زمان خواندن: 5 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 03/09/2021)

مسافرت با قطار متداول ترین روش است مسافرت در اروپا. از این رو, برخی از شلوغ ترین ایستگاه های قطار جهان در اروپا و بعضی مواقع است, در جهان.

با وجود شلوغی در ساعات اوج, بالاترین 5 شلوغ ترین ایستگاه های قطار در اروپا به گونه ای طراحی شده است که هر آنچه را که ممکن است در سفرهای خود داشته باشید فراهم می کند.

سفر خود را به اروپا دنبال کنید و دریابید که ایستگاه قطار شلوغ ترین اروپا چیست. شما در شرف کشف جایی هستید که می توانید به Vivaldi گوش دهید و در کدام ایستگاه قطار می توانید در کنار رودخانه منتظر حرکت قطار خود به ایتالیا باشید.

 

1. ایستگاه قطار Gare Du Nord, پاریس

Gare du Nord در پاریس (معنای کلمه ای ناخوشایند در فرانسه فرار قطار است, Nord به زبان فرانسه شمال است) شلوغ ترین ایستگاه قطار در اروپا است. نزدیک هستند 700,000 مسافرانی که روزانه از ایستگاه قطار عبور می کنند. ایستگاه قطار در نزدیکی ایستگاه واقع شده است 10هفتم arrondissement در شمال پاریس, بنابراین بیشتر مسافران پاریسی هستند. فقط 3% مسافران قطار گردشگرانی هستند که از طریق انگلستان یا به انگلستان می آیند قطار یورواستار.

شلوغ ترین ایستگاه قطار در اروپا ساخته شد 3 سال ها, بین 1861 و 1864. معمار طراحی کرده است 9 تندیس های قابل توجهی که ایستگاه قطار را تزئین می کند در داخل و 23 تندیس ها روی نمای ایستگاه تزئین می شوند. مجسمه ها نمایانگر شهرهای اصلی اروپا هستند که قطار به پاریس وصل می شود.

ایستگاه قطار قابل توجه دو بار در طول سالها گسترش یافته و به دلیل افزایش تعداد مسافر و خطوط ریلی انتظار می رود مجدداً گسترش یابد..

امکانات

Paris-Nord ایستگاه قطار برای سفر به شمال فرانسه و مقصد بین المللی است, مثلا, آلمان, لندن, و آمستردام. بدین ترتیب, این ایستگاه شلوغ قطار همه موارد ضروری سفر را برای شما فراهم می کند تعطیلات در فرانسه. مغازه ها وجود دارد, یک مرکز اطلاعات گردشگری, قهوه خانه ها, اگر می خواهید چند ساعت قبل از عزیمت قطار خود به راحتی در پاریس اکتشاف کنید ، قفل چمدان و چمدان است.

بلیط های آمستردام به پاریس

بلیط های لندن به پاریس

بلیط های روتردام به پاریس

بلیط بروکسل به پاریس

 

Gare رقیق Nord, پاریس شلوغ ترین قطار قطار در اروپا است

 

2. ایستگاه مرکزی هامبورگ, آلمان

بیشتر از 500,000 مسافران از هامبورگ Hbf عبور می کنند (Hbf کلمه کوتاهی به Hauptbahnhof است که به ایستگاه مرکزی ترجمه می شود) ایستگاه قطار در آلمان. بدین ترتیب, این دومین ایستگاه شلوغ قطار در اروپا است.

ایستگاه قطار در داخل ساخته شده است 4 سالها و معماران هاینریش راینهارت و جورج سوبنگوت آن را طراحی کردند. ایستگاه قطار در افتتاح شد 1906 و در 1991 یک مرکز خرید به پل شمالی اضافه شده است, رستوران ها, کیوسک, داروخانه, و مراکز خدماتی.

اگر قصد دارید سفر با قطار به آلمان, شما می توانید از موسیقی کلاسیک لذت ببرید. بنابراین, در حالی که برای آن خرید می کنید سوغات لحظه آخری, ملزومات سفر, و خوردن یک نیش برای خوردن, شما خوشحال تر از گوش دادن و لذت بردن از چهار فصل ویوالدی است.

بلیط هامبورگ به کپنهاگ

بلیط های زوریخ به هامبورگ

بلیط هامبورگ به برلین

بلیط های روتردام به هامبورگ

 

ایستگاه قطار شلوغ در اروپا

 

3. ایستگاه راه آهن مرکزی زوریخ HB, سوئیس

بزرگترین ایستگاه قطار سوئیس در زوریخ است. زوریخ HB (HB مانند Hbf است و به معنای Hauptbahnhof = ایستگاه مرکزی است) ایستگاه قطار یکی از شلوغ ترین ایستگاه های راه آهن در اروپا است. ایستگاه قطار شلوغ سوئیس سوئیس را با شهرهای سراسر کشور و کشورهای همسایه متصل می کند. وجود دارد 13 سیستم عامل ها و 2,915 قطارها به آلمان عزیمت می کنند, ایتالیا, فرانسه, و اتریش روزانه. از این رو, ایستگاه راه آهن زوریخ یکی از شلوغ ترین ایستگاه های قطار جهان است.

مورد دیگری که این ایستگاه قطار را به شلوغ ترین فرودگاه در اروپا تبدیل می کند این است که در واقع شلوغی وجود دارد & زندگی شلوغ شهر در داخل ایستگاه. برای مثال, بسته به زمان سفر, شما می توانید از بازارهای کریسمس لذت ببرید و رژه های خیابانی.

