Tellimus rongipilet KOHE

Odavad CFL-rongipiletid ja reisihinnad

Siit leiate kogu teabe Odavad CFL-rongipiletid ja CFL-i reisihinnad ja eelised.

 

Teemad: 1. CFL rongi tipphetked
2. CFL-i kohta 3. Parimad ülevaated odava CFL-rongipileti saamiseks
4. Kui palju CFL piletid maksavad 5. Reisimarsruudid: Miks on parem kasutada CFL-ronge, ja mitte reisida lennukiga
6. Mis on lühikese aja erinevused, ja päevapiletid CFL-is 7. Kas on CFL-i tellimus
8. Kui kaua enne CFL-i väljumist pean saabuma 9. Millised on CFL rongide sõiduplaanid
10. Milliseid jaamu CFL teenindab 11. CFL KKK

 

CFL rongi tipphetked

  • Suure täpsusega 96%, CFL (Ametlik Luksemburgi raudteefirma) on üks usaldusväärsemaid raudtee-ettevõtjaid Euroopas.
  • Iga aasta, CFL võtab 25 miljonit inimest ja 105 miljon tonni kaupa sihtkohtadesse Luksemburgis ja kogu Euroopas.
  • CFL on väga keskkonnasõbralik, CO2-vaba, ja 100% kogu nende elektrienergiast saadakse taastuvenergiast.
  • CFL on Luksemburgi suurim liikumisteenuste pakkuja.

 

CFL-i kohta

CFL, Luksemburgi Raudteede Rahvuslik Selts, on Luksemburgi riikliku raudtee teine ​​nimi. Alates asutamisest Belgias 1946, CFL on osutanud Luksemburgi kodanikele mobiilsusteenuseid.

CFL pakub raudteeteenused Luksemburgi piires ja kogu Euroopas. Õige piletiga, võite külastada kõike parimat puhkusekohad Euroopas. Erinevate piletikategooriatega, CFL rahuldab kõigi vajadusi.

CFL rongid sagedased raudteeliinid on, Luksemburg – Brüssel, Luksemburg – Pariis, Ettelbruck – läänihärra, Wasserbillig – Düsseldorf. Euroopa naaberriikidesse pääseb CFL-rongide abil: Prantsusmaa, Saksamaa, ja Belgia.

Üle kogu ettevõtte, 3,090 töötajad töötavad raudteel tagamaks, et miljonid reisijad jõuaksid iga päev turvaliselt sihtkohta.

 

CFL train heading to luxembourg

Minema Salvestage rongi koduleht või kasutage seda vidinat otsimiseks rongib CFL-i pileteid:

Salvestage rong iPhone'i rakendus

Salvestage rong Android-rakendus

 

Salvesta rong

Päritolu

sihtkoht

Lahkumise kuupäev

Tagastamise kuupäev (Valikuline)

Täiskasvanud (26-59):

Noored (0-25):

Seenior (60+):


 

Parimad ülevaated odava CFL-rongipileti saamiseks

number 1: Broneerige CFL piletid ette nii palju kui võimalik

Hind CFL rongipiletid tõuseb, kui reisipäev lähemale jõuab. Saate säästa raha, broneerides CFL-rongipiletid võimalikult kaugele väljumispäevast (Tavaliselt 3 kuud ees on maksimaalne). Varajane broneerimine tagab, et saate kõige odavamad CFL-rongipiletid. Nende arv on samuti piiratud, nii et varem tellid, odavam teile. Et säästa raha CFL-i rongipiletitel, ostke oma piletid varakult.

number 2: Reis CFL-ga tipptasemel perioodidel

Nagu iga raudtee-ettevõtja puhul, CFL rongipiletid on tipptundidel on odavam, nädala alguses, ja päeval. Võite olla kindel, et saate odavam rongipiletid nädala jooksul. Teisipäeval, Kolmapäev, ja neljapäev, CFL rongipiletid on kõige ökonoomsemad. Mahu tõttu ärireisijatele hommikul ja õhtul tööle minek, rongipiletid maksavad enamikul kordadest rohkem. Hommikuse ja õhtuse pendelrände vahel on palju odavam reisida igal ajal. Nädalavahetused on rongide jaoks veel üks tippaeg, eriti reedeti ja laupäeviti. Ka CFL rongipiletite hinnad tõusevad riigipühad ja koolivaheajad, ja koolivaheaeg Euroopas võib kesta 3 iga nädal.

number 3: Tellige CFL-i piletid, kui olete kindel oma sõiduplaanis

CFL-rongid on suur nõudlus, ja minimaalse konkurentsiga, praegu on need Luksemburgi rongide parim valik. Nad saavad endale lubada rongipileti piirangute kehtestamist, nagu neil on, mis keelab piletite vahetamise või raha tagasimaksmise, välja arvatud juhul, kui see on rongipileti äritüüp. Isegi kui on endiselt veebisaite, kus saate oma pileteid inimestele kasutatud kaupa müüa, CFL ei võimalda kasutatud piletite müüki. Kuidas see aitab teil raha säästa?? Tellige pilet, kui olete kindel oma ajakavas, säästaksite ühe pileti kahekordsest broneerimisest, kuna midagi tuli ette ja te ei saanud originaalpiletit kasutada.

number 4: Osta CFL-i piletid saidilt Save A Train

Salvesta rong on suurim, parim, ja rongipiletite odavaimad pakkumised Euroopas. Meie head suhted paljude raudtee-ettevõtjatega, mis on rongipileti allikad, ja meie teadmised kaasatud tehnoloogiaalgoritmidest, anna meile juurdepääs odavaimatele rongipiletite pakkumistele. Me ei paku ainult CFLi jaoks odavaid rongipiletite pakkumisi; pakume sama ka muude CFL-i alternatiivide puhul.

