Lugemise aeg: 7 minutit
(Viimati uuendatud: 25/02/2022)

Perepuhkus Euroopas võib olla hea lõbus vanematele ja igas vanuses lastele, kui seda hästi planeerida. Euroopa on losside ja sildade maa, rohelised uhked pargid, ja reserve kus noored tüdrukud ja poisid saavad ühe päeva printsesside ja printsidena teeselda. Seal on suurepärased matkarajad ja palju kohti seikluseks suurepärases väljas, aga lastega reisimine on väljakutse.

Alates planeerimisest kuni pakkimiseni, oleme kujundanud unikaalse perereisi ülima juhendi. Järgige lihtsalt meie 10 parimad näpunäited perepuhkuseks Euroopas, et tagada eepiline perereis.

 

1. Näpunäiteid perepuhkuseks Euroopas: Lase oma lastel kaasa lüüa

Saladus suurepäraseks perepuhkuseks on see, kui kogu pere on pardal ja põnevil. Euroopa on täis hämmastavaid vaatamisväärsusi, vaatamisväärsuste, lõbustuspargid, ja külastatavad kohad, ja kui teie lapsed osalevad teie Euroopa reisi planeerimisel, saab sellest unistuste puhkus. Tehke oma uuringud ette, vali vaatamisväärsused, mida soovite külastada, ja kohad, mida teie lapsed armastaksid, ja siis laske lastel valida 3-4 nimekirjas olevad vaatamisväärsused. Nii on kõik õnnelikud ja neil on iga päev midagi oodata.

Brüsselist Amsterdami rongide hinnad

Londonist Amsterdami rongide hinnad

Berliinist Amsterdami rongide hinnad

Pariisist Amsterdami rongide hinnad

 

kid sitting on a suitcase in an airport

 

2. Püsige AirBnB-s

Airbnb on odavam, privaatsem, ja on koduse tunnega, mis on laste jaoks kodust kaugel väga oluline. Airbnb on suurepärane majutusvõimalus perepuhkuseks Euroopas, sest Euroopa hotellid lähevad üsna kalliks, isegi hommikusöögilepinguga. Airbnb-s viibimine pakub teile toitude valmistamiseks kööki, lõunast-minekuni, ja hommikusöögi aeg, kui saate päeva arutada.

Samuti, lastele ja vanematele on palju ruumi ja privaatsust, pärast pikka uurimispäeva puhata.

Firenze Rooma rongide hinnad

Napoli Rooma rongide hinnad

Firenze Pisa rongide hinnad

Rooma-Veneetsia rongide hinnad

 

3. Näpunäiteid perepuhkuseks Euroopas: Tule välja hõivatud kesklinnast

Euroopa on täis looduskaitsealasid ja rahvusparke, suurepäraste matkaradade ja piknikukohtadega. Euroopa loomulik suursugusus on nii mitmekülgne, et isegi kui reisite väikeste lastega, saate ikkagi uurida kosed ja vaatepunktid.

Enamik parke on ligipääsetavad kaudu rongi alates suured linnakeskused. Kui plaanite ette ja tulete valmis, pole mingit põhjust, miks te ei peaks õues lõbutsema ja värsket õhku nautima, metsade, ja temaatilised pargid.

Milaanost Rooma rongide hinnad

Firenze Rooma rongide hinnad

Pisa Rooma rongide hinnad

Napoli Rooma rongide hinnad

 

Get Out Of Busy City Center and do A Family Vacation In European Alps

 

4. Broneerige oma transport

Teadmine, kuidas võõras kohas ringi liikuda, on reisimisel ülioluline lastega. Te ei soovi eksida ja linna peal ringi uidata jalgsi või lennujaamast reisides, olenemata ilmast. seega, transpordivahendite kavandamine ja broneerimine Euroopas lubab head perepuhkust.

Ühistransport on väga usaldusväärne ja mugav Euroopas. Kesklinnas ja väljaspool on palju reisimisvõimalusi. Rongi ja trammiga liikumine on lastega ideaalne, sest sinna pääseb kõikjale, vältige liiklust oma reisi eelarves.

Võrreldes auto rentimine ja kulutate palju aega parkimise otsimisele või lihtsalt teele keskendumisele, sai nautida sõitu ja suupisteid, kui rongireis lastega Euroopas. Tohutu Euroopas reisimise eelis lastega rongiga on see, et lapsed reisivad tasuta Euro-rongipassiga.

Amsterdamist Londoni rongihindadega

Pariisist Londonisse rongide hinnad

Berliinist Londoni rongide hinnad

Brüsselist Londoni rongide hinnad

 

5. Näpunäiteid perepuhkuseks Euroopas: Pack Light

Reisimine Euroopa raudteejaamad jalutuskärude ja suurte kohvritega võib olla keeruline. Mõnes rongijaamas ei ole lifti ega eskalaatorit, seega on kõige parem pakkida ja reisida kergelt. Pakkige kindlasti kokkupandav jalutuskäru ja käsipagasid, sel viisil, kui lapsed on piisavalt vanad, nad saavad oma pagasit kaasas kanda.

Pealegi, valguse pakkimine tähendab kõigi peresõiduks vajalike asjade pakkimist. seega, hoides lapsi värvitarvikutega rongisõitudel hõivatud, audioraamatud, või multifilmide vaatamise aeg iPadis, on suureks abiks.

