Lugemise aeg: 7 minutit
(Viimati uuendatud: 22/10/2021)

Kui plaanite oma esimest reisi Euroopasse, on mõned asjad, mida peate kõige rohkem teadma ilus linnad maailmas. oleme välja töötanud täiusliku juhendi 10 reisivigu, mida peaksite Euroopas vältima. Reis losside maale, peened köögid, Rahvuspargid, ja maalilised külad, võib olla üks meeldejäävamaid puhkusi. Vastupidi, see võib muutuda ka õelaks legendiks ja selle lõpp on halb, kui te pole korralikult ette valmistatud.

Ükskõik, kas reisite esimest korda Euroopasse või tulete tagasi, need näpunäited muudavad teie reisi kõige turvalisemaks, kõige mugavam, ja kindlasti eepiline.

 

1. Väikeste linnade ja rööbasteta paikade külastamine

Kui see on teie esimene reis Euroopasse, siis suundute kindlasti kohtadesse, millest kõik räägivad. Kuid, kui soovite avastada erilist Euroopat, siis väikeste külade ja tuntud linnade külastamata jätmine on üks reisivigu, mida Euroopas vältida. Peaksite planeerima oma reisi Euroopa unustamatumatesse kohtadesse.

Muidugi, kui soovite näha ja saada samu pilte kui teised miljonid turistid, kes Pariisi tänavatel tunglevad, Milano, ja Praha, siis jälgi rahvast. Aga, kui teil on uurija hing, ja otsin need varjatud kalliskivid, siis planeeri oma reisi ümber Euroopa väikesed ja ainulaadsed külad.

Firenze - Milano rongide hinnad

Firenze - Veneetsia rongide hinnad

Milano Firenze rongide hinnad

Veneetsia - Milano rongide hinnad

 

woman walking on grass

 

2. Reisivead, mida peaksite Euroopas vältima: Ühistransporti ei kasutata

Üks esimesi asju, mis kuuldes pähe tuleb ühistransport, on ülerahvastatud ja kuumad bussid, järjekorrad, ja liiklus. Kuid, ühistransport pole Euroopas mitte ainult bussid, vaid ka trammid ja rongid. Mõni turist soovib pigem auto, kui pendeldama, kuid ühistransport on Euroopas väga mugav, täpne, odav, ja soovitatav.

Saate hõlpsasti jõuda Euroopa kõige kaugemasse piirkonda, hämmastavad looduskaitsealad, lossid, ja hingematvad vaated, rongiga. Euroopas pole paremat viisi reisida kui rongiga, see on absoluutne aja ja raha kokkuhoid.

Münchenist Salzburgi rongide hinnad

Viinist Salzburgi rongide hinnad

Grazist Salzburgi rongide hinnad

Linzist Salzburgi rongide hinnad

 

Not Using Public Transport is a Travel Mistakes You Should Avoid In Europe

 

3. Reisikindlustust ei saada

jah, Euroopa linnad on üks arenenumaid ja ohutumaid linnu maailmas. Aga, sa oled ikka inimene, ja Euroopa rahvusparkide kaljud on järsud ja halastamatud. Kuigi võite olla kõige kogenum matkaja ja rändur, külmetada saab ikka, väänata pahkluu, või laseb teie kaamera varastada.

Reisikindlustus on Euroopas tervislikel ja muudel reisimisega seotud põhjustel oluline. Reisikindlustuse saamine Euroopas on kohustuslik, ja te ei tohiks sellise vajaduse pealt kokku hoida. Reisikindlustuse mittesaamine on viga, mida peaksite Euroopasse reisides vältima, sest see võib teile maksta väikese varanduse.

