زمان خواندن: 6 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 04/02/2023)

مسافران پر حرارت می دانیم چقدر مهم است که یک برنامه سفر خوب. با یک نگاه خوبی در نقشه, یک جامد طرح حمل و نقل, و از همه مهمتر, فعالیت های فوق العاده - شما در حال راه برای خود 10 سفر روز سوئیس. و هنگامی که شما در حال سفر از طریق اروپا, یک قطار می تواند به شما تقریبا در هر نقطه را. کسانی که مایل به کشف سوئیس نیاز به یک طرح به دلیل این کشور با بسته بندی شده مناظر خیره کننده. اگر شما نیاز به کمک و یا الهام بخش در آینده با خود خود را, اجازه دهید یک نگاه 10 روز سوئیس سفرنامه سفر:

 

روز 1 از شما 10 روز سوئیس سفرنامه سفر – ژنو

جایی که شما شروع سفر خود را متفاوت خواهد بود, بلکه موسیقی را برای بقیه اقامت خود را تنظیم کنید. بسیاری از مسافران توصیه شروع در هر دو ژنو و زوریخ به دلیل شهرستانها بزرگ مراکز حمل و نقل هستند. دیگه چی, شما می توانید این برنامه سفر رو به عقب را امتحان کنید اگر شما می خواهم - آنچه که مهم است از آن لذت ببرید!

اگر ابتدا وارد ژنو شوید, است بسیاری از چیزهایی که برای دیدن در روز اول خود را در سوئیس وجود دارد. ما توصیه می کنیم تور شهر قدیمی و مرکز شهر. علاوه بر این, TREILLE گردشگاه و صندلی سازمان ملل متحد نیز مناظر بزرگ.

لیون به قطار بازل

زوریخ به قطار بازل

پاریس به قطار بازل

لوسرن به قطار بازل

 

روز 2 – دریاچه ژنو

Lake Geneva

شروع در ژنو شما ارائه می دهد یک فرصت منحصر به فرد به چوب در اطراف دریاچه ژنو کمی طولانی تر. برای دومین روز در سوئیس, این امر می تواند ایده آل برای بازدید از شهر مونترو, واقع نزدیک به دریاچه.

آن را تنها یک کوتاه قطار سواری به دور از ژنو, و آن را ارزش دیدن. دیگه چی, کسانی که عشق قلعه های قرون وسطی خواهد شد شتو د Chillon هیجان زده, و دوستداران طبیعت بدون شک لذت بردن از دریاچه.

کور به قطار به Thusis

 

روز 3 – زرمات – کوه های آلپ, سوئیس

زمان در سوئیس هزینه بدون دیدن زیبایی های طبیعی از کوه های آلپ مثل رفتن به یک باشد رستوران لذیذ و هر گونه مواد غذایی سفارش نمی. و هیچ دلیلی برای آن را از دست زمانی که یک وجود دارد قطار صبح زود می تواند شما را به زرمات را. از آنجا, ماجراجویی خود را در کوه های آلپ می توانید شروع.

کارهای زیادی برای انجام در زرمات اگر وجود دارد آب و هوا به اندازه کافی خوب است. ما توصیه می کنیم از افزایش 3 ساعته در اطراف پنج دریاچه, شروع در Blauherd. این یک پیاده روی زیبا و یک راه بسیار خوبی برای شروع رشته کوه های آلپ را است تجربه.

بازل به قطار انترلکان

ژنو به قطار زرمات

برن به قطار زرمات

لوسرن به قطار زرمات

 

روز 4 – زرمات – باز هم در روز 4 از 10 روز سوئیس سفرنامه سفر

شما می توانید روز چهارم خود را برای کشف زرمات به طور کامل, این یکی از آن سوئیس جذاب است کوهستان شهرهای. وجود دارد رودخانه با شکوه دیدن, و ماترهورن به مشاهده. در صورتی که شما با تجربه تر هستید کوهنورد, شما می توانید بعد از ظهر را به دیدن چارلز Kuonen پل معلق.

به همین, شما نیاز به رفتن به رندا, که در آن پیاده روی به پل شروع می شود. این در مورد یک پیاده روی 2 ساعته به این پل. این یک دنباله آسان برای تکمیل نیست, و پل خود را برای ضعف قلب نیست. با این حال, دیدن آن به زحمتش می ارزد.

زوریخ به قطار سنت موریتز

زرمات به قطار سنت موریتز

بازل به قطار برن

بازل به قطار سنت موریتز

 

روز 5 – ماترهورن یخچال

به طور کامل تجربه کوه های آلپ, شما باید از این فرصت برای به دست آوردن در ارتفاعات بالاتر. زرمات نقطه آغاز بسیار خوبی برای آن است, که شما به راحتی می تواند هر دو ماترهورن یخچال بهشت ​​و Gornergrat از رسیدن.

این برخی از آسانسور طول می کشد برای رسیدن به بالا از ماترهورن یخچال بهشت یا سوار قطار به Gornergrat. هر دو این سفرهای یک روزه ارائه دیدگاه های فوق العاده از کوه های آلپ, و وجود دارد در برخی از کاوش به انجام یک بار که شما وجود دارد, هم.

 

روز 6 – شیلثورن سوئیس

Schilthorn day 6 of 10 days Switzerland travel itinerary

برای ششمین روز از برنامه سفر سوئیس خود را, آن زمان برای گرفتن برخی از دیدگاه ها دیدنی و جذاب تر از این شیلثورن. گرفتن یک ماشین کابل به Schilthorn از Murren در و لذت بردن از همه چیز آن را ارائه کرده است. یک رستوران چرخش, مقدار زیادی از سیستم عامل مشاهده, و حتی باند جهانی می توانید تمام توان در اینجا یافت.

