Lugemise aeg: 9 minutit
(Viimati uuendatud: 03/09/2021)

Maailm on ilus koht, kuid esmakordsed reisijad võivad sattuda turistilõksudesse ja saada suuremate reisipettuste ohvriteks. Need on 12 suured reisipettused, mida kogu maailmas vältida; Euroopast Hiinani, ja kusagil mujal.

 

1. Reisipettused, mida vältida kogu maailmas: Takso ülehindamine - ümbersõit

Tihe liiklus, taksojuht, kes räägib sulle linnajutte, ja aknast avanevad uued vaated muudavad takso ülehinnatud reisipettuse sattumise väga lihtsaks.

Taksoga liikumine tundub turistina kõige mugavam reisimisvõimalus, kuid see võib osutuda üheks kõige suuremaks reisipettuseks kogu maailmas. Turistina ei tea te kõige kiiremat ja paremat marsruuti lennujaamast hotelli, või ühest vaatamisväärsusest teise, nii võivad taksojuhid teie nimel tähistada ja küsida ennekuulmatut määra või viia teid suurele ümbersõidule, reisi jaoks, mis ei tohiks kesta kauem kui 15 mulle.

Kuidas taksode ületasumist vältida?

Uurige eelnevalt oma takso määra reisisihtkoht. Lisaks, veenduge, et teil oleks suurepärane kaardirakendus, see ei vaja WiFi-ühendust, nii et saate marsruuti alati kontrollida, ja mis kõige tähtsam, vali usaldusväärne taksofirma, või reisida rongiga.

Baselist Interlakeni rongiga

Genfist Rongiga Zermatti

Berni Zermattisse rongiga

Luzern Zermattisse rongiga

 

2. Riiete kõrvalmõju - tuvitrikk

Kui plaanite reisida Argentinasse, näiteks, peaksite olema teadlik tuvi lekkimisest teie riiete reisipettusele. Seda tüüpi reisipettused on Buenos Aireses väga populaarsed, kui sõbralik kohalik saabub, pöördub teie poole, soovides aidata, kuna kogu teie riietel on leke.

Kujutage ette, et imetlete linnakeskust või veedate pargis toreda päeva, ringi vaatama, ja äkki tuleb teie juurde sõbralik võõras inimene, andes teada, et kogu teie riietel on leke. Paned koti maale, vaata imestunult kõrvalmõju järele, ja vahepeal pass, rahakott, ja kogu teie väärtuslik kuuluvus on kadunud.

Kuidas vältida riiete reisikelmuse lekkimist?

Avastage nagu kohalik, ole teadlik oma ümbrusest, ja proovige hoida oma silmad ees.

Lutsern Lauterbrunnenisse rongiga

Geneve Lauterbrunnenile rongiga

Luzernist Interlakeni rongiga

Zürichist Interlakeni rongiga

 

 

3. Reisipettused, mida vältida kogu maailmas: Pangaautomaadi reisipettus

Raha paneb maailma ringi käima, nii on ilmselgelt üks maailma suurimaid reisikelmusi seotud raha. Üks suurimaid reisipettusi kogu maailmas on sularahaautomaatide petuskeem, kui eemaldatav krediitkaardilugeja kopeerib põhimõtteliselt teie volikirjad ja kasutas neid seejärel kogu teie saldo kustutamiseks.

Kuidas vältida sularahaautomaadi kelmust?

Kui see on hädavajalik, ammutage raha suurest ja tuntud pangaautomaadist. sisse Euroopa suuremad pangad, seal on turvalisus, nii et tõenäosus pääseda sularahaautomaatide kaardilugejaile on nullilähedane.

Münchenist Hallstattisse rongiga

Innsbruck rongiga Hallstattisse

Passaust rongiga Hallstattisse

Rosenheimist Hallstattisse rongiga

 

4. Põrge ja haarake

Üks klassikalistest reisipettustest maailmas, muhk ja haaramine on populaarsed ühistransport, ja maamärkides. Juhuslikult olete rongis, metroo, või ootate Praha väljakul kuulsat kella, kui äkitselt keegi teile kogemata vastu tuleb.

Kuigi see võib olla õnnetus, pigem on tegemist kavandatud taskuvaraga kokkupõrkega. See võib olla sekundi murdosa, a “Vabandust”, ja oma rahakott, vaatama, või ehteid pole enam. Kelmuse ja haaramise petuskeem on üks olulisemaid asju, millest tuleb teadlik olla Euroopas reisides.

Kuidas vältida muhke ja haaramist?

Jäta hinnaline vara hotellituppa, ja levitada kõike, mida te kaasa võtate: rahakott näiteks sisemises jope taskus.

