زمان خواندن: 6 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 02/07/2021)

با قطار به مقصد مناسب برای بروید استراحت شهر یا خرید, شگفت انگیزترین پایتخت های اروپا همه اینها را دارند. بازارهای کک محلی یکپارچه و مدرن است, حال و تاریخ, دور هم جمع شدن, که در آن چیزهای بزرگ ظاهر می شود, و ما 7 بهترین بازارهای فروش کک در اروپا نمونه کاملی است.

اگر علاقه زیادی به خرید دارید, و به ویژه برای مجموعه های قدیمی, سپس اینها 7 بهترین بازارهای کک در اروپا رویایی تحقق خواهد یافت. نگران نباشید ، راهنمای بازارهای نهایی ما را در اروپا دنبال کنید, و گرفتن یک چمدان بزرگ!

 

1. بازار کک مونیخ

اگر برای رفتن به بایرن هستید تعطیلات اروپا در بهار, و به دنبال برخی از گنجینه های پرنعمت تازه است, پس شما عاشق بازار بزرگ فروش مونیخ خواهید شد. این بازار جذاب فروش کک و مارک جشنواره بهار است و هر سال یک بار برگزار می شود.

تمام خواهد شد 2000 فروشندگان, با محصول شگفت انگیز آن است, مانند کیف لویی ویتون با قیمت های خنده دار. از این رو, احتمالاً باید آن شنبه را برای بازار کک Riesen-Flohmarkt Theresienwiese در مونیخ روشن کنید. علاوه بر این, با یک لیست خرید روشن همراه باشید, و زودتر آنجا که می توانید آنجا باشید. درها در باز می شوند 4 صبح, و شما تنها پرنده اولیه نخواهید بود!

قیمت قطار به دوسلدورف به مونیخ

قیمت قطار به درسدن به مونیخ

قیمت قطار نورنبرگ به مونیخ

قیمت قطار بن به مونیخ

 

Books offering at Munich Flea Market

 

2. بازار کک آمستردام

در صورتی که نمی دانید, آمستردام شهری با سابقه تجارت غنی است. از این رو, تعجب آور نیست که یکی از بهترین بازارهای کک در اروپا در آمستردام است. سالی یک بار, خیابان های زیبا در آمستردام, تبدیل به یک بازار در فضای باز, جایی که می توانید خرید کنید و فضای شگفت انگیز یکی از آنها را خنک کنید بزرگترین شهرهای اروپا.

سالی یک بار, به عنوان یک جشن در روز پادشاه, کانال ها و کوچه های آمستردام به یک بازار بزرگ فروش کک تبدیل می شوند. پرنعمت شیک, هنر, اسباب, و سایر گنجینه های دست دوم در این بازار عالی فروش کک منتظر شما خواهند بود.

چه زمانی? 6 هستم تا به 8 عصر روز 27 آوریل.

قیمت قطار به برمن به آمستردام

قیمت قطار از هانوفر به آمستردام

قیمت های قطار بیله فلد به آمستردام

قیمت قطار هامبورگ به آمستردام

 

Vrijmarkt Amsterdam Netherlands

 

3. Grande Braderie De Lille

بزرگترین و معروف ترین بازار کک در فرانسه, بازار کک Grande Braderie de Lille میزبان آن خواهد بود 10,000 فروشندگان.

بازار کک لیل بزرگترین رویداد سال است و در آخر هفته اول سپتامبر برگزار می شود. اگر اهل پرنعمت هستید, و موارد یکپارچهسازی با سیستمعامل, پس بهتر است برای ماه سپتامبر بلیط لیل را رزرو کنید 4هفتم– 5هفتم, برای یک ولخرجی پرنعمت.

گفته می شود, که باعث می شود شما به آن نزدیک شوید 40 ساعت فقط برای راه رفتن در تمام غرفه ها, و این بدون توقف و خرید است.

چند عبارت مفید برای نگهداری & فرا گرفتن:

"بهترین قیمت شما چیست?”- بهترین قیمت شما چیست?

"Coupons la poire en Deux" - بیایید در وسط یکدیگر را ملاقات کنیم / معامله کنید

"چانه زدن!" - معامله!

چگونه برای رسیدن به آنجا? یک ساعت وقت بگذارید سفر قطار TGV از پاریس.

قیمت قطار پاریس به روئن

قیمت قطار به پاریس به لیل

قیمت قطار روئن به برست

قیمت قطار روئن به لو هاور

 

4. بازار جاده Portobello در لندن

بهترین بازار کک در انگلیس هر روز در بازار Portobello لندن اتفاق می افتد. روش, عتیقه جات, غذا, و گنجینه های دست دوم هر روز هفته در انتظار شما هستند, اما برای افزایش انرژی و رنگ روز شنبه آماده باشید.

بنابراین, بعد از یک روز خرید عتیقه, شما می توانید سبزیجات خوشمزه را بگیرید, پنیر, و سایر خوراکی ها برای یک ناهار سریع قبل از ادامه تلاش پرنعمت خود در بازار مد در Westway. بازدید از بازار جاده Portobello یکی از بهترین کارها در لندن است, و شما باید یک روز کامل به این بازار کک و مارک برجسته لندن اختصاص دهید.

یکmsterdam به لندن قیمت قطار

قیمت قطار به پاریس به لندن

قیمت قطار از برلین به لندن

قیمت قطار به بروکسل به لندن

 

Vinyl records at Portobello Road Flea Market In London

 

5. بازار کک پاریس

وقتی به پاریس فکر می کنیم, ما بلافاصله جو را تصویر می کنیم. خاص, اسرار امیز, کهن, سلطنتی همه با پاریس به ذهن می آیند, و به بازار فروش شگفت انگیز او.

بازار کک پاریس به لطف گنجینه های کمیابی که پنهان می کند یکی از بهترین بازارهای کک در اروپا است. هنر آفریقایی, قطعات تزئینی پرنعمت, و لباس فقط برخی از مواردی است که در این بازار بزرگ فروش کک خواهید یافت.

اگر می خواهید تکه کوچکی از پاریس را با خود بیاورید, پس بازار کک پاریس محلی برای خرید است. شما تلاش خود را در آغاز می کنید خیابان روزیر, خیابان اصلی, و برای رفتن به بازارهای جداگانه پایین بروید.

چه زمانی? شنبه - دوشنبه

چگونه برای رسیدن به آنجا? سوار مترو شوید, به Porte Clignancourt on Line بروید 4, و جمعیت را به سمت روگذر بزرگ بتونی دنبال کنید.

قیمت قطار از آمستردام به پاریس

قیمت قطار لندن به پاریس

قیمت قطار به روتردام به پاریس

قیمت قطار از بروکسل به پاریس

 

Paris Beautiful Flea Market

 

6. بازار بازی بروکسل بال

تنها بازار کک که باز است 365 روزهای سال, بازار Ball Ball در بروکسل, همچنین بزرگترین بلژیک است.

در قلب منطقه Marolles, سوابق پرنعمت را پیدا خواهید کرد, و کتاب های کمیاب که روی پتو گذاشته شده است. در خیابان های مجاور, فروشگاه های دست دوم و عتیقه فروشی پیدا خواهید کرد.

چه زمانی? بهترین زمان برای جستجوی گنج روزهای پنجشنبه و جمعه است.

جایی که? Place du Jeu de Balle بروکسل

قیمت قطار از لوکزامبورگ به بروکسل

قیمت قطار به آنتورپ به بروکسل

قیمت قطار از آمستردام به بروکسل

قیمت قطار به پاریس به بروکسل

 

Brussels Jeu De Balle Market

 

7. میلان

در میلان چندین بازار فرار وجود دارد, و این تعجب آور نیست چون پایتخت مد جهان است. Mercatone dell’Antiquariato بزرگترین بازار کک در میلان است و در آخرین یکشنبه هر ماه برگزار می شود. خواهد بود 380 غرفه های مبلمان عتیقه و لباس های پرنعمت, منتظر شما.

با این حال, خوش آب و هوا ترین بازار کک در میلان شرق بازار است. اگر به دنبال قطعات کلکسیونی یا آثار هنری مدرن هستید ، عاشق بازار کک شرق می شوید. بعلاوه, می توانید ناهار یا آبجو را روی مجموعه دی جی بگیرید, در حالی که در اطراف غرفه های خنک بازار سرگردان هستید. وقتی وارد شدی, شما نمی خواهید هرگز این را ترک کنید یکپارچهسازی با سیستمعامل & مهمانی پرنعمت.

جایی که? از طریق مکنات, 84

چه زمانی? هر یکشنبه

چگونه می توان به بازار شرقی در میلان رسید? از خط مترو M2 استفاده کنید

فلورانس به میلان قیمت قطار

فلورانس به ونیز قیمت قطار

میلان به فلورانس قیمت های قطار

قیمت قطار ونیز به میلان

 

Milan Clothing Flea Market

 

نتیجه

اروپا تلفیقی دلربا از یکپارچهسازی با سیستمعامل و مدرن است, که در شگفت انگیزترین بازارهای کک زندگی می کنند. سفر به اروپا بدون گذراندن یک روز در یکی از بهترین ها کامل نخواهد بود 7 بازارهای کک در اروپا. علاوه بر این, بازگشت حداقل به خانه بدون حداقل 1 قطعه محصول مانند این است که شما هرگز به اروپا سفر نکرده اید.

 

در اینجا در ذخیره یک قطار, ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم تا سفر خود را به این مناطق برنامه ریزی کنید 7 بهترین بازارهای کک در اروپا قطار.

 

 

آیا می خواهید پست وبلاگ ما "7 بهترین بازار کک در اروپا" را در سایت خود قرار دهید? شما هم می توانید ما عکس و متن و به ما اعتبار بدهد با یک لینک به این پست وبلاگ. و یا اینجا را کلیک کنید: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-flea-markets-europe%2F%3Flang%3Dfa – (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, محبوب ترین مسیرهای قطار ما را پیدا خواهید کرد - https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/de_routes_sitemap.xml, و شما می توانید تغییر دهید / د به / FR یا / ES بیشتر و زبان.