زمان خواندن: 5 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 02/08/2021)

هیجان انگیز, هیجان انگیز, باشکوه, دیوانه کننده, کلمات کافی برای توصیف 7 شگفت انگیزترین استادیوم های فوتبال اروپا. علاوه بر این, حتی اگر فکر می کنید می توانید بزرگی آنها را درک کنید, فقط وقتی وارد می شوی, که شما واقعا جادو را درک می کنید.

بنابراین, اگر شما علاقه مند Byren مونیخ هستید, اینها 7 استادیوم های فوتبال کاملاً ارزش توجه و جایگاه شما در لیست سطل ها را دارند.

  • حمل و نقل ریلی راه سازگار با محیط زیست به سفر. این مقاله در مورد سفر با قطار آموزش نوشته شده بود و توسط نجات یک قطار ساخته شده بود, بهترین وب سایت بلیط قطار در جهان.

 

1. شگفت انگیز ترین فوتبال استادیوم در آلمان: پارک سیگنال ایدونا در دورتموند

سیگنال ایدونا بزرگترین استادیوم فوتبال در اروپا است و می تواند میزبان آن باشد 80,000 طرفداران مشتاق پشت نمای شیشه ای چشمگیر و گرمایش زیرزمینی آن. این به دلیل 2006 نوسازی. برای جام جهانی فیفا. از این رو, شما می توانید تعطیلات فوتبال خود را کاملا برای بازی های زمستانی برنامه ریزی کنید.

سیگنال ایدونا بزرگترین استادیوم فوتبال در آلمان از آن زمان تاکنون بوده است 1965, و امروز آن است خانه تیم فوتبال بوروسیا دورتموند.

نحوه رسیدن به استادیوم فوتبال سیگنال ایدونا در دورتموند?

از طریق می توانید به استادیوم بروید ریل سبک دورتموند قطار سبک و قطار RB که اتریش و آلمان را به هم متصل می کند.

قیمت قطار به کلن به دورتموند

قیمت قطار مونیخ به دورتموند

قیمت قطار از هانوفر به دورتموند

قیمت قطار فرانکفورت به دورتموند

 

Football Stadium in Dortmund Game opening

 

2. آلیانز آرنا: مونیخ, آلمان

دومین استادیوم بزرگ فوتبال مونیخ, آلیانز آرنا یکی از جدیدترین استادیوم های فوتبال در اروپا است. استادیوم فوتبال آلیانز در آلمان در افتتاح شد 2005 و زمین بازی تیم فوتبال FC Byren مونیخ بوده است.

اگر اتفاقاً باشی بازدید از مونیخ برای بازی های فوتبال, شما از پانل های پلاستیکی متورم استادیوم و نمای بیرونی تغییر رنگ شگفت زده خواهید شد. اینها 2 ویژگی ها Allianz را به یکی از 7 شگفت انگیزترین استادیوم های اروپا.

چگونه می توان به استادیوم فوتبال آلیانز در مونیخ رسید?

می توانید از ایستگاه Frottmaning U-Bahn به استادیوم آلیانز بروید, در نزدیکی واقع شده است.

قیمت قطار به دوسلدورف به مونیخ

قیمت قطار به درسدن به مونیخ

قیمت قطار نورنبرگ به مونیخ

قیمت قطار بن به مونیخ

 

Allianz Arena: Munich, Germany at night

 

3. شگفت انگیزترین استادیوم فوتبال انگلیس: ورزشگاه ومبلی

دومین استادیوم بزرگ فوتبال اروپا, ورزشگاه ومبلی می تواند میزبان باشد 90,000 طرفداران. بزرگترین فوتبال انگلیس در سال ساخته شد 2009, و برجسته ترین ویژگی آن است 134 متر قوس بلند, تاج گذاری استادیوم. بدین ترتیب, متوجه خواهید شد که با تماشای بازی های لیگ کاپ, و پلی آف لیگ ملی کاملا یک است تجربه شگفت انگیز.

از این رو, ومبلی نه تنها محلی برای جام حذفی فینال است, بلکه یک نقطه عطف مرکزی در لندن است.

نحوه رسیدن به استادیوم فوتبال ومبلی در لندن?

شما باید خط ایستگاه زیرزمینی زیرزمینی لندن را از ایستگاه Paddington به ایستگاه Baker St برسانید و سپس به خط Metropolitan Line Underground London بروید و به ومبلی ایستگاه پارک.

یکmsterdam به لندن قیمت قطار

قیمت قطار به پاریس به لندن

قیمت قطار از برلین به لندن

قیمت قطار به بروکسل به لندن

 

Panoramic view of Wembley Football Stadium in England

 

4. شگفت انگیزترین استادیوم فوتبال ایتالیا: ورزشگاه سن سیرو در میلان

سن سیرو بزرگترین استادیوم فوتبال ایتالیا است. این استادیوم شگفت انگیز در میلان به افتخار جوزپه ماتزا دو بار قهرمان جام جهانی نامگذاری شد.

