Lugemise aeg: 5 minutit
(Viimati uuendatud: 28/03/2021)

Need Top Näpunäiteid reisivad koos oma lemmikloomadega peaks aitama leevendada oma ärevust. Kuna olgem ausad, reisivad koos oma lemmikloomadega on stressirohke! Aga mis on rohkem stressi, on mõte oma juurest lahkuda loomad kodus või teiste hoole all. Ilmselt, keegi ei vaata neid nii, nagu sina! õige?

On mitmeid võimalusi, mida teha kui olete reisil kodust eemal. Koer hotellid, hooldaja palkamine, või koormuse ülekandmine, kuigi armas üks, oma sõbrale seas on valikuid. Need on kõige tavalisemad, et inimesed kasutama. Kuid, mõnikord ei ole muud võimalust ja pead sõitma oma lemmiklooma. Kuigi see võib olla üsna keeruline protsess, Salvesta Rong on mõned top nõuanded, mis aitavad teil kui sa lemmikloomadega reisimise!

 

Pet Tips 1: Viia Treat!

koer mängib koos oma mänguasi

Reisimine uude kohta saab ja ilmselt stressirohke oma lemmiklooma. Nii tehes kindel, et ta jääb lõdvestunud kui võimalik on võti reis meeldiv kõigile osapooltele. Tooge oma regulaarset mänguasjad, tekid, ja muud esemed, mis võivad teie koera või kassi mugavaks muuta. Kas nad rahulik ja ei teinud midagi valesti? Veenduge premeerida neid teha lemmikloomadega reisimise mugavamaks tulevikus.

Amsterdam Pariisi rongid

Londonist Pariisi rongid

Rotterdam Pariisi rongid

Brüssel Pariisi rongid

 

Pet Tips 2: Kuid mitte Ka paljud Treats…

peigmees enne reisi oma lemmikloomad

Ma tunnen, et see on ilmselge, aga ma lähen kirjutada see välja teie jaoks niikuinii! Ära anna neile raske sööki või lasta neil juua liiga palju vett, nii et teie lemmikloom ei pea tung leevendada ise ebamugav koht! (Me ei hoiatavad, et reisides koos oma lemmikloomadega võib olla keeruline!)

Firenze Rooma rongid

Napoli Rooma rongid

Florence Pisa rongid

Rooma Veneetsia rongid

 

Pet Tips 3: harjutus

töötab ja reisivad koos oma lemmikloomad

Kas sulle meeldib või mitte, need parimad näpunäited lemmikloomadega reisimiseks tähendavad, et peate mingis vormis trenni tegema! Vahetult enne reisides, võtta neid mõned jõulise kasutamise! Kuna ekstra-pikk jalutuskäik või intensiivne mänguaeg koos oma armastatud kohev sõbrale, ta võib olla lihtsalt liiga väsinud, et muretseda asju. kui olete saanud kass, et ei ole nii kiindunud võetakse jooksma, proovige neid ergutada sees. Make-shift mänguasjad võivad olla näiteks tolmumoppide kujul! Usalda mind… Mul on kogemus Reisimisel lemmikloomadega!

Berlin Potsdam rongid

Berlin Hamburg rongid

Frankfurt Berliini rongid

Berliini Müncheni rongid

 

Pet Tips 4: Research Embassy nõuded

koer ettur

Erinevates riikides on erinevad nõuded. Paljud riigid nõuavad karantiin, nii et kui soovite veeta aega reisil koos oma lemmikloomadega, veenduge kontrollige selle! Enamik riike nõuavad kaadrid marutaudi, Bordetella (koerte köha), ja parvo. Kõne saatkonna ja ei oma teadus Internetis näha, mida riigi nõuded on, ja veenduge, et teie pabereid käepärast piiriületuseks.

Lemmikloomadega reisimist ja riigis kehtivaid nõudeid saate uurida aadressil PetTravel.com.

Brüssel sihtkohta Antwerp rongid

Amsterdam sihtkohta Antwerp rongid

Lille sihtkohta Antwerp rongid

Paris Antwerp rongid

 

5. Saa veterinaarsertifikaat

Vet kontrollimiseks koer

Tervis sertifikaadid nõutud lennufirmad, piirivalveasutuste, hotellid, lemmikloomade ravi keskused, ja teised, kui nad reisivad koos oma lemmikloomadega. Paljudel juhtudel, kui lemmikloomadega reisimise vajate oma tervist tunnistus 10 päeva jooksul alates oma reisi. Teadus erinõudeid oma teekonda Enne kui külastate vet, et nad võivad hõlmata kõike vaja sertifikaadi.

Brüssel Amsterdam rongid

London Amsterdami rongid

Berlin Amsterdami rongid

Paris Amsterdam rongid

 

6. Hoidke elektroonilise koopia oma lemmiklooma terviseohutuse sertifikaat

paljud hotellid, reisikorraldajatelt, lemmikloomade ravi keskused, lennufirmad, ja piiri- ja tollikontrolli ametite soovivad prinditud arvestust oma lemmiklooma veterinaarsertifikaat. Printimise asemel välja pakki koopiate kõikvõimalikke näiteks, välja printida paar ja hoida elektroonilise koopia, kui lemmikloomadega reisimise.

Myscha Theriault is a best-selling author and internationally-syndicated travel columnist who travels full-time with her science journalist husband and giant Labrador retriever. Temaga elektroonilise koopia mugav, ta on alati valmis tootma oma koera veterinaarsertifikaat vaja.

“Hotelli ärikeskus printer võimaldab mul printida PDF koopia meie Labradori löögi arvestust nõutud, näiteks siis, kui meil on vaja broneerida pärastlõunal päevahoiu tema teelt. See hoiab paberi segadusega alla igapäevase, jäädes valmis viimase hetke muutused meie ajakava.”

Reggio Emilia Firenze rongid

Genova Firenze rongid

Sestri Levante Rooma rongid

Parma Firenze rongid

 

7. Research Kohalik Vets

Igaks juhuks midagi juhtub teel, sa ei taha olla püüdvat leida lugupeetud vet. Salvestage kontaktandmeid paar loomaarstid valdkonnas te külastate Enne lemmikloomadega reisimise.

Genova Veneetsia rongid

Torino Veneetsia rongid

Parma Veneetsia rongid

La Spezia Veneetsia rongid

 

Loodame, et need Top Näpunäiteid reisivad koos oma lemmikloomadega on leevendanud oma närve natuke! Anna meile teada, kui teil on mingeid muid top vihjeid jagada Salvesta Rong ja meie kogukonnas. Sooviksime kuulda!

 

 

Kas soovite embed meie blogi postitus “Top Tips For Reisimine koos oma lemmikloomadega” saidile? võite võtta meie pilte ja teksti ja lihtsalt anna meile krediiti link sellele blogipostitust. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftips-traveling-with-your-pets%2F%3Flang%3Det- (Kerige natuke näha Manustuskood)