Tellimus rongipilet KOHE

Reisifirmade varud

Reisifirmade varud – Reisifirmad – Reisivarud – Reisivarude ettevõtted

 

Reisifirmade varud

See ei ole tavaline leht, kuna oleme turismi- ja rongireiside valdkonnas, otsustasime teha ka dünaamilise lehe maailma reisivarude kohta, nii et võite ka investeerida reisifirmadesse ja suurendada oma jõukust ning samal ajal tõsta oma taset õnne reisides nende reisibörsiettevõtete poolt.

Oleme kogunud väärtuslikku teavet allpool nimetatud reisifirmade kohta, nii et seda lehte lugedes, saate nende profiili kohta lisateavet, aktsia väärtus, ja eesmärgid, mis parandab lõpuks teie võimalusi kasumlikuks investeeringuks.

 

 

Reisivarude tabelid

Mis on reisibörsiettevõtete andmed väärt, kui te ei näe nende ajaloolisi etendusi, nii et siin on kõik ülaltoodud varude sümbolid, nüüd ajaloolistes edetabelites ettevõtte ja sümboli kohta.

finvizi dünaamiline diagramm BKNG jaoks finvizi dünaamiline diagramm EXPE jaoks finvizi dünaamiline diagramm ABNB jaoks finvizi dünaamiline diagramm MAR-i jaoks finvizi dünaamiline diagramm TRIP-i jaoks finvizi dünaamiline diagramm TCOM-i jaoks finytsi dünaamiline diagramm MMYT-le finvizi dünaamiline diagramm CCL-i jaoks finvizi dünaamiline diagramm RCL-i jaoks finvizi dünaamiline diagramm RYAAY jaoks

 

Reisivarude uudised

Andmed on head, aga mis on andmed ilma selleni viiva teabe ja uudisteta, nii et siin on osa reisibörsiettevõtete uudistest börside aruandlussüsteemidest ning ka sõltumatutest uudistepunktidest ja analüütikutest. Need on uusimad kättesaadavad andmed:

 

Holdingu aktsiauudiste broneerimine

Expedia Grupi aktsiauudised

AirBnB Inc aktsiauudised

Marriott Internationali aktsiauudised

Tripadvisori aktsiauudised

 

Trip.com (Ctrip) Grupi aktsiauudised

 

MakeMyTripi uudised

 

Karnevali kruiisivarude uudised

 

Royal Caribbeani aktsiauudised

 

Ryanair Holdingu aktsiauudised

 

Põhiteave aktsiaturgude kohta

Kuigi reisimine on suur tööstus, mõjutavad seda ka muud turunäitajad, nii me koostasime selle lühikese börsiteabe peatüki, nii et näete suuremaid ülemaailmseid börsiindekseid ja muud suurepärast teavet, mida oleme ülal andnud.

 

 

Meie isiklik vaade reisivarudele

Allpool leiate meie ülevaate iga aktsia kohta.

 

BKNG – Arvestades, et see on maailma suurim reisifirma, oleme Booking Holdingsis tõusnud (BKNG).

KÕLBLIKKUS – Pidin Covid19 ajal vallandama palju inimesi ja seega on selle kultuur habras, nii et meie vaade on Expedia Grupis loomulik (KÕLBLIKKUS).

ABNB – Oleneb tõesti hindamisest, Usume, et Airbnb hindamine on õige (ABNB) peaks olema pool Booking Groupi väärtusest (BKNG)

MAR – jaoks 2021 oleme Marriott Internationalis tõusnud (MAR sümbol) sest reisitööstus saab tohutu tõuke kohe, kui reisimine on jälle lubatud.

REIS – TripAdvisor üritab oma tulumudelit ümber pöörata, ja üldiselt arvame, et sisu on kuningas ja TRIP on oma sisu ja kasutajate loodud sisu poolest oma platvormil suurepärane, oleme bullish.

TCOM – Arvestades seda Ctripi (TCOM) on Hiina esimene äri, neile meeldis Hiina kiire tagasitulek, Kuid, TRIP Groupil on ka ülemaailmseid reisiettevõtteid, mis naudivad reiside tagasipöördumist, Hoogne on.

MMYT – Meil on raske MakeMyTripi kohta nõu anda, Hiina pingete tõttu, aga positiivse poole pealt, India majandus on heas seisus ja peaks olema Covidi järel19 väga hea.

CCL – Carnival Cruise stock tõuseb kohe, kui esimene laev vigastusteta kaldale naaseb, need päevad pole enam kaugel, seni oleme CCL-is loomulikud.

RCL – Royal Carribian on väga sarnane Carnival Cruise'iga ja tavaliselt mõlemad ettevõtted’ tulemused on sarnased, Kuid, RCL-i tõus on vähem kui CCL, kuid ka siin oleme looduslikud Kariibi mere piirkonnas.

RYA – Ryanair on üks suurimaid, kui mitte suurima hinnaga Budget lennufirmasid, niipea kui Euroopa piirangud kaotatakse, see varu läheb väga kõrgeks, aga ka praegu, meie arvates on see RYA aktsia teie portfelli jaoks suurepärane, bullish.

 

Saame ühise küsimuse operatsiooni Salvesta rong kohta, Rongi salvestamine on tõepoolest a rongipiletid veebilehel, kuid meil on ka eraldi ajaveebiosa, mis on täiesti tasuta, ja see on mõeldud ainult reisi- ja rongireiside propageerimiseks spetsiifikas.

 

Nüüd on teil parem ülevaade reisifirmade hindamisest ja aktsiateabest, see ei pea teid reisimist takistama, ja kui te seda teete, palun vali Salvesta rong. rongireiside veebisaidina.

 

 

Kas soovite kinnistada see leht saidile, lihtsalt kliki siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftravel-companies-stocks%2F%3Flang%3Det– (Kerige natuke näha Manustuskood)

Autoriõigus © 2021 - Salvesta rong, Amsterdam, Holland
Ärge jätke ilma käesoleva - Hangi Kupongid ja uudised !