Lugemise aeg: 6 minutit
(Viimati uuendatud: 11/04/2022)

Poleemika kohta koolitada versus bussi Euroopas on lõputu teema, igaühel oma arvamus. Aga, me isegi räägime ohutust, ja kui me oleme - kas see on piisavalt? Meie valitud transpordi ohutus peaks alati olema esikohal, ja me käsitleme seda täna. tavaliselt, inimesed kipuvad läheneda sellele teemale erinevalt, sõltuvalt oma reisimine eelistused. Edasi, viimaseid uudiseid kuuleme õnnetuste üle maailma tegur, samuti. Kuigi sa harva kuulda oli rong crash kuskil, juhtub. Nii nagu see õhuga, auto, bussi ja muude transpordivahendite. Isegi nii, statistika on selge - ametlikult, Rongi üks ohutumaid transpordiliike nendel päevadel! Sama ohutustase kehtib ka lennuliikluses, samas kui kõik muud transpordivahendid tulevad pärast seda.

 

Kas rong on üks ohutumaid transpordiliike kõigis riikides?

ei, see ei ole. Mitte kõik rööpad ja rongid on sama kvaliteediga. Kui me räägime rongireisideks ohutuse, me tavaliselt rääkida kontekstis konkreetses riigis. üldiselt, rongireisideks on väga turvaline, kuid ikkagi ei kahjusta riigi raudteede ja ühenduvuse kontrollimine, kui soovite rongiga reisida.

Näiteks, lihtsalt seitse aastat tagasi USA-s. loendati 32,367 liiklusõnnetustes hukkunute, 570 raudtee hukkunute, ja 485 õhu hukkunute. Need on vaid töötlemata numbrid, kuid nad maalivad üsna selge pilt, mis näitab, et rongi reisi ja lennureisid nii oluliselt turvalisem kui maanteesõidul.

Kui olete reisil ümber Euroopa, vaadake neid üllatav rongi faktid.

Interlaken Zürichi rongid

Lucerne Zürichi rongid

Bern sihtkohta Zürich rongid

Genfi Zürichi rongid

 

Rong on üks ohutumaid transpordiliike 1

 

Mis on kõige ohtlikum transpordivahendeid?

See peaks olema mootorratta. naljaviluks (mitte, et seal on midagi naljakat seal) arstid tavaliselt viidata mootorrattad (st, õnnetusjuhtumite põhjuseks ratsutamine üks) nagu “doonori tsüklit.” ilmselt, Need juhtuvad tavaliselt nii sagedased ja saatuslik, et nad toodavad palju elundidoonorite. Reisimine mõned kiireimate rongide Euroopas ei põhjusta nii palju õnnetusi.

Münchenist Berliini rongid

Frankfurt Berliini rongid

Hannover Berliini rongid

Hamburg Berliini rongid

 

train car bike

 

Kuidas ma saan olla kindel, et rong on üks ohutumaid transpordiliike Nüüd?

Siin on mõned peamistest põhjustest, miks rong on üks ohutumaid transpordiliike:

vähem õnnetusi

Kui nii raudteed ja rongid on adekvaatselt hoolitseda (st, regulaarselt hooldada, säilitada, asendada, kui vaja, jne.), saate üliharva kõikvõimalikud õnnetused käesoleva transpordivahendite. Üks põhjusi on see, et, Erinevalt maanteetransporti, on ainult üks viis ja üks reisivahend (st, rong) pärast ühte liini lõppsihtkohta. Nr ootamatu sõidukid tulevad oma teed, muutes te kaotate kontrolli ratta. Puuduvad ootamatu vahetuses ja pöördeid, või muud stressirohked ja potentsiaalselt ohtlikud olukorrad. See võib olla üks põhjusi, miks transport rongiga on jäänud üks ohutumaid transpordiliike seni.

