Lugemise aeg: 7 minutit
(Viimati uuendatud: 03/03/2023)

Hingematvad mäetipud, õitsevad orud, kosed, järved, ja mitmekesine elusloodus, Euroopa koduks maailma unustamatumatele looduskaitsealadele. Kulutused tohututele rohelistele maadele, mis õitsevad kevadel, 5 Euroopa kaunimatest looduskaitsealadest on kaitstud rahvuspargid, mis tervitavad rändureid üle kogu maailma. Kui olete huvitatud matkamisest, matkamine, või nautida looduse pühapaika, siis sa armastad meie 5 parimad unustamatud looduskaitsealad Euroopas.

 

1. Belluno Dolomiidi looduskaitseala Itaalias

Aastal asutati Belluno looduskaitseala 1990 kaitsta Dolomiitide kaunist metsikut loodust. Asub Dolomiidi ääres Põhja-Itaalia, Belluno looduspark on kevadel hingemattev. The rohelised mäed ja tähelepanuväärne mägi piigid on kaetud lillevaibadega. Sõltumata teie sobivuse tasemest, saate selle looduskaitseala avastamisega suurepäraselt aega veeta, kuna radu on erinevaid. Euroopa Belluno looduskaitseala sobib suurepäraselt nii algajatele kui ka kogenud matkajatele.

32000 hektarit haruldast taimestikku ja lubjakivi piike, Belluno looduskaitseala ulatub Cismoni orust Piave oruni. Rikas mitmekesisus on nii loomastiku kui ka kultuuri poolest tänu paljudele küladele Piave oru piirkonnas. Seega, kui külastate Euroopa Belluno looduskaitseala, saate võimaluse teha suurepärane ime loodus imede ja kultuuripärlite uurimiseks.

Kuidas jõuda Belluno looduskaitsealale?

Belluno looduskaitseala on väiksem kui 3 tundi rongisõitu Veneetsiast.

Kus ma saan Belluno pargi ümbruses viibida?

Mägimaju on palju, B&B, ja hotellid.

Mitu päeva peaksin veetma Belluno looduskaitsealal?

Belluno Dolomiitide reserv on üks suurimaid ja 5 kõige unustamatumad looduskaitsealad Euroopas. Samuti, Belluno on kaunis looduspark, nii et peaksite kulutama vähemalt 3 päevad laguunide avastamist ja nautimist, mäed, ja loomulik hiilgus.

Firenze - Milano rongide hinnad

Firenze - Veneetsia rongide hinnad

Milano Firenze rongide hinnad

Veneetsia - Milano rongide hinnad

 

A trip to an Unforgettable Nature Reserves Europe

 

2. Hohe Tauerni looduskaitseala Austrias

Euroopa Alpide suurim looduskaitseala asub Austrias. Hohe Tauerni reserv on koduks 10,000 loomaliikide, 1,800 taimed, ja Grossglockner, Austria kõrgeim tipp, juures 4,798 meetri kõrgusel merepinnast. See silmapaistev tipp elab 200 muud tipud, roheline loomastik, mägi järved, ja kosed.

Hohe Tauerni looduskaitseala orud on täis suurepäraseid liustikke, iidne ja maaliline küla seisukohti, vaibad lilledest, ja metsad. See Euroopa looduspark on pühakoda külastajatele ja õnnelikele elanikele ümbritsevates piirkondades. Eriti, koskede ja jõgede Umbalfalle loodusrada, kus näete mõnda kõige hämmastavamad kosed Euroopas.

Kuidas jõuda Hohe Tauerni looduskaitsealale?

Hohe Tauerni looduskaitseala on Mallnitzi linnale väga lähedal. Viinist Hohe Tauerni rongiga on umbes 5 tundi.

Kus ma saan Hohe Tauerni pargi ümbruses viibida?

Mallnitz on kuulus linn Hohe Tauernis, kus on palju majutusvõimalusi.

Mitu päeva peaksin veetma Hohe Tauernis?

Seal on palju erinevaid matkaradu Kõrge Tauern looduskaitseala, nii planeerimine a 4-5 päeva reis on parim. Nii saate uurida parki ja linnade lähedal.

Münchenist Salzburgi rongide hinnad

Viinist Salzburgi rongide hinnad

Grazist Salzburgi rongide hinnad

Linzist Salzburgi rongide hinnad

 

Hohe Tauern Nature Reserve In Austria

3. Ecrinsi looduskaitseala Prantsusmaal

Matkates läbi selle hämmastava looduskaitseala Prantsuse Alpides, kindlasti jälgige kotkaid, ladvikud, paju-tedre, ja paljud teised metsloomad mis kutsuvad seda koju. See vapustav kaitseala Euroopa Alpides on üks ilusamaid Rahvuspargid teil on võimalus avastada.

Liustikutega, kõrged mäed, alpirohelised maad, ja värske õhk, Ecrinsi maastik ja maastik köidavad teie hinge.

Kuidas jõuda Ecrinsi looduskaitsealale?

Ecrinsi rahvusparki jõuate kõikjal Prantsusmaal. Looduskaitseala asub Prantsusmaa ja Itaalia piiri lähedal. See on Lyoni lähedal, Marseilles, ja Genf Šveitsis, nii et rongireis üle Prantsusmaa Ecrinsini on suurepärane võimalus.

Kus saan Ecrinsi pargi ümbruses viibida?