استادیوم در افتتاح شد 1926 و می تواند میزبان باشد 35,000 هواداران پرشور فوتبال. یکی از ویژگی هایی که در نمای خارجی آن نمی توانید از دست بدهید ، تیرهای برجسته قرمز است.

نحوه رسیدن به استادیوم فوتبال سن سیرو در میلان?

استادیوم فوتبال سن سیرو است 5 کیلومتر با میلان فاصله دارد مرکز شهر. شما می توانید با خط مترو M5 از مرکز میلان به سن سیرو برسید.

فلورانس به میلان قیمت قطار

فلورانس به ونیز قیمت قطار

میلان به فلورانس قیمت های قطار

قیمت قطار ونیز به میلان

 

 

5. استادیوم فوتبال لوئی دوم در موناکو

استادیوم فوتبال لوئیس دوم یکی دیگر از ورزشگاه های ذهن ساز در اروپا است. این استادیوم دارای 9 قوس چشمگیر در انتهای زمین است. استادیوم می تواند میزبان باشد 16,000 طرفداران بازی های حماسی در ریویرای فرانسه در پس زمینه.

که در 1979 شاهزاده رنیر سوم تصمیم گرفت یک میدان ورزشی جدید را در منطقه Fontvieille بازسازی کند. معماران پاریسی این ماموریت بزرگ را بر عهده گرفتند, که در پایان 1984, و استادیوم لوئیس دوم را به یکی از دیدنی ترین استادیوم های اروپا تبدیل کرد.

نحوه رسیدن به استادیوم فوتبال لوئیس دوم در موناکو?

استادیوم فوتبال لوئیس دوم است 10 ساعتها با قطار از لندن فاصله دارد.

 

6. ورزشگاه گروپاما, لیون

این ورزشگاه دیدنی در اختیار ماست 7 شگفت انگیزترین استادیوم های فوتبال اروپا, می تواند میزبان باشد 60,000 طرفداران. علاوه بر این, این خانه باشگاه فوتبال فرانسه المپیک لیون است و میزبان فوتبال در این کشور است 2024 بازی های المپیک تابستانی در پاریس.

بنابراین, اگر قصد دارید برای بازیهای المپیک به پاریس بروید, حتماً باید از این استادیوم عالی فوتبال دیدن کنید.

قیمت قطار از آمستردام به پاریس

قیمت قطار لندن به پاریس

قیمت قطار به روتردام به پاریس

قیمت قطار از بروکسل به پاریس

 

Groupama Soccer Stadium, Lyon

 

نحوه رسیدن به استادیوم گروپاما در لیون?

تو می توانی از ایستگاه Decines Grand Large خط تراموا به استادیوم گروپاما بروید 3. خیلی نزدیک استادیوم است – فقط 10 دقایق’ پیاده روی.

 

Amazing Football Stadium In Lyon

 

7. ورزشگاه Velodrome در مارسی

این ورزشگاه شگفت انگیز در مارسی دروازه خود را به تماشاگران باز کرد 1937. از آن به بعد, ورزشگاه Velodrome استقبال می کند 67,000 هواداران هر فصل فوتبال در فرانسه. یکی از مواردی که در مورد ورزشگاه بیشتر به آن توجه خواهید کرد ، سقف قوس شیشه ای است, فراموش کردنش خیلی سخته.

تعجب خواهید کرد, اما ورزشگاه Velodrome نه تنها یک استادیوم فوتبال است. برعکس, این یک استادیوم چند منظوره است, با پیست دوچرخه سواری. امروز, این خانه به عنوان خانه باشگاه المپیک مارسی عمل می کند.

چگونه می توان به ورزشگاه Velodrome در مارسی رسید?

ورزشگاه Velodrome حدوداً است 3.5 کیلومتر از مرکز شهر مارسی فاصله دارد. از این رو, با خط مترو می توانید به استادیوم برسید 2. حتی می توانید مترو را از ایستگاه قطار اگر شما در سراسر اروپا با قطار.

قیمت قطار پاریس به مارسی

قیمت قطار از مارسی به پاریس

قیمت های قطار از مارسی به کلرمونت Ferrand

قیمت قطار پاریس به لا روشل

 

Amazing Football Stadium in Marseille France

 

اگر از علاقه مندان به فوتبال و ورزش هستید حضور در یک بازی فوتبال یکی از بهترین کارها در اروپا است. در اینجا در ذخیره یک قطار, ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم ارزانترین بلیط قطار برای هر یک از اینها را پیدا کنید 7 شگفت انگیزترین استادیوم های فوتبال اروپا.

 

 

آیا می خواهید پست وبلاگ ما "7 ورزشگاه شگفت انگیز فوتبال اروپا" را در سایت خود قرار دهید? شما هم می توانید ما عکس و متن و به ما اعتبار بدهد با یک لینک به این پست وبلاگ. و یا اینجا را کلیک کنید: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Famazing-football-stadiums-europe%2F%3Flang%3Dfa </s>avkanî– (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, محبوب ترین مسیرهای قطار ما را پیدا خواهید کرد - https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/zh-CN_routes_sitemap.xml, و شما می توانید / ZH-CN به / FR یا / زبان د و بیشتر تغییر دهید.