Lugemise aeg: 3 minutit
(Viimati uuendatud: 10/09/2021)

Rong näpunäited reisib Euroopas on oluline reisijatele. Esiteks, seal on palju erinevaid põhjuseid reisivad Euroopas. Võimalik, et soovite näha ilus sildu, raudteejaamad, and equally viikingid. Või ehk olete reisil, et näha hämmastav kultuuri Itaalia. Teiselt poolt, võite olla äri-. Või kõike ülaltoodut ja nii äri- kui ka lõbusaid reise – Kuigi põhjused reisimine on alati erinevad vajadust nõuandeid ja hacks reisimiseks jääb samaks.

 

rongi nõuandeid ja hacks
Sõltumatu reisija Euroopas.

 

Best rongiga & Hacks for traveling Europe by train

Rookie Vead

Esiteks, ära tee uustulnukate reisiviga proovida näha kõike Euroopas ühe reisi jooksul. Lisaks asjaolule, et Euroopa on liiga suur, et näha üks reis, Euroopa linnadest on ka liiga suur näha üks reis. Reaalsuses, see on parem valida keskenduda oma reisi ja kinni pidada. Juhul kui see on teie esimene reis Euroopasse, sa peaksid kaaluma elanikkonnast nagu Prantsusmaa, Itaalia, Hispaania, ja Saksamaa.

Lyon Nice rongid

Paris Nice rongid

Avignon sihtkohta Nice rongid

Marseilles Nice rongid

 

Rong näpunäiteid Euroopa liinidel

 

Plaani ja broneeri edasi

Rongi näpunäide ette broneerimiseks on see, et mitte ainult piletite ette broneerimine ei aita teil eelarvet kokku hoida, vaid aitab ka tagada, et olete kogu reisi jaoks kohad reserveerinud. Arvestades alguses piletite broneerimisel on maksimaalselt kasu, soovitame sisse logida broneerida pileteid niipea kui need muutuvad kättesaadavaks (2-3 kuud enne reisi). Lisaks, oma planeerimine hooajaväline reis tagab rahvahulga vältimise ja saate veelgi paremaid hindu. Rääkimata, et tellimus varakult aitab teil vältida suured rahvahulgad ja suured järjekorrad. pealegi, kui te broneerida minna turist leviala Kõrghooajal korda nagu juuli / august, you are less likely to encounter local people and more likely to be surrounded by tourists. So although you may still be able to see all the sights at these times you will miss out on the authentic experiences. Juhul, kui reisite paarina või rühmas võib teil olla õigus soodushinnale oma reiside jaoks. Kuid pidage meeles, need soodustust kehtib ainult siis, kui teil püsida koos nagu paar / grupp kogu reisi kestus.

Zurich Pariisi rongid

Genfi Pariisi rongid

Montpellier Pariisi rongid

Nice Pariisi rongid

 

reisidokumendid

Esimesed ronginipid reisidokumentide jaoks on see: Euroopa riikides kipuvad olema leping nende vahel, mis võimaldab turiste minna üle piiri näitamata reisidokumentide. Riigid Euroopa Liidus, eriti, võimaldada reisijatel lahkuda ja sisesta ilma näidata passi. Kuid, mitte kõik Euroopa Liidu riigid osalevad selles avatud piiride poliitikat like Croatia, Bulgaaria, ja Rumeenia. Erinevalt, there are countries that are not part of the European Union that do participate in the agreement like Switzerland and Norway.

Lyon Genfi rongid

Zurich Genfi rongid

Paris Genfi rongid

Bern sihtkohta Genf rongid

 

 

Kasutage oma rongi vihjeid meie suurepärane piletihindu

Salvesta Rong tahab säästa nii palju raha kui võimalik. So our search engine finds you the cheapest tickets. Browse to our Save A Train site now and take 3 minutit, et leida oma järgmise rongipiletid. Tasuda saab kasutades Krediitkaart, ja 10 muid võimalusi.

 

Kas soovite kinnistada meie blogipostitust saidile, Seejärel klõpsake siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-tips-hacks%2F%3Flang%3Det - (Kerige näha Manustuskood)

  • Kui te oma veebilehel, saate ühendada meie RSS Feed.