Lugemise aeg: 7 minutit
(Viimati uuendatud: 16/12/2022)

Uuenduslik, rahalisi võimalusi, loomingulised meeled, ja parim turuulatus on õitseva käivitamiskeskuse peamised funktsioonid. Need 12 üle maailma parimad idufirmade keskused meelitavad kõige andekamaid inimesi oma suurepäraseid ideid juurutama ja toetama, IT meeskonnad, ja ühendused hämmastavate idufirmade edendamiseks. Shanghaist Berliini, need top startup ökosüsteemid on maailma tugevaimad.

 

1. Parimad käivituskeskused kogu maailmas: Barcelona

Populaarne välismaiste idufirmade asutajate seas, Barcelona, on üks mitmekesisemaid idufirmade keskusi maailmas. Esiteks, Barcelona pakub parimat hinna ja kvaliteedi suhet, büroopindade üüri osas, ühendusstseen, määrused, ja investeeringute kasvu. teiseks, Barcelonas on kõige rohkem andekaid tehnoloogia asutajaid, isegi rohkem kui Tel-Aviv. Kolmandaks, paljude Euroopa startup-keskuste hulgas, Barcelona eesmärk on anda teed naiste asutajatele, arendajad, ja digiprofessionaalid.

Kõik ülaltoodud asetavad Barcelona tippu 5 käivituskeskused kogu maailmas, ja Euroopa 7. kõige kiiremini kasvav tehnoloogiakogukond.

Paljutõotavad idufirmad Barcelonas:

x1 tuul, Amenitiz, Koa tervis.

 

Promising Startups in Barcelona

2. Moskva

Nagu üks suurema rahvaarvuga linnu Euroopas, Moskval on tohutu majandus, ja viljakas pinnas suurte mõtete ühinemiseks. enamgi veel, Moskva on kosmopoliitne linn, glamuurne, põnev, noor, Londoni ja Pariisiga samal tasemel.

Niisiis, Moskva meelitab ligi palju noori ettevõtjaid üle kogu maailma, töötada, ühendada jõud kohalike talentidega kasvamises tööruumid linnas. seega, idufirmade murranguline arv Moskvas on jõudnud fenomenaalseks 1900.

 

Bridge in Moscow

 

3. Parimad käivituskeskused kogu maailmas: Pariis

Suurepäraste tööruumidega, täiustatud eeskirjad, rahalised võimalused, ja hämmastavad inkubaatorid, Pariis on tõusev idufirmade keskus Euroopas. Kuigi linn on kuulus moepealinn, sellest on saanud suurepärane idufirmade ökosüsteem.

See tohutu tõus on tänu maailmakuulsad ülikoolid, eriti inseneriteaduskonnad ja andekad lõpetajad. Lisaks, inkubaatorite võrgustik nagu Silicon Sentier ja selle kuulus La Cantine'i ühistööruum. Selliste eelistega, Pariis on Euroopa nutikate tehnoloogiakeskuste tipus.

Amsterdam Pariisi rongid

Londonist Pariisi rongid

Rotterdam Pariisi rongid

Brüssel Pariisi rongid

 

Paris is a Top Startup Hub

 

4. Singapur

kaasaegne, keskkonnasõbralik, magnet välismaalastele, Singapur on üks parimad linnad elama ja käivitada oma idufirma. enamgi veel, Paljud ärimehed on Singapuri tunnistanud parimaks kohaks Aasias oma äri kasvatamiseks, tõrjudes Hongkongi konkurentsis kõrvale.

 

Skyscrapers in Singapore

 

5. Parimad käivituskeskused kogu maailmas: Berliin

sisse 2016 Euroopa peolinn võitis Pariisi kui Euroopa suuruselt teise startup-keskuse. Alates sellest ajast on Berliini idufirmade ökosüsteem õitsenud, uute idufirmade arv kasvab igal aastal, erandita. Madal büroopindade üür, ja lihtne viisa, meelitada Berliini palju ettevõtjaid, asetades linna tippu 10 kõige olulisemad idufirmade keskused kogu maailmas.