Luksemburgist Colmari rongide hinnad

Luksemburgi ja Brüsseli rongide hinnad

Antwerpenist Luksemburgi rongide hinnad

Metzist Luksemburgi rongide hinnad

 

onboard the CFL train

 

Kui palju CFL piletid maksavad?

Ühistransport piires Luksemburgi Grand Douchy on mõnikord tasuta ja mõnikord mitte, sõltub marsruudist ja kui olete kodanik. Kuid, 1esimene klass CFL-rongides, maksavad alati raha, kuid need pole ka kallis valik. CFL rongipiletid algavad 3–6 eurost ühe rongireisi kohta. The CFL rongipileti hind sõltub sellest, millist tüüpi piletit ostate ja millal reisida valite:

Hind
Lühike aeg 3 eurot
Päevapilet 6 eurot

 

 

Reisimarsruudid: Miks on parem kasutada CFL-ronge, ja mitte reisida lennukiga

1) Saabute alati kesklinna. See on CFL-rongide üks eelis võrreldes lennukitega. CFL-rongid ja kõik muu rongireis kõikjal linnas järgmise linna keskmesse. See säästab teie aega ja kabiini kulusid lennujaamast kesklinna. Rongipeatustega, lihtsam on jõuda ükskõik kuhu linna, kuhu liigute. Pole tähtis, kuhu reisite, Brüssel, homoseksuaal, Pariis, või Amsterdam, kesklinna peatused on CFL-rongide peamine eelis! Näiteks, Luksemburgi lennujaam on 20 minuti kaugusel kesklinnast.

2) Lennukitega reisimine eeldab vähemalt lennujaamas viibimist 2 tundi enne lennuaega. Enne lennukisse lubamist peaksite läbima turvakontrolli. CFL-rongidega, sa pead lihtsalt vähem kui jaamas olema 30 minutit ette. Kui arvestada ka aega, mis kulub pendeldamiseks lennujaamast kesklinna, saate aru, et CFL-rongid on paremad kogu reisi aja kohta.

3) CFL-rongipiletid on odavad, isegi kui võrrelda neid lennupiletitega. enamgi veel, kui võrrelda kõiki kaasnevaid tasusid, CFL-i rongipiletitel on veelgi soodsam hind. Koos muude kuludega, nagu pagasitasud, mida te ei pea rongides maksma, reisimine CFL-iga on parim.

4) Rongid on keskkonnasõbralikud. Võrreldes rongide ja lennukitega, rongid tuleksid alati välja. Lennukid saastavad atmosfääri tugevalt kõrge eralduva süsinikusisaldusega. Rongid võrdluses annavad välja Süsinik 20x vähem kui lennukid.

 

Mis on lühikese aja erinevused, ja päevapilet CFL-il?

CFL-l on erinevat tüüpi eelarved ja reiside kestus erinevat tüüpi pileteid: olgu see siis äri või vaba aeg. Võite olla kindel, et üks neist piletitest sobib ideaalselt teie 1. klassi reisiks üle Luksemburgi CFL-i rahvusrongidega.

Lühikese ajaga CFL piletid:

Lühiajaline pilet kehtib ainult 1. klassile 2 tundi alates valideerimise hetkest. CFL-rongivõrgus saate reisida ilma piiranguteta, kuid võtke arvesse rongi saabumise aega sihtkohta, vastavalt sõiduplaanile. Kui peate reisima lühikese etteteatamisega, sa peaksid selle pileti saama. Te ei piirdu kindla rongiga, ja teil on lubatud valida oma ühendus.

CFL Päevapiletid:

CFL-i päevapiletid on pikaajalised 1. klassi piletid, ja need kehtivad väljaandmise hetkest kuni 4 olen järgmisel päeval. CFL Day rongipileti saate osta piletiautomaadist, kassa, või salvestage rong.

 

 

Kas on CFL-i tellimus?

Ühistransport, sealhulgas valitud CFL-rongiteenused, Luksemburgi piires, on vaba. seega, CFL-i tellimist pole vaja, välja arvatud juhul, kui eelistate reisida 1. klassi. Luksemburgi kodanikud, kes reisivad sageli piiriüleselt Prantsusmaale, saab nautida Flexway 1. klassi kuupiletit, jaoks 85 €. Lisaks, Luksemburgi kodanikud saavad nautida soodsaid kuupiletite hindu Saksamaale. Kust saate selle kohta lisateavet?

