Lugemise aeg: 4 minutit
(Viimati uuendatud: 21/04/2023)

Reisimine Euroopas raudteel on pikaajaline traditsioon, mis ei kao kiire – Rongid on kiireim, kõige keskkonnasõbralikum, ja kõige tõhusam viis liikuda ühest kohast teise. Kuigi meie rongipilet süsteem võtab valu välja korraldamise rongi reisi, palju planeerimist ja ettevalmistamist jäänused. Et aidata teil planeerida täiuslik reis ümber Euroopa, Siin on meie parimad näpunäited Euroopa rongiga reisimiseks.

 

Plaani oma marsruut kui Reisige Euroopas rongiga

Aastal rongiga Euroopasse reisida 2020 on oluline kaaluda marsruudi planeerimist ja seda, kui palju aega igas sihtkohas veedate. kui Amsterdam, Berliin, London, Milano, Pariis, ja Veneetsia on oma absoluutne vaatamisväärsuste nimekiri, nuputada kõige mõistlikum marsruut teha see juhtub. Tee nimekiri kohtadest, mida soovite näha ja et kuidas saab umbes kaardistada oma reisi. Otsustage oma kuupäevad ja mitu päeva sa veedad igas paigas, et täiendada oma marsruudi.

Milan järve Como rongid

Torino järve Como rongid

Padua järve Como rongid

Veneetsia järve Como rongid

 

Ärge proovige pakk oma teekonda liiga palju sihtkohti

Üks hullemaid asju, mida saate teha, kui sa reisida Euroopas Train on püüda sobi liiga palju. On loomulik kalduvus proovida ja moosi nii palju linnade ja riikide kui võimalik oma reisi, Kuid, ei ole mõtet võtta reisi, kui te ei kavatse kogeda iga sihtkoha korralikult! Pakkimine liiga paljudesse sihtkohtadesse oma marsruuti võib olla kulukas ja saad oma puhkus viiakse hägusust hotelli registreerimisi ja väljaregistreerimise.

See on tähtsam nautida iga stop nii palju kui üritada ja sobivad liiga palju. Sa säästa vedu ja saada rohkem aega uurida oma sihtkohtade.

Brüssel Brügge rongid

Antwerp Bruges rongid

Halle kaks Bruges rongid

Ghent Brügge rongid

 

Kontrolli valuuta

Kui plaanite oma maismaareisi Euroopas Train, veenduge, et kontrollida nende riikide valuutad. Mitte iga riik Euroopas kasutab Euro. Isegi mõned EL liikmed, nagu Bulgaaria ja Horvaatia, kasutavad endiselt oma valuutat, mis on nende riikide jaoks spetsiifiline. Vaadake seda nimekirja Euro ja mitte-eurotsooni riikides.

Frankfurt sihtkohta Praha rongid

Müncheni Praha rongid

Berlin Praha rongid

Viin Praha rongid

 

Broneeri majutus ette

Kuigi see on võimalik broneerida hotelle ja hosteleid nagu te liikuda ühest kohast teise koha, soovitame proovida oma parima, et ei jõua kuhugi ilma majutust tagatud. Proovige broneerida hostelid/Hotellid eelnevalt esimene, kolm linna, eriti populaarsed linnad kõrghooajal nagu Berliin ja Praha. Sündmused, nagu näiteks festivalid linnades, Samuti on mõju olemasolust. Mitte muretsema majutust abil saate kulutada oma aega tehes rohkem asju, nagu vaatamisväärsusi ja nautida oma vaba aega!

Frankfurt Kölni rongid

Brüssel Kölni rongid

Viin Kölni rongid

Hannover Kölni rongid

 

Üleöö nii palju kui võimalik – Reisige Euroopas rongiga

Kui teil on ainult kavatse kulutada vaid üks päev linnas, proovida saada sinna yöjunalla. Sa ei taha kulutama oma aega päeva jooksul reisivad Võttes yöjunalla, sa saad säästa raha majutus- ja võib olla rohkem aega, et uurida oma sihtkohta. Broneerimisel öö rongipilet veenduge, et kontrollida, kui kaua see võtab, et saada ühest kohast teise.

 

 

Rääkige inimestega koos oma rongis reisiva Euroopa abil

Kindlasti rääkige kohalikega või teisi reisijaid oma rongireis. Teavet, mida nad teile võib olla rohkem väärt kui midagi leiad reisijuhi. Rääkides teistega, siis võib nõustanud parimad kohad süüa, tantsima minna, peidetud kalliskivid, suur vaatamisväärsusi, ja lihtsaim viis saada ümber.

 

Kas plaanite reisida Euroopasse rongiga? 2020? Alustamiseks kursis parimate rongipilet pakub meie Facebook ja Twitter lehti või külastage meid Säästa Rong Internetis võitmatu rongipiletide kogu Euroopas

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, Seejärel klõpsake siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftop-tips-travel-europe-train-2018%2F%3Flang%3Det – (Kerige näha Manustuskood)