Lille Pariisi rongid

Luksemburg Pariisi rongid

Frankfurt Pariisi rongid

Genfi Pariisi rongid

 

Rong on üks ohutumaid transpordiliike 3

 

Rong on üks ohutumaid transpordiliike keskkonnakasu

Kui me võrrelda raudtee koos maantee- ja õhutranspordi, demonstreerime hõlpsalt, et rong on üks ohutumaid transpordiliike, aga ka palju muud jätkusuutlik kui mis tahes muu transpordivahend. kuidas? Rongid ei tooda nii palju CO2 heitkoguseid, ja rongi heitkoguseid ei lasta otse ülemise atmosfääri. Pluss, rongid ei tarbi liiga palju energiat või ruumi, ja nende mürataset on vähem kui teistel transportidakse. Enamik keskkonnateadlikke pendeldajaid valib oma transpordiviisiks lähirongid. Travelers kogu Euroopas, ka, armastan keskkonnasõbralikkuse ja rongide koos nende ohutuse aruanded.

Amsterdam London rongid

Rotterdam Londoni rongid

Paris London rongid

Brüssel Londoni rongid

 

Tervis Kasu

Peale eespool nimetatud keskkonnakasu need on, samal ajal, oma tervisele kasulik, mitte ainult Train on üks ohutumaid transpordiliike kuid ratsutamine rongid on suurepärane meie üldist tervist.

Seoses rongides, nad lubavad need, kes sõita neid:

  • Liikuda korvi ja kõndida koridorides rongi liikvel. See aitab organismil viibimise mobiiltelefoni
  • Jalutades oma kontorid või kodudes pärast nende lahkumist jaama. See on suurepärane oma füüsise
  • Võtta nap teel tööle ja töölt tagasi, riskimata sattuda a autoavarii. Oluline ohutuse ennetamine
  • nautima vaba aja veetmine punktide A ja B vahel. Suurepärane võimalus lõõgastuda ja end välja paha tuju

Neil päevil, kui kõik on ületöötanud ja hüppas oma auto istme oma tooli tööl ja vastupidi, vahel on veidi jahtuda ülioluline. Võttes võimaluse puhata rongis kui pendeldama on kindlasti üks paljudest põhjustest, miks inimesed otsustavad rongid.

 

Rong on üks ohutumaid transpordiliike CO2 heitkoguseid

 

Rääkides kaugsõidurongid, nemad on fantastiline võimalus reisida kuna need võimaldavad mõned seisakuid. Kuidas punktist A punkti B 2 tundi lennukiga on tõhus, kuid see on ohutu teie tervisele? Kas see vaidlustada meie blogipostitust “Rong on üks ohutumaid transpordiliike”? Kas teie keha ja vaimu töödelda järsk muutus kliima, atmosfääri rõhk, ja kõike muud vahele? vaevalt. See on põhjus, miks reisivad koolitada ümber Euroopa võimaldab kehal muutustega harjuda ja neid a terve tee.

Berliini Müncheni rongid

Frankfurt Müncheni rongid

Viin Müncheni rongid

Stuttgart Müncheni rongid

 

pagas (ohutus) kasu

Mitte just terviseklubi või ohutuse kasu, kuid pagasi ohutuse mängib päris olulist rolli mõned reisijad. Pole tähtis, kui te Pakattavaa reisimiseks või mitte, soovite oma pagasi ühes tükis. Enamik reisijaid kollektsiooni vääris esemeid, kujukesed, dokumente, jne. ja nemad tahavad mälestusi nendega kaasas kanda. kahjuks, lennureiside on tuntud kadunud ja kahjustatud pagasi poolest, mida juhtub rongiga reisides harva. Pluss, pagasi on alati teiega, nii et keegi ei kisu seda pagasilinti. Kas see on põhjus öelda rong on üks ohutumaid transpordiliike? Me arvame, et.

 

 

Rong reisimine ei ole igaühe tassi teed, kuid see kindlasti on üks ohutumaid tassid, ja kõige rohkem võluv need, ka. Järgmine kord, kui on planeerimine Teie puhkuse sihtkoht, leiab, et rong on üks ohutumaid transpordiliike, ja ärge kartke anda rongireisidele võimalus. See on mugav, see on ohutu, see on super võluv, ja kogemusi teil meeles pidada igavesti. Kui te olete reisib Euroopas, võtke meiega https://www.saveatrain.com broneerida pilet vähem kui kolm minutit ja alustada nautida oma ohutut reisimist rööbastele!

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, võite võtta meie pilte ja teksti ja lihtsalt anna meile krediiti link sellele blogipostitust, või klõpsate siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-safest-transportation%2F%3Flang%3Det – (Kerige näha Manustuskood)