زمان خواندن: 7 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 10/09/2021)

فراخواندن همه ناخواسته ها و جویندگان ماجراجویی! آیا می خواهید بدانید که بهترین نقطه شروع پیاده روی چیست و چگونه می توان با قطار به آنجا رسید? سپس شما را در جای مناسب هستید!

 

بهترین نقاط پیاده روی START: پنج TERRE ساحلی TRAIL - ITALY

 

CINQUE TERRE Hiking Start Points

 

پیاده روی در پنج Terre یکی از بهترین چیزهایی که در ایتالیا است, و یکی از بهترین نقاط شروع پیاده روی. مسیرهای پیاده روی خود را در میان زیبا ترین در اروپا هستند و اگر شما عاشق در فضای باز و یا فقط کسی که می خواهد می برخی از ورزش در بین منحط وعده های غذایی ایتالیایی, این یکی از راه های بسیار جالب برای لذت بردن از ایتالیا است خط ساحلی دیدنی و جذاب.

اما زمانی که شما پیاده روی پنج Terre شما نیاز به آماده. از درک مشکلات دنباله دار به بسته بندی همه چیز به درستی و رفتن در زمان درست از سال, به خوبی آگاه خواهد شد، تفاوت بین یک پیاده روی زندگی در حال تغییر و تقلا خسته را.

چگونه برای رسیدن به آنجا با قطار:

هنگامی که در ایتالیا, با کمک ذخیره یک قطار, قطار هنوز هم بهترین راه برای رسیدن به پنج Terre. یک قطار محلی وجود دارد, را قطار پنج Terre اکسپرس, اجرا می شود که در امتداد ساحل بین ایستگاه ها سانترال لاسپتسیا و لوانتو، لیگوریا. آن را در همه پنج شهر متوقف می شود (Monterosso است, کورنیگلیا, ورنزا, اطلاعات Manarola, ریوماگیوره), و شما نیاز به آن را به حرکت بین آنها یک بار شما را در منطقه هستیم (مگر اینکه شما انتخاب کردن به پیاده روی در مسیرهای پیاده روی بارها به چالش کشیدن). همانطور که از تابستان 2016, هزینه های پنج Terre اکسپرس € 4 در هر سفر. در خارج از فصل, به طور معمول از نوامبر تا مارس, هزینه قطره به € 1.80. این قطار صندلی محفوظ است ارائه نمی.

• پس از رسیدن از فلورانس یا رم: چند قطار مستقیم در هر روز از ایستگاه رمان فلورانس سانتا ماریا به لاسپتسیا سانترال وجود دارد; دیگر نیاز شما را به تغییر قطار در پیزا. قیمت ها از 13.50 یورو شروع می شود. در لاسپتسیا, تغییر برای پنج Terre اکسپرس.

فلورانس به قطار لوانتو، لیگوریا

فلورانس به قطار لاسپتسیا

رم به قطار لاسپتسیا

رم به قطار لوانتو، لیگوریا

 

بهترین نقاط پیاده روی START: عقاب پیاده روی - AUSTRIA

در عقاب پیاده روی ساخته شده از 23 مراحل مرتبط, که دنبال یک مسیر نفس گیری از طریق تیرول. بهترین نقاط شروع پیاده روی در منطقه, بسیاری از بخش های به راحتی می توان با ماشین کابل دیده و به عنوان یک پر تکمیل- یا نیمه روز تور. ما می خواهم به شما معرفی به بخش های مورد علاقه خود را از این وبلاگ.

این که آیا شما در حال برنامه ریزی پیاده روی در روز و یا یک ماجراجویی چند هفته در کوه ها, شما را به عقاب پیاده روی پیدا می شود بزرگ تجربه در فضای باز. این ارائه می دهد فرصت های بی نظیر به کشف, تجربه, و ارتباط با طبیعت.

انتخاب اول ما: دریاچه Zireiner مشاهده

پیاده روی نیم روزه برای کوهنوردان گاه به گاه. از Kramsach در پایین مسافرخانه دره, را صندلی بالابر به خانه Sonnwendjoch. یک پیاده روی کوتاه منجر به روستایی Zireiner دریاچه, که در یک دره تقریبا 1800 متر بالاتر از سطح دریا واقع شده است - یک محل عالی برای خنک کردن در گرم تابستان ماه ها. پیاده روی را به چراگاه Zireiner آلم ادامه (1,698متر) قبل از بازگشت به بالای آسانسور صندلی, اجازه می دهد شما را به سوار شدن به پایین به دره مسافرخانه.

