Lugemise aeg: 7 minutit
(Viimati uuendatud: 13/05/2022)

Reisimine on fantastiline viis kultuuride avastamiseks, kohti, ja inimesed. Reisides õpime nii palju, et mõnikord tundub võimatu meenutada kõiki suurepäraseid kohti ja asju, mida oleme teinud. Kuid, need 10 viisid reisimälestuste dokumenteerimiseks muudavad teie mälestused igaveseks, sinu südames, ja koju. Scrapbookingist sotsiaalmeediani, Igal reisijal on suurepärane viis hetkede uuesti läbielamiseks, millal iganes soovite.

 

1. Reisimälestuste dokumenteerimise viisid: Reisipäevik

Väikeste anekdootide kirjutamine sinust reis läbi Itaalia, või õlleaias Prahas, meenutades, kuidas päike sel päeval paistis, või õlle maitse, sest just väikesed asjad teevad reisi unustamatuks. Reisipäeviku pidamine on suurepärane viis oma reisimälestuste dokumenteerimiseks.

Igapäevane kirjutamine reisipäevikusse, või erilisi hetki, kõik sõltub sinust. Mõnele meeldib kirjutada päeva tipphetkedest kokkuvõte, Päeva lõpuks, samas kui teised kannavad väikest märkmikku kaasas, et oleks võimalik kõike dokumenteerida, kui see juhtub, kui kipub kohanimed ununema, ja inimesed, sündmused. Kui imeline on kodus reisipäevikut sirvida, või isegi mõnes teises reisi punktis, ja meenutage imelisi inimesi, kellega olete kohtunud, ja külastatud kohad, ja tõesti näha, kui kaugele olete reisinud.

Dijon Provence rongid

Paris Provence rongid

Lyon Provence rongid

Marseilles Provence rongid

 

Document Your Travel Memories In A Travel Journal

 

2. Looge reisiraamatu

Fotode segamine, kaardid, kaardid, või postkaardid külalisteraamatusse on lõbus viis reisimälestuste dokumenteerimiseks. enamgi veel, kui sa oled a loominguline inimene, siis loote suure tõenäosusega vinge külalisteraamatu. Sarnasel viisil, euroopa unustamatuid kohti rikastavad meie elu ja lisavad kihte meie kui inimeste identiteedile, ja reisijad, ja nii ka kihid, mille lisate külalisteraamatusse. Kleebiste kihid, paberitükid, pildid, ja kirjalikud mälestused, lisab sellele inimesele, kes sa oled, ja teie sisemaailm.

Lisaks, väljalõigete albumid on suurepärane viis oma reiside jagamiseks sõprade ja perega. Teie reiside lood ärkavad külalisteraamatus ellu, aknad vaadetele, kultuur, kogukonnad, ja hetked, kanda värvilist elu, ja võib muuta külalisteraamatu seikluseks, müsteerium, ja põnev raamat, mis toob kohad inimesteni, kes pole seal reisinud.

Milan Napoli rongid

Florence Napoli rongid

Veneetsia Napoli rongid

Pisa sihtkohta Napoli rongid

 

A Travel Scrap Book

 

3. Kujundage oma fotoalbum

Kirjutamine võib mõne inimese jaoks olla keeruline; õigete sõnade leidmine, või võime teekonnal kirjutamiseks pausi teha. Kuid, pildistamine on lihtne, kiire, ja tore teha reisil olles. seega, fotoalbum on suurepärane viis reisimälestuste dokumenteerimiseks.

Ühe klõpsuga jäädvustate Iirimaa või Toscana ranna ilu päikeseloojangul. Siis, saate valida kõige erilisemad fotod, ja koondada need digitaalsesse albumisse, väikeste nootidega, kuupäevad, ja väikesed meeldetuletused, mis aitavad teil oma reisi lugu jagada. enamgi veel, fotoalbum ei võta ladustamiseks liiga palju ruumi, ja saate selle kohvilauale asetada, või looge ainulaadne riiul kõigi oma reisifotoalbumite jaoks.

