Lugemise aeg: 5 minutit
(Viimati uuendatud: 08/09/2023)

Reisijatööstuse kuumim trend on keskkonnasõbralik reisi. See kehtib ka reisijate kohta, kes on kirglikud kogukonnale tagasi andmise vastu, ja mitte ainult muretu puhkuse veetmine. Kui olete tark reisija, pole jätkusuutlik turismireis teie jaoks võõras mõiste.

Mis on säästev turism? kuidas saaksite mängida oma osa looduskaitses ja kohalike kogukondade ülesehitamises? Leiate meie 10 säästva turismi reisinõuanded läbinägelikud ja hõlpsasti jälgitavad.

 

ots 1: Säästvad turismireisid

Reisima rongiga, buss, või paat on keskkonnasõbralikum kui lennukiga. Rongide põhjustatud õhusaaste on oluliselt väiksem kui ühegi teise õhusaaste muud ühistranspordivahendid või eraauto.

Kuna enamiku Euroopa riikide vahemaad on väga väikesed, rongiga reisimine üle riikide on suurepärane võimalus nautida vaateid, ja ole tark rändur. seega, rongisõit on kõigi jätkusuutlike reiside päevakorras ja meie prioriteet 10 parimad säästva reisimise näpunäited.

Milaanost Rooma rongide hinnad

Firenze Rooma rongide hinnad

Pisa Rooma rongide hinnad

Napoli Rooma rongide hinnad

 

Sustainable Tourism Travel Tips

 

ots 2 Säästva turismireisi jaoks: Energiasäästu

Üks reisimise hüvesid, ja turistiks olemine hellitab ennast kõiges. Mõne turisti jaoks, see võib hõlmata puhkuse ajal elamist nagu autoritasu. Kuid, see reisimisviis maksab meie planeedile rohkem. Kui soovite olla tark reisija, võite alustada energia ja elektri kokkuhoiust. seega, üks tippu 10 parimad säästva turismi reisinõuanded on alati tulede süütamine, AC, ja teler välja, toast lahkudes.

Amsterdamist Pariisi rongide hinnad

Londonist Pariisi rongide hinnad

Rotterdami Pariisi rongide hinnad

Brüsselist Pariisi rongide hinnad

 

ots 3: Roheline matkamine

Veel üks säästva turismi näpunäide puudutab looduskaitset, ja võite alustada viibimisega märgistatud radadel. Tähistatud rada on seal hoidmiseks loodusvarasid ja imesid Euroopas ohutu kahjustuste eest. Samuti, sel viisil ei katkesta kõik metsloomad või fauna ökosüsteemide ümber.

La Rochelle - Nantes rongide hinnad

Toulouse kuni La Rochelle rongide hinnad

Bordeaux'st La Rochelle'i rongide hinnad

Pariisist La Rochelle'i rongide hinnad

 

Green Hiking is a Sustainable Travel Tip

 

ots 4 Säästva turismireisi jaoks: Hoia see puhas

Väike kott prügi jaoks kaasa võtmine on veel üks hämmastav näide keskkonnasõbralikest reisidest. Näiteks, selle koti abil saaksite koguda prügi, mida teised reisijad maha jätsid. Niisiis, aitate kaasa hoidmisele Euroopa kauneimad loodusimed puhas ja ohutu.

Brüsselist Amsterdami rongide hinnad

Londonist Amsterdami rongide hinnad

Berliinist Amsterdami rongide hinnad

Pariisist Amsterdami rongide hinnad

 

 

ots 5: Pood Local

Kohalik ostmine ja käsitsi valmistatud tooted on säästva turismi suurepärane näide. Selle asemel, et aidata kaasa kaupade importimise käigus tekitatud kahjudele, panustate kohalikku kogukonda. Kohaliku käsitöö ja kaupade ostmine on hämmastav sotsiaalne ja majanduslik panus kohalikule kogukonnale. Pealegi, kultuuriinvesteeringud on jätkusuutliku turismi tohutu osa.

Amsterdamist Londoni rongide hinnad

Pariisist Londonisse rongide hinnad

Berliinist Londoni rongide hinnad

Brüsselist Londoni rongide hinnad

 

Sustainable Shopping tips Europe

 

ots 6: Paki A korduvkasutatav kott

Kuigi maailmas valitseb jätkusuutlike ja taaskasutatavate ostukottide trend, kilekotiga saate end ikkagi leida. Me kõik teame, et üks kilekott võib tekitada lisakahjustusi, kui loom selle leiab, või pikemas perspektiivis keskkonnakahjustusi. Korduvkasutatav kott sobib suurepäraselt kohalikel turgudel ja supermarketites ostlemiseks. See on suurepärane idee pakkida korduvkasutatav ja kokkupandav kott kõik suveniirid.