Marseille – Lyon rongihinnad

Pariisist Lyoni rongide hinnad

Lyonist Pariisi rongide hinnad

Lyonist Avignoni rongide hinnad

 

Travel Mistakes to Avoid in Europe is not a hike in the great outdoor

 

4. Reisivead, mida peaksite Euroopas vältima: Ei osta pileteid ette

Euroopa on kallis. Isegi kui reisite kõige taskukohasematesse kohtadesse, muuseumid ja vaatamisväärsuste piletid lähevad teile maksma väikese varanduse. Piletite ette ostmata jätmine on üks suuremaid vigu, mida Euroopas vältida tuleb, miljonid turistid, kes külastavad Euroopat igal aastal, garanteerin teile selle.

Niisiis, leiate suurepäraseid pakkumisi Euroopa ikooniliste saitide jaoks, vaatamisväärsuste, ja tegevused, kui uurite ja broneerite ette. Mõnikord saate lihtsalt suurepäraseid pakkumisi Internetist piletite ostmine, ja see säästab teie reisil nii palju väärtuslikku aega. Lisaks, kui see on teie esimene reis Euroopasse, peaksite olema pikkadeks järjekordadeks valmis. Niisiis, Internetist reisi- ja vaatamisväärsuste piletite ostmine säästab teid vihmasajus seismisest, kuumad suvepäevad, ja jätab teile selleks aega seisukohast ja piknik.

Nürnbergist Prahasse rongide hinnad

Münchenist Prahasse rongide hinnad

Berliinist Prahasse rongide hinnad

Viinist Prahasse rongide hinnad

 

woman laughing next to flowers

 

5. Raha vahetamine lennujaamas

Välisriiki reisimine võib tekitada stressi, keelt mitte rääkides või linnas ringi liikumata. Samuti võib stressi tekitada eelarve ja välisvaluuta käitlemine. Lennujaamas on raha vahetamine väga mugav ja usaldusväärne, see on üks reisivigu, mida Euroopas vältida tuleb.

Tasud, mida maksate maksma ja vahetama valuutat maksab teile, seetõttu on kõige parem uurida veebi kaudu exchange punktid. Samuti, võite alati küsida hotelli vastuvõtust, soovitavad nad hea meelega usaldusväärsed rahapunktid piirkonnas. Lennujaamast on soovitatav reisiks piisavalt vahetada, ja summa, mis katab esimese 1-2 päeva oma reisist.

Pariisist Roueni rongide hinnad

Pariisist Lille'i rongide hinnad

Rouenist Bresti rongide hinnad

Roueni ja Le Havre'i rongide hinnad

 

Travel Mistakes to Avoid in Europe is to exchange money in the airport

 

6. Majutuse broneerimine vales naabruskonnas

Asukoht on loomisel üks olulisemaid tegureid ideaalne puhkus Euroopas. Ei tee oma uuringuid linna parimas osas, naabruskond, või küla, kuhu jääda, on viga, mida tuleb Euroopas reisides vältida. Majutuskoha valimine on sama oluline kui majutustüübi valimine. Linna vales osas viibimine võib teile reisi ajal maksta, liiklus, hind, ja ohutus.

Brüsselist Amsterdami rongide hinnad

Londonist Amsterdami rongide hinnad

Berliinist Amsterdami rongide hinnad

Pariisist Amsterdami rongide hinnad

 

Accommodating on a mountain

 

7. Reisivead, mida peaksite Euroopas vältima: Söömine esimeses restoranis, mida näete

Kui olete tüüpiline turist, siis otsite populaarseid kiirtoidukette lõunasöögiks või esimeseks restoraniks. Kuid, võite hämmastavatest restoranidest ilma jääda, fantastiliste kohalike roogade ja vaatepunktidega, mis võtavad hinge kinni.

Kui pühendate vaid enne reisi uurimisele natuke aega, lubate endale unustamatu kulinaarse elamuse. Pealegi, proovides maitsvat toitu, võiksite säästa paar peenraha, selle asemel, et esimeses söögikohas ringi sebida. Suurepärane kohv, tainas, kohalik köök, ja sensatsioonilised roogad naljakate hindadega, saab kohe ukse ees.

