زمان خواندن: 12 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 04/11/2022)

ما به تازگی یک وبلاگ نوشت در سواری با بچه ها در قطار و به شما چند نکته برای حفظ آنهایی که کمی خود را سرگرم. خواندن کتاب, بازی Uno, و گوش دادن به کتابهای صوتی قطعاً برای هر کس لازم است, اما تعداد زیادی برنامه وجود دارد که قبل از سفر به آنجا بارگیری کنید که ما معتقدیم نه تنها شما را سرگرم می کند بلکه به شما کمک می کند تا ایجاد کنید سفر خود را سازمان یافته تر و سرگرم کننده! از فروشگاه App به Google Play, ما گرد کرده ام تا برخی از بهترین 23 نرم افزار شما نیاز به دانلود قبل از سفر. همه شما نیاز به یک گوشی هوشمند است و مدتی قبل از سفر بعدی خود را.

 

1. جایی برای اقامت: Airbnb را

این که آیا آن حقوقی در شهرستان شما بازدید یا نه, Airbnb را به نام خانواده است. این است که قطعا یکی از برنامه های شما را به دانلود نیاز دارید قبل از مسافرت. برنامه ارائه می دهد دور قیمت های ارزان تر, و یک تجربه معتبر بیشتر اجازه می دهد تا کاربران را به ماندن با محلی, و یا در خانه خود. برنامه نیز ارائه می دهد ویژگی به نام سفر, ارائه می دهد که تجارب از در طول اقامت خود را انتخاب کنید. ما مطمئن هستیم که آن را نمی خواهد طولانی تا زمانی که همه چیز شما را در یک بروید نیاز, اما در حال حاضر, گزینه هایی که ارائه می دهند قطعاً قابل بارگیری است.

دیژون به پاریس با قطار

با قطار به پاریس بازگشت

با قطار لیل به پاریس

لندن با آمستردام با قطار

Apps you need to download before traveling

 

2. برنامه هایی که قبل از مسافرت برای اتاق هتل در آخرین لحظه باید بارگیری کنید: هتل امشب

واقعیت این است که گاهی اوقات شرکت Airbnb خود را از طریق سقوط. که حرکت نزولی، تنها از برنامه است. اما نگران نباشید, شما هنوز هم می توانید یک طرح B دارند. هتل امشب یک سرویس قابل اعتماد است که رشد در معاملات آخرین لحظه. شرکای شرکت با هتل ها به ارائه تخفیف در اتاق های خالی, و شما قادر خواهید بود به کتاب یکی در کمتر از 10 ثانیه. شما همچنین 24/7 خدمات به مشتریان از تیم هتل امشب, در مورد چیزی چپ چپ می رود.

لندن با بروکسل با قطار

لندن به پاریس با قطار

Linz با قطار به سالزبورگ

تورها با قطار به پاریس

Apps you need to download before traveling

 

3. برنامه هایی برای بارگیری قبل از سفر برای هتل های ارزان قیمت از قبل رزرو شده: قیف

هاپر یک برنامه پرواز و هتل است که یافته های شما با بهترین قیمت برای رزرو. این تجزیه و تحلیل داده ها به پیگیری قیمت و پیش بینی ارزان ترین بار به رزرو اتاق و پرواز کتاب. با توجه به وب سایت خود را, آن را دارای یک 95% میزان موفقیت در پیش بینی در رزرو تا یک سال پیش. بد نیست!

با قطار سالزبورگ به وین

مونیخ به وین با قطار

قطار به وین با قطار

پراگ به وین با قطار

Hotel Billboard

 

4. برنامه هایی که باید قبل از مقایسه قیمت آنها را بارگیری کنید: قایق پارویی اسکیموها

در حالی که ما در حال حاضر برای محل اقامت و سفر برنامه رو چند برنامه در اینجا, کایاک همه در یک نرم افزار کمک می کند که قیمت ها را مقایسه بین موتورهای جستجو مختلف برای تمام نیازهای سفر شما است. این شامل هتل ها, پرواز, اجاره ماشین, و حتی بسته های سفر. برای مقایسه تمام سفرهایی که در یک مکان نیاز دارید ، از مقایسه بسیار زیاد آن استفاده کنید.

