Lugemise aeg: 3 minutit
(Viimati uuendatud: 02/09/2022)

Underground Art in metroo näib olevat uue muuseum inimestest. Nad on muutumas uue must-vt sihtkohtades kunsti ja disaini entusiastid. Kes oleks võinud arvata? Mõned kõige inspireeriv avalikes kohtades, paljudes linnades leidub laiaulatuslikku kunsti ja disaini’ metroojaamad. enamgi veel, Underground Art toob rohkem kui tilgakese värvi metroo.

Metroo näeme kasvu ridership ja turism. seega, tulemusena, nad näevad kasvu ühtsustunnet.

Art transpordi võib viia ka vähenemist mitmel muul viisil, nagu näiteks: Kasvuhoonegaaside emissioon, vandalism, ja pendeldaja igavus! The kasu näib olevat lõputu! Seetõttu on meil hea meel jagada oma parimaid valikuid Underground Art – Vaimustav metroo.

 

Quality Transport = elukvaliteedile

Vastavalt poolt läbiviidud uuringus Prantsusmaa Urban Development Institute. Parisians kulutatud keskmine 23 päeva aastas transpordi. Ja see ei ole erand. Inimesed üle kogu maailma kasutavad ühistransport pendeldama tööle.

Kas sa teadsid: et uuringud on näidanud, et kvaliteet transport mõjutab otseselt kvaliteeti elu transiidi kasutajad? The kogemus reisida transiit peaks olema atraktsioon ise. "Avalik kunsti saab juhtida läbi identiteedi ruumi, aidata mõista ajaloolist või naabruskonna kultuuriline tähtsus ja selle elanikud. "

Underground Art projektide kohta leiate üle kogu maailma. alates skulptuurid, mosaiik, ja maalid. Et suurem ettevõtmised nagu sisseseade, gravüürid, ja reljeefid. Siin on mõned meie kirkad.

 

subway hallway

 

Underground Art – Vaimustav metroo: Stockholm, Rootsi

See ei ole üllatus, et mõned teist, et Rootsi oli esimene meie nimekirjas avastada Underground Art. Kui te vaatate all Rootsi kapitali, leiad keerulise web metroo read.

Seal on rohkem kui 90 selle 100 jaamad Euroopa 110km tunnel süsteem. Nad on mõnikord viidatud kui "maailma pikim kunst galerii”. Nad on kaunistatud maalid, sisseseade, mosaiik, ja skulptuurid 150 kunstnikud alates 1950. aastatest.

 

underground art in sweden

 

Siin on mõned pildid hämmastav Underground Art

 

Underground Art - Fascinating subway stations

mesmerizing subway station

bellow ground interior design

 

Tundes inspireeritud uurida neid hämmastav Underground Art tükki? Salvesta rong saan teid seal! Broneeri rongipilet minutit mingeid varjatud tasusid!

 

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, võite võtta meie pilte ja teksti ja lihtsalt anna meile krediiti link sellele blogipostitust, või klõpsate siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Funderground-art-subway-stations%2F%3Flang%3Det– (Kerige natuke näha Manustuskood)