Münchenist Innsbrucki rongide hinnad

Salzburgi ja Innsbrucki rongide hinnad

Oberstdorfi ja Innsbrucki rongide hinnad

Grazist Innsbrucki rongide hinnad

 

Sustainable Traveling by packing reusable items

 

ots 7 Säästva turismireisi jaoks: Söö kohalikult

Kohalike ettevõtete toetamine on osa nutikaks ja vastutustundlikuks reisijaks olemisest. Olete külaline võõral maal ja kultuuris, ning peaks alati näitama oma austust ja tänu kohalikule kogukonnale. Sellel on tohutu majanduslik ja keskkonnamõju.

Lisaks, toit on hämmastav võimalus õppida kohaliku köögi kohta. Lood, vürtsid, ja nõud ütlevad teile kõike, mida peate teadma kohalikku kultuuri.

Lyonist Genfi rongide hinnad

Zürichist Genfi rongide hinnad

Pariisist Genfi rongide hinnad

Bernist Genfi rongide hinnad

 

ots 8: Pakkige taaskasutatav kohvitass

Reisimise üks parimaid kogemusi on kindlasti kohalike saiakeste ja kohvi ostmine, ja alustada päeva suurepärasest vaatenurgast. Kuid, kui mõelda kõigile teistele samu harjumusi harrastavatele reisijatele, üsna varsti on meie maailm täis plasttopse. Niisiis, korduvkasutatava veepudeli ja kohvitassi pakkimine tähendab oma harjumuste muutmist, aga mõelge, kui palju see aitab plastijäätmeid vähendada.

Viinist Budapesti rongide hinnad

Praha Budapesti rongide hinnad

Münchenist Budapesti rongide hinnad

Grazist Budapesti rongide hinnad

 

Pack A Reusable Coffee Cup for a Sustainable Tourism

 

ots 9: Valige looduskaitsega seotud tuurid ja välitegevused

Veeta oma puhkus õues, Euroopa metsades ja mägismaal on üks tippu 10 säästva turismi reisinõuanded.

Elusloodust kaitsvate kohalike looduskaitsealade toetamine on säästva turismi põhielement. Need looduskaitseorganisatsioonid päästavad sageli ohustatud loomi, istutada puid, ja etendavad ökosüsteemide säilitamisel võtmerolli. seega, teie puhkusel Euroopas on lisaväärtus, lisaks loodusime avastamisele, reservid, ja rahvuspargid Euroopas.

Nürnbergist Prahasse rongide hinnad

Münchenist Prahasse rongide hinnad

Berliinist Prahasse rongide hinnad

Viinist Prahasse rongide hinnad

 

Outdoor acitivities are key for Sustainable Tourism Travel

 

ots 10: Valige keskkonnasõbralik majutus

Need on paljud imelised majutustüübid Euroopas, ja loomulike imede nautimiseks on parim viis, kui viibite mõne sammu kaugusel. Väikesed ja iseseisvad võõrastemajad, kodumajutused, ja looduskaitsealad palkavad tavaliselt kohalikke, ja toetada kohalikku kogukonda.

Lisaks, eluslooduse kaitse pakub ekskursioone ja vabatahtlike programmid vastutasuks majutuse eest. seega, teil on äärmiselt õnnelik nautida kõige hämmastavamaid metsloomi ja looduskaitsealasid.

Teie Euroopas puhkamiseks valitud majutustüüp on teie nutika reisija rolli täitmise võti. Parimate majutusvõimaluste uurimata jätmine on üks reisivead, mida vältida.

Milano - Veneetsia rongide hinnad

Firenze - Veneetsia rongide hinnad

Bologna - Veneetsia rongide hinnad

Treviso - Veneetsia rongide hinnad

 

Rongisõit on suurepärane võimalus oma keskkonnasõbraliku reisi alustamiseks üle Euroopa looduskaitsealade ja vaadete. siin Salvesta rong, aitame hea meelega teil rongiga keskkonnasõbralikku puhkust Euroopasse planeerida.

 

 

Kas soovite oma saidile kinnistada meie ajaveebipostituse „10 säästva turismi reisinõuannet“? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fsustainable-tourism-travel-tips%2F%3Flang%3Det Visiem, kas noklusina, tacu– (Kerige natuke näha Manustuskood)