Lyonist Nizzasse rongiga

Pariisist Nizzasse rongiga

Cannes Pariisi Rongiga

Cannes'ist Lyoni rongiga

 

Travel Scam Bump ja Grab rahvarohkes ruumis

 

5. Reisipettused, mida vältida kogu maailmas: Sülem

Sarnaselt muhk ja haarata, sülemipettus, on siis, kui teid ootamatult koguneb võõrastest gruppidest, noh, mis tunduvad sulle võõrad. Tegelikult, need võõrad tunnevad üksteist päris hästi, ja kaunilt planeeritud kummaline kohtumine, või sülem. Nii tundub see täiesti süütu, samal ajal kui olete ümbritsetud ja tasku pistetud.

See juhtub tavaliselt rahvarohkes kohas, kus see grupp sulandub rahvahulga ja kaosega. Nad hakkavad teie ümber liikuma ja tegelikult häirivad teid, kui teised kõigest kinni haaravad. Sularaha ühes kohas hoidmine on üks 10 reisivigu, mida peaksite Euroopas vältima.

Kuidas sülemipettust vältida?

Hoidke lihtsalt rahvahulgast eemal, ja tõmbad mantli kinni, või hoia oma asjadel silma peal, eelistatult, asetage mõni kott enne teid.

Amsterdamist Pariisi rongiga

Londonist Pariisi rongiga

Rotterdami Pariisi rongiga

Brüsselist Pariisi rongiga

 

Reisipettused, mida vältida kogu maailmas: Sülem Milanos, Itaalia

6. Sõbralik kohalik

Kaunis ja sõbralik võõras on kuulus reisipettus kogu maailmas. Ükskõik, kas kõnnite Punasel väljakul või Pariisis, alati on olemas sõbralik kohalik inimene, kes pakub oma abi Eiffeli torni jõudmiseks või linna ümbruses hea ajaveetmiseks.

enamgi veel, neist on nii palju abi, kui näidata kõiki suurepäraseid klubisid, et pettuse teete alles järgmisel hommikul, üles ärkama, ja oma raha märkamine on kadunud. seega, näiteks üksikreis, kogu maailmas võib olla erakordne võimalus kohtuda kohalikega, kuid see võib muutuda ka teie halvimaks õudusunenäoks.

Kuidas vältida sõbralikku kohalikku reisipettust?

Reisil kohtumine kohalikega on suurepärane, ja üks parimaid kogemusi. Kuid, ole ettevaatlik, keda sa usaldad, ja veeta ööd koos. Seiklus võõras riigis võib kiiresti muutuda katastroofiks, nii et ole ettevaatlik.

Milaanost Veneetsiasse rongiga

Firenze Veneziasse rongiga

Bolognast Veneetsiasse rongiga

Treviso Veneetsiasse rongiga

 

7. Reisipettused, mida vältida kogu maailmas: Käevõrude kelmus

tasuta suveniire välisriigist kõlab hämmastavalt, kuid maailmas, kus elame, pole tegelikult tasuta asju. seega, ärge langege tasuta käevõrude kelmuse alla, mis tavaliselt hõlmab kohalikku naist, kes läheneb teile naeratades, käevõru randmele panna.

Smiley ja sõbralik, nad pakuvad teile koju kaasa aitavaid käevõrusid või kaelakeesid, samal ajal sirutub nende teine ​​käsi kogu aeg teie rahakoti järele, ja ehteid. Midagi ilusat ja tasuta pakkumine on suur tähelepanu hajutaja ja töötab paljude süütute turistide jaoks.

Kuidas vältida käevõru kelmust?

Ärge langege tasuta suveniiride järele, ja lihtsalt hoia silmad lahti, ja keelduge lahkelt võõrastelt tasuta pakkumistest.

Nürnbergist Prahasse Rongiga

Münchenist Prahasse Rongiga

Berliinist Prahasse Rongiga

Viinist Prahasse Rongiga

 

8. Kerjaja laps

Riietatud armetutesse riietesse, räpane, raha või toidu järele anumine, kerjav laps on üks südantlõhestavaid reisipettusi maailmas. Euroopast Hiinani, tee ääres seisavad lapsed, keskväljakutel dollari eest laulmine, või koputades taksoaknale.

Enamasti pole need lapsed nii kadunud kui nad välja näevad, kuid saadeti rolli mängima. Ilmselt, on lapsi, kes tõesti vajavad toitu ja abi.

Kuidas vältida kerjavat lapse kelmust?

See on keeruline, sest maailm on täis vaeseid lapsi, kellel pole muud võimalust kui kerjamine. Kuid, võite pakkuda neile söögi ostmist või muul viisil abi, kui raha andes. Nii, saate kontrollida nende reaktsiooni, ja kui nad on tõeliselt hädas või kohe pärast turisti rahakotti.

