زمان خواندن: 7 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 27/08/2021)

در هوای گرم هنوز تمام نشده است. هنوز زمان و یک دلیل خوب برای بازدید از جنوب ایتالیا این ماه وجود دارد! جنوب ایتالیا است برخی از ارائه شگفت انگیز. بهترین مکان برای بازدید در جنوب ایتالیا شامل; امتداد زیبا از خط ساحلی چشمگیر, تصویر سواحل کامل, جزایر جذاب ساحلی, و انبوهی از شهرها و شهرهای تاریخی. این سخت بود برای محدود کردن فهرست ما به پایین فقط 10, اما در اینجا 10 بهترین مکان برای بازدید در جنوب ایتالیا.

 

1. ساحل Amalfi

Amalfi coast is awesome
سفر به ایتالیا بدون مراجعه به چه Amalfi ساحل? این منطقه خاص از جنوب ایتالیا یکی از زیبا و مشهور جهان است! کشش از ناپل به سالرنو, امالفی پیشنهادات ساحل مناظر چشمگیر, شهرهای زرق و برق دار که در آغوش کوه, و برخی از سایت های جالب تاریخی.

این منطقه حفاظت شده ویژگی های برخی از شهرهای ساحلی روستایی مانند Amalfi است, Erchie را, خردسالان, و Positano - این شهرها دارای یک سری خانه های چند رنگ هستند که در برابر هم قرار گرفته اند دامنه کوه و فرصتهای عکس کاملاً مناسب را فراهم کنید.

علاوه بر این, سایت های مانند ویلا Rufolo در Ravello ارائه نمایش بی نظیر آن طرف دریای مدیترانه.

میلان به قطار جنوا

رم به قطار جنوا

فلورانس به قطار جنوا

ونیز به قطار جنوا

 

2. سورنتو

Sorrento could be the first on Best Places to visit in South Italy

سورنتو هر دو امکانات رفاهی که گردشگران پیدا آرامش و همچنین آثار باستانی منحصر به فرد و بالاتر پایان برای فروش در شهر قدیمی. کشتی برگ از اینجا به جزیره کاپری, و آن پریدن بزرگ نقطه برای شهر پمپی است. با این حال, سورنتو همچنین به دلیل معروف بودنش شناخته می شود غذاهای لذیذ عالی, خانه های صخره خیره کننده (هر چند هیچ سواحل), و نمایش خیره کننده از کوه وزوویو.

بولونیا به قطار پمپی

شهر پمپی به قطار نوسرا پایین

قطار به سالرنو نوچرا اینفریوره

قطار به سالرنو Mercato سان سورینو

 

3. ماراته

Maratea by the beach

 

این شهر قرون وسطی است در امتداد خط ساحلی صخره ای از دریای مدیترانه قرار. بندر شیک پوش آن یکی از نقاط مهم بالا در ایتالیا است. اگر شما می خواهید به ماندن در اینجا در طول تابستان شما ممکن است به کتاب خوبی در پیش برای تامین امنیت هتل خود را انتخاب به عنوان اتاق کتاب تا سریع. همانطور که ما در حال نزدیک شدن به پایان فصل گرم, شما ممکن است برخی باشید با رزرو در آخرین دقیقه دارند!

سالرنو به قطار Maratea

Bari به قطار Maratea

ناپل به قطار Maratea

قطار قدرت به Maratea

 

4. Paestum

برخی از تاریخ خنک, Paestum یک شهر در خاک ایتالیا است, اما توسط یونانیان باستان تاسیس شد که آنها را در کنترل این بخش از ایتالیا شد! سپس آن را به عنوان Poseidonia پس از خدای دریا شناخته شده بود.

معماری یونانی به تنهایی ارزش یک بازدید بنابراین مطمئن شوید که برای قرار دادن که به شود برنامه سفر شما علاوه بر بازدید از سه معبد خوب یونانی که باید ببینید. قدیمی ترین مورد 550BC ساخته شد (دادن یا گرفتن یک سال) و معبد هرا که شگفت انگیز است.

