Lugemise aeg: 4 minutit
(Viimati uuendatud: 02/08/2021)

Põnev osa Reisimine välismaal on ettearvamatust kogemus. Kui te reisida võõral maal, siis tuleb kokku puutuda erinevad kultuurid, seaded, ja kogemusi. Isegi kui te mõned uurimistöö, olete kindel, et üllatusena mõned, mida sa leiad. kahjuks, mitte kõik üllatusi satute olla head, ja lihtsalt sellepärast te ei puhkusel ei tähenda, et sa ei immuunne kahju.

Sa ei taha uskuda, et need hädad võib juhtuda, et sa, aga sa pead olema valmis võimaluseks, et te, või kallimale, nõuab arstiabi samas kodust kaugel. Kas see on nii lihtne kui mõrasid oma hammaste, spraining oma pahkluu, palavikuga alla tulles, või kellel on südameatakk, saamist ravi vajate pruugi olla nii lihtne kui see oleks Ameerika Ühendriigid.

See on sellepärast, et enamik traditsioonilise tervisekindlustuse plaane ei laiene katvus üle, mis juhtub Ameerika pinnal. See tähendab, et sa võiksid olla konks tuhandeid dollareid ravikulud hooldamise saate välismaal. See on põhjus, miks ei ole reisija ei tohiks reisi- ja tervisekindlustus. Need spetsialiseerunud plaanid lähevad, kus teie kodumaise katvuse ei, tagada, et teil on võimalik nautida oma reisi muretsemata umbes ettearvamatu juhtub.

Lisateabe saamiseks teave reisimise kohta tervisekindlustus ja miks peaksite selle välja mõtlema, vt juhend väiksemaks.

 

Miks on reisi- ja tervisekindlustus hea mõte?

• reisil välismaa võib tutvustada mitmeid terviseriske. Näiteks, vee kvaliteet ei pruugi olla sama, viib tõsiste infektsioonide. Erinevad kliimas võib tüve oma olemasolevaid tingimusi, nagu südamehaigused või allergiad, jättes teile halvasti varustatud käsitleda olukorda.

• Isegi kui sul on juba tervisekindlustus, see ei pruugi katta te väljaspool Ameerika Ühendriike. See tähendab mis tahes haiguste või vigastuste teil tekib välismaal reisides võib põhjustada väga kõrge raviarvete.

• Kui te külastate serveri osa maailma ja nõuavad kohest arstiabi, peate evakueerida haiglasse. Ilma nõuetekohase kindlustuskaitse, see võib maksta kümneid tuhandeid dollareid peal muude seotud kulud.

• Mõnel juhul, võib olla vajalik omada reisi tervisekindlustus ajaks oma reisi. Näiteks, Külastajad Venemaale, Kuuba, ja rahvaste Schengeni alal ELi peavad tõestama katvus.

• Kuigi reisimine tervise katvuse võib olla väga väärtuslik, see tavaliselt moodustab vähem kui 10 protsenti kõigist reisikindlustus ostetud reisija, olles suhteliselt odav.

 

Brüssel Amsterdam rongid

London Amsterdami rongid

Berlin Amsterdami rongid

Paris Amsterdam rongid

 

Kuidas Travel ravikindlustusseaduse Kaitseb Sa


• Reisi- ja tervisekindlustus erineb standard reisikindlustust peamiselt, et see ei anna katvuse seotud kulude tühistamised, viivitused, või katkestusi.

• Mis reisi- ja tervisekindlustus, sul võib olla katvuse korral ootamatu tervishoiu hädaolukordade. Need võivad ulatuda murtud hammas või bout toidumürgituse eluohtlike vigastuste ja südameinfarkt.

• Üks peamisi eeliseid nende poliitika on, et nad pakuvad teile 24/7 mitmekeelne tugi, mis aitavad teil koordineerida meditsiinitöötajad välisriigis.

• Need põhimõtted tavaliselt annab katvuse, mida peetakse üldiselt meditsiiniline kulud. Nendeks traumapunkti, evakuatsiooniteenused, ja vedu kulud peavad jõudma vajalikule arsti poole.

• Kõige tavalisem plaanid hõlmavad ühe reisi, kuid neil on ka võimalik osta perioodide kaupa niikaua 12 kuud. Pikaajaline tervisekindlustuse neile, kes reisivad sageli või pikema aja ka saab osta igakuist.

 

Amsterdam London rongid

Paris London rongid

Berliin Londonisse rongid

Brüssel Londoni rongid

 

Valmis alustama vaadates oma võimalusi? Broneeri rongipilet nüüd samas soe ilm kestab, abil Salvesta rong!

 

Kas soovite embed meie blogi postitus “Kõige suurejoonelisem ülikoolid Euroopas” saidile? võite võtta meie pilte ja teksti ja lihtsalt anna meile krediiti link sellele blogipostitust. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fthe-need-for-travel-medical-insurance%2F%3Flang%3Det– (Kerige natuke näha Manustuskood)

 

Lae siit PDF Selle artikli, mis esitati säästa rongi Illinoisi vanemteenistused