Amsterdam London rongid

Paris London rongid

Berliin Londonisse rongid

Brüssel Londoni rongid

 

Design Your Photo Album

 

4. Reisimälestuste dokumenteerimise viisid: Illustratsioonid

Istudes Versailles’ aedades või nautides Vaade Amalfi rannikule – 2 Euroopa kõige ebatavalisematest kohtadest, tekib äkiline soov seda armsat vaatepilti jäädvustada. Niisiis, sellistel hetkedel, võite võtta välja taskumärkmiku ja hakata joonistama enda ees olevaid hetki ja kohti.

Doodling kõlab küll väga loomingulise viisina oma reisimälestuste dokumenteerimiseks, see ei nõua tingimata maali- või illustreerimisannet. enamgi veel, teie illustratsioonid ei pea olema Monet'ga samal tasemel. Kuna reisimälestuste illustreerimisel on kõige olulisem, et need oleksid isiklikud, ja teil on riiul täis oma reisi illustreerivaid pilte, et meenutada hämmastavaid reise üle Euroopa.

Brüssel Amsterdam rongid

London Amsterdami rongid

Berlin Amsterdami rongid

Paris Amsterdam rongid

 

Document Your Travel Memories In Illustrations

 

5. Koguge ja näidake postkaarte

Riputage need külmkapi külge, teha kollaaž elutuppa, või inspiratsiooniseina, postkaardid on suurepärased suveniirid. Lisaks, postkaardid on üks parimaid viise reisimälestuste dokumenteerimiseks, neid on lihtne hankida, ja ei nõua teilt mingit pingutust. Müüakse igas kingipoes, ja tänavaturg, postkaardid on populaarne suveniir, reisi meenutama.

Nantes sihtkohta Bordeaux rongid

Paris Bordeaux rongid

Lyon sihtkohta Bordeaux rongid

Marseilles Bordeaux rongid

 

Collect And Display Postcards

 

6. Reisimälestuste dokumenteerimise viisid: Vlogimine

Videoblogi pidamine, või teisisõnu, vlogimine on suurepärane viis reisimälestuste dokumenteerimiseks, kesta terve elu. Haara kaamera, või tippkaameraga telefon, ja looge oma reisivideote üleslaadimiseks YouTube'i konto, ja teie seiklused elavad igavesti. Vlogimine võimaldab teil valida parimad kaadrid, jutustama lugusid, ja dokumenteerige hetked – oma vaatenurgast.

enamgi veel, vlogimine on suurepärane viis kohtade jagamiseks maailmaga. Esiteks, vlogimine on isiklik ega sisalda varjatud turunduskava. teiseks, vlogimine näitab inimestele vähemtuntud fakte ja anekdoote populaarsete kohtade taga kogu maailmas. Niisiis, vlogimine on suurepärane keskkonnasõbralik tööriist, mis võimaldab teil jagada teatud kultuuri lugusid, tasuta, ja päevakord, reisijate maailmaga.

 

 

7. Blogimine

Teine vlogimise vorm ja reisiajakirja digitaalne vorm on ajaveebi pidamine. Tänapäeva otseblogide arv on silmapaistev, nii et kui te pole kindel, leiate Internetist palju näiteid reisiblogidest kuidas alustada oma reisiblogi. Kokkuvõtlikult, saate hõlpsalt WordPressis oma ajaveebi luua, laadige üles reisipilte, marsruudid, mõtteid, ja veel.

Peamine erinevus ajaveebi ja reisiajakirja vahel on see, et ajaveebi on veebimeedium, ja see on veebis kättesaadav kogu maailmale. Teie isiklikud mõtted võivad muutuda viiruslikuks, ja neil on palju järgijaid, kellele meeldib lugeda ja saada inspiratsiooni teie reisimälestustest.