سالرنو به قطار Paestum

ناپل به قطار Paestum

پمپی به قطار Paestum

قدرت به قطار Paestum

 

 

5. بهترین مکان برای بازدید در جنوب ایتالیا: ناپل

Naples is on 10 Best Places To Visit In South Italy

 

ناپل, و یا ناپولی, بستگی دارد که چه زبان, سومین شهرستان در ایتالیا است. صادقانه بگویم, برخی از نظرات بسیار مخالف در مورد این بخش از جنوب ایتالیا وجود دارد. برای بعضی ها, خیلی بزرگه, کثیف, جنایتکار, و از هم پاشیدن, به دیگران آن را مرزی و جو است. هر چه ضربات مو خود را به عقب, ما حدس می زنم? یکی از چیزهایی است که برای مطمئن هر چند. این شهرستان در جنوب ساحلی دارای شخصیت خاص خود!

بسیاری غذای مورد علاقه ایتالیایی سرچشمه در ناپل و اطراف آن
زمینه هایی مانند پیتزا, و ماکارونی. این ظروف به طور جدی اینجا گرفته شده و معمولا از ویژگی های تازه, مواد تشکیل دهنده به صورت محلی رشد. جاذبه های گردشگری در ناپل شامل یک بزرگ قلعه قرون وسطایی, قلعه جدید, و همچنین قلعه ساحلی قلعه دل تخم مرغ. این شهر نیز در کنار وزووس قرار دارد, تنها آتشفشان فعال در قاره اروپا.

میلان به قطار ناپل

فلورانس به قطار ناپل

ونیز به قطار ناپل

پیزا به قطار ناپل

 

6. بهترین مکان برای بازدید در جنوب ایتالیا: آلبروبلو

Alberobello houses style

شهر آلبروبلو منحصر به فرد است که در آن سالم ترین نمونه معماری ترولی در تمام ایتالیا یافت می شود است (خوب, بنابراین به من گفته شد).

خانه های ساخته شده در سبک ترولی با سقف سنگ مخروطی بدون استفاده از ملات ساخته شده (گرچه, من هیچ سازنده به طوری که من در آن نقل قول نیست). قدیمی ترین خانه های تاریخ از قرن 14 و کاملا خیره کننده, ساختن آن یکی از مواردی که باید ببینید و شهرهای زیبا در جنوب ایتالیا به بازدید.

ناپل به قطار Maratea

ناپل به قطار Monopoli

Bari به قطار Fasano به

تارانتو به قطار Fasano به

 

7. بهترین مکان برای بازدید در جنوب ایتالیا: تروپئا

Tropea is the less known place in 10 Best Places To Visit In South Italy

نگاه, من به شما هشدار در پیش دارم. فرصت عکس در این محل دیوانه اند. مراقب باشید که شما را از دست ندهید بر روی چیزی که واقعی است! در شهر باستانی زیبا از Tropea در بالای برخی از صخره های منفرد و در سراسر جاده از a قرار دارد ساحل شنی باریک, آن گفته شده است که توسط هرکول خود تاسیس شده است.

اگر شما تماشا, دو وجود دارد کلیساها زرق و برق دار در تروپئا خیلی, سانتا ماریا دل ایزولا یک کلیسای قرون وسطایی است که در یک جزیره ساخته شده است ، اگرچه سالها سیلتاسیون منجر به تشکیل یک پل زمینی بین جزیره و سرزمین اصلی شده است. دیگر کلیسای جامع است; آن را دارای دو بمب منفجر نشده دوستیابی از WW2 نشسته تنها در خارج از خانه کلیسا. مردم محلی بر این باور ساختمان توسط قدیس حامی محافظت می شد به طوری که تماشای گام خود را!

کلیساها تنهایی این یکی از زیباترین شهرها در جنوب ایتالیا. شما آن را دوست دارم!

ویبو مارینا به قطار تروپئا

کاتانزارو به قطار تروپئا

کزنتزا به قطار تروپئا

Lamezia Terme در به قطار تروپئا

 

8. بهترین مکان برای بازدید در جنوب ایتالیا: شلوار کشی زنانه

Capri is one the list of Best Places To Visit In South Italy

مشخصات فنی یک جزیره کوچک, کاپری یک شهر زرق و برق دار و مارینا که شما را مجبور به کشف. کل جزیره است غنی در تاریخ و اسطوره شناسی و یک نقطه دوست داشتنی شما را به بازدید که در منطقه.

