زمان خواندن: 6 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 11/04/2021)

قاره اروپا به طور گسترده ای برای شکلات شگفت انگیز و خوشمزه آن مشهور. در حقیقت, بسیاری از chocoholics که لذت بردن از سفر می گویند که آنها این فرصت را به طعم برخی از طعم های شگفت انگیز در طول سفر خود را به حال. اگر شما در حال ساخت راه خود را از طریق اروپا و عشق ورزیدن شکلات, ما خبر خوبی برای شما! ذخیره یک قطار در صحنه شکلات اروپا نگاه کرد و تا با هم یک لیست از 10 بهترین فروشگاه های شکلات در اروپا. باید شما خود را در یکی از این کشورها پیدا, و شما یک ولع مصرف برای برخی از شکلات شگفت انگیز, را هم به بازدید از یکی از این مکان ها. ناامید نخواهی شد.

 

1. بهترین فروشگاه های شکلات در پاریس – Debauve و Gallais

فرانسه است که در میان کشورهای بسیار امتیاز برای شکلات آن. شما مطمئن برای دیدن بسیاری از فروشگاه های شکلات حالی که ساخت راه خود را از طریق خیابان های پایتخت هستند. در حقیقت, شما ممکن است با تعدادی از فروشگاه های شکلات شما روبرو می شوند غرق. برای مطمئن شوید که شما تجربه بهترین پاریس را ارائه کرده است, ما در اطراف برای فروشگاه شکلات باید بازدید در پاریس خواسته. بسیاری از پاسخ که آن را به Debauve و Gallais. این فروشگاه فوق العاده نه تنها قدیمی ترین در شهرستان, اما این یک کلاسیک است. این در 1800s باز شد و از زمانی که شکلات خوشمزه برای عموم مردم ایجاد کرده است. در حقیقت, آنها آنقدر بزرگ که آنها را باز کرد که آنها تامین کننده شکلات در دادگاه فرانسه و ناپلئون شدند. بسیاری از رهبران بزرگ فرانسوی شکلات خود لذت می برد, و بنابراین می تواند به شما.

آمستردام به قطار پاریس

لندن به قطار پاریس

Rotterdam به قطار پاریس

بروکسل به قطار پاریس

Debauve and Gallais Chocolate Paris

 

2. Viziovirtù

هنگامی که آن را به ایتالیا می آید, بسیاری از زمینه Viziovirtù به عنوان یک مکان باید بازدید برای دوستداران شکلات. فروشگاه محبوب است در مرکز ونیز واقع شده است و chocoholics خواب. همه چیز در مغازه های دست ساز با بهترین مواد اولیه موجود است. آنها ترکیبی کامل از سلیقه های باورنکردنی و فضای دلپذیر ونیزی را ارائه می دهند. در حقیقت, فلسفه خود را در اطراف شکلات جذاب است. آنها از روش های سنتی و همه چیز هنر و صنعت با دست دنبال. ترکیب که با تنها بهترین مواد تشکیل دهنده, و شما باید در قلب ونیز از مکانی بازدید کنید.

میلان به قطار ونیز

پادوا به قطار ونیز

بولونیا به قطار ونیز

رم به قطار ونیز

 

3. بهترین شکلات فروشگاه در آمستردام – وانروزلن

هلند است که معمولا در وهله اول که به ذهن می آید زمانی که شما از شکلات فکر نمی کنم. با این حال, آن است که هنوز مکان عالی به طعم و مزه برخی از بهترین شکلات در جهان. یکی از مهمترین و فروشگاه های محبوب در آمستردام است. وانروزلن است یک نقطه باید بازدید برای هر کسی به دنبال سعی کنید در کلاس جهانی شکلات. همه چیز در فروشگاه خود دست ساز است, ترکیب شکلات با میوه ها و گیاهان مختلف برای ایجاد خوراکی های منحصربفرد و خوش طعم.

