Lugemise aeg: 7 minutit
(Viimati uuendatud: 24/02/2022)

Nende tulevikku saab teada, minevikku teades, ja mis oleks parem viis mineviku tundmaõppimiseks kui reisimine. Need 1o parimad ajaloonörkide sihtkohad on suurepärane viis iidsete kultuuride tundmaõppimiseks, ja võib-olla kuhu tulevik meid viia võib.

Peidus kaugel Hiinas, või üle nurga Colosseumist, kui te tähelepanelikult kuulate, võite kuulda iidsete impeeriumide juhte sosistamas maailma kõige pühamaid saladusi.

 

1. Ajaloo Geeksi populaarseimad sihtkohad: Berliin

East Side'i galeriist mõrvatud juudi rahva mälestusmärgini, Berliinis on iga nurga taga ajalookilde. seega, trendikas linn on alati olnud Euroopa sündmuste keskpunkt. seega, ainult sisse 48 tundi, mida iga ajaloonörg saab sotsiaalse kohta õppida, kultuuriline, ja poliitilised sündmused Euroopas, lihtsalt Berliini vaatamisväärsuste ja muuseumide vahel ringi uitades.

enamgi veel, ajaloohuvilised saavad valida ajaloo külastamise või interaktiivse oleku vahel. Näiteks, aastal DDR muuseum, saate avada sahtleid, mis näitavad fotosid ja arusaamu elust Ida-Saksamaal. Kokkuvõtteks, Preisi ajast kuni II maailmasõja ja Ida-Saksamaa müürini, Berliin on koduks paljudele ajaloolised paigad ajaloo olulisematest sündmustest.

Frankfurdist Berliini rongiga

Leipzigist Berliini rongiga

Hannover Berliini rongiga

Hamburgist Berliini rongiga

 

Walking the History Geeks Destinations: East Germany Wall

 

2. Rooma

Koos 2000 aastate ajalugu ja 10 hämmastavad ajaloolised arheoloogilised paigad, Rooma on iga ajaloohuvilise jaoks kohustuslik külastuskoht. Itaalia pealinnas on ajaloolisi paiku igal nurgal, alates Palatinuse mäest, kus Rooma sündis, kuni Rooma foorumi ja Colosseumini. enamgi veel, Colosseum on üks kuulsamad vaatamisväärsused, mida raudteel külastada maailmas.

Kunagine Rooma impeeriumi ja poliitilise elu keskus, need tähelepanuväärsed saidid köidavad nii ajaloohuvilisi kui ka reisijaid. Ükski külastaja, kes vaatab hämmastavaid vaatamisväärsusi, ei sooviks rohkem teada saada Itaalia kõige olulisemate ajalooliste paikade taga oleva ajaloo kohta.

Milano Rooma rongiga

Firenze Rooma rongiga

Veneetsiast Rooma rongiga

Napolist Rooma rongiga

 

St. Angelo Bridge In Rome in the afternoon

 

3. Ajaloo Geeksi populaarseimad sihtkohad: Vatikan

Pisikene, kuid selle tänavatel ja kohtades ringi uitades kulub hõlpsasti terve nädal, Vatikan on sihtkoht, mida iga ajaloohuviline peaks vähemalt korra elus külastama. Koht, kus kristlus mingil hetkel ellu tuli 2 tuhat aastat tagasi, Vatikan on endiselt palverännakute koht nii kristlastele kui ka mittekristlastele.

Vaatamata oma väiksusele, osariik Vatikanis on palju ajaloolisi paiku kus saate õppida kõike kristluse ajaloo kohta, kunst, ja linn. Alates inimkonna lugudest Sixtuse kabeli freskodel kuni St. Peetruse basiilika, parim viis põnevate ajaloofaktide avastamiseks on kunsti järgimine. Oma teekonda aegade algusesse võiks alustada renessansi- ja barokikunstnike imelistes teostes.