Münchenist Salzburgi rongide hinnad

Münchenist Passau rongide hinnad

Nürnberg Passau rongide hinnad

Salzburgi ja Passau rongide hinnad

 

6. Euroopas lastega väljas söömine

Peaksite teadma, et Euroopas asuvad restoranid ei paku lastele eineid, nii et see on täiskasvanud’ portsjonid kõigile. Seda on eriti oluline tähele panna näiteks siis, kui reisite Itaaliasse, te ei leia laste suurusega pitsa- või pastaportsjoneid, nii et ole valmis.

Aga, väljas sööma ei pea. Üks meie parimatest nõuannetest lastega reisimiseks Euroopas on perepiknikud. Euroopa parkide ja looduse kohta on palju räägitud, sest rohelised uhked maad on mõeldud lihtsalt teie pere pikniku korraldamiseks. Haara saiakesi, värsked puuviljad, ja köögiviljad kohalikul turul ning olete lõunapiknikuks valmis. Talupidajate turgudel on hinnad oluliselt odavamad kui supermarketites ja restoranides. Selle kõige tipuks, mõelge lihtsalt vaadetele, mida saate nautida iga hammustuse korral ja täiesti tasuta.

Münchenist Zürichi rongide hinnad

Berliinist Zürichi rongide hinnad

Baseli ja Zürichi rongide hinnad

Viinist Zürichini rongide hinnad

 

Picnic is a good Tip For Family Vacation In Europe

 

7. Näpunäiteid perepuhkuseks Euroopas: Paadi- ja tasuta jalutuskäigud Euroopas

Saate seda kõike ise teha kaardi, raamatute ja rakendustega, kuid paadiga liitumine või jalutuskäik on parim. Enamikus Euroopa linnades on tasuta linnaekskursioonid kohaliku giidiga. See rõõmsameelne juhend näitab ja räägib linna kõige paremini hoitud saladusi, ilma et te eksiksite tänavate rägastikku. Giid toob välja ka kohalikud restoranid koos kindlaksmääratud lõunamenüüdega ja annab parima nõu linnas toimuva kohta.

Euroopa on täis kanaleid ja jõgesid, nii et a paadireis on veel üks lõbus ja ainulaadne viis reisida ja uurida. See on nii lastele põnev kui ka teie jaoks lõõgastav.

Interlakeni ja Zürichi rongide hinnad

Luzernist Zürichi rongide hinnad

Berni Zürichi rongide hinnad

Genfist Zürichi rongide hinnad

 

Boat And Walking Tours while doing a Family Vacation In Europe

 

8. Varuge aega karussellisõitudeks

Enamikus Euroopa linnades on seal särav ja uhke karussell peamine linnaväljak. Selle asemel, et järgmisele saidile joosta, peatus, ja lubage kiddodel sõita nii palju kui nad tahavad. Karussellisõitu nautides, kui Eiffeli torn on kohe selja taga, on väikelastele ja täiskasvanutele üsna meeldejääv hetk.

Amsterdamist Pariisi rongide hinnad

Londonist Pariisi rongide hinnad

Rotterdami Pariisi rongide hinnad

Brüsselist Pariisi rongide hinnad

 

Make Time For Carousel Rides in a fun fair

 

9. Näpunäiteid perepuhkuseks Euroopas: Varuge aega "Vabandust"

Lihtsalt sellepärast, et olete Šveitsis, ei taga, et teie perereisil kõik sujub. Kui reisite lastega, kõik võib juhtuda, isegi Euroopas, seega jätke reisile kindlasti aega oeh. seega jätke reisile kindlasti aega oeh, viivitused, muudatused plaanides tänu pahuratele kidodele, ja olla kohal ning kohanemiseks valmis.

Salzburgi - Viini rongide hinnad

Münchenist Viini rongide hinnad

Grazist Viini rongide hinnad

Prahast Viini rongide hinnad

 

10. Näidake lastele Euroopat pekstud teelt

Üks meie peamisi näpunäiteid lastega reisimiseks näitab neile, kuidas seda teha Euroopas pekstud teelt kõrvale sõita. Vältige peaväljakutel asuvaid masse, read gelato jaoks, ja perepildid, viies need varjatud kohtadesse, maalilised külad, ja erakordne olemus.

Lapsed armastavad muinasjutte ja seiklusi, nii et viige need kohtadesse, kus legendid on tehtud. See on suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega koos, kasutage parimat perepuhkust Euroopas, ning õpetada neile Euroopa rikkaliku kultuuri ja ajaloo kohta.

Euroopa on suurepärane perepuhkuste sihtkoht igal aastaajal. Ükskõik, kas olete seiklusi otsiv pere või soovite huviga vaatamisväärsusi ja muuseume, Euroopal on kõik olemas. Lisaks, Euroopa on transpordis ja spetsiaalsetes linnapääsudes peresõbralik. Meie 10 parimad näpunäited perepuhkuseks Euroopas on suureks abiks, kui plaanite oma järgmist või isegi esimest reisi losside ja legendide maale.

Milano - Veneetsia rongide hinnad

Padova Veneetsia rongide hinnad

Bologna - Veneetsia rongide hinnad

Rooma-Veneetsia rongide hinnad

 

Hiking is among the best Tips For Family Vacation In Europe

 

siin Salvesta rong, aitame meeleldi rongiga Euroopa parimat perepuhkust planeerida.

 

 

Kas soovite oma saidile kinnistada meie ajaveebipostituse “10 parimat näpunäidet perepuhkuseks Euroopas”? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://seega jätke reisile kindlasti aega oeh Visiem, kas noklusina, tacu– (Kerige natuke näha Manustuskood)