مونیخ با قطار به سالزبورگ

وین به سالزبورگ با قطار

قطار با قطار به سالزبورگ

لندن با قطار به لیون

 

5. برنامه هایی که قبل از سفر برای بلیط های قطار باید بارگیری کنید: ذخیره یک قطار

اگر شما در سفر در سراسر اروپا, یک فرصت خوب به شما امکان ساخت راه خود را وجود با قطار. حمل و نقل عمومی گزینه های در اروپا برای لینک متقابل کشور خود مشهور, و در حالی که پرواز سریع, قطار راحت تر, در اغلب موارد, و خدمات بسیاری از مسیرهای بیشتر. در صورتی که شما در نیاز بلیط قطار هستید, دانلود ذخیره یک قطار برنامه را به ارزان خرید و آسان.

دوسلدورف به مونیخ با قطار

درسدن به مونیخ با قطار

نورنبرگ با قطار به مونیخ می رود

با قطار بن به مونیخ رفت

Apps you need to download before traveling

 

6. برنامه هایی برای بارگیری قبل از سفر برای سرگرمی در حال حرکت: Netflix بکشد

در حال حاضر همه ما می دانیم چه Netflix بکشد است. اگر اینکار را نکنید, به یک دنیای جدید خوش آمدید! ثبت نام برای یک محاکمه آزاد, دانلود تمام برنامه های مورد علاقه یا فیلم و تماشای آنها را در حالی که شما در یک قطار هستید, بدون نیاز به وای فای! به خاطر داشته باشید که نشان می دهد های مختلف با توجه به آنچه که در دسترس کشور شما در حال بازدید هستند, بنابراین اگر شما کاملا به یک معتاد, مطمئن شوید برای دانلود به عنوان بسیاری که ممکن است قسمت قبل از عبور از مرز!

آمستردام به لندن با قطار

روتردام به لندن با قطار

پاریس به لندن با قطار

بروکسل با لندن با قطار

netflix Entertainment

 

7. به تقسیم هزینه های خود را با دوستان: Splittr

Traveling with friends? عالی! یکی از ساده ترین راه برای همه چیز را به بی دست و پا است اگر شما بودجه سفر خود را به درستی تقسیم نشده. از درگیری اجتناب کنید و از تلفن همراه خود استفاده کنید تا هزینه ها را به راحتی بین دوستان تقسیم کنید. اگر شما یک گروه, این یکی از برنامه های شما را به دانلود نیاز قبل از سفر است. Splittr است به طور خاص برای افرادی که در حال سفر. را وارد کنید هزینه بر روی بروید, از جمله که پرداخت می شود چه و برنامه را به بقیه انجام.

بازدید از کشورهای مختلف با ارزهای مختلف? مشکلی نیست. همه ارزهای پشتیبانی می شوند و شما می توانید پول را بدون نیاز به انجام خود تبدیل ارز مخلوط.

آمستردام تا برلین در اثر باران

لایپزیگ با قطار به برلین

با قطار هانوفر به برلین

هامبورگ با قطار به برلین

Apps you need to download before traveling

 

8. برای یادگیری چقدر به نوک: گلوب نکات

در حالی که این برنامه فقط در iOS در دسترس, GlobeTips یک ابزار فوق العاده برای کمک به کسانی در مورد اوج بین المللی اشتباه گرفته است. این امر خصوصاً مربوط به مسافرانی است که قبلاً از آن استفاده می کردند اقتصادهای محور که در خارج از کشور می جنگند. این که آیا شما در فرانسه یا اسپانیا هستید, از GlobeTips استفاده کنید و یاد بگیرید که چقدر پول برای اخذ مشاغل در اختیار شما قرار می دهد.

