زمان خواندن: 6 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 17/12/2022)

شکرگزاری همواره تعطیلات بسیار سنتی با محوریت خانواده بوده است, بوقلمون, و فوتبال. با این حال, کسانی که از مسافرت لذت می برند و می توانند از یک سفر سریع استفاده کنند باید تعطیلات امسال خود را در یکی از بهترین شهرهایی که برای شکرگذاری در اروپا بازدید می کنند ، در نظر بگیرند.

قاره قدیمی است از بهترین شهرها برای مشاهده برای شکرگزاری. حتی اگر کل قاره اروپا چشمگیر است, تنها چند را انتخاب کنید از شهرستانها واقعا افسانه به بازدید برای شکرگزاری است.

اروپا معمولا با گردشگران پر ازدحام است, اما یکی نمی تواند همین کار را برای اواخر ماه نوامبر می گویند. به همین دلیل این قسمت از سال بهترین زمان برای بازدید است شهرهای باستانی و سنتهای شکرگذاری را با غذای عالی و رنگهای خیره کننده پاییزی از نو بسازید.

این که آیا شما آمریکایی یا اروپایی هستید, لیست زیر از شهرستانها باید مقصدهای برتر خود را در داخل و اطراف شکرگزاری.

 

برای شروع سفر ما از بهترین شهرها برای بازدید برای روز شکرگزاری ، ما انتخاب کردیم – استفاده, بلژیک

برای قرار دادن آن کوتاه, بروژ واقعا یک شهر جادویی است آینده مستقیما از برخی پری قدیمی. به طور طبیعی, شهر قدیمی که در آن همه دروغ زیبایی است. آن را مستقیما از دوران قرون وسطی, و در اینجا شما بسیاری از ساختمان های باستانی و مسحور پیدا.

تو می توانی با قایق از طریق کانال غیر واقعی شهر و در تعجب زل زل نگاه کردن تمام ساختمان-شاخ و برگ تحت پوشش. دیگه چی, چرا که آن را نوامبر, همه چیز به نظر می رسد خواب اضافی با توجه به تمام رنگ پاییز زیبا.

شما نمی توانید با مراجعه به بروژ برای شکرگزاری در اروپا به اشتباه. شما می توانید حتی هاپ در یک قطار به این شهر را به کل تجربه فوق العاده باور نکردنی! و ما به محض تکمیل تعطیلات خود مطمئن هستیم, شما این را به اشتراک بگذارید 5 بهترین شهرها برای مشاهده برای روز شکرگذاری در پست وبلاگ اروپا.

آمستردام به قطار بروژ

Rotterdam به قطار بروژ

اوترخت به قطار بروژ

لاهه را به قطار بروژ

 

بروژ یکی از بهترین شهرها برای مشاهده برای شکرگزاری است

 

اسلو, نروژ

نorway دور در شمال سرد, اما اسلو است خوشبختانه در بخش های جنوبی کشور. این شهرستان است که در نتیجه یک قسمت را مناسب برای کسانی که عشق آب و هوای سرد اما هنوز هم می توانید سرماخوردگی لرز نروژ را.

اسلو واقعا نفس گیر در این بخش از سال با توجه به تمام است سقوط جادویی منظره. به علاوه, شما را به دیدن این شفق شمالی که به بهترین وجه در این کشور دیده, بنابراین چه بیشتر می تواند یک فرد نیاز?

شما ممکن است به نوع سنتی شکرگزاری از مواد غذایی شما استفاده می شود پیدا کنید, اما تجربه شما را وادار به بیش از ارزش آن است. حتی اگر منو به عنوان متنوع به عنوان شما می خواهید, نروژی هنوز هم بسیاری از وعده های غذایی هیجان انگیز باید به ارائه. مثلا, پس از هات داگ سنتی نروژی است. با این حال, آن را در سهام گوشت گاو پخته شده و پیچیده شده در lefse, flatbread ساخته شده از آرد, سیب زمینی, و شیر.

از پارک های عمومی خیره کننده و قلعه قدیمی به وایکینگ موزه ها, شما یک باید زیادی به کار در اسلو. ما مطمئن هستیم که شما می خواهید به صرف بیش از تنها چند روز در این شهرستان با شکوه هستند.

اسلو بهترین انتخاب ما برای شمال است 5 بهترین شهرها برای مشاهده برای شکرگزاری در اروپا.

 

اسلو یکی از بهترین شهرها برای مشاهده برای شکرگزاری است

 

لندن, انگلستان

شما احتمالا نمی تواند جست و خیز لندن. هر کس در مورد آن شنیده, و هر کس آن را دوست دارد. چه حتی بهتر, شما در عشق با آن در پاییز سقوط. شهرستان بزرگ است, اما وجود دارد در offseason زمان مناسب برای بازدید از برخی از معمولا مکان های شلوغ.

مقدار زیادی از حوادث اتفاق می افتد در این زمان از سال, بنابراین اگر شما از طرفداران فعالیت هستید, دوست خواهی داشت لندن. علاوه بر این, پارک ها در پاییز بیش از شگفت آور. باغ کنزینگتون, پارک گرینویچ, و Windsor پارک بزرگ برخی از بسیاری از آسمان طبیعت شما مایل به بازدید.