ایستگاه قطار زوریخ در شهر قدیمی زوریخ واقع شده است. این رود سیل از ایستگاه عبور می کند, این بدان معنی است که مسیرهای ریلی در بالا و پایین آن وجود دارد.

همچنین, ایستگاه قطار زوریخ سوئیس را به فرانسه وصل می کند, آلمان, ایتالیا, جمهوری چک, و اتریش.

امکانات

مشابه ایستگاه های قطار بین المللی دیگر در لیست ما, وجود دارد دفتر صرافی, دفتر بلیط, انبار چمدان, مرکز اطلاعات گردشگری, و اینترنت Wi-Fi در ایستگاه قطار زوریخ. بنابراین, اگر فراموش کرده باشید که چیزی برای خود بسته اید تعطیلات در سوئیس, جای نگرانی نیست زیرا در ایستگاه می توانید همه چیز را پیدا کنید.

بلیط های مونیخ به زوریخ

بلیط قطار برلین به زوریخ

بلیط قطار بازل به زوریخ

بلیط قطار وین به زوریخ

 

زوریخ HB, سوئیس یکی از برترین ها است 5 شلوغ ترین ایستگاه های قطار در اروپا

 

4. ایستگاه قطار Termini رم, ایتالیا

ایستگاه راه آهن رم دارای ویژگی های برتر ما است 5 شلوغ ترین ایستگاه های قطار در اروپا به دلیل تعداد قابل توجهی سالانه از مسافرانی که در آن سرو می شوند لیست می کند. تا 150 هر میلیون میلیون مسافر هر سال از ایستگاه قطار شلوغ خارج می شوند و از آنجا خارج می شوند.

ایستگاه راه آهن رم از طریق روم Termini را با سایر شهرهای ایتالیا متصل می کند به Trenitalia. علاوه بر این, ایستگاه راه آهن ایتالیا را از طریق کشورهای همسایه متصل می کند 29 بستر، زمینه. مثلا, از رومین Termini, می توانید به ژنو در سوئیس سفر کنید, مونیخ در آلمان, و وین در اتریش.

امکانات

ایستگاه قطار رم همه چیز را دارد که یک مسافر برای آموزش مسافرت در اروپا یا ایتالیا نیاز دارد. از این رو, در سالن ورودی, شما یک واحد مبادله ارزی پیدا خواهید کرد, رستوران ها, خدمات تاکسی, و امکانات چمدان. همه چیز به گونه ای برنامه ریزی و طراحی شده است که سفرهای شما را تا حد ممکن روانتر کند.

بلیط میلان به رم

بلیط های فلورانس به رم

بلیط پیزا به رم

بلیط های ناپل به رم

 

 

5. ایستگاه قطار مونیخ Hauptbahnhof, آلمان

امروز وجود دارد 32 سیستم عامل در یکی از شلوغ ترین ایستگاه های قطار در اروپا. علاوه بر این, خدمات قطار InterCity و EuroCity به بیشتر آلمان وجود دارد, و ایتالیا, فرانسه, سوئیس, و اتریش. از ایستگاه راه آهن Munchen Hauptbahnhof می توانید به برلین سفر کنید, فرانکفورت, وین در آلمان یا با قطار به ونیز و رم در ایتالیا بروید, پاریس, و Zurich.

دور و بر 127 سالانه میلیون مسافر از ایستگاه قطار مونیخ بازدید می کنند. این تعداد قابل توجه ایستگاه را به یکی از شلوغ ترین ایستگاه های قطار در اروپا تبدیل کرده است.

امکانات

مشابه ایستگاه های قطار دیگر که در بالا ذکر شد, ایستگاه قطار مونیخ امکانات و خدمات بسیاری به مسافران ارائه می دهد. برای مثال, می توانید مغازه های غذا پیدا کنید, فروشگاه های هدیه فروشی, و حتی یک کودک & موزه جوانان در ایستگاه قطار.

خارج از ایستگاه, مترو زیرزمینی U-Bahn را پیدا خواهید کرد, خدمات تاکسی, و خطوط تراموا که شما را به هر مکانی در مونیخ می برد.

بلیط های دوسلدورف به مونیخ

بلیط های دردن به مونیخ

بلیط پاریس به مونیخ

بلیط بن به مونیخ

 

غذا در ایستگاه قطار مشغول اروپا است

 

آیا شما به دنبال یک قطار منطقه ای یا بین المللی برای سفر در اروپا هستید, بلیط قطار خود را سفارش دهید نجات یک قطار. ما خوشحال خواهیم شد که شما را در یافتن بهترین گزینه های بلیط موجود با بهترین قیمت های ممکن یاری کنیم.

 

 

آیا شما می خواهید برای قراردادن در وبلاگ ما “بالا 5 شلوغ ترین ایستگاه های قطار در اروپا” بر روی سایت شما? شما هم می توانید عکس ها و متن ما را و ما اعتبار بدهد با لینک به این پست وبلاگ. و یا اینجا را کلیک کنید: HTTPS://iframely.com/embed/https٪3A٪2F٪2Fwww.saveatrain.com٪2Fblog٪2Fbusiest-train-stations-europe٪2F٪3Flang٪3Dfa </s>avkanî- (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات فرود مسیر قطار ما را هدایت.
  • در لینک زیر, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml, <- این لینک برای انگلیسی مسیرهای صفحات فرود, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/pl_routes_sitemap.xml, و می توانید pl و fr یا nl و سایر زبان های مورد نظر خود را جایگزین کنید.