. Kuigi Budapestis on üks lahedamaid kliimasid meie imeliste kevadvaheaja sihtkohtade nimekirjas olevate linnade seas, linn pakub termid, suurepärane toit, ja kultuurimaastik, suurepärane lühikeseks kevadpuhkuseks Euroopas.

Lõõgastavas vees termilises vannis leotamine on jalgsi uurimispäeva lõpus kohustuslik. Budapesti termid on kuulsad kogu Euroopas. Aprilli pärastlõunate tšilliilm on ideaalne õhtu veetmiseks termis. Et kogeda Budapesti parimat, planeerige parem 3-päevane reis. Nii, paadireisil saate nautida Budapesti peamisi vaatamisväärsusi, köök, ja proovige terme.

Parimad asjad, mida Budapestis teha kevadvaheajal:

Nautige Gellerti 101-aastase spaa maalilist välibasseini.

Minge Doonau jõe kruiisile.

Külastage Godollo kuninglikku paleed.

Aprilli keskmine temperatuur: 10°C kuni 19 °C

Rongid Viinist Budapesti

Praha–Budapesti rongid

Rongid Münchenist Budapesti

Grazi ja Budapesti rongid

 

 

4. Kevad Londonis

London on fantastiline kevadpuhkuse sihtkoht. Toiduturge täis, baarid, moebutiigid, ja vintage kauplused, sellel on igaühele midagi. Lisaks, kuulus Hyde Parki ja Kensington Gardensi poolest, kevad on siis, kui London on kõige ilusam. Nii et pargis pikniku pidamine on üks parimaid asju, mida Londonis teha.

enamgi veel, Londoni ilm on natuke keeruline. Hommikul sajab vihma ja keskpäeval on päikesepaisteline ilm, ilm Londonis on ettearvamatu. Kuid, maikuus, ilm stabiliseerub, päike paistab üle Thamesi jõe, ja ilm on ilus. Kõigele eelnevale ja paljule muule, London on üks 7 kõige hämmastavamad kevadvaheaja sihtkohad Euroopas.

Parimad asjad, mida Londonis kevadvaheajal teha:

Jooge The Shardis kokteile.

Liituge salajase Londoni jalutuskäiguga.

Minge Brick Lane'i turule, et saada parimat tänavatoitu ja vintage'i.

Keskmine temperatuur aprillis-mais: 7°C kuni 18 °C

Amsterdam London rongid

Paris London rongid

Berliin Londonisse rongid

Brüssel Londoni rongid

 

7 Most Amazing Spring Holiday Destinations In Europe

 

5. Hämmastavad kevadised sihtkohad: Amalfi rannik

Vahemere ilm, ilusad rannad, suurepärane itaalia köök, ja iidsetel tänavatel ringi rännata – Amalfi rannik on unistavaim kevadpuhkuse sihtkoht. Amalfi rannik on üks Itaalia ilusamaid piirkondi, värviliste majadega, kust avaneb vaade kaunitele kallastele. kapripüksid, Sorrento, ja Positano on 3 parimad kohad, mida kevadvaheajal külastada, ja isegi suve alguses.

Kevadvaheaeg on ideaalne aeg Amalfi ranniku võlu nautimiseks. Enne kui rannad on päevitavatest turistidest üle ujutatud, ja kitsad alleed fotograafidega. The Itaalia külad on võluvad, ja võid ringi rännates kergesti eksida. Parim viis piirkonda nautida on autoga, mööda rannajoont sõites, ja peatudes iga küla juures.

Amalfi rannikule pääseb Napolist rongiga. Niisiis, Napolisse saab jõuda rongiga, rentida auto, ja alustage oma kevadpuhkust Amalfi rannikul.

Parimad asjad, mida Amalfis kevadvaheajal teha:

Külastage Ravellos asuvaid villasid.

Matkata jumalate teed.

Külastage Capri saart.

Keskmine temperatuur aprillis-mais: 15°C kuni 22 °C

 

6. Kirsiõis Šveitsis

Teine lillesõprade suurepärane sihtkoht on Šveits. Enamik inimesi ei tea Lõuna-Šveitsi kirsiõitest, kuna alpi pargid ja orud on selle tähelepanuväärse riigi sümbolid. Kirsiõite algust saab imetleda märtsi lõpust aprilli alguseni. Kõige ilusama õie jaoks, peaksite reisima Asconasse või Lausanne'i, künklik linn Genfi järve kaldal. Kui teil on rohkem kui nädal, siis kulutada 2-3 päeva Lausanne'is, ja ülejäänud Genfi järves.

Seal on 7 imelised kohad, kus saab näha kirsiõisi. Lausanne, Ariana park, või Jardin des Alps Genfis on mõned Šveitsi kaunima kirsiõiega kohad. Suurepärane viis kõigi nende kohtade külastamiseks on sõita rongiga ja teha peatusi 1-2 ööd igas neist.

Interlaken Zürichi rongid

Lucerne Zürichi rongid

Bern sihtkohta Zürich rongid

Genfi Zürichi rongid

 

Where To See Spring Blossoms In Europe

7. Suurepärased kevadvaheaja sihtkohad Euroopas: Neitsi, Šveits

Erinevalt meie teistest kohtadest 7 imelised kevadpuhkuse sihtkohad Euroopas, alpi org Jungfrau on aprillis üsna tšilli. sellest hoolimata, Jungfrau värske ilm, udused künkad, ja lumine mäetiguga mägi on teeninud selle Euroopa parimate paikade seas meeldejääva kevadpüha jaoks.

Jungfraus viibides võite ööbida puidust majakeses, vaatega heinamaadele ja mägedele. Siis imetleda varajast õitsemist, võite jalutada Jungfrau vapustavatele maastikele, uurige kriginaid ja koskesid, ja matkata mägedesse. Kuigi Jungfrau ilm on parim juunist augustini, need kuud on kõrghooaeg. seega, kui tahad mägesid endale jätta, aprill – Mai on parim aeg Jungfrausse minna.

Parimad asjad, mida teha Jungfrau piirkonnas:

Sõitke rongiga Lauterbrunneni orgu.

Mine paraplaanile.

Matk Schynige Plattelt Faulhorni.

 

7 Most Amazing Spring Break Destinations In Europe

 

Kokkuvõtteks, need 7 hämmastavad kevadvaheaja sihtkohad Euroopas on a rongisõidu kaugusel. Šveitsi lopsakad rohelised orud, Ungari paleed, kohalik toit Londonis, ja Berliini lahedad meeleolud muudavad lühikese kevade parimaks, mis teil on olnud.

 

siin Salvesta rong, aitame hea meelega kõige odavamate rongipiletite leidmisel et teie kevadpüha oleks unustamatu.

 

 

Kas soovite manustada oma saidile meie ajaveebipostituse "7 kõige hämmastavamat kevadvaheaja sihtkohta Euroopas"? Võite teha meie fotosid ja teksti või anda meile tunnustust selle ajaveebi postituse lingiga. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/en/spring-break-destinations-europe/ – (Kerige natuke näha Manustuskood)