– CFL piletilettid.

– CFL-i klienditeeninduse telefonil 2489 2489

 

Kui kaua enne CFL-i väljumist pean saabuma?

Teisele on raske täpselt öelda, aga Salvesta rong soovitab kohale jõuda 30 minutit enne väljumisaega. Selle ajaraamiga, teil on ka piisavalt aega vajalike asjade ostmiseks tee oma rongireis võimalikult lihtne.

 

Millised on CFL rongide sõiduplaanid?

Reaalajas saate teada meie kodulehelt päästa rong. Sisestage lihtsalt oma praegune asukoht ja soovitud sihtkoht, ja me näitaksime teile seda teavet.

Luksemburgist Kölni rongide hinnad

Luksemburgi ja Koblenzi rongide hinnad

Pariisist Luksemburgi rongide hinnad

Brüsselist Luksemburgi rongide hinnad

 

old style CFL trains

 

Milliseid jaamu CFL teenindab?

Luksemburgi CFL-i jaam asub Place de la Gare'is, mis asub kesklinnas.

Troisvierges, CFL-rongid väljuvad ja saabuvad liinil asuvast Troisviergese jaamast 10, ühendades Luksemburgi linna riigi põhjaosaga. Troisvierges asub kaks Luksemburgi kõrgeimat mäge.

CFL-rongid väljuvad ja saabuvad ka Nancy linna Prantsusmaale. CFL-rongid väljuvad Luksemburgi pearaudteejaamast Nancysse iga kord 1 tund.

Belgias asuvat Flandrit saate avastada rongireisil Luksemburgist Genti ja / või Brüsselisse. CFL-rongid väljuvad iga tund Luksemburgist Belgia hämmastavatesse linnadesse ja võluvad vanalinnad Euroopas.

 

 

CFL KKK

Kas pardal on lubatud jalgrattaid CFL-rongid?

Jalgrattad on CFL-rongides tasuta, ja seni, kuni hoiate neid rataste jaoks ettenähtud kohtades. Rattad, mis hoiavad ruume, leiate CFL-uste rohelise märgistuse järgi.

Kas lapsed reisivad CFL-rongides tasuta?

jah, kuid ainult kuni 12 aastat. Lapsed nooremad kui 12 aastat, saavad reisida tasuta, kui nendega on kaasas vanem kui 12, kehtiva pileti ja isikutunnistusega.

Kas CFL-rongides on lemmikloomad lubatud?

jah, CFL armastab igas suuruses koeri ja neid 4 jalgadega inimesed saavad CFL-rongides tasuta reisida. Koerad peavad olema juhil ja neil ei tohi istmetel istuda.

Millised on CFL-i pardale mineku protseduurid?

Iga reisija peab esitama kehtiva pileti ja isikutunnistuse. Kui kaotasite rongipileti või oli kiire, ja ei ostnud piletit ette, saate seda teha rongis, CFL-i esindajatelt.

Kõige nõutud CFL-i KKK – Kas ma pean CFL-il koha ette tellima?

ei, CFLi siseriiklikel ega rahvusvahelistel rongidel istekohta ei broneerita, istute seal, kus teil on vaba koht, ja teil on alati tasuta koht, kui ostsite ette rongipileti.

Kas CFL-rongides on WiFi-ühendus?

ei. Saate nautida Tasuta WiFi-ühendus valitud CFL-rongijaamades, kuid WiFi pole CFL-rongides saadaval.

Luksemburgist Ettelbrucki rongide hinnad

Ettelbrucki ja Junglinsteri rongide hinnad

Merschist Luksemburgi rongide hinnad

Clervauxist Luksemburgi rongide hinnad

 

Brand new CFL Train

 

Kui olete seda punkti lugenud, teate kõike, mida peate teadma CFL-rongide kohta, ja olete valmis oma tulevase reisi jaoks oma CFL-rongipileti ostma Salvesta rong.

 

Nendele raudtee-ettevõtjatele on meil rongipiletid:

DSB Denmark

Taani DSB

Thalys railway

Thalysi

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Belgia

intercity trains
Linnadevahelised rongid
SJ Sweden Trains

SJ Rootsi

NS International Cross border trains

NS International Holland

OBB Austria logo

OBB Austria

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lüüria

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Norra

Switzerland Sbb railway

SBB Šveits

CFL Luxembourg local trains

CFL Luxembourg

Thello Italy <> France cross border railway

täienemisele

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Saksamaa

European night trains by city night line

öö rongid

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Saksamaa

Czech Republic official Mav railway operator

Mav Tšehhi

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

 

 

Kas soovite selle lehe oma saidile manustada?? Kliki siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-cfl%2F%0A%3Flang%3Det – (Kerige näha Manustuskood), Või võite lihtsalt linkida otse sellele lehele.

Autoriõigus © 2021 - Salvesta rong, Amsterdam, Holland
Ärge jätke ilma käesoleva - Hangi Kupongid ja uudised !