نورنبرگ به اشتوتگارت با قطار

مونیخ به اشتوتگارت با قطار

با قطار فرانکفورت به اشتوتگارت

هایدلبرگ به اشتوتگارت با قطار

Apps you need to download before traveling

 

9. به خنک کردن: آرام

در صورتی که مسافر عصبی هستید, یکی از برنامه هایی که قبل از سفر باید بارگیری کنید آرام است, این برنامه ای است که بهترین دوست شما خواهد بود. این ابزار سفر دستی دارای بارهای از تأملات مختلف برای اضطراب, خود دارای اثر تسکین دهنده, نفس كشيدن, و بیشتر. همچنین پیشنهادات صداهای آرامش بخش برای کمک به آرامش. من خودم به عنوان یک مسافر پر استرس, آرام کمک می کند تا به من نگه دارید من, خوب, در جاده آرام است.

پاریس به استراسبورگ با قطار

از لوکزامبورگ به استراسبورگ با قطار

با قطار نانسی به استراسبورگ

با قطار دیژون به استراسبورگ

yoga pose

 

10. برای حفظ خاطرات خود: راهنورد، زندگی می کنند

نوشتن در یک مجله است قدیمی مدرسه عالی. اما هر چیزی بر روی کاغذ معنی است که شما خطر از دست دادن آن را اجرا کنید, به ویژه هنگامی که شما در حال بازدید چندین کشور. یکی دیگر از برنامه های بارگیری قبل از سفر livetrekker.com است. مجله سفر خود را، بنابراین شما می توانید نگاه در سفرهای خود را روی یک نقشه تعاملی. این برنامه به شما آهنگ به عنوان شما بروید, مارک یک خط قرمز همراه با یک نقشه در مسیر دقیق شما را; این برنامه همچنین نظارت بر سرعت و ارتفاع خود را, making it great for adventure travelers. اضافه کردن تصاویر, تصویری, سمعی, و در طول مسیر متن را ارسال کنید, ایجاد یک دفتر خاطرات سفر های چند رسانه ای شما می توانید به اشتراک بگذارید! رایگان, iOS و آندروید, livetrekker.com

Rimini به میلان با قطار

رم به میلان با قطار

بولونیا به میلان با قطار

ورونا به میلان با قطار

 

 

11. برای نگه داشتن خود سازمان یافته: PackPoint

شاید فقط شور و هیجان از روی یک ماجراجویی, اما همیشه چیزی را فراموش کنیم به انجام و یا بسته قبل از سفر وجود دارد. خوشبختانه تکنولوژی است که در اینجا به صرفه جویی در روز دوباره. دانلود PackPoint! آن را در پیش بینی آب و هوا برای تاریخ و محل از سفر خود را به نظر می رسد. همچنین شما می خواهد به انتخاب فعالیت های شما ممکن است در طول سفرهای خود را شرکت, مانند ملاقات برای کسب و کار, شنا در یک استخر, و یا یک شام فانتزی. Then it will offer up a packing list of items you should bring based on these activities. بسیار جالب, درست? شما همچنین می توانید به اشتراک گذاشتن آنچه شما را با دوستان خود را پیدا, ساخت سفر خود را آسان تر, هم! بنابراین به یاد داشته باشید این نکته مهم از برنامه های شما نیاز به دانلود قبل از سفر.

بروکسل با قطار به آمستردام

هامبورگ با قطار به آمستردام

برلین به آمستردام با قطار

پاریس به آمستردام با قطار

Apps you need to download before traveling

 

12. برای مشاوره در مورد فعالیت: مشاورین

مشاورین یک برنامه فوق العاده که می تواند شما میلیون ها بررسی فقط در مورد هر چیزی است, در یک راه سریع و آسان! بهترین قسمت در مورد آن است که بررسی است, opinions, فیلم های, و عکس از افراد واقعی هستند, بنابراین شما می دانید آن را مشروع! سعی کنید از تابع نزدیک من مشاورین برای پیدا کردن مکان به خوبی بررسی نزدیک, اما بهترین ویژگی این برنامه را ارائه کرده است تعدادی از کشورها آن را پشتیبانی است - آن را فقط در مورد همه جا, و آن را یک راهنمای ضروری برای هر مسافر. شما همچنین می توانید سوالات سفر خاص در انجمن برنامه با آنها صحبت و یا اضافه کردن بررسی های خود را در یک روش مشابه به کمک.