اگر شما به دنبال برای چیزهایی برای دیدن, خانه از امپراتور روم تیبریوس (ویلا Jovis) هنوز هم یکی از نقاط مهم برای دیدن در این جزیره و غیره غار آبی است. این غار آب نما است با قایق قابل دسترسی و تنها زمانی که جزر و مد مطلوب وجود دارد (بنابراین برای لغو آماده می شود).

رجیو امیلیا به قطار فلورانس

جنوا به قطار فلورانس

Sestri Levante به به قطار رم

Parma به قطار فلورانس

 

9. بهترین مکان برای بازدید در جنوب ایتالیا: شهر پمپی و هرکولانیوم

Pompeii and Herculaneum Historic Site

شهر پمپی و هرکولانیوم دو شهر و روستاهای روم بودند که وقتی کوه وزوویو در فوران تمام راه برگشت محو شد 79 آگهی.

احتمالا معروف ترین از دو شهر پمپی است, که شما هم اکنون می توانید در اطراف سرگردان و کشف زمانی که شما در منطقه هستند. افتضاح 3,000 مردم در شهر کشته شدند, اما خاکستر داغ خرابه به آنچه در آن است، جاودانه. آگاه باش, آن را می توانید در اینجا بسیار شلوغ, به طوری برنامه ریزی بر این اساس و به یاد داشته باشید شما ممکن است به صف برای یک بلیط برای ورود.

اوه, همچنین نزدیکی شهر هرکولانیوم کوچکتر است و یک منطقه ثروتمند بود و یک مثال از چگونگی رومیان ثروتمند بار زندگی می کردند می دهد. اطمینان حاصل کنید که به بازدید از هرکولانیوم باستان شناسی منطقه اگر شما از چرم گاومیش تاریخ هستند!

توره دل یونانی قطار به شهر پمپی

ناپل به قطار پمپی

سالرنو به قطار شهر پمپی

Bari به قطار پمپی

 

10. بهترین مکان برای بازدید در جنوب ایتالیا: جزایر بادی

Aeolian Islands Italy


تاریخ و زمان آخرین در لیست ما از بهترین مکان برای بازدید در جنوب ایتالیا. جزایر بادی! آنها به عنوان هاوایی از ایتالیا شناخته شده. این یک رشته از جزایر است شمال سیسیل, و آن را احمقانه زرق و برق دار است. به عنوان شگفت انگیز ممکن است, به سختی کسی می داند در مورد آن. اما کسانی هستند که کارهایشان را به آینده. زیرا می دانند که آنها را از جای همه به خود دارند.

اجاره اسکوتر به فایل های فشرده سواحل اطراف زیبا سیاه و سفید. aperitivo غروب آفتاب در Pollara. قایقرانی در اطراف جزایر اطراف آن از استرومبولی, به Panarea, و لیپاری. گرفتن تحریک با چشمه های معدنی آب گوگرد در ها Vulcano. Vibes در یونانی (جای تعجب نیست - جزایر برای آیولوس به نام شد, خدای بادها, توسط مهاجران یونانی). نمک فرسوده خانه های ریختن پایین به ساحل. و احساس می کنید در یک راز بزرگ که فقط می خواهید با عزیزانتان شریک شوید!

ناپل به قطار سالرنو

ناپل به قطار میلان

رم به قطار ناپل

Bari به قطار سالرنو


نوک خودی: سفر در اینجا بین عید پاک اکتبر و کتاب در پیش اگر شما می خواهید برای دیدن در ماه اوت!

 

آماده چمدان برای سفر به جنوب ایتالیا? سپس رزرو بلیط قطار خود را با ذخیره یک قطار در عرض چند دقیقه. بدون هزینه های اضافی, بدون هیاهو, فقط سرگرم کننده!

 

 

آیا شما می خواهید برای قراردادن در وبلاگ ما “10 بهترین مکان برای بازدید در جنوب ایتالیا” بر روی سایت شما? شما هم می توانید عکس ها و متن ما را و فقط به ما اعتباری با یک لینک به این پست وبلاگ را. و یا اینجا را کلیک کنید: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-places-visit-south-italy%2F%3Flang%3Dfa– (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/fr_routes_sitemap.xml, و شما می توانید / FR به / د یا / آن و زبان های دیگر را تغییر دهید.