Alates peresõbralikest hotellidest kuni puhkemajadeni, Ecrinsi looduskaitseala ümbruses on mitmekesine majutusvõimalus.

Mitu päeva peaksin veetma Ecrinsis?

See on sinu teha. Kas otsustate pühendada 7 päeva või minna nädalavahetuse pausile, teil on täiesti unistav reis.

Marseille – Lyon rongihinnad

Pariisist Lyoni rongide hinnad

Lyonist Pariisi rongide hinnad

Lyonist Avignoni rongide hinnad

 

Ecrins Nature Reserve In France

4. Saksimaa Saksimaa ja Böömi-Šveitsi looduskaitseala Tšehhi Vabariigis

Imeline looduskaitseala Saksimaa Šveits ulatub Saksamaalt Tšehhi Vabariigini. Elbe lubjakivimäed ja maailmakuulus Pravcicka Brana kaljumoodustus on juba esitlenud “Lõvi, nõid, ja riidekapp ”film. See hingekosutav looduskaitseala on üks unustamatumaid looduskaitsealasid Euroopas, kus kanjoni tipus on palju Instagrami-sõbralikke vaatepunkte.

Suvi või talv, rohelised teed, ja suusarajad on kanjoni ja jõe mõlemal küljel rohelises taimestikus hästi tähistatud ja kergesti eristatavad. Saksimaa Saksamaa, või Böömi Šveits, sõltub teie algsest teekonnast või lõppsihtkohast, mis on imeline oaas ja matkaparadiis reisijatele kogu maailmast.

Kuidas jõuda Saksimaa Saksamaale või Böömi Šveitsi looduskaitsealadesse?

Selle hämmastava looduskaitseala juurde pääsete aastal Euroopa päevareis Prahast või Dresdenist.

Kus ma saan rahvuspargi lähedal viibida?

Kuna looduskaitseala asub nii Saksamaa kui Tšehhi Vabariigi piiril, majutusvõimalusi on lõputult.

Mitu päeva peaksin veetma Böömi Šveitsis?

Päevareis on absoluutne kohustus, ja kui saate veeta paar päeva, siis on see väga soovitatav.

Nürnbergist Prahasse rongide hinnad

Münchenist Prahasse rongide hinnad

Berliinist Prahasse rongide hinnad

Viinist Prahasse rongide hinnad

 

 

5. Ordesa ja Monte Perdido looduskaitseala Prantsusmaal

Asub otse keskel Hispaania ja Prantsusmaa vahel, Ordesa ja Perdido mägi on ühed kõige hämmastavamad looduskaitsealad Euroopas. Kuigi see asub Prantsuse poolel tippkohtumisega 3,355 m. nimi Monte Perdido mäeahelik sai oma nime, kuna see ei olnud Prantsuse piiri poolt nähtav.

Suurejooneline Ordesa on mõlemad a UNESCO maailmapärandi nimistus Euroopas ning eluslooduse ja loomastiku biosfääri kaitseala. Seal asub Ordesa org, kosed, mitmekesine elusloodus, sealhulgas ka kaljukotkas, ja 32 imetajate liigid. Matkates ja imetledes vaateid Püreneede mäeahelikule, vaata kindlasti Marmotsi, Kullid, ja öökullid, samuti. seega, Ordesa ja Monte Perdido looduskaitseala on hämmastav pühakoda ja sihtkoht Euroopas igat tüüpi reisijatele.

Alates 3 tundi ” 2 päevane matkareis, Ordesa pakub mitmekesiseid matkaradu, erinevate vormisolekute jaoks.

Kuidas jõuda Ordesa looduskaitsealale?

Ordesa ja Monte Perdido reservi pääseb nii Prantsusmaalt kui ka Hispaaniast. Zaragosast Torla-Ordesani on umbes 5 tundi või 3 tundi Barcelonast. Kui reisite Prantsusmaale, siis Toulouse on 7 tundide kaugusel.

Kus ma saan Ordesa pargi ümbruses viibida?

Torlas leiate suurepäraseid majutusvõimalusi, külalistemajadest ja hotellidest.

Mitu päeva peaksin veetma Ordesa looduskaitsealal?

Ordesa ja Perdido mägi on tuntud ka kui Euroopa Yosemite park. seega, peaksite vähemalt jääma 3 päeva, sealhulgas matkamine ja lõõgastumise aeg.

5 Euroopa unustamatumad looduskaitsealad pakuvad eepilisi vaateid ja matkaradu maailma vapustavatele koskedele. seega, matkates üle roheliste orgude, lilleväljade ja mäetippude imetlemine on suurim kingitus, mille saate endale teha. Pole midagi lõõgastavamat ja inspireerivamat kui metsik loodus Euroopa kõige hämmastavamates riikides.

Pariisist Roueni rongide hinnad

Pariisist Lille'i rongide hinnad

Rouenist Bresti rongide hinnad

Roueni ja Le Havre'i rongide hinnad

 

Ordesa And Monte Perdido

 

siin Salvesta rong, aitame meeleldi rongiga puhkust teie valitud looduskaitsealadele planeerida.

 

 

Kas soovite oma saidile manustada meie ajaveebipostituse “5 kõige unustamatumat looduskaitseala Euroopas”? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/unforgettable-nature-reserves-europe/?lang=et Visiem, kas noklusina, tacu– (Kerige natuke näha Manustuskood)