کلن به فرانکفورت با قطار

مونیخ به فرانکفورت با قطار

با قطار هانوفر به فرانکفورت

هامبورگ به فرانکفورت با قطار

 

13. برای آموزش زبان مانند یک محلی: موزیک

اگر چه زبان آرامی با بیش از اغراق آمیز به نظر می رسد دست حرکات سرگرم کننده, گاهی اوقات می تواند خسته کننده کمی. را وارد کنید موزیک. اگر شما در مورد گرفتن با مردم محلی را جدی هستید, دانلود این برنامه!

این ارائه می دهد دوره های سطح مبتدی, اما آن را نیز یک ابزار عالی برای کسانی که به دنبال قلم مو رنگ کردن در زبان های مختلف. شما همچنین می توانید با رباتها به زبان را انتخاب کنید چت. این می تواند به ویژه مفید هنگامی که شما در حال تلاش برای یادگیری عبارات شما به احتمال زیاد به استفاده از خارج از کشور هستید ترین.

لوکزامبورگ به بروکسل با قطار

Antwerp به بروکسل با قطار

آمستردام به بروکسل با قطار

پاریس به بروکسل با قطار

 

14. برای پیدا کردن آنچه آنها گفت:: برنامه Google Translate

در حالی که ما در حال حاضر توصیه می شود موزیک, اگر شما در یک زمان بحران هستید و مایل به برقراری ارتباط در زمان واقعی, گوگل ترجمه برنامه برای استفاده است. این ویژگی تشخیص صدا و اساسا هر زبان خارجی شما همیشه برخورد, این یکی از بهترین برنامه های ترجمه اطراف. آن مهربان که آیا شما یک آندروید یا آی فون کردم, و حتی آنلاین قابل استفاده است.

با قطار برلین به درسدن

با قطار هانوفر به درسدن

پوتسدام به درسدن با قطار

نورنبرگ با قطار به درسدن

 

 

15. پیدا کردن دوستان جدید: ناهار

اگر شما از آن نوع مسافر که دوست پیدا کردن دوستان جدید در حالی که سفر هستید, نگاه دورتر. ناهار یک برنامه اختصاص داده شده به کمک به شما همفکر مردمی تمام ملاقات در سراسر جهان است. شما می توانید گروه بر اساس علاقه شکل, و ایجاد حوادث مانند جستجوهای نوار و وعده های غذایی با مردم محلی. این نرم افزار حتی دارای یک محیط برای خانواده ها برای شرکت در فعالیت های بچه دوستانه. خوب!

نورنبرگ با قطار به پراگ

با قطار مونیخ به پراگ

با قطار برلین به پراگ

وین به پراگ با قطار

 

16. به اطراف زمانی که شما وارد: بارگذاری

اگرچه ما همیشه با استفاده از یک قطار به جای یک ماشین در حالی که سفر توصیه, اگر شما خودتان را از ورود در اواخر شب یا به عنوان در جایی بدون خدمات شما نیاز به استفاده از بارگذاری. در حالی که نه هر کشور دارای حال بارگذاری یا رقیب آمریکایی خود Lyft, تقریبا هر کشور دارای یک برنامه تاکسی از نوعی. این که آیا شما در قزاقستان و فرانسه هستید, برنامه تاکسی محلی خود را پیدا کنید و مطمئن شوید که قبل از پرش در قطار آن را بارگیری کنید.