Luksemburgist Colmarisse Rongiga

Luksemburgist Brüsselisse Rongiga

Antwerpenist Luksemburgi rongiga

Metzist Rongiga Luksemburgi

 

9. Reisipettused, mida vältida kogu maailmas: Atraktsioon on suletud

Sa kontrollisid lahtiolekuaegu eelnevalt, kuid teie üllatuseks, kui jõuate templisse või poodi, ütleb mõni kohalik teile, et see on suletud. siis, kui nad näevad teie pettumust, nad pakuvad teid mõne teise fantastilise vaatamisväärsuse või poe juurde, isegi parem kui kinnine.

Kohalikud võivad pakkuda hämmastavat seiklust, aga tegelikult kiskuvad nad sind ära, küsides ülehinnatud sisseastumistasu, või viies teid sisseoste tegema, kus nad saavad rasva vahendustasu.

Kuidas seda reisipettust vältida?

Külastamine väljapoole pekstud kohti on imeline, kontrollige kindlasti ümbrust ja kui on alternatiive. Lisaks, uurige eelnevalt Euroopa parimate vaatamisväärsuste kohta. Kui atraktsioon on tasuta, siis pole põhjust seda ülehinnatud vastu asendada, ja sama suurepäraste arvustustega poodide kohta.

Zürichist Luzerni rongiga

Berni Luzerni rongiga

Genfist Luzerni rongiga

Konstanzi Luzerni rongiga

 

Atraktsioon on suletud reisipettus

10. Las ma pildistan

Üksinda reisimine võib olla imeline, ja kohati kahetsust täis pole teiega kedagi, kes sotsiaalmeedias ideaalse pildi teeks. Big Ben ehk Firenze taustal, you look around and then they come up to you offering to take an amazing picture, suure nurga alt.

2 sekundit hiljem on teie kaamera ja kõik suurepärased pildid kadunud, sest armas võõras jooksis koos nendega minema. See võib juhtuda kõikjal maailmas, igaühele, sest mis tõenäosusega see juhtub? aga teeb.

Kuidas seda reisipettust vältida?

Otsige teisi turiste, võib-olla ka üksikreisijad, või paarid. See on kõige turvalisem viis täiusliku pildi saamiseks ja kaamera hoidmiseks, ja vastutasuks, pakuvad oma pilti teha.

Salzburgi Viini rongiga

Münchenist Viini rongiga

Grazist Viini rongiga

Prahast Viini rongiga

 

Lubage mul teha oma pilt Reisikelmused

11. Reisipettused, mida vältida kogu maailmas: Switcheroo

Parim viis rahaga ümberkäimisel on see, kui sul on pidevalt väikesed arved kaasas. muidu, olge suurte arvetega ettevaatlik, taksojuhtidele makstes või kohalikes restoranides. Võiksite esitada väikese makse eest suure arve, kuid vastuvõtjad teesklevad, et lasevad suure arve maha ja muudavad selle palju väiksema arve vastu. Nii, nad vahetavad turisti ümber.

Kassapidajad, taksojuhid, või kelnerid, saavad olla selle switcheroo kelmuse mängijad. Sinust saab siin suur kaotaja, kui mitte ettevaatlik.

Kuidas vältida Switcheroo kelmust?

Öelge välja antava arve summa, ja teadke muudatust, mille peaksite tagasi saama.

Lyonist rongiga Toulouse'i

Pariisist Toulouse'i rongiga

Rongiga tore Toulouse'is

Bordeaux Toulouse'i rongiga

 

12. Suured reisipettused, mida kogu maailmas vältida: Innukad inglise õpilased

Nad räägivad katkist inglise keelt, kuid paluvad teil neid õpetada. Innukad inglise üliõpilased varitsevad kohvikutes ja baarides, alustab teiega sõbralikku vestlust, ja siis paluge teil oma hotellituppa inglise keele eratund.

Kord hotellis, innukas inglise keele üliõpilane võib muutuda öökapiks, ja ärkate varastatud rahakoti ja passi järele. Tõsi on see, et keeleoskust on võimatu üleöö parandada, ja isegi keegi tahab oma inglise keelt harjutada, see õppetund ei pea juhtuma hotellitoas ega alkoholi pärast.

Kokkuvõtteks, nutikas reisimine on tänapäeval parim viis reisida, kõikjal maailmas. Põhjus on see, et reisipettusi on üha raskem paljastada. See öeldud, maailmas pole kunagi varem olnud lihtsam reisida kui täna.

Zürichist Wengenisse rongiga

Genfist Wengeni rongiga

Berni rongiga Wengenisse

Rongiga Baselist Wengeni

 

siin Salvesta Rong, aitame hea meelega teil reisipettusi vältides oma lõbusaid külastuskohti planeerida ja reisi õnnelikult lõpetada.

 

 

Kas soovite oma saidile manustada meie ajaveebipostituse „12 suurt reisipettust, mida kogu maailmas vältida”? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fet%2Ftravel-scams-avoid-worldwide%2F- (Kerige natuke näha Manustuskood)