بروکسل به قطار آمستردام

لندن به قطار آمستردام

برلین به قطار آمستردام

پاریس به قطار آمستردام

 

4. شکلات خانه ناتالی بن

اگر شما در حال سفر از طریق لوکزامبورگ, مطمئن شوید که به توقف این فروشگاه شکلات شگفت آور است که تبدیل به یک نام در سراسر جهان. با این حال, اصلی است که خانه شکلات لوکزامبورگ روبهروی وابسته به دوک کاخ بزرگ واقع, و آن را به برخی از بهترین خلاقیت شکلات در جهان است. واقع در کنار خانواده سلطنتی, شما می توانید مطمئن شوید که آنها ارائه تنها بهترین. لذت بردن از یک تجربه آسمانی با برخی از بهترین طعم دهنده در جهان.

آنتورپ به قطار لوکزامبورگ

بروکسل به قطار لوکزامبورگ

متز به قطار لوکزامبورگ

پاریس به قطار لوکزامبورگ

 

 

5. بهترین فروشگاه های شکلات در وین – تولید شکلات

اگر تا به حال قدم زدن را از طریق منطقه ثروتمند Hietzing در وین, پرداخت مراجعه به تولید شکلات. در این فروشگاه فوق العاده, شما می توانید برخی از بهترین شکلات در اروپا پیدا. ارائه شده در پوشش شیشه ای برای همه برای دیدن, شما می توانید برخی از انواع تصفیه شده ترین شکلات در کشور را ببینید. شما می توانید رفتن وجود دارد برای لذت بردن از شکلات یا برای شرکت در یک کارگاه و در مورد هنر ساخت شکلات یادگیری کمی.

Salzburg تا قطار وین

مونیخ به قطار وین

گراتس به قطار وین

پراگ به قطار وین

 

6. اریش هامان

اگر شما به دنبال برای یک فروشگاه است که غنی در تاریخ و طعم, سپس بیشتر از هیچ نگاه اریش هامان در غرب برلین. دو چیز را به این فروشگاه ایستادگی کردن. اولا, آن تاریخ شگفت انگیز از فروشگاه خود را است. این قدمت آن به 1928, و در ساختمانی به سبک باهاوس واقع شده است که از جنگ جهانی دوم جان سالم به در برد. در مرحله دوم, آن افتخار خود را از سنت و طعم بزرگ است. آنها هنوز هم دستور اصلی از باز کردن فروشگاه ها و عشق به تمرکز بر روی شکلات تیره دارند. با این حال, آنها حتی پیشنهاد شکلات سفید و طعم دهنده های مختلف دیگر. پوست شکلات آنها صحبت از شهر است, بنابراین مطمئن شوید که به آن را امتحان کنید اگر شما به فروشگاه مراجعه کنید.

برلین به قطار پوتسدام

برلین به قطار هامبورگ

فرانکفورت به قطار برلین

برلین به قطار مونیخ

 

7. بهترین فروشگاه های شکلات در بروژ – خط شکلات

بلژیک یکی از بهترین که آن را به هنر ایجاد شکلات می آید. قدم زدن در شهرهای بلژیک, شما خواهد شد بسیاری از لقمه خوشمزه بر روی صفحه نمایش را ببینید. یکی از بهترین مکان برای دریافت شکلات فوق العاده است خط شکلات در بروژ. فروشگاه یک باید، بازدید برای هر کسی که یک قطعه خوب از شکلات برخوردار است. هستند بسیاری از طعم های سنتی و بسیاری از سرگرم کننده و شکلات تجربی برای انتخاب وجود دارد. آنچه باعث برجسته شدن شکلات می شود روند ساخت شکلات است. آنها را مستقیما شکلات از حبوبات و تجهیزات سنگ زنی و برای مخلوط کردن شکلات تخصصی. دفعه بعد که در Bruges در فاصله, برای لذت بردن از طعم های شگفت انگیز و تجربیات عالی در The Chocolate Line وقت بگذارید.