Parim viis oma parimaks kasutamiseks ajalooline ringreis Vatikanis on liituda giidiga linnaekskursiooniga. Sixtuse kabelis ja muuseumides on suurepärased giidiga ekskursioonid, St. Peetri basiilika koos ronimisega St. Peter’s Duomo linnavaadete jaoks, pole paremat viisi selle ainulaadse ajaloolise sihtkoha kogemiseks Itaalias.

 

Top History Geeks Destinations: The Vatican Museum Inside

 

4. St. Peterburi

Ajaloolised sündmused, mis toimusid St. Peterburi kujundas Venemaa kultuurielu ja hinge igaveseks. See vapustav linn on üks parimaid 10 ajaloo geeksi sihtkohad üle maailma. Revolutsioonidest, Tsaarid, paleed, ja hingematvalt arhitektuur, St. Peterburi vaatamisväärsused on ühed kaunimad ja põnevamad maailmas.

Niisiis, kui olete ajaloo noh, reis St. Peterburist saab eepiline teekond, mis võtab aega 300 aastat ajas tagasi. Saate valida Romanovite perekonna elu õppimise vahel, Putini ringreisile. Lisaks, ei tohiks unustada suurepärast kultuuritegevust, nagu klassikaline ballett või folkloorisaade. Muusikaetendused ja tantsuetendused Peterburis võivad olla suurepärane viis selle loojate ajaloo tundmaõppimiseks.

 

Savior On The Spilled Blood in good weather

 

5. Ajaloo Geeksi populaarseimad sihtkohad: York

Paljud ei tea, et Yorkil on Inglismaal rikkalik viikingipärand. Kuid, kui olete tõeline ajaloonört, siis teate tõenäoliselt viikingitest natuke’ teekond Skandinaaviast Inglismaale. Yorviki keskus Yorki linnas on üks 10 parimad ajaloopuhkuse sihtkohad Euroopas. sisse 1976 arheoloogid tegid hämmastava avastuse ja leidsid viikingite säilmeid’ igapäevaelu ja linn.

Niisiis, täna saate jälgida 1000 aastat tagasi viikingiajast, ja ühe päeva saate elada traditsioone, keel, ja kultuur. Kuigi Yorkil on palju muid suurepäraseid vaatamisväärsusi ja ajalugu, viikingite ajalugu muudab linna fantastiliseks ajalooliseks puhkuse sihtkoht.

 

History Geeks Destinations: Yorkvik Center

 

6. Shaanxi

Valmistud lahinguks, Xi'ani linna lähedal, elusuuruses terrakotasõdureid on tuhandeid. Terrakotaarmee on hämmastav ilmutus 1974, ja kõige põnevam ajalooline paik Hiinas. Need hämmastavad sõdurid olid loodud saatma surnud keisrit tema hauataguses elus.

Üks asi, millest ajaloohuvilisi lummab, on tõsiasi, et terrakotasõdurid polnud Shaanxi ainsad avastused.. Lisaks sellele, arheoloogid usuvad, et koos esimese keisriga saab avastada kogu Xi’ani linna.

See 259 – 210 eKr avastus on Xi'anis kohustuslik nägemine iga ajaloohuvilise jaoks ühepäevasel reisil Xi'anist. Ringkäigul saate teada Qin Shi Huangi kohta, kes alustas planeerimist ja projekteerimist on mausoleum vanuses 13, aastal, kui ta tuli troonile ühendatud Hiina esimese keisrina.

 

 

7. Ajaloo Geeksi populaarseimad sihtkohad: London

Tunneb huvi looduse ajaloo vastu, Kuninganna Elizabeth, või Ripper Jack? Inglismaa pealinn on koht, kus saate reisida ajas tagasi mis tahes ajalooperioodi. Kas II maailmasõda, Must ajalugu, või ehk Stonehedge, on see, mis hoiab teid ajalookanalit vaatamas, siis on London ajaloopuhkuseks ideaalne.