مونیخ به زوریخ با قطار

با قطار برلین به زوریخ

باسیل به زوریخ با قطار

وین به زوریخ با قطار

Apps you need to download before traveling

 

17. به حرکت آن سیم پیچ خیابان: برنامه نقشه های گوگل

هنگامی که شما پیاده و خودت سرگردان خیابان ها به دنبال بهترین قابهای, شما Google Maps به شما نیاز به اطراف. چرا? از آنجا که نقشه های گوگل یکی از بهترین برنامه های ناوبری در جهان است. از پیاده روی به برنامه قطار, گوگل شما را تحت پوشش. حتی بهتر, شما می توانید نقشه ها برای استفاده آفلاین دانلود, این بدان معناست که در مناطق دارای WiFi لکه دار هنوز می توانید آن بیسترو مخفی را در کوچه پیدا کنید.

به نقشه های دانلود, به سادگی به نقشه های گوگل سر در گوشی های هوشمند و حرکت خود را به نقشه شما می خواهم به استفاده خواهم. هنگامی که آن را در مکان مورد نظر خود را در مرکز, تایپ “نقشه OK” را در نوار جستجو. گوگل شروع به دانلود نقشه های آفلاین به گوشی خود را برای شما به استفاده در هر زمان. خودشه!

با قطار La Rochelle به Nantes

با تولد تولوز به La Rochelle

از بوردو به لا Rochelle با قطار

پاریس به لا روشه با قطار

navigation apps

 

18. برنامه هایی برای بارگیری برای ردیابی سفر: TripIt به

TripIt یک برنامه ردیابی سفر است که به سازماندهی کمک می کند تمام اطلاعات سفر شما در یک جا. از رزرو پرواز به رزرو هتل, TripIt به سازماندهی همه چیز را به یک برنامه سفر آسان برای به عنوان خوانده که شما را نگه می دارد در مسیر. در هر دو صورت پیوند حساب های خود را به طور مستقیم به برنامه, یا همه ایمیل های تأیید خود را ارسال کنید, و TripIt بقیه انجام. موجود بر روی دسکتاپ, اندروید, یا iPhone iPhone, شما قادر خواهید بود از آن در هر کجای دنیا استفاده کنید.

جنوا به ونیز با قطار

تورین به ونیز با قطار

قطار به پارما به ونیز با قطار

با قطار La Spezia به ونیز

 

19. بدانید نرخ ارز نرخ ارز شما: ارز برنامه توسط نجات یک قطار

در حالی که این یکی ممکن است یک تو رفتگی در دیوار کمی بیشتر, مقدار زیادی از بار من در جاده شده بدون داده یا فای وجود دارد و به نرخ ارز ناامید شده. این که آیا آن یک راننده تاکسی سایه و یا یک تور که خواستار شما به صورت نقدی پرداخت است, داشتن یک برنامه در دست به عمل مانند یک مبدل ارز می تواند یک نعمت غیر مترقبه. ذخیره یک قطار برنامه ارز آثار و یا آفلاین پس از آن همیشه در دسترس زمانی که شما به آن نیاز.

بازل به Interlaken با قطار

با قطار برن به Interlaken

لوسرن به Interlaken با قطار

با قطار زوریخ به Interlaken

american 100 bill dollar

 

20. برای همه چیز: واتساپ

اگر شما در حال حاضر این برنامه بر روی گوشی شما, آن را. در حالی که شمال امریکا تا حد زیادی از دست رفته نرم افزار تلفن همراه مبتنی بر داده, واتساپ در سراسر جهان مورد استفاده برای پیام رسانی است, تماس های ویدئویی, و تماس صوتی. محبوبیت آن به گونهای است که بیشتر کسب و کار در خارج از کشور با تعدادی WhatsApp در علاوه بر این به و یا حتی به جای یک شماره تلفن استاندارد کار. وقتی می گوییم باید WhatsApp را بارگیری کنید به ما اعتماد کنید.

