Lugemise aeg: 5 minutit
(Viimati uuendatud: 22/01/2021)

Traditsiooniline ja kaasaegne, rahulik ja kirglik, Hiina on üks põnevamaid riike, mida uurida, eriti rongiga. Hiina reisi planeerimine võib olla üsna tohutu, nii et oleme kogunenud 10 näpunäiteid, kuidas rongiga Hiinasse sõita.

Pakkimisest rongipiletite broneerimiseni, need 10 näpunäited rongiga Hiinasse reisimiseks, segadust, ja tagada kõige eepilisem seiklus.

 

1. Näpunäide Hiinas rongiga reisimiseks: Tehke oma uurimistööd

Hiinas, leiad, et neid on 2 rongide tüübid: Kiir- ja traditsioonilised rongid. On ülitähtis, et teete oma uuringud ette, et mõista, mis teie jaoks kõige paremini sobib reisi eelarve, reisi tüüp, kestus, ja mugavuse tase. See on eriti oluline, kui olete lastega reisimine.

Hiina rongid - kiirrongid numbritega G, D, või C, suurima kiirusega jooksmine 350 km / h. varustatud äri- / VIP- või esmaklassiliste istmetega.

Traditsioonilised rongid pealkirjaga L, K populaarseid, ja pakuvad kõvasid istmeid, kõvad või pehmed liiprid, ja luksuslik pehme magamiskoht. Reisimine aadressil 160 km h need on odavamad.

 

2. Näpunäide Hiinas rongiga reisimiseks: Broneeri õige rongiklass

Hiinas on rongidel neli klassi: Kõva iste, pehme iste, raske magaja, pehme magaja.

Kõva iste: See on odavaim rongiklass, ja tavaliselt on 5 istekohti reas. nii, kui reisite eelarvega, see on kõige populaarsem variant, kuid arvesta, et see on ka hiinlaste seas kõige tavalisem variant. seega, võite olla väga lärmakas ja rahvarohke rongi reisi.

Pehme uni: on natuke pehmem ja suurema rongipileti määraga, aga mugavam.

Kõva magaja: 6 kaid, ja privaatsust ega teistest kambritest eraldamist pole.

Pehme uni: Hiina rongide parim rongiklass, ja väga soovitatav neile pikamaa rongireisidele. See on kõige kallim variant, aga sa oled isoleeritud kajutis, kohta 4 magab, ja isiklike toitepistikutega. Kui olete reisipaar, siis on luksus teie jaoks ideaalne.

 

Näpunäide Hiinas rongiga reisimiseks: Broneeri õige rongiklass

 

3. Saabuge eelnevalt rongijaama

Hiina kõige tihedamad rongijaamad on suurimad, kaootiline, ja see hõlmab pagasi röntgenprotseduure. seega, peaksite vähemalt kohale jõudma 40 minutit enne rongi väljumisaega. Nii, teil on piisavalt aega passikontrolliks, turvakontroll, ja leidke rongi perroon.

 

How does China's train station looks like

 

4. Paki suupisteid ja jooke

Toit ja joogid pardal võivad olla palju kallimad, kui linnas ostes. nii, parem valmistuge ette, ning osta toitu ja jooke ette, ja mitte osta rongis olevatest toidukärudest ülehinnatud suupisteid. Värsked puuviljad, võileibu, ja isegi KFC on suurepärased suupisted Hiina rongireisiks kiirrongid.

 

Paki suupisteid ja jooke Hiinas rongiga reisides

 

5. Näpunäide Hiinas rongiga reisimiseks: Pakkige oma tualett-tarvete kott hästi

Hiinas on kiir- ja kuulirongide võimalused üsna kaasaegsed. Tõenäoliselt leiate igast rongist nii kükitavaid kui ka moodsaid vannitube. Kuid, pakkige parem oma tualettpaber, kuna neil kiirrongidel kipub see ülikiiresti otsa saama. Lisaks, kõigil rongidel pole dušikabiini, nii et pakkige igaks juhuks niisked salvrätikud, et püsiks värske, ja muidugi reisšampooni pudel ja seep.

 

Kuidas pakkida tualett-tarbekott hästi rongiga Hiina reisimiseks:

 

6. Kandke kihte

Kihtide kandmine on alati suurepärane idee rongisõiduks, kuna te ei saa rongides vahelduvvoolu modereerida. ka, kui jagate oma kajutit, te ei ole selleks määratud vahetuskoht, ja kihtide kandmine tähendab, et olete valmis vaba aja veetmiseks, magama edasi magamisrongid, ja kõik reisijad, mees või naine, rongikabiini teiega jagamine.

 

 

7. Pack Light

Hiinas reisivate rongide kihtide kandmine viib meid veel ühe olulise valguse pakkimise otsa juurde. Hiinas on rongide pagasiraha piiratud 20 kg reisija kohta. Kuigi pardal kontrollitakse harva, Hiinas on rongide pakiruum üsna piiratud, nii et pakkige parem valgus, ja hoia oma pagas enda lähedal, või kui ruum võimaldab, rongikabiinis, rongikäikude hoidla asemel.

Kui reisite Hiina pühad, siis ole valmis rahvarohketeks rongideks. seega, soovite, et teie seljakott oleks kogu pagasi hulgas lähedal ja nähtav.

 

Pakkige valgust oma rongireisile Hiinas

 

8. Osta rongipileteid veebis

Rongipileti saab osta rongijaamast, reisibüroodelt, ja läbi teie hotelli.

Hiinas rongipileti ostmisel saate parimaid hindu, Internetis. Salvesta rong aitaks hea meelega leida ideaalse pileti kogu Hiina rongireisiks, parima hinnaga. enamgi veel, rongipileti broneerimine on ingliskeelsel platvormil lihtsam, kui Hiina esindajatega rongijaamas, hotell, või reisibüroo.

 

Buy China Train Tickets Online and don't wait in line

 

9. Võtke kaasa kõrvatropid

Kui te ei kavatse reisida 1. klassi, kindlasti tuleks kaasa võtta kõrvatropid. Hiinas asuvad kiirrongid on kohalike seas väga populaarsed, ja traditsioonilised rongid võivad olla väga hõivatud. nii, kui teil on pikk reis üle Hiina, pakkige kõrvatropid ohutuks ja usaldusväärseks teekonnaks.

 

Kõrvatropid on rongireisi jaoks hädavajalikud

 

10. Nõuanne, kuidas rongiga Hiinas reisida: Broneerige oma rongipiletid ette

Hiinas asuvad kiirrongipiletid kipuvad kiiresti otsa saama. seega, rongipilet peaksite ostma vähemalt kuu ette. Piletid müüakse välja juba 30 päeva enne lahkumise kuupäeva. Lahkumine piletite broneerimine ja reisi kavandamine viimase hetkeni on reisiviga, mida vältida, eriti Hiinas.

 

hiina linna siluett

 

Rongisõit on suurepärane võimalus alustada oma keskkonnasõbralikku reisi üle Hiina maapiirkonna, linnad, ja vaated. siin Salvesta Rong, aitame meeleldi rongiga oma puhkust Hiinasse planeerida.

 

 

Kas soovite oma saidile kinnistada meie ajaveebipostituse “10 näpunäidet, kuidas Hiinaga rongiga reisida”? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftips-travel-china-train%2F%3Flang%3Det Visiem, kas noklusina, tacu- (Kerige natuke näha Manustuskood)