Lugemise aeg: 6 minutit
(Viimati uuendatud: 08/01/2021)

Koroonaviiruse puhang on tohutu murettekitav inimesed üle maailma, aga võibolla üks suurimaid küsimusi on, et ees reisijaid. Kuna reisiplaane on raske muuta ja piletid on sageli juba broneeritud, see võib mõttekam teil jätkata oma plaanide asemel tühistades. Kui otsustate seda teha, ära nende vihjeid veenduda, et te reisida turvaliselt ajal Coronavirus puhangu ja saad kõik Corona uusimaid värskendusi.

 

Mis on Coronavirus?

esimene, Mis täpselt on Coronavirus? See on viiruse tüvi, mis sisaldab näiteks hingamisteede haigusi, nagu Lähis-Ida respiratoorse sündroomi (Mers) äge hingamisteede sündroom (SARS). Selle aasta romaani koronaviirus kannab nime COVID-19 ja arvatakse, et see pärineb Hubei provintsist Mandri-Hiina, linna Wuhan. See on väga nakkushaiguse külma sarnased sümptomid, sealhulgas palavik, käre kurk, köha, ja nohu. Kuna esimene tuli tunnustamine jaanuaris, haigus on levisid Aasias ja mujal maailmas, mõjutavad riikides nagu Jaapan, Lõuna-Korea, Itaalia, Ameerika Ühendriigid, ja Iraani. See on kaasa toonud liikumispiirangud või reisisoovituste paljudes kohtades, kuigi palju on veel elujõuline reisimiseks.

Amsterdam Pariisi rongid

Londonist Pariisi rongid

Rotterdam Pariisi rongid

Brüssel Pariisi rongid

 

Kuidas reisida turvaliselt ajal Coronavirus Outbreak?

Kuigi Centers for Disease Control ja ennetamine (CDC) hoiatanud ebaolulisest reisida nende riikide kõige kõrgemalt mõjutatud, palju maailma on näha piiratud, kui neid juhte. The Maailma Tervise Organisatsioon on pidanud COVID-19 Public Health Emergency rahvusvahelise tähtsusega mitte pandeemia, mis tähendab, et saate hoida nende reisiplaane Kui oled ettevaatlik. Just tavallistakin säilitada oma tervist, kasutades neid nõuandeid:

Marseilles Lyon rongid

Pariis Lyon rongid

Lyon Pariisi rongid

Lyon sihtkohta Avignon rongid

 

 

ots 1: Saad kõik vaktsiinid

Kuigi see võib tunduda ilmselge, on oluline veenduda, et sul kõik oma vaktsiinid enne algust oma reisi. Selleks, et teada saada, mida kaadrid peate enne reisile minekut, kontrollida CDC veebilehel terviseteabe. Nii olete Te kaitstud nii palju välditav haiguste kui võimalik on võti hoida oma immuunsüsteem tugev.

Brüssel Amsterdam rongid

London Amsterdami rongid

Berlin Amsterdami rongid

Paris Amsterdam rongid

take Vaccines to travel safely during the coronavirus outbreak

 

ots 2: Tooge Desinfitseerimis Käterätikud

Mõned halvim puhanguid on esinenud asukohad tihedad kontaktid, nagu karantiini Diamond Princess reisilaev Jaapan, mis jääb ankrus just väljaspool Tokyo. Kui sa oled ka reisil seas palju muid reisijate, nagu lennukis, tuleb kindlasti hoida oma ala puhtana. Too ja antibakteriaalne purgis ja puhastada oma ala kui jõuate. See hõlmab pühkides oma käetoed, cupholders, kandikulauad, ja mis tahes ala, mille hõivate.

Frankfurt Berliini rongid

Leipzig Berliini rongid

Hannover Berliini rongid

Hamburg Berliini rongid

 

ots 3: Hoidke käed Clean Kui soovite reisida turvaliselt ajal Coronavirus Outbreak

Kuigi paljud inimesed üritavad juhtida selge viiruse kaudu maskid, reaalsuses, arstid on leidnud need teha vähe midagi, et hoida teid terve. selle asemel, käte pesemine sageli leitakse olevat kõige efektiivsem Tervishoid. Kui reisite kusagil, kus sa ei sageli suutma peske käed, tuua käsihuuhde asemel ning kasutada seda sageli.

Selles samas vaimus, hoida oma käed välja oma nägu, ja eemal oma suu ja silmad. Need on suurem risk valdkonnad teil saada nakkuse.

