Lugemise aeg: 3 minutit
(Viimati uuendatud: 19/09/2020)

Itaalia on vapustavaid rongireisid. See on mitmeid kauneid rongid ja peen jaamad kogu riigis, aga kus oli esimene rong reisi kunagi tehtud Itaalia?

 

esimese rongi reisi kunagi tehtud Itaalias

Esimene rong Reisi Ever Made in Italy – Algus

Esimene rong reisi kunagi tehtud Itaalia kasutusele raudtee oli, kui Itaalias oli jagatud riik. Kulus paar aastat siduda ja ühendada olemasoleva raudtee liinid pärast Itaalia united. Esimene rongiliin, mille Itaalia ehitas, oli Napoli – Portici liin, mis oli tollases Kahe Sitsiilia kuningriigis. Joon oli 7.25 kilomeetreid pikk. Joon pidulikult 3rd oktoobril 1839. See oli 9 aastat pärast esimest "kaasaegne" kesklinna liin ehitati mis oli Liverpool ja Manchester Raudtee.

Esialgne rada oli kaherpmeline see kestis praeguse saidi Corso Garibaldi Napoli kuningapalee juures Portici. Kuninglik palee oli jalamil kuulsa Vesuuvi. Inimesed esmakordselt rongi reisi Itaaliasse siin, ja seda joont nüüd osa Napoli-Salerno raudteeliini.

Napoli Salerno rongid

Firenze Salerno rongid

Bari sihtkohta Salerno rongid

Rooma Salerno rongid

 

tänapäeva

Napoli-Salerno raudtee on suur raudtee rida Itaalia raudteevõrgustiku täna ja on koht, Esimene Rong Reisi Kunagi Teinud Itaalia. See moodustab link peamine pagasiruumi joont Lõuna Itaalia. Joon esimese kilomeetri on esimene raudteeliin. Inimesed nüüd kasutada rongi üks tuntud sihtkohtade, kuulus rannikuäärne linn, mida nimetatakse Amalfi piirkonnas Campania. See on tähelepanuväärne rannikulinnas. See on ohutu öelda, et rongisõit sinna mööda rannajoont on sama palju. Mõtle kristall vetes, valge liiva ja lopsakas rohelus ja seas ilusaid vanu ja uusi arhitektuuri. Sul on oma viis kujutada oma rongi reisi lähtekohast Napoli sihtkohta Salerno, kus sa siis bussiga või oma teiste organiseeritud transpordivahendite arvesse Amalfi.

Nii juhtus Napoli-Portici line? Matemaatika Põllumajandusministeerium ülikool Napoli Federico II on peamine kasutaja seda joont tänu oma lihtne juurdepääs Vesuuvi. Esimene rong reisi marsruudi Itaalias on endiselt olemas täna.

Genova sihtkohta Milaano rongid

Rooma Milano rongid

Bologna Milano rongid

Verona Milano rongid

 

Itaalias sillutasid teed esimesed raudteeliinid rongireisi tulevik riigis. Mõned kõige ilus rongireiside siin. Vaadates tagasi esimese rongi reisi kunagi tehtud Itaalias, saame olla kindlad, et kuigi palju muutunud. Maastik on jäänud sama põnev siis, kui see on nüüd.

 

milline rongisõitu

 

Nii, nüüd, et sa õppisid Esimene Rong Reisi Kunagi Teinud Itaalia, kas sa mõtled Broneeringu rongipilet Euroopa rongi reisi? Miks mitte võtta 3 minutit meie saiti, et leida kõige odavama pileteid oma marsruudid. Logi sisse meie saidile nüüd Broneeri rongid.

 

Kas soovite kinnistada meie blogipostitust saidile, Seejärel klõpsake siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fthe-first-train-trip-ever-made-in-italy%2F%3Flang%3Det - (Kerige näha Embed.