Linn on kuulus oma alternatiivse klubimaastiku poolest, ainulaadne kunstikeskus, nii ilmselgelt, linna atmosfäär ja infrastruktuur on suurepärane alus iga päev idufirmadele. enamgi veel, ettevõtjatel on palju võimalusi oma idufirmade reklaamimiseks, saada uus rahastamisvoor, ja luua sidemeid paljudel Berliinis toimuvatel sündmustel.

Berliini paljulubavad idufirmad:

Omio, Coachhub, infarm

Frankfurt Berliini rongid

Leipzig Berliini rongid

Hannover Berliini rongid

Hamburg Berliini rongid

 

Berlin's Promising Startups

 

6. London

Üks juhtivaid idufirmade keskusi Euroopas, London on edetabelis 1 viimastel aastatel aktiivsete idufirmade arvus. London on tehnoloogia- ja rahandusettevõtete idufirmade alal juhtival kohal, aastase investeerimisrekordiga 8.4 miljardi euro eest 2019.

Kuigi London on üks kalleimaid startup ökosüsteeme maailmas, paljud idufirmade asutajad valivad selle aeg-ajalt, tänu suurepärasele juurdepääsule rahastamisele. enamgi veel, Londoni restoranid, pubid, sündmused, on suurepärane platvorm ühenduste loomiseks lihtsas õhkkonnas.

Londoni paljulubavad idufirmad:

Transferwise, Revol, Hopin.

Amsterdam London rongid

Paris London rongid

Berliin Londonisse rongid

Brüssel Londoni rongid

 

London's Bridge and River

 

7. Parimad käivituskeskused kogu maailmas: Tel-Aviv

Maailma suurima käivitamistihedusega, kohta 1 käivitamine iga jaoks 154 elanikud, Tel-Aviv on üks tipptasemel 7 käivituskeskused kogu maailmas. Üks põhjusi, miks Tel-Aviv on juhtiv idufirmade keskus, on see, et linn uhkeldab välismaise R-ga&D keskused, loomingulised meeled, ja mitmekeelsed ettevõtted.

seega, pole üllatav, et Tel-Avivis on rohkem kui 60 idufirmad, mis on noteeritud NASDAQis. Tel-Aviv on tehisintellekti ja küberjulgeoleku idufirmade esikohal, tõstmine $2.9 Miljard sisse 2020 üksi. Niisiis, kui teie eesmärk on siseneda Tel-Avivi startup riiki, olge valmis karmiks läbirääkimisteks ägedate Iisraeli ärinaiste ja meestega.

Tel-Avivi paljulubavad idufirmad:

Wix, esmaspäev, ja paljud teised.

 

8. Silicon Valley

Maailma ülim startup-keskus on Silicon Valley. Parim koht maailmas oma käivitusettevõtte loomiseks ja mootorite käivitamiseks on Põhja-California. Üle maailma kuulus oma innovatsiooni- ja tehnoloogiakeskuse poolest, San-Fransisco on parim käivitusinkubaator.

Üks olulisemaid asju idufirmade kasvamiseks ja õitsenguks on kindlad ja sõbralikud regulatsioonid. Teisisõnu, idufirma ei saa areneda ilma selle ideedeta, arenguid, ja mõistust valvab seadus. seega, Silicon Valley meelitab ligi palju meeli üle kogu maailma, ja neid on umbes 40,000 idufirmad, mis asuvad Silicon Valleys.

 

Silicon Valley USA

 

9. Parimad käivituskeskused kogu maailmas: Amsterdam

Liberaalne, tervitatav, ja elav, Amsterdami tänavad ja kanalid on üsna meeleolukad ja inspireerivad. Linnas, mis uhkustab avatusega, loovus, ja kunsti, Te ei imesta, kui saate teada, et Amsterdami idufirmade keskus on maailmas üks õitsevamaid. 4. kohal kõige loomingulisem linn üle maailma, Amsterdami stabiilne digitaalne vahetusplatvorm meelitab idufirmade asutajaid üle maailma.

Niisiis, kui soovid investeerida, või vahetage ideid kõige leidlikumate mõtetega, Amsterdam peaks olema teie stardiinvesteeringute sihtkoht.

Paljutõotavad idufirmad Amsterdamis:

Dr., Dyme, Lend.

