Lugemise aeg: 3 minutit
(Viimati uuendatud: 30/12/2019)

Võiks öelda, et Šveits on kõige tuntum selle lumise piikide ja maitsev šokolaadi, kuid seal on nii palju ilus riik kui silmaga. Rongireisid Šveits on üks parimaid viise, et nautida kaunis maakohas. Tee enamiku oma ajast veetis seal. The soe ilm muudab teekond veelgi nauditavamaks. Need on mõned kõige Scenic rongireisid Šveits suvi.

 

Glacier Express vahel St. Moritz ja Zermatt on üks rongireisid Šveits

See on ilmselt üks tuntumaid Šveitsi Scenic rongid ja mõjuval põhjusel. Rongi reisidel vahel St. Moritz ja Zermatt kaudu Chur, Andermatt, ja Brig. See on terve päev rongi reisi, kuid paljud inimesed valivad seda teha üle paari päeva. Nad veedavad aega eri sihtkohtades tee peal. Suvi on üks populaarsemaid korda minna ja seal on kuni neli lendu päevas selle aja jooksul. Kõige Scenic osa sellest rongi reisi on vahelisel lõigul Chur ja St. Moritz. Siin rändab üle tihti pildistatud Landwasser viadukti et lõppeb tunnel.

Zürich St Moritz rongid

Zermatt St Moritz rongid

Lyon sihtkohta St Moritz rongid

Basel St Moritz rongid

 

Golden Pass Line Genfi

Nr rongireisid Šveits oleks täielik ilma ratsutada Golden Passi liin. Rong läheb Lake Lucerne Genfi või Zürich Genfi neile, kes on vähem aega oma käed. Iga teekond on sama tähelepanuväärne kui teised. On seisukohti kaheksa Šveitsi ilusat järvi, üle kolme mäekurude ja kahe keele piirkonnad (Prantsuse ja saksa keelt kõnelev Šveits). Võttes kogu reisi nõuab ümberlülitamise rongide mitu korda, kuid vaatamisväärsusi on ka seda väärt. Reisijad peavad reserveerida oma koha mõnede rongide ja autod. Ole kindel ette kavandama Selle reisi!

Lyon Genfi rongid

Zurich Genfi rongid

Paris Genfi rongid

Lucerne Genfi rongid

 

 

Jungfraujoch Euroopa tipp

Kuigi see võib olla Summertime Šveits te kindlasti näha nende kuulus valge tipud aastaringselt ja kui lumised mäed on, mida sa tahad, kui Jungfraujoch jaama on koht peate külastama. See on kõrgeim jaama Euroopas ja pääseb püüdmine rongiga Kleine Scheidegg. Vaated rongireisidelt Šveitsis on midagi erilist ja teekond sinna on ideaalne ettevalmistus suurele finaalile. See reis on kindlasti üks lisamiseks nimekirja.

Seal on palju uskumatu rongireisid võtta, kuid need on ühed top kõige Scenic rongireisid Šveits tulemas Summer. Mis oleks parem viis nautida päikest ja võtta imet selles kaunis riigis kui rongiga? Me ei saa mõelda veel täiuslik võimalus näha Šveits nii säästa raha ja rongi saabumise.

 

Broneerimine rongipilet Euroopa reisi? Miks mitte võtta 3 minutit meie saidil, et leida oma rongireiside jaoks Šveitsis kõige odavamad rongireisid. Logi sisse meie saidile nüüd raamat rongid piletid.

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, Seejärel klõpsake siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fthe-most-scenic-train-trips-in-switzerland-in-summer%2F%3Flang%3Det – (Kerige näha Manustuskood)