بروکسل به قطار بروژ

آنتورپ به قطار بروژ

هلی دو قطار بروژ

گنت به قطار بروژ

Bruges The chocolate line is on the Best Chocolate stores in Europe list

 

8. حداکثر شکلات

سوئیس معروف شکلات آن است. در حقیقت, ما می توانیم شیر شکلات به سوئیس نسبت. هنگامی که شما به کشور, شما متوجه خواهید شد که شکلات در همه جا. تقریبا در هر مکان شما برای رفتن کامل از فروشگاه شکلات است ارائه نیش خوردن. اگر شما می خواهید به تجربه بهترین سوئیس را ارائه کرده است, بسیاری از موافقم که حداکثر شکلات هست محل مناسب برای بازدید. این علاقه محلی است, و برای یک دلیل خوب. آنها با استفاده از مواد تشکیل دهنده با کیفیت بالا و تولید برخی از بهترین شکلات در سوئیس. آنها همچنین منحصر به فرد داشته, چهار منوی فصل که باعث می شود طعم شکلات فصلی. در نتیجه, شما می توانید انواع سلیقه تجربه, بسته به زمانی که شما به فروشگاه مراجعه کنید.

زوریخ به قطار لوسرن

برن به قطار لوسرن

ژنو به قطار لوسرن

کنستانس به قطار لوسرن

 

9. بهترین فروشگاه های شکلات در بوداپست – شکلات Rozsavolgyi

مجارستان گوهری پنهان برای chocoholics است. آنها انواع دسر شگفت انگیز, و شکلات خود استثنایی هستند. برای لذت بردن از شکلات شگفت انگیز باید از آن بازدید کنید شکلات Rozsavolgyi در بوداپست. این ارائه می دهد بسیاری از رفتار شیرین و, مهمتر از همه, خلاقیت شکلات شگفت انگیز. شکلات خود را به شهرت بین المللی با bonbons شکلات خود را به دست آورد, و هنگامی که شما آنها را امتحان کنید, روشن است که چرا. ثروتمند, زیبا و دل انگیز لقمه آسمانی. توقف توسط اگر شما مسافرت کردن به بوداپست.

 

10. اسپرونگلی

تاریخ و زمان آخرین در لیست ما از 10 بهترین شکلات های در اروپا است اسپرونگلی. اگر شما به دنبال یک محل که مظهر ایده کلاسیک شکلات سوئیسی, نگاه نکنید از اسپرونگلی در زوریخ. فروشگاه در باز شد 1859 و شگفت انگیز ساخته شده است, خلاقیت شکلات صنایع از زمان. اگر شما می خواهید به تجربه شکلات بزرگ تولید شده از بهترین مواد تشکیل دهنده, بازدید Sprungli.

مونیخ به قطار زوریخ

برلین به قطار زوریخ

بازل به قطار زوریخ

وین به قطار زوریخ

Sprungli is on the Best Chocolate stores in Europe list

 

در نتیجه, اروپا محل هیجان انگیز برای کسی است که به دنبال بهترین شکلات و بهترین فروشگاه های شکلات یا فقط یک فن طعم ش است.

آیا شما آماده برای تجربه یک بهشت ​​chocoholics در طول سفر بعدی خود را از طریق اروپا? کتاب بلیط قطار به مقصد مورد نظر خود را و طعم همه آنها را به ارائه.

 

 

آیا شما می خواهید برای قراردادن در وبلاگ ما “10 بهترین فروشگاه های شکلات در اروپا” بر روی سایت شما? شما هم می توانید ما عکس و متن و به ما اعتبار بدهد با یک لینک به این پست وبلاگ. و یا اینجا را کلیک کنید: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-chocolate-stores-europe%2F%3Flang%3Dfa– (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/de_routes_sitemap.xml, و شما می توانید تغییر دهید / د به / FR یا / ES بیشتر و زبان.