Luksemburgist Brüsselisse rongid

Antwerp sihtkohta Brüssel rongid

Amsterdam Brüssel rongid

Pariisist Brüsselisse rongid

Working On Your Laptop On A train

 

8. Reisimälestuste dokumenteerimise viisid: Instagram

Kaasaegse maailma võimsaim meedia on sotsiaalmeedia, ja kui täpsem olla, Instagram. Täna, saate üles laadida mis tahes teavet, mida soovite mis tahes paiga kohta maailmas, Instagramis. enamgi veel, reisiblogijad ja reisimõjutajad’ parim viis reisimälestuste dokumenteerimiseks on lugude üleslaadimine, rullid, ja postitab Instagrami.

siit, loo endale värviline ja lõbus Instagrami leht, oma reiside dokumenteerimiseks, ja väärtuslikke mälestusi. Kujutage vaid ette, kui armas see on läbi värvilise lehe vaadates, vaadates kõiki lühivideoid, ja pildid, mille olete oma reisi ajal teinud, kuudel, ja isegi aastaid pärast teie reise.

Interlaken Zürichi rongid

Lucerne Zürichi rongid

Bern sihtkohta Zürich rongid

Genfi Zürichi rongid

 

Document Your Travel Memories On Instagram

 

9. Looge mälestuste kast

Kaardid, postkaardid, ja muuseumipiletid on vaid mõned asjad, mida meist paljudest ümbermaailmareisidest meeldib hoida. On hämmastav, kuidas väike paberitükk või kaart võib teid miilide kaugusele tagasi viia, teise kultuuri juurde, korda, ja hetked. Niisiis, selle asemel, et kõik need ilusad mälestused seljakotti kadunud oleks, või rahakott, mälestuste kasti loomine on suurepärane viis kõigi nende reisimälestuste dokumenteerimiseks, ja hoidke neid kahju eest kaitstuna.

Näiteks, võid võtta vana kingakarbi, kaunista see, pane kõik oma reisimälestused sisse, Seejärel pange need riiulile. Teine mälestuste karbi idee on kasti meisterdamine taaskasutatud puidust, nii et see on nii keskkonnasõbralik kui ka loominguline. Igaljuhul, mälestuste kast on üks 10 erilised viisid reisimälestuste dokumenteerimiseks.

Salzburg Viini rongid

Müncheni Viini rongid

Graz Viini rongid

Praha Viini rongid

 

Memories Box

 

10. Teekonnareisi rakendus

Hollandi reis käivitamine Polarsteps on üks näide sellest, kuidas saate dokumenteerida reisimälestusi kiires tehnoloogilises maailmas, milles me elame. Polarstepsi rakendus võimaldab teie samme jälgida, mõtteid, ideid, külastatud kohad, ja palju muud mugavalt oma telefonist, ühe klõpsuga. Üks hämmastav tulemus oma reisi jälgimisel on vapustav reisifotoalbum, lõpuks, teie kujundatud ja valmistatud, oma lemmikhetkedest.

Kokkuvõtteks, erinevaid viise oma reisimälestuste dokumenteerimiseks, alates esimesest sammust on lõputu. Rakendustest vanade ja heade reisiajakirjadeni, saate valida ükskõik millise neist 10 eespool nimetatud viisidel, dokumenteerida, jagada, ja kogege uuesti oma hämmastavaid reise ümber maakera.

Frankfurt Berliini rongid

Leipzig Berliini rongid

Hannover Berliini rongid

Hamburg Berliini rongid

 

Meie kl Salvesta rong aitab teil hea meelega planeerida unustamatu reisi ümber Euroopa, kus saate luua eluaegseid mälestusi.

 

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postitust "10 viisi reisimälestuste dokumenteerimiseks?Oma saidile? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fet%2Fways-document-travel-memories%2F – (Kerige natuke näha Manustuskood)