کسانی از شما که نظر غذایی به یک بخش ضروری از شکرگزاری, سهم عادلانه شما را در لندن خواهد داشت. صحنه مواد غذایی در اینجا قابل توجه و عنوان متنوع به عنوان یک تماس در شهرستانها عمده در ایالات است. وجود خواهد داشت چیزی برای سلیقه همه.

بهترین قسمت در مورد سفر به لندن است که بسیاری از خطوط قطار معروف است که از قاره وجود دارد اروپا به لندن, مانند آنهایی که از آمستردام, پاریس, و برلین, همه از آن ارائه یک تجربه با شکوه از گشت و گذار روستا و عبور از اروتونل در زیر کانال انگلیسی و یا به عنوان فرانسه آن را - لا مانش.

آمستردام به قطار لندن

Rotterdam به قطار لندن

پاریس به قطار لندن

بروکسل به قطار لندن

 

 

لوگانو, سوئیس

شما مطمئنا در مورد دانم سوئیس, و کوههای جادویی آن, اما شما به احتمال زیاد در مورد لوگانو شنیده نمی. این شهرستان زرق و برق دار در جنوب سوئیس, نزدیک به مرز با ایتالیا.

این شهرستان است در ساحل یک mesmerizingly به آبی دریاچه در پایین کوه های آلپ, که برای تلفن های موبایل تقریبا جادویی. این واقعیت تنها باید به اندازه کافی به شما به صرف شکرگزاری خود را در اروپا حق وجود داشته باشد, لوگانو بی نظیرترین انتخاب ما در بهترین شهرها برای شکرگذاری است.

علاوه بر این, سفر به و از این شهرستان از طریق قطار یک تجربه قابل توجه خود را در آن است. که احتمالا بهترین راه برای لذت بردن از زیبایی یکی از مناطق خیره کننده ترین اروپا. علاوه بر این, شما در سفر به دلیل لذت بردن از قطار فوق العاده خودشان, مانند سوئیس یکی از ترین قطار در اروپا با کیفیت.

بازل به قطار لوگانو

برن به قطار لوگانو

لوسرن به قطار لوگانو

زوریخ به قطار لوگانو

 

لوگانو سوئیس یکی از بهترین شهرها برای مشاهده برای شکرگزاری است

 

پاریس, فرانسه

ما احتمالا نمی تواند به جست و خیز شهرستان ابدی از چراغ. پاریس همیشه یکی از شهرستانها بیشترین بازدید در جهان به یک دلیل. با این حال, آن را اغلب راه بیش از حد شلوغ همین دلیل است که اواخر ماه نوامبر زمان مناسب برای بازدید است. به علاوه, شما را به رنگ پاییز مسحورکننده از ذهن نیست.

دیگه چی, پاریس در نوامبر است بهشت برای Instagramers. شما نمی قادر خواهد بود برای متوقف کردن عکس گرفتن در حالی که شما در اینجا. حداقل, که اطمینان حاصل شود که شما یک سفر است که شما را برای همیشه به یاد داشته باشید از.

همانطور که برای مواد غذایی, خوب, شما می دانید که چگونه از آن در فرانسه است; و علاوه بر این, پاریس است که وابسته به غذا و پخت و پز پایتخت جهان. بازآفرینی یک شکرگزاری در نتیجه خواهد شد بسیار آسان, و شما یک شانس برای اضافه کردن یک شعله ور شدن به آن را دریافت. شما قادر نخواهد بود برای انجام این کار در جایی دیگر. فقط پاریس می توانید مواد غذایی و گشت و گذار است که حتی pickiest مسافر مبهوت ارائه.

تنها چیزی که می توانید ماجراجویی بهتر است به گرفتن یک قطار و رفتن را از طریق حومه فرانسه. این خواهد بود که بهترین تجربه!

بروکسل به قطار پاریس

لندن به قطار پاریس

مارسی به قطار پاریس

آمستردام به قطار پاریس

 

 

 

صرف بهترین شکرگزاری در بهترین شهرها برای مشاهده برای شکرگزاری در اروپا

ما می تواند در و در صحبت کردن در مورد این شهرستانها رفتن. علاوه بر این, ما می تواند به شما بگوید مکان های دیگر که آن نیز سزاوار حمایت خود را در اطراف شکرگزاری. کل منطقه باواریا آلمان, را شمال ایتالیا با میلان به خصوص, اسکاتلند, و خیلی بیشتر. شکرگزاری در اروپا می تواند یک تجربه به یاد ماندنی در هر یک از این مکان ها.

 

هر کجا که شما تصمیم به رفتن در پایان, شما باید در نظر سفر با قطار. مانند ما گفت چند بار, برخی از این مکان ها واقعاً تجربه کاملی را برای شما به ارمغان نمی آورند مگر اینکه با راه آهن از آنها دیدن کنید. تنها راه است که شما را قادر به تجربه سحر و جادو از اروپا حقیقتا. تماس با ذخیره یک قطار برای گرفتن بلیط خود را در اسرع وقت به دلیل شکرگزاری است تقریبا در اینجا!

 

آیا می خواهید پست وبلاگ ما را در سایت خود قرار دهید؟, شما هم می توانید عکس ها و متن ما را و فقط به ما یک اعتباری با یک لینک به این پست وبلاگ را, و یا شما اینجا کلیک کنید: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-cities-visit-thanksgiving-europe%2F%3Flang%3Dfa – (به پایین بروید تا کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/de_routes_sitemap.xml و شما می توانید تغییر دهید / د به / FR یا / ES بیشتر و زبان.