Lugemise aeg: 4 minutit
(Viimati uuendatud: 22/10/2022)

Raudteetransport on kõige keskkonnasõbralikum viis reisida. Kasvuhooneefekt heitgaaside kilomeetri kohta raudteetranspordis on 80% vähem kui autod. Mõnedes riikides, vähem kui 3% kõik transpordi heitkoguste pärit rongide. Ainus keskkonnasõbralikumaks kui rongid on jalgsi ja jalgrattasõit. seal On palju põhjusi, miks valides reisida rongiga on keskkonnasõbralik ja tahaksime jagada neid teiega!

Tüüpiline rongiliin võib viia 50,000 inimest tunnis. Võrrelge seda maanteel sõiduraja, mis võib liikuda ainult 2,500 inimest tunnis.

 

 

Vaata seda postitust Instagram

 

Nigel C Williamsoni jagatud postitus (@terealnigelcw)

 

Kui kontrastse autotranspordiga raudtee-, väliskulud, müra, õhusaaste, õnnetuste, ja infrastruktuuri halvenemine, ja ummikud on palju madalam rongide kui kasutades erasõidukis.

Amsterdam London rongid

Rotterdam Londoni rongid

Paris London rongid

Brüssel Londoni rongid

 

Mürasaaste – Miks on rongiga reisimine keskkonnasõbralik?

Mürareostus on müra kahjulik mõju nii inimestele kui ka inimestele loomad. See on otsene tulemus halva linnaplaneerimine. Probleemid on mürasaaste pärinevad Vana-Rooma! Täna, mürareostus autod võivad kahjustada inimeste psühholoogiline seisund. Sümptomiteks on hüpertensioon, kõrge stressi, tinnitus, unehäired, ja muude kahjulike mõjude.

Praegu, on meetmed, et piirata mõju sõidutee müra. meetmed hõlmavad müratõkked, piirates sõiduki kiirust, muutuvas sõidutee tekstuuri, samuti liikluse kontroll, mis võimaldab sujuvat sõiduki voolu. See tähendab, et autode liiklus kontrollisüsteem on vaja kasutada oma pidurid ja kiirenduseks vähem.

Rong on keskkonnasõbralik ja see on kriitiline. India on näinud müük autod suurendades igal aastal. Hiina on eeldatavasti 300 miljonit autot teedel 2030. Aviation ja laevareisijatele ka lisades globaalse CO2 heitkoguseid. Tundub, et läbi kõigi transpordiliikide, ainult rongid hoiavad heitkoguseid madalal ja jätkusuutlik tuleviku jaoks.

Elektri- ja hübriidautod on ilmselt parem keskkond kui traditsiooniline autod, kuid probleem täna on see, et need autod on liiga kallid, et neid müüakse tasemel, mis tasakaalustavad negatiivseid tagajärgi autod.

Rimini Firenze rongid

Rooma Firenze rongid

Firenze Rooma rongid

Veneetsia Firenze rongid

 

 

Diiselrongid ja elektrirongid

On vahe diisel rongid ja elektriline rongid. elektrirongid kiirgama 20-35% vähem süsinikku kui diiselrongid. Rong on keskkonnasõbralik eriti Electric ronge, mis on powered by taastuvenergia ja pakkumisi süsinik-free reiside. pärit heitkogused rongide Euroopas vähendab veel 50% kõrval 2030. Need arvud on väga sest rongid moodustavad 8.5% kõik reisimisaktiivsust.

Kölni Frankfurt rongid

Müncheni Frankfurt rongid

Hannover sihtkohta Frankfurt rongid

Hamburg Frankfurt rongid

 

 

Vaata seda postitust Instagram

 

Dave Wheeleri jagatud postitus (@davewheelerstudio)

Rongid või lennukeid – miks valides reisida rongiga on keskkonnasõbralik

Oluline oluline punkt, kui võrrelda rongid lennukeid on see, et lennukid on vaja kasutada väga palju kütust nii õhkutõusu ja maandumise. Samuti, kui inimesed reisivad lennukiga, nad kipuvad lennujaama autoga. See lisab CO2 heitkoguseid oma reisi. See muudab võttes linnadevaheline rong no-brainer keskkonnale.

On olnud mõned hiljutised arengud, eriti inimestele äri- kes on kursis reisibüroode süsiniku mõju nende lend. Samuti, Peale keskkonda, seda on väga raske jõuda kesklinnadesse autoga, kusjuures, kui te olete rongis, Sul on otsene juurdepääs suurlinnakeskusi. See, sagedamini kui mitte, Samuti tähendab see, et on palju kiirem reisida rongiga kui ükski teine ​​meetod.

Genova sihtkohta Milaano rongid

Rooma Milano rongid

Bologna Milano rongid

Verona Milano rongid

 

Kokkuvõtteks, rong on keskkonnasõbralik ja kõige keskkonnasõbralikum viis reisimiseks ning pakub mugavust ka inimestele, kes reisivad nii äri- kui ka meelelahutuseks. Suurenemine autod teedel tähendab, et ummikute ja saaste on tõusuteel ja rongid on transpordi vastus kaitsta keskkonda.

 

Kas otsite osta rongipiletid ilma ettetellimistasude? Minema www.saveatrain.com saada juurdepääs kõige odavama rongi hinnad.

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, Seejärel klõpsake siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fwhy-choosing-to-travel-by-train-is-environmentally-friendly%2F%3Flang%3Det – (Kerige näha Manustuskood)