Nii palju ajaloolisi vaatamisväärsusi ühes linnas, te ei tohiks olla üllatunud, et Londonis on Euroopa parimad ajaloolised ringreisid. seega, saate valida paleede ja parlamendiekskursioonide vahel, Londoni verine minevikutuur, päevareisid Londonist Bathi, või Oxford, ja isegi lõbus ekskursioon Ripper Jack. Valikuid on lõputult, nii et olge heade kõnnijalatsidega hästi ette valmistatud, ja innukus kuulata ja imestada üllatavaid ajaloofakte lähedalt ja isiklikult kõige huvitavamates ajaloolistes kohtades.

Amsterdamist rongiga Londonisse

Pariisist Londonisse rongiga

Berliinist Londonisse rongiga

Rongiga Brüsselist Londonisse

 

History Geeks Destinations: London in Fall time

 

8. Pariis

Ilusad aiad, võluvad alleed, lummavad ehitised, ja kohvikud, Pariis on ilu ja võlu on võrratu kogu Euroopas. Kui sa eksled mööda Pariisi tänavaid, Pariisis olles ei saa kunagi teada, millal astute ajaloolisse kohta. Ajalooga, mis ulatub 6. sajandisse, Pariis on suurepärane puhkusekoht ajaloohuvilistele.

Iga ajaloohuviline teab, et Euroopa kauneim linn tekkis peamiselt keskajal. Niisiis, peaaegu iga kivi on mänginud rolli Pariisi kujunemises, nagu me seda praegu tunneme. Saint Germainist, Pariisi saare katakombid, Marais, Louvre'i, on vaid mõned olulised ajaloolised vaatamisväärsused, mida saate oma ajaloopuhkuse ajal külastada.

Amsterdamist Pariisi rongiga

Londonist Pariisi rongiga

Rotterdami Pariisi rongiga

Brüsselist Pariisi rongiga

 

Parisian Streets on a cloudy day

 

9. Ajaloo Geeksi populaarseimad sihtkohad: Barcelona

Barcelona kaunid alleed viivad teid imelistesse kohtadesse mitte ainult ruumis, vaid ka ajas. Barcelona on imeline linn, kuulus Gaudi Sagrada Familia kiriku poolest, Park Guell, ja palju muid hingematvaid vaatamisväärsusi. Lisaks nende vapustavale arhitektuurile ja disainile, Barcelona vaatamisväärsused on täis ajalugu.

Peaksite alustama oma ajaloolist teekonda Casa Amatlerist, Gaudi esimene looming. See imeline maja on suurepärane näide Gaudi gooti loomingust. Lisaks, võite proovida märgata ka mauride mõjusid Casa Amatlleri arhitektuuris. Last but not least, saate külastada paljusid ainulaadseid ehitisi, lisaks Picasso muuseum, ja Rooma arheoloogilised paigad, mida saab Barcelona ajaloopuhkusele suruda.

 

Mobile phone Picture of the Top 10 History Geeks Destinations: Park Guell

 

1O. Ateena

Ateena on ilus vabaõhumuuseum. Pantheoni linn on 3 km pikkune jalakäija, ilma seinteta, nii et saate lihtsalt läheneda ja puudutada maailma ühe varasema kultuuri säilmeid. Teiste hämmastavate ajalooliste paikade hulka kuulub Zeusi tempel, iidne Dionysose teater, ja kõige muljetavaldavam, akropol.

Filosoofide vaimud voolavad läbi oliivipuude, mäed, ja kõik Ateena ajaloolised paigad. Niisiis, kui teile meeldib kreeka mütoloogia, põnev Kreeka ajalugu, ja varajane tsivilisatsioon, siis on Ateena teie jaoks ideaalne ajalooline sihtkoht 10 ajaloo geeksi sihtkohad maailmas.

 

Filming The Pantheon In Athens

 

Meie kl Salvesta rong aitab teil hea meelega reisida nendesse 10 Ajaloo Geeksi populaarseimad sihtkohad.

 

 

Kas soovite manustada oma saidile meie ajaveebipostituse „10 populaarseimat ajaloogeeksi sihtkohta?? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fet%2Ftop-history-geeks-destinations%2F – (Kerige natuke näha Manustuskood)