Schilthorn به اندازه کافی است برای پر کردن تمام روز, اما اگر شما احساس پرماجرا, چک کردن Lauterbrunnen و همچنین. این پیاده روی در میان دره ای زیبا و پر از دهکده کوچک است توقف و مشاهده از آبشارهای دامنه کوه.

بازل به قطار انترلکان

برن به قطار انترلکان

لوسرن به قطار انترلکان

زوریخ به قطار انترلکان

 

روز 7 – Jungfrau می منطقه

روز 7 برای طولانی تر شدن سفر خود را به منطقه Jungfrau کامل باشد و به کاوش در کوه های آلپ. برخی از مسیرهای پیاده روی پیاده روی محبوب شما می توانید از گریندل وجود دارد. ماشین کابل می تواند شما را به کوه نخست را, که در آن شما می توانید یکی از بسیاری از مسیرهای پیاده روی در دسترس انتخاب.

یکی از آنهایی که محبوب ترین است که بدون شک Bachalpsee دریاچه پیاده روی, که یک سفر دور که طول می کشد در اطراف است 2 ساعت ها. با این حال, در ابتدا تعداد زیادی فعالیت دیگر وجود دارد, بنابراین مطمئن شوید که برای دریافت با منطقه آشنا خوبی.

مونیخ به قطار زوریخ

برلین به قطار زوریخ

بازل به قطار زوریخ

وین به قطار زوریخ

 

روز 8 – ونگن

پایه ای برای روز هشتم خود را از 10 روزهای کاوش سفر در سوئیس می تواند Wengen باشد, یک شهر کوچک کوهستان. در حالی که در منطقه, شما می توانید با در نظر گرفتن Mannlichen یک ماشین کابل تا کوه و مسیرهای پیاده روی کشف. برخی از آنهایی که جالب به نام وجود دارد, مانند پیاده روی سلطنتی.

پانوراما نوین از Mannlichen به KLEINE Scheidegg است که احتمالا ترین منظره یکی. این ارائه می دهد دیدگاه از دره زیر و سه کوه معروف است - Jungfrau می, مونچ, و آیگر. از Kleine Scheidegg, یه قطار بگیر به Wengen.

زوریخ به قطار Wengen

ژنو به قطار Wengen

برن به قطار Wengen

بازل به قطار Wengen

 

روز 9 – یونجه

نزدیک به پایان خود 10 روز سوئیس سفرنامه سفر, شما می خواهید به راه خود را تماس به شهرستانها. برای روز 9, توصیه می کنیم سفر به لوسرن, آن را به عنوان شهرستان مناسب برای اکتشاف در پا است. بعد از این همه پیاده روی, آن را به عنوان یک درمان به پرسه زدن در خیابان ها در جستجوی مناظر مانند کلیسای سنت. لئودگار, موزگماور, و بنای یادبود شیر.

لوسرن است رودخانه بزرگ و مقدار زیادی از نشانه های زیبا. علاوه بر این, آن را به یک توقف بزرگ در سفر خود را به زوریخ است, که در آن شما می شود پایان دادن به خود را بازدید کنید.

لیون به قطار ژنو

زوریخ به قطار ژنو

پاریس به قطار ژنو

لوسرن به قطار ژنو

 

روز 10 – زوریخ و آخرین روز ما از 10 روز سوئیس سفرنامه سفر

روز نهایی خود را باید یکی از کامل می شود, و Zurich یک مکان ایده آل آن را صرف در است. با استفاده از زمان برای دیدن بسیاری از آن تاریخی مناظر, مانند کلیساها از گروسمونستر و Fraumunster.

زوریخ همچنین دارای آن معروف خیابان مراکز خرید پیشنهاد دادن, بنابراین مطمئن شوید که شما خرید چیزی در Bahnhofstrasse. پیاده روی از طریق شهر قدیمی و لذت بردن از کاوش قبل از شما سر به خانه.

هر آنچه که شما انتخاب می کنید به انجام در سوئیس, شما در حال رفتن به هم از زندگی خود را. فقط به یاد داشته باشید برای برنامه ریزی فعالیت های خود را, حمل و نقل, طول و اقامت دقت. که اطمینان حاصل شود که خود را روز تعطیل بدون هیچ زحمتی رایگان و واقعا آرامش بخش است, همانطور که باید باشد.

بازل به قطار زوریخ

بازل به قطار ژنو

لیون به قطار سنت موریتز

زوریخ به قطار زرمات

 

سوئیس یک کشور زیبا هر مسافر نیاز به تجربه است. آیا شما آماده برای یک 10 سفر روز سوئیس? کتاب بلیط قطار خود را در حال حاضر و به خودتان اجازه دهید از زیبایی جاروب!

 

 

آیا شما می خواهید برای قراردادن در وبلاگ ما “10 روز سوئیس سفرنامه سفر” بر روی سایت شما? می توانید عکس ها و متن ما را بگیرید یا فقط با پیوندی به این پست وبلاگ به ما اعتبار بدهید. و یا اینجا را کلیک کنید: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F10-days-switzerland-itinerary%2F%3Flang%3Dfa– (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/de_routes_sitemap.xml و شما می توانید / د به و یا / و زبان / FR بیشتر تغییر دهید.