Lugemise aeg: 3 minutit
(Viimati uuendatud: 31/03/2021)

Lennujaama registreerimisjärjekordade ja lennujaama liiklusummikute pettumused ja aeganõudev element on liiga tuntud ärireisijatele. Sõltumata sellest, kas sa lähed lühikese Ärireis rongiga või pikema mis võtab mitu tundi või päeva, Rong Ärireisid on sageli odavam ja kiirem kui teised reisimisviise. Aga kiirus ja kulude pole ainus eeliseid rongiga reisimise. Vaata kõiki eeliseid allpool.

 

Naine naeratab samas teevad Train Business Travel

Säästa raha:

Uurimusest selgub, et kõige populaarsem ettevõtlusega seotud liikumisviis on rongiga, vastu õhu ja rendi auto reisi. rong Ärireis on kiireim transpordiliik üle poole reiside (üks kord lennule registreerimine ja saabumise ajad arvesse võeti) ja maksab peaaegu viiendiku hind lendamise kolmandik sõidu sihtpunkti.

ärireisijatele ja ärireiside ostjatel on võimalus vähendada reisikulusid veelgi ning raamatu piletid viisil, mis muudab sõidu võimalikult mugavaks reisijateruumi. püüdma Online rongipiletid broneerimiseks koos SaveATrain ja etteplaneerimine on parim viis saada suurepäraseid pakkumisi!

Rimini Milano rongid

Rooma Milano rongid

Torino Milano rongid

Veneetsia Milano rongid

 

Maksimeerige oma aega rongide ärireiside ajal:

Kui sa rongiga reisimine on teil võimalus broneerida Tabelis istme ette, mis tähendab, et saate hoida töötamise, kui olete reisil, maksimeerida oma aega kontorist!

Brüssel Pariisi rongid

Londonist Pariisi rongid

Marseille Pariisi rongid

Amsterdam Pariisi rongid

 

Viivitused:

Kontrollige oma uusima reisi teavet Internetis või registreeruda SMS teated. Teid teavitatakse mis tahes viivitusi või probleeme marsruudil enne lahkumist, et jaam.

Salerno Firenze rongid

Lecce Firenze rongid

Bari Rooma rongid

Genova Firenze rongid

 

Rong Business Travel Salongid:

Mõned rongijaamades pakkuda äriklassi ootesaalid, kus prioriteediks kliendid saavad lõõgastuda ja WIFI ja tööruumid. Saabuv oma reisi natuke alguses? Võimalused ruumid saada mõned tööd odottaessasi.

Kölni Amsterdami rongid

London Amsterdami rongid

Berlin Amsterdami rongid

Paris Amsterdam rongid

 

 

WIFI:

Rongisõit võib pakkuda selle jaoks palju rajatistel põhinevaid eeliseid ärireisijatele. Üks näide selle kohta võiks lisada avariid ja rongis Wi-Fi. See võimaldab reisijatel jääda ühendatud liikvel. Midagi, mis ei ole võimalik, kui autoga.

Schipholi Londoni rongid

Rotterdam Londoni rongid

Paris London rongid

Brüssel Londoni rongid

 

Üks parimaid viise, kuidas alustada õige oma rongi ärireisid on ostes oma rongipiletid online kasutades Säästa-A-Train !

 

Kas soovite kinnistada meie blogipostitust saidile, Seejärel klõpsake siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-business-travel%2F%0A%3Flang%3Det - (Kerige näha Manustuskood)