فلورانس به Arezzo با قطار

Perugia به Arezzo با قطار

با بولونیا به آرزو با قطار

قطار Siena به Arezzo Train

Apps you need to download before traveling

 

21. برنامه هایی که قبل از سفر برای پروازهای خود باید بارگیری کنید: LoungeBuddy

در حالی که آن را همیشه بهترین ایده به پرواز, به خصوص در اروپا, گاهی اوقات شما نیاز به گرفتن یک پرواز به سر که در آن قطار نمی توانید به. اگر شما تا پایان در فرودگاه, خود را به نفع و دانلود LoungeBuddy, یک برنامه سفر دستی است که اجازه می دهد تا شما را به خرید دسترسی تخفیف به سالن فرودگاه. این امر به ویژه در کسانی که layovers طولانی مفید, به عنوان سالن فرودگاه ارائه مواد غذایی و نوشیدنی ها رایگان. از همه مهمتر, آنها به عنوان یک پناهگاه از فشار عمل می کنند و شلوغی اغلب در ترمینال های فرودگاه در بر داشت تا توقف بعدی شما خواهد بود لذت بخش تر.

از برلین به آخن با قطار

فرانکفورت با قطار به کلن

درسدن به کلن با قطار

آخن به کلن با قطار

 

22. برای آمریکایی شمالی در اروپا: تبدیل متریک برنامه

در حالی که دیگران دوست دارند به خنده در آمریکایی شمالی و پایبندی عجیب و غریب خود را به سیستم امپریالیستی اندازه گیری, آن را می توانید علت جدی برای نگرانی ایجاد زمانی که آنها سر در خارج از کشور. چگونه سریع شما هستند نود کیلومتر در ساعت? چگونه یک کیلوگرم از وزن ماکارونی? آیا تمام این سوالات پاسخ بدون نگاه احمقانه با دانلود برنامه تبدیل متریک به گوشی خود را قبل از شروع سفر خود را و یا با استفاده از برنامه معادل صرفه جویی در یک قطار موجود در بخش برنامه های ما از نجات یک قطار وبلاگ.

از برلین به Rothenburg Ob Der Tauber با قطار

از اشتوتگارت به Rothenburg Ob Der Tauber با قطار

از مونیخ به Rothenburg Ob Der Tauber با قطار

از فرانکفورت به Rothenburg Ob Der Tauber با قطار

 

23. ورود به ایالات متحده: موبایل گذرنامه برنامه

این نرم افزار تنها مقامات دولتی به این لیست, موبایل گذرنامه است گمرک و حفاظت مرزی به مسافران کمک های ارائه ورود به ایالات متحده را با سهولت. دانلود آن را قبل از شما در ورود به ایالات متحده و استفاده از آن به پر کردن اطلاعات خود را بر روی تلفن همراه خود را. سپس, فرم خود را هنگامی که شما لمس کردن و جست و خیز خط عظیم برای کیوسک مهاجرت در ایالات متحده. این برنامه رایگان و آسان برای استفاده!

بامن با قطار به نورنبرگ

با قطار به لایپزیگ به نورنبرگ

با قطار هانوفر به نورنبرگ

هامبورگ با قطار به نورنبرگ

این لیست بهترین برنامه های بارگیری قبل از سفر است, چه در یک مسافرت طولانی با قطار باشد و چه فقط یک مسافرت محلی. اگر شما نیاز به هر گونه کمک بیشتر با برنامه سفر خود را, ذخیره یک قطار پیشنهادات قطار بلیط با نرخ ارزان, آزاد کردن بودجه خود را برای فعالیت های سرگرم کننده تر زمانی که شما مقصد خود می رسند!

 

 

آیا می خواهید پست وبلاگ ما را در سایت خود قرار دهید؟? اینجا کلیک کنید: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fapps-download-traveling%2F%3Flang%3Dfa– (به پایین بروید تا کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/fr_routes_sitemap.xml و شما می توانید / FR به / د یا / آن و زبان های دیگر را تغییر دهید.
  • اگر شما صاحب یک وب سایت, شما می توانید برای اتصال ما جویی در هزینه خوراک RSS آموزش.