Brüssel Amsterdam rongid

London Amsterdami rongid

Berlin Amsterdami rongid

Paris Amsterdam rongid

 

Top Startup Hubs In Amsterdam

 

10. Shanghai

Hiina töökas mentaliteet on olnud osa linna olemusest ja hämmastavast hooldusvõimest 15 linnapõhised ükssarved. Kuigi kohalikud võimud on kuulsad oma rangete eeskirjade poolest, Startup üritused nagu Startup Weekends ja Barcamps Shanghais loovad soodsa pinnase kohalikele ükssarvikutele.

enamgi veel, Shanghai aktsiaturg töötab pidevalt uute idufirmade ligimeelitamise nimel, ja suure rahastamise kogumine. Alates e-kaubanduse rakendustest kuni e-õppeni, Shanghai idufirmad’ hub on mitmekülgne ja uuenduslik.

Paljutõotavad idufirmad Shanghais:

Liulishuo, Pinduoduo, Punane.

 

Shanghai At Night

 

10. Parimad käivituskeskused kogu maailmas: Hongkong

Suurepäraste startup konverentsidega, madalad maksud, ja intressimäärad, Hongkong on Aasias õitsev idufirmade ökosüsteem. Tuntud kui Aasia läänepoolseim linn, Hongkong on kaasaegne, täis hingematvaid vaateid ja pilvelõhkujad, nii et taevas on piiriks. Kuigi Hongkong on kuulus oma hämmastava silueti ja futuristlike vaadete poolest, idufirma maastik on enamasti rahandus ja fintech.

seega, linna paljude ükssarvikute seas, näete peamiselt Fintechi ükssarvikuid, koos tarkvaraga $ Andmed. Lisaks kohalike talentide kasvatamisele, Hongkongi kohalikud koostööruumid on helgetele välismaistele meeltele kõige teretulnud. CoCoon, Taru Hong Kong, Good Lab on vaid mõned fantastilised koostööruumid, töötab koostöö tegemiseks ja asutajate meelitamiseks väljastpoolt Aasiat.

Paljutõotavad idufirmad Hongkongis:

Gatcoin, Cashyou, IP Nexus.

 

Startup Hub In Hong Kong

 

11. Peking

Xiaomi päritolu, Pekingi pilvelõhkujad on innovatsiooni koht, tehnika, ja talent kohtuvad ajurünnakuks. Pekingi futuristlik disain on inspiratsiooniks Aasia kõige aktiivsemale idufirmade keskusele. seega, ainuüksi linnas on neid rohkem kui 30 ükssarved, asutatud linna andekate vaimude poolt.

enamgi veel, Nende hulgas paistab silma Peking 12 oma ainulaadsete ja arenevate tehnoloogiate poolest üle maailma parimad idufirmade keskused. Näiteks, Peking’ idufirmade ökosüsteem on rikas ükssarvikutest, kes põimivad omavahel süvaõppe ja masinõppe, koos tehisintellektiga.

Paljutõotavad idufirmad Pekingis:

WeChat, Baidu, ByteDance.

 

Sunset In Beijing

 

12. Parimad käivituskeskused kogu maailmas: München

Omades ühte tippu 3 hästi ühendatud käivitusstseenid, Münchenil on suurepärane startup-ökosüsteem. Lisaks sellele, et see on suurepärane koht sidemete loomiseks ja kinnitusvõimaluste loomiseks, Münchenis on keskmine 290% investeeringute kasv igal aastal.

järelikult, Münchenis on üks suurimaid idufirmade arvu maailmas, erinevaid tööpakkumisi, ja Euroopa parimad idufirmad.

Düsseldorf Müncheni rongid

Dresden Müncheni rongid

Nürnberg Müncheni rongid

Bonn Müncheni rongid

Startup Hub In Munich

 

siin Salvesta rong, meil on hea meel teiega jagada tippu 12 Ülemaailmsed käivituskeskused.

 

 

Kas soovite kinnistada meie blogipostituse “Üles 12 Ülemaailmsed käivituskeskusedOma saidile? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/et/top-startup-hubs-worldwide/ – (Kerige natuke näha Manustuskood)