Lugemise aeg: 5 minutit
(Viimati uuendatud: 27/03/2021)

Seal on mitu transpordiliikide saadaval täna reisib Euroopas, kuid rongi saabumise versus lennureiside on kõige huvitavam üks.

Kuid, mis transpordiliik on parim? Kell Salvesta rong, oleme muidugi kallutatud ja arvavad, et rongi reisi on siiani parimat tüüpi transport! Loe allpool, et teada saada, mis on parem, ja lubage meil sukelduda oma postitusse rongireisil või lennukisõidul.

 

Eco- sõbralik

Lennureisid on nüüd tunnistatud kõige kiiremini kasvavaks globaalset soojenemist soodustavaks teguriks. Vältides lennukeid, kui on lihtne alternatiive reisida on tõenäoliselt suurim asi, et igal isikul on võimalik teha, et vähendada oma ökoloogilist jalajälge. Õhusaaste on oluliselt vähenenud, võttes rongi üle lennuk. Enamikus Euroopa riikides, rongi võrgud on ulatuslik ja teenused on sagedased, siis võite olla Reisides keskkonnasõbralik ilma ohverdama.

Foggia sihtkohta Bari rongid

Firenze Bari rongid

Napoli sihtkohta Bari rongid

Rooma Bari rongid

 

keskkonnasõbralik rongi saabumise

 

Paindlikkus rongi saabumise versus lennureiside

Lennukiga reisimine tähendab tavaliselt peate kaitsta oma istme nädalat, või isegi kuud, eelnevalt saada mõistliku piletihind.

Kui olete kindlustatud oma istme, see ei ole lihtne muuta lennu maksmata suur tasu.

Kuigi mõned rongid teil vaja teha istme broneerida eelnevalt, seal on palju rohkem paindlikkust, Eriti kui teil on vaja muuta aega soovite reisida.

Nüüd Salvesta Rong isegi kui teie pileti hind langeb, nad teile teada ja aitab teil vahetada oma pilet odavamalt!

Brüssel sihtkohta Antwerp rongid

Amsterdam sihtkohta Antwerp rongid

Lille sihtkohta Antwerp rongid

Paris Antwerp rongid

 

Ei kära

Kujutage võttes reisile ja ei pea saabuma kahe tunni alguses, ootama kaua turvalisuse line, meede välja oma vedelike ja geelide, või võtke kingad jalast võtta kontrolli. Tere tulemast maailma rongi saabumise. Kui lennureise, rohkem aega ja ohutusnõudeid on vaja. Reisimine rongiga tavaliselt tähendab, et saate saabuvad 30 minutit enne tähtaega ja kõndida otse oma platvormi ilma probleemideta ja ei ole vaja kontrollida oma kohvreid, nii siin me teile esitanud veel üks suur koht rongi saabumise versus lennureiside, kus rongi saabumise võidab!

Dijon Pariisi rongid

Reims Pariisi rongid

Lille Pariisi rongid

Tours Pariisi rongid

 

Rong reisimine versus lennureiside, Kiirus - kiiremini uksest ukseni

Lennureis on teadaolevalt üks kiiremaid võimalusi, et jõuda oma sihtkohta, Kuid, See on vaid võttes lennu ise arvesse. Kui kaugele ette oma lennu teil jõuda läbida pikk check-in ja turvalisuse line? Kui olete kotis registreerunud, peate saabumisel ootama selle kogumist - see on aeganõudev. Erinevalt lennujaamadest, rongijaamades puuduvad registreerimisi või julgeoleku read, nii et sa ei pea olema jaamas tundi enne reis. kõige suur rongijaamades asuvad keset linnade nad teenivad. Enamasti, kui rongiga, jõuate otse sihtpunkti. Kuid, lennukiga sõites, võid veeta tundi saada ja sealt lennujaama.

Amsterdam London rongid

Lyon Londoni rongid

Paris London rongid

Brüssel Londoni rongid

 

Kuluefektiivne

Viimasel aastakümnel, rongi reisimine muutunud üha atraktiivsemaks eelarve teadvusel reisija. Kuigi võttes lennukile sihtpunkti on ikka veel tõhus viis jõuda oma sihtkohta, lisakulutuste et me tavaliselt hooletusse arvestada. Kaaludes oma transpordiliik, peate lisada lisakulu saada ja sealt lennujaama. See kas kaasneb kütuse hind ja parkimine, või lennujaama bussi või takso piletihind. Ükski mis on odav.

Müncheni Potsdam rongid

Hamburg Potsdam rongid

Hannover Potsdami rongid

Frankfurt Potsdam rongid

 

Mugavus

Kui olete maksnud äriklassi, oma ruumi on tavaliselt piiratud lennukis istme. Rongis, saate liikuda vabamalt, ja sul on rohkem jalaruumi ümber oma istmed. Ajal oma lennu, peate ootama turvavööd välja lülitada, et liikuda oma istme. Kuid, rongis allakerimisel vahekäiku, haarata hammustada või kohvi, ja jälgib maailma möödumist. A Scenic rongisõidu võib isegi olla puhkus. Enamik Euroopa rongid pakuvad ka tasuta WiFi - midagi, mida ei saa veel öelda kõik lennufirmad.

Rong reisimine võimaldab teil reisida mugavalt oma jumaldas lemmiklooma. paljud lemmikloomad ei sobi lennureiside tervise tõttu, vanus, või tõu.

reisijad Euroopa rongid võib võtta koerad, kassid, ja muud väikesed loomad koos nendega ja enamasti ilma lisakuludeta!

Kõiki neid tegureid arvesse, see on lihtne näha, kuidas rong reisimine on muutumas üha ülekaalus täna. Lennukid on mugav, et sa riikides miili kaugusel. Kuid, kui reisite mööda Euroopat või muid suurepärase raudteetranspordiga piirkondi, rongi reisi on tõhusam ja mugavam transpordiliik.

Frankfurt sihtkohta Salzburg rongid

Berliin Salzburg rongid

Köln Salzburg rongid

Dresden sihtkohta Salzburg rongid

 

mugavalt rongi saabumise

 

Nüüd, et me järeldada võitja rongi saabumise versus lennureiside, Et leida Parim rongipiletide Euroopas, külastada Salvesta rong.

Rohkem informatsiooni, Jälgi Salvesta rong Facebookis, Instagram konto, ja Twitter Kontod.

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, Seejärel klõpsake siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-travel-versus-plane-travel%2F%3Flang%3Det – (Kerige näha Manustuskood)