چگونه برای رسیدن به آنجا با قطار:

آسان است مسافرت رفتن از انگلستان به اتریش با قطار. شما می توانید از رفتن لندن به وین, سالزبورگ یا اینسبروک در یک روز توسط قطار سریع السیر. و یا گرفتن یک ناهار یورو استار از لندن به بروکسل, یک تالی با سرعت بالا قطار - تعلیم دادن به کلن, و Nightjet عالی قطار دارای جای خواب به Innsbruck, لینز, و یا وین یک شبه. هنگامی که وجود دارد, رسیدن به تیرول آسان با شبکه جامع آن عمومی است حمل و نقل. این آسان است به سفر در سراسر منطقه با استفاده از قطار. کوهنورد مایل به در تمام یا قسمتی از عقاب پیاده روی می توانید شروع و پایان نقاط هر مرحله با استفاده از حمل و نقل عمومی محلی دسترسی داشته باشید.

لندن به قطار بروکسل

بروکسل به قطار کلن

کلن به قطار وین

کلن به قطار اینسبروک

 

بهترین نقاط پیاده روی START: CAMINO DE SANTIAGO - اسپانیا

CAMINO DE SANTIAGO – SPAIN Trail

 

از Camino به زبان انگلیسی به عنوان راه سنت جیمز شناخته شده. کلیه مسیرهای زیارتی کامینو به سانتیاگو د کامپوستلا منتهی می شود زیرا مکان بقایای سنت جیمز است, (سانتیاگو), در قرن نهم کشف شد. این زیارت در دهم محبوب شد, 11هفتم, و قرن 12th و سپس به آرامی از محبوبیت کاسته شد.

در قرن 20, تقریبا هیچ کس راه رفتن هر یک از مسیرهای. سپس در اواخر دهه 1970 و اوایل 1980 مسیر مورد توجه عده معدودی قرار گرفت. آنها شروع به نوشتن کردند و نقشه مسیرهای از نو.

در قرن 21, این ایده از یک زیارت شاید عجیب و جالب است. با این حال, فعالیت پیاده روی به مدت یک ماه و جدا شدن از دستگاه های مدرن بسیار آزاد کننده است.

مسیر Camino از:

 

Camino Spain possible Routes

 

سرریا شهر ترجیح داده شده توسط زائران به عنوان نقطه ای که آنها در کشتی سوار در Camino از د سانتیاگو است. از بیش از 300,000 زائرانی که سانتیاگو د کامپوستلا در سفر 2017, مقداری 60% به دنبال Camino از فرانسیس رو انتخاب کرده. و بیش از 80,000 از آنها سرریا به عنوان نقطه شروع خود را انتخاب. دلیل اصلی انتخاب Sarria این است که حداقل مسافت مورد نیاز برای اعطای Compostela به زائران را ارائه می دهد (گواهی زائر است). فاصله به Santiago می تواند فقط در پنج مرحله تحت پوشش و دارای تعداد زیادی از گزینه های محل اقامت و خدمات برای زائران. سرریا آسان است برای رسیدن به حمل و نقل عمومی از بخش های مختلف اسپانیا.

چگونه برای رسیدن به سرریا با قطار:

قطار یکی از مهمترین است راحت گزینه اگر شما در حال سفر از مادرید به سرریا. است مستقیم وجود دارد ارتباط که برگ ایستگاه قطار چامارتین مادرید دو بار در روز, با یک سفر زمان حدود شش ساعت. علاوه بر این, قطار های مختلف که اتصال مادرید با سانتیاگو د کامپوستلا و لوگو وجود دارد, شهرستانها گالیسی که از آن آن را بسیار آسان برای رسیدن به سرریا, با قابلیت اتصال مستقیم هر روز. شما می توانید همه زمان ها و فرکانس از طریق تماس با RENFE مشورت, شرکت قطار ملی اسپانیا.