Firenze Rooma rongide hinnad

Napoli Rooma rongide hinnad

Firenze Pisa rongide hinnad

Rooma-Veneetsia rongide hinnad

 

Eat at the right place and avoid Travel Mistakes in Europe

 

8. Juhendi kleepimine pigem kui tasuta linnaekskursioon

Juhend on suurepärane inspiratsiooniallikas reisiks Euroopasse, ja üldise reisiplaani omamise kohta. Kuid, oma juhendist kinnipidamine on üks suurimaid reisivigu, mida Euroopas vältida tuleb. See tähendab, et külastate samu kohti nagu miljonid teised turistid, ja nagu turist.

Linna avastamine a tasuta jalgsiekskursioon on parim viis nautida Euroopa vapustavamaid linnu. Kohalik inglise keelt tutvustav giid viib teid linna peale. Lisaks populaarsete ja kuulsate saitide näitamisele, linna jalutuskäigu giid ütleb teile linna kõige paremini hoitud saladused ja annab teile palju soovitusi ja näpunäiteid linna jaoks. See sisaldab toidusoovitused, suurepäraseid pakkumisi, varjatud laigud, ja mis kõige tähtsam, kuidas turvalisena püsida.

Amsterdamist Londoni rongihindadega

Pariisist Londonisse rongide hinnad

Berliinist Londoni rongide hinnad

Brüsselist Londoni rongide hinnad

 

 

9. Reisivead, mida peaksite Euroopas vältima: Ei paki Euroopa jaoks

Päikseline, vihmane, jahe, või niiske, üks Euroopa erilisemaid asju on see, et saate kõike kogeda 4 aastaajad päevas. Niisiis, mitte pakkimine spetsiaalselt Euroopa ilma jaoks on reisiviga, mida tuleb iga hinna eest vältida.

T-särgid, vihma ja tuule jope, mugavad kingad on lihtsalt Euroopa reisile pakkimiseks hädavajalikud asjad. Parim on kihte pakkida ja kanda, nii on teil mugav iga ilmaga, ja ei kanna tervet kaasas riidekapp.

Münchenist Zürichi rongide hinnad

Berliinist Zürichi rongide hinnad

Baseli ja Zürichi rongide hinnad

Viinist Zürichini rongide hinnad

 

eiffel tower black and white

 

10. Sularaha hoidmine ühes kohas

Euroopa linnad on tuntud uimastamise poolest, vaid ka taskuvargus, turistilõksud, ja erinevad skeemid turistide petmiseks. Sukelduma vahel oma reisi eelarve oma päevareis kott, ohutu, ja krediitkaart on parim viis turvaliseks reisimiseks ja nautimiseks.

Parim on hoida ohutust ja vältida sularaha ja krediitkaardi ühes kohas hoidmist. Niisiis, millel on teie kallis kuuluvus igal ajal ja igas kohas, on reisiviga, mida peaksite Euroopas vältima.

Amsterdamist Pariisi rongide hinnad

Londonist Pariisi rongide hinnad

Rotterdami Pariisi rongide hinnad

Brüsselist Pariisi rongide hinnad

 

Travel Mistakes to Avoid in Europe is not to take a Canal trip

 

järeldus

Kokkuvõtteks, Euroopas on palju avastamiseks imelisi kohti. Võite veeta suurepärase nädalavahetuse või kavandada pika euroreisi, võimalusi on lõputult. Aga, kui reisite välisriiki, mängureeglid on linniti erinevad. Ainus asi, mis jääb samaks, on turistide vead iga reisi puhul. Meie 10 reisivigu, mida Euroopas vältida, hoiab teid turvaliselt ja muudab teie reisi tõeliselt ainulaadseks.

 

siin Salvesta rong, aitame meeleldi rongiga oma puhkust Euroopasse planeerida.

 

 

Kas soovite oma saidile kinnistada meie blogipostituse “10 reisiviga, mida peaksite Euroopas vältima”? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/travel-mistakes-avoid-europe/?lang=et Visiem, kas noklusina, tacu– (Kerige natuke näha Manustuskood)