Nürnberg Praha rongid

Müncheni Praha rongid

Berlin Praha rongid

Viin Praha rongid

wash your hands if you want to travel safely during the coronavirus outbreak

 

ots 4: Saa Reisikindlustus

Kui olete USA-s asuva, palju krediitkaardid pakuvad sisseehitatud reisikindlustus, kuigi sa pead, et kontrollida oma kaardi väljastaja et näha, kas uus koronaviirus puhang on kaetud. Kõigile teistele, Kuid, peate ostu reisikindlustus, kui kinnitas juhtudel viirus alustada avanemise ja levib teie riigis reisilehekülgede.

See ots laieneb ka tagastamatu reisi, nagu rongipiletid, hotellid, ja ekskursioonid. Kuigi see võib maksta rohkem kohe alguses raamat, paindlikkust, millel tagastamatu reisiplaane võib maksta ära suur tühistamise korral.

Amsterdam London rongid

Paris London rongid

Berliin Londonisse rongid

Brüssel Londoni rongid

 

ots 5: Eemale Rahvahulgad!

Tervis eksperdid on hoiatanud, et viirus levib kogukonna kontakt, mis tähendab, et sa peaksid eemale ülerahvastatud kohtades nii palju kui võimalik. See vähendab kokkupuudet haigete. Muidugi, vaatamisväärsused kipuvad meelitada rahvahulgad, aga sa peaksid ikka suutma visiidi ajal off-kõrghooaja kui külastajad on madalad. Sellistes kohtades nagu Paris, see võib tähendada, kui külastate Louvre on muuseum avatakse või vahetult enne sulge asemel keset päeva, kui turist tippnõudluse.

Muidugi, see võib olla võimatu vältida rahvahulgaga täielikult, eriti festivalid. Kuigi palju on Euroopas ennetavalt tühistatud festivalidel nagu Itaalia Carnivale ja isegi Mobile World Congress Expo Hispaanias.

Salzburg Viini rongid

Müncheni Viini rongid

Graz Viini rongid

Praha Viini rongid

soccer crowd

 

ots 6: Hoolitse enda eest

Travel on ärev, me kõik teame, et. Kuid, kiirrongi go milline reisimine ei tähenda, et teil on vaja käivitada ise rebitud. See võib tunduda ahvatlev ärgata valjetessa ja pea välja keskööd, kuid see on oluline, veendumaks, et hoolitseda ise keset kõik lõbus. Miks? Kuna piisav uni ja tervislik toitumine tähendab keha saab kaitsta end haiguste. See on eriti oluline neile, kes on vastuvõtlikumad haigustele, nagu eakad või kellel koosneb immuunsüsteem.

Luksemburgist Brüsselisse rongid

Antwerp sihtkohta Brüssel rongid

Amsterdam Brüssel rongid

Pariisist Brüsselisse rongid

 

Travel ohutult ajal Coronavirus Outbreak – Alumine joon

Kuigi on kindlasti muret neile, kes on broneerinud reisi sel ajal, On viise, kuidas te reisida turvaliselt ajal Coronavirus puhangu. The COVID-19 nakkuslik, kuid paljud riigid ei ole veel mõjutatud ja on ikka ohutu reisida. Kui kavatsete jätkata oma puhkusega, Kasutage neid vihjeid, et hoida end terve. Veenduge magada piisavalt ja hästi süüa, saad kõik oma vajalikud vaktsiinid, puhastada alad ümber desinfitseerimisvahendiga, ja hoida oma reisiplaane paindlik. Osta reisikindlustus ja vältida ülerahvastatud piirkondades võimalikult palju, ja ennekõike hoida teadlik. Hoidu tõeliselt valmis korral Coronavirus puhangute pop up teie riigis.

Müncheni Zürichi rongid

Berlin Zürichi rongid

Basel Zürich rongid

Viin sihtkohta Zürich rongid

travel safely and use trains

 

Üks parimaid viise, kuidas reisida turvaliselt ajal koronaviirus puhangu kaudu rongi – nautida mugavust ja ohutust rongiga ja kasutamine Salvesta rong!

 

 

Kas soovite embed meie blogi postitus “Kuidas reisida turvaliselt ajal Coronavirus Outbreak?” saidile? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/travel-safely-coronavirus/?lang=et Visiem, kas noklusina, tacu- (Kerige natuke näha Manustuskood)