قطار است و همچنین بهترین گزینه در هنگام سفر از بارسلون. لینک مستقیم روزانه از بارسلونا وجود دارد (و یا شما می توانید در در Monforte د Lemos از تغییر), با قطار در طول روز (اگر شما ترکیب AVE یا با سرعت بالا قطار با مسافت طولانی گزینه ها) و قطار یک شبه. متوسط ​​زمان سفر از بارسلونا است 12 ساعت ها. قطار از بارسلونا به سرریا نیز با دیگر شهرستانها عمده از جمله تاراگونا متصل, لیدا, ساراگوسا, پامپلونا, ویتوریا, بورگوس, پالنسیا, و لئون.

از سانتیاگو د کامپوستلا, RENFE ارائه می دهد دو قطار روزانه به سرریا: یکی در 5 بعد از ظهر (زمان سفر دو ساعت); و در 6.07 بعد از ظهر (با زمان سفر از نزدیک به چهار ساعت).

از لوگو, را قطار - تعلیم دادن همچنین راحت ترین گزینه است. RENFE ارائه می دهد اتصالات روزانه های متعدد است که شما را به سرریا از لوگو در خواهد شد 30 دقایق.

 

بهترین نقاط پیاده روی START: WESTWEG TRAIL - آلمان

WESTWEG TRAIL – GERMANY View

 

می توان گفت که دنباله Westweg منشا تمام از راه دور مسیرهای پیاده روی آلمانی است. این اولین مسیر تعیین شده در نوع خود در شد 1900. از آن به بعد, دنباله رشد کرده است به پوشش فاصله از 177 مایل (285 کیلومتر) - شروع در پورفزهایم در شمال و پایان دادن به بازل در جنوب.

در مقابل به Mittelweg و Ostweg, Westweg شما را عمدتا از طریق غرب رشته کوه. و به شما به عنوان, شما شاهد تنوع طبیعی از بزرگترین آلمان رشته کوه کم. متراکم صنوبر و صنوبر جنگل. این چیزی است که می دهد محدوده کوه نام خود را, وسعت بی درخت در شمال جنگل سیاه. دریاچه های کوه ساکت و آرام, وسیع قله سنگ, دره های یخچالی, و کوه ها.

در بین, شما به بالاترین قله دوباره و دوباره صعود. شما در سراسر فلات از Hornisgrinde پیاده روی و بازدید از Belchen و Hochblauen. لذت بردن از نمایش بر روی Schliffkopf و پرسه زدن در اهل شمال افریقا بالا در سراسر Hohloh. نقطه درست بالای پیاده روی خود را, البته, خواهد بود که صعود از فلدبرگ. بلندترین کوه در جنگل سیاه.

چگونه برای رسیدن به Westweg با قطار:

بیشتر مسیرهای پیاده روی را می توان به فاصله های قابل تقسیم تقسیم کرد. دلیلش این است که بسیاری از روستاها در طول مسیرهای پیاده روی می تواند خوبی با قطار رسیده. کمک بزرگ برای برنامه ریزی پیاده روی نقشه عمومی رایگان از شوارزوالد Tourismus شرکت است (لودویگ استراسه 23, 79104 فرایبورگ, www.blackforest-tourism.com). تمام مسیرهای قطار و اتوبوس برای KONUS را در منطقه و بعد از آن نشان می دهد.

علاوه بر این, بسیاری از جوامع راهنمایی های ویژه ای برای پیاده روی تور و سفرهای یک روزه برای مهمانان KONUS خود. اگر شما قصد اقامت طولانی تر آن ممکن است مفید برای به دست آوردن SchwarzwaldCard و همچنین. این کارت یک سرمایه گذاری خوب است اگر شما با استفاده از تخفیف های متصل به کارت به شدت.

اوفنبورگ به قطار فرایبورگ

اشتوتگارت به قطار فرایبورگ

لایپزیگ به قطار فرایبورگ

نورنبرگ به قطار فرایبورگ

 

 

آماده برای قرار دادن در کفش پیاده روی خود را و لذت بردن از برخی از پیاده روی طبیعت? کتاب قطار خود را در عرض چند دقیقه و بدون هیچ هزینه اضافی در ذخیره یک قطار!

 

 

آیا می خواهید پست وبلاگ ما را در سایت خود قرار دهید؟, شما هم می توانید عکس ها و متن ما را و فقط ما اعتبار بدهد با یک لینک به این پست وبلاگ, و یا شما اینجا کلیک کنید: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-hiking-start-points%2F%3Flang%3Dfa– (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/nl_routes_sitemap.xml و شما می توانید / NL